X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justintime wrote:
    Dziewczyny zostawili mnie na obserwacji w szpitalu. Zgodziłam się zostać, bo mam nadzieje, ze coś się wyjaśni wkrótce. Nie wiadomo do końca, co to jest przy jajniku, czy torbiel, czy ciąża pozamaciczna czy tak się ułożyło jelito. Dzisiaj niby beta nieco spadła , ale może to być kwestia innego laboratorium i norm. MS28 mocno trzymam kciuki za Twoja bete! Oby wszystko się ułożyło
    Bardzo dobrze,ze jestes pod opieka!!!
    Teraz na pewno beda czesto rozne rzeczy badac i kontrolowac.
    A gdzie lezysz?trzymam kciuki aby jednak skonczylo sie bez zabiegu,

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    jak masz pecherzyk zoltkowy to raczej nie puste jajo, bo w takim przypadku przeważnie go nie ma.

    prosze staraj sie nie stresowac, mi pewna lekarka powiedziala, ze pusty pecherzyk-nie mialam nawet zoltkowego- a za 3 dni był zarodek z bijącym sercem!!

    słaby przyrost hcg niestety w wiekszosci przypadkow nie wrozy nic dobrego, ale trzymam kciuki by tym razem bylo dobrze.


    dziś miałam prenatalne i wg gina "nie widzi nic niepokojącego". ale się zastanawiam nad niftami-nie wiem czy jest sens??
    Czarnawi gratuluje wynikow!!!
    Odnosnie testu nifty powiem ci ze ja chyba sie zdecyduje...
    Zawsze to wieksza pewnosc ze jest ok...a spokoj ducha jest bezcenny.
    Chyba najgorsze jest to czekanie na wyniki:(

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny współczuję nerwów :(

    czarnaiwi, powiem Ci, że ja nadal nie wiem czy bym zrobiła nifty. Są wyniki fałszywie pozytywne i fałszywie negatywne. Myślę, że przy złym usg bym zrobiła i nifty i amnio. Przy dobrym chyba nic... nie wiem, mega trudna decyzja. Wiem na pewno, że bym chciała wiedzieć.

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Dziewczyny współczuję nerwów :(

    czarnaiwi, powiem Ci, że ja nadal nie wiem czy bym zrobiła nifty. Są wyniki fałszywie pozytywne i fałszywie negatywne. Myślę, że przy złym usg bym zrobiła i nifty i amnio. Przy dobrym chyba nic... nie wiem, mega trudna decyzja. Wiem na pewno, że bym chciała wiedzieć.
    nie spotkałam się by przy niftach z wynikiem fałszywym, przecież te wyniki to nie czysta statystyka tylko wynik z DNA dziecka, jedynie np w przypadku ciązy blizniaczej lub po transfuzji nie powinno sie wykonywac tego badania...

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na wyniki Pappy. Odbieram w piątek. O Nifty nawet nie myślę, bo jeśli nawet byłoby coś nie tak, to nie usunę ciąży.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina trzymam kciuki zatem:)
    Czy badanie krwi robi sie po usg czy przed?bo potem chyba te dwa badania lekarz lacznie ocenia tak?
    Ile czekalas na pappe?

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 3 lipca 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam usg i krew jednego dnia. Na wyniki czeka się 2 tygodnie.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    nie spotkałam się by przy niftach z wynikiem fałszywym, przecież te wyniki to nie czysta statystyka tylko wynik z DNA dziecka, jedynie np w przypadku ciązy blizniaczej lub po transfuzji nie powinno sie wykonywac tego badania...

    No niestety to tak nie działa. Sam producent pisze, że nie ma 100% pewności. Tu na ovufriend jest wątek bardzo długi i dużo wiedzy tam jest. Zgłębiłam temat, tak z grubsza, ale już z grubsza wystarczy, żeby się przekonać, że pewności mieć nie możesz... jest też strona jednej wkurzonej matki, któej wyszło zdrowe dziecko w wyniku i chore w realu. Np. ona pisze, że nie można robić tych badań jak się bierze heparynę...

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    No niestety to tak nie działa. Sam producent pisze, że nie ma 100% pewności. Tu na ovufriend jest wątek bardzo długi i dużo wiedzy tam jest. Zgłębiłam temat, tak z grubsza, ale już z grubsza wystarczy, żeby się przekonać, że pewności mieć nie możesz... jest też strona jednej wkurzonej matki, któej wyszło zdrowe dziecko w wyniku i chore w realu. Np. ona pisze, że nie można robić tych badań jak się bierze heparynę...
    no tak 100% daje tylko amniopunkcja ale na to bym się nie zdecydowała.
    pappa 90%, nifty 99%...

    zawsze zostaje ten 1 %.

    a o tej heparynie pierwszy raz słyszę, ciekawe skąd ma takie info

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sytuacja? Justintime i MS28?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 20:18

  • MS28 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian. Dzis beta 4400.. i mam małego krwiaka. Mam sie oszczędzać i za 2 tygodnie wizyta. Lekarz powiedzial zeby juz nie zwracać uwagi ma bete i teraz tylko usg.
    Nie pisalam bo nie chce sie stresować i wiem co napiszecie, ze pewnie tak czy inaczej nic z tego nie bedzie;(

    MS28
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne ze kazal nie zwracac no ale moze wszystko sie dobrze skonczy powodzonka ;)

  • MS28 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzial ze h zrobic bete za tydzien...

    MS28
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszczędzaj się i będzie dobrze. Moja siostra miała krwiaka i ciąża się utrzymała. Głowa do góry:*

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MS28 wrote:
    U mnie bez zmian. Dzis beta 4400.. i mam małego krwiaka. Mam sie oszczędzać i za 2 tygodnie wizyta. Lekarz powiedzial zeby juz nie zwracać uwagi ma bete i teraz tylko usg.
    Nie pisalam bo nie chce sie stresować i wiem co napiszecie, ze pewnie tak czy inaczej nic z tego nie bedzie;(
    Sluchaj nie jest zle-beta rosnie choc wolno...moze taki twoj urok?
    Ja bym nie spisywala tej ciazy na straty...
    Poczytaj sobie posty Jacquline-pamietam ze ona miala raczej wolne przyrosty i urodzila zdrowe dziecko:)))
    Teraz odpoczywaj i staraj sie nie myslec!

    Justintime a jak u ciebie???

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • molisia Autorytet
    Postów: 963 552

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez miałam krwiaka i się opróżnił :)

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • MS28 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uroiłam sobie ciaze heterotopowa bo boli mnie podbrzusze i mam slaby przyrost bety. Jak tu człowiek ma się nie stresować;(

    MS28
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MS28 wrote:
    Uroiłam sobie ciaze heterotopowa bo boli mnie podbrzusze i mam slaby przyrost bety. Jak tu człowiek ma się nie stresować;(
    przestań bo oszalejesz!
    słuchaj doktora, odpoczywaj i cierpliwie czekaj

    znajdz cos do oderwania myśli, ciekawa książka, serial itd..

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • MS28 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 5 lipca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się, ale to jest silniejsze. Dziś brat mnie pocieszył, że u jego żony też stanęła beta, a potem ruszyła i wszystko bylo Ok. Chyba wypisze się z forum, żeby Wam nie „truć”;p

    MS28
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 5 lipca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MS28 wrote:
    Staram się, ale to jest silniejsze. Dziś brat mnie pocieszył, że u jego żony też stanęła beta, a potem ruszyła i wszystko bylo Ok. Chyba wypisze się z forum, żeby Wam nie „truć”;p
    nie wypisuj się, ale z własnego doświadczenia wiem, że częste zaglądanie tu tylko nakręca myślenie.

    zajmij się proszę czymś innym-wiem-łatwo pisać! ale pomyśl- martwienie absolutnie nic nie da- będzie co ma być! a stres może tylko zaszkodzić! trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!

    jesteś silna-dasz radę!

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ