Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sprobuj jesc malo a czesto kochana ale duzo tak kobiet ma zazdroszcze Ci tego stanu bo wymioty to akurat dobry objaw ja mialam raz mdlosci i mi pomagaly banany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 20:37

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam wizytę u hematologa. Ciekawe jakie badania mi zleci...

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tak milczycie ehh :/ napisz Psulinka jaki masz plan dzialania ;) kiedy ruszasz ze staraniami;)
    Jak to jest z ta owulacja jesli boli po stronie danej to z tej strony owu jest ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 13:27

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu nie zawsze tak jest, że jak boli po danej stronie, to z niej jest właśnie owulacja. Jestem tego najlepszym przykładem. Miałam kiedyś taką sytuację.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ide do lekarza a czuje ze owulka z prawej:/
    Dziewcxyny prosze o modlitwy i kciuki aby w koncu ruszyc z tymi staraniamo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 13:40

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu kciuki <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia zaciskam kciuki;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • Agus603 Ekspertka
    Postów: 212 164

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na kontroli w pt. Na szczescie okazalo sie ze przecherzyk jest w macicy. Wiec na strachu o ciąże pozamaciczną się skończyło. Serduszka jeszcze nie bylo bo bardzo wczesna ciaza. Niestety dalej mam bole brzucha jakby menstruacyjne + pojawily sie kilka razy plamienia raz rozowe raz brazowe. O ciąży wiem tydzien i 3 dni i już 4 razy myslalam ze dostane zawału. Ciężko to widze....

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V Leiden heterozygota,
    PAI1-4G heterozygota
    Niedoczynność tarczycy
    Aniołek 10tc (*) 19.09.2017
    Synek 14.12.2018 <3
    Synek 23.04.2025 <3
  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak mocno kciuki trzymam :) na która masz??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18;)

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez byłam dzisiaj na 17:30 ;)

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie minelysmy kurcze moze mnie widzialas bo ja bylam wczesniej siedzialam zaraz obok drzwi;) dominujacy jest po lewej ale wiecie jak to jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia co po wizycie opowiadaj bo u mnie noc nie jest jasne

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Bogu wszystko dobrze , M mówi ze widzi ze to dziewczynka bo dopatrzył się warg sromowych :)
    Zosiak jeszcze raz co nie jest jasne ?? Bo nie rozumiem kochana

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piatek mam wizyte bo jest po obu stronach a po lewej wieksze

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec dominujące jest duża szansa na dzidzie :) Zosiu jestem w Tobą cały czas
    I o tobie myśle :*******

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czuje caly czas prawa strone chcialabym bardzo ale sie nie nastawiam bo mnie jakies fatum spotyka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 20:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoj maz bardzo spostrzegawczy:D ale meza kojarze ;) bo wchodzil ;) a Ty tak szybko wyszlas ze juz nie widzialam :/ tak sie ciesze ze wszystko dobrze caly czas sie modle za Ciebie i trzymam kciuki.

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wchodził , wchodził ;)
    ciebie nie widziałam ,a słuchaj co teraz będziesz brać ??
    Wiesz co mnie przy szczęśliwym strzale oszalałe bolała prawa strona dlatego byłam pewna ze z tej strony owulacja. A co on co zaproponował ??aby działać czy tez nie??

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia ovitrelle zaproponowal ale glupi mam termin kurcze mam nadzieje ze w pt albo sob dojdzie do 22 mm pecherzyk ;) ja mnostwo pytan jak zwykle do niego a i tak o wszystko nie zapytalam. narazie biore encorton 10 i neoparine 0,4 nie powiedzial nic wiec nie dzialamy dopuki pozwolenia nie bedzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 00:02

‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ