X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia trzymaj się i nie poddawaj. Musisz odpocząć, bo to ważne po takich tragediach. Ale zobaczysz będzie dobrze!

    Czarnaiwi mogę zapytać ile zapłaciłaś??? I te badania to dla Ciebie, czy też dla męża też?

    Stern, summer86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tych mutacji noe robilam koszt nie maly 300 zl a lekarze i tak nie bardxo wiedza co zrobic mozesz na wlasna reke brac metyle i moga Ci przepisac heparyne to wszysystko nie pptrzebnie sie stresowac a jesli ktos chce wiedziec czy ma to polecam zrobic tylko homocysteine.
    Nie eiem czy Wam pisalam ale lekarz mnie juz namawial na starania aka ze chce jeszcze poczekac stranka zaczne od nast roku juz mibpeiedzial co bede brala przed i w trakcie ciazy bede dostawac napewno steryd encorton acard i claxene( acard i claxene to leki przeciwzakrzepowe heparyna tez nim jest)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 06:50

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey

    długo mnie nie było ale duzo na głowie miałam.

    Witam nowe dziewczyny i przykro mi, ze musiałyscie tutaj dołaczyć.

    Ja przy cp miałam dość wysokie bety i przyrosty prawidłowe, żadnych plamień, bóli itp. - dopiero na USg sie okazało,z ę prawdopodobna ciąża w jajowodzie

    Usunięcie laparoskopowo lewego jajowodu z cp miłam 03.02 tego roku a jutro zaczynam 10 tydzień zdrowej ciązy.

    Jasne, ze strach mnie nie opuszcza a na pierwsze USg poleciałam jak tylko beta przekroczyła 1000 ale jestem przykładem na to, ze cp może być przyopadkiem (pierwszy cykl starań ever i się nam przytrafiła) i można zajśc w prawidłową ciążę po cp, bez dodatkowych badań typu HSG mutacje czy coś. Teraz znów udało nam się w pierwszy cyklu i to jeszcze z polipem w macicy więc dziewczyny DA SIĘ! trzeba wierzyć, ze będzie dobrze.

    Ja wiem, ze niedługo wszystkie z nas będa w szczęsliwych, zdrowych ciazach :)

    ja1986, czarnaiwi, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 wrote:
    hey

    długo mnie nie było ale duzo na głowie miałam.

    Witam nowe dziewczyny i przykro mi, ze musiałyscie tutaj dołaczyć.

    Ja przy cp miałam dość wysokie bety i przyrosty prawidłowe, żadnych plamień, bóli itp. - dopiero na USg sie okazało,z ę prawdopodobna ciąża w jajowodzie

    Usunięcie laparoskopowo lewego jajowodu z cp miłam 03.02 tego roku a jutro zaczynam 10 tydzień zdrowej ciązy.

    Jasne, ze strach mnie nie opuszcza a na pierwsze USg poleciałam jak tylko beta przekroczyła 1000 ale jestem przykładem na to, ze cp może być przyopadkiem (pierwszy cykl starań ever i się nam przytrafiła) i można zajśc w prawidłową ciążę po cp, bez dodatkowych badań typu HSG mutacje czy coś. Teraz znów udało nam się w pierwszy cyklu i to jeszcze z polipem w macicy więc dziewczyny DA SIĘ! trzeba wierzyć, ze będzie dobrze.

    Ja wiem, ze niedługo wszystkie z nas będa w szczęsliwych, zdrowych ciazach :)
    gratuluje i cieszę się razem z Tobą , spokojnej ciąży:)

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Molisia trzymaj się i nie poddawaj. Musisz odpocząć, bo to ważne po takich tragediach. Ale zobaczysz będzie dobrze!

    Czarnaiwi mogę zapytać ile zapłaciłaś??? I te badania to dla Ciebie, czy też dla męża też?
    płaciłam 330 zł , badałam tylko siebie na mutacje:
    _MTHFR
    _Mutacja V Leiden
    -mutacja genu protrombiny
    -mutacja w genie PAI-1
    -V r2


    K01 miło czytać takie wpisy <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 18:49

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 jak ten czas szybko leci!!! :-) Trzymaj się i Fasolka też!

    Czarnaiwi wg mnie nie tak dużo.
    Tylko ja nie będę robić, bo chyba sensu nie ma.

    Poniedziałek wizyta. I wyjaśnienia co do wyników hist

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, chwilę mnie nie było.. u mnie po środowym USG nadal nic nie wiadomo, w USG było coś w macicy co mogło być pęcherzykiem, ale obraz był niejednoznaczny. Miałam zrobić jeszcze jedną betę, w piątek wyszła 466 a tydzień wcześniej 163, więc odstawiłam już nawet Duphaston. Od dwóch dni plamię.. ale nic mnie nie boli póki co. W poniedziałek kolejna wizyta.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na pierwszej wizycie po przerwie w klinice niepłodności. Zrobiłam też będę - w końcu 1,2! 2 cykle spadała! Dostałam skierowanie na HSG, jestem też umówiona do immunologa i hematologa. Lekarz kazał się wstrzymać ze staraniami jeszcze, a w sierpniu najprawdopodobniej pierwsza inseminacja.

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Hej Dziewczyny, chwilę mnie nie było.. u mnie po środowym USG nadal nic nie wiadomo, w USG było coś w macicy co mogło być pęcherzykiem, ale obraz był niejednoznaczny. Miałam zrobić jeszcze jedną betę, w piątek wyszła 466 a tydzień wcześniej 163, więc odstawiłam już nawet Duphaston. Od dwóch dni plamię.. ale nic mnie nie boli póki co. W poniedziałek kolejna wizyta.
    Summer badaj jeszcze bete na wszelki wypadek i koniecznie idz na usg dla potwierdzenia.
    Nawet jak bedziesz plamic itp.
    Lekarz kazal sie pokazac kiedy?

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik34 wrote:
    Summer badaj jeszcze bete na wszelki wypadek i koniecznie idz na usg dla potwierdzenia.
    Nawet jak bedziesz plamic itp.
    Lekarz kazal sie pokazac kiedy?

    Jutro rano mam mieć kolejne USG.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    W piątek w nocy wróciliśmy z wakacji. Było wspaniale. Wypoczęci na maksa i zresetowani :) Czekam nadal na @. Dziś 54 dc. W tym tygodniu lecę na betę sprawdzić czy już spadła.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, super że wypoczęliście, taki reset jest potrzebny :) Trzymam kciuki, żeby beta spadła i @ szybko przyszła.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Jutro rano mam mieć kolejne USG.
    Trzymaj sie!!!
    Oby wszystko skonczylo sie jak najszybciej...wiem,ze to marne pocieszenie,ale wtedy jest duzo latwiej.
    Pozdrawiam

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem po wizycie. No i odkładamy starania na następny cykl. Lekarz zalecił sono hsg i ovu z pozostałego jajowodu.

    No cóż. To zapisuję się na badania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F nie martw sie to szybko zleci ja czekam do nastepnego roku karencje mialam 3 miesiace ale nie chce w tym okresie sie starac co w tamtym roku wole poczekac psychika mi tez troche odpocznie a potem wszystko juz od Boga zalezy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak no myślę, że będzie dobrze. Trochę praca mi się nawala.

    A Ty, jak? Mniej piszesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziu mniej pisze bo noe mam o czym ostatnio dola zlapalam bylam na weselu kolegi meza moj maz byl swiadkiem a na przeciwko mnie posadzili kobiete w zaawansowanej ciazy poryczals
    am sie o czym mialam z nia rozmawiac a nawet i noe chcialam bo ciagle o ciazy sluchalam co jej wolno czego nie:/:(

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam na becie. Spadła do 0,1 więc super. Teraz wystarczy cierpliwie czekać na @. Mam taki plan by do września być znowu w ciąży :) Mam nadzieję, że uda się :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Stern Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa , starałam się 5 lat o ciążę i nic.
    Teraz na nowo rok. Cały czas lekarze mówili że mam Pcos ale nigdy nikt nic nie zrobił.
    W listopadzie zaczęłam kwas foliowy brać, i do lutego miałam normalny okres. W lutym mi coś nie pasowało... testy pozytywne. Szok i radość... niestety trwala krotko. W tym samym dniu wyladowalam na stole operacyjnym... 8/9 tydzień. Niestety CP w lewym jajowodzie I co się okazało bakteria w brzuchu, caly poklejony jak jakaś siecia. Usunęli, wyczyscili , rana się już zagoila... Ale gdzieś w głębi boli... :( ☆20.02.17


    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą one tylko zmieniają swoją datę przyjścia na świat..."
    [*]20.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stern! Trzymaj się! Przy czytaniu historii takiej jak Twoja mam łzy w oczach. Przypomina mi się kwiecień:'(

    Pamiętaj, że będzie dobrze! Pisz tu, to pomaga!

    Stern lubi tę wiadomość

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ