X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak przygotować się do ciąży po poronieniu
Odpowiedz

Jak przygotować się do ciąży po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalko przyjmujemy Cię całym serduchem :*
    kto Cię lepiej zrozumie niż ktoś kto przeszedł przez to samo

    ja do przygotowania do ciąży zaliczam też abstynencję. ;) postanowiłam że od lipca nie piję (żebym ja tak dużo pila, normalnie alkoholik taki ze mnie ze przemysł alkoholowy by zbankrutował;) )

    Maluszek lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przygotowywałam do pierwszej ciąży, zanim się dowiedziałam, że jestem przestałam całkowicie okazjonalnie pić, przestałam ćwiczyć.
    Teraz po poronieniu... ćwiczę, będąc na weselu w ostatnia sobotę piłam, mimo iż był to czas pierwszego podejścią do kolejnej ciązy.
    Zmieniłam lekko podejście.
    Absolutnie nie chciałabym zaszkodzić przyszłej ciąży, ale chcę normalnie żyć, nie trząść się nad swoimi wyborami w życiu codziennym, bacząc na ciąże, której jeszcze nie ma.

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy a przed pierwszą robiłaś jakieś badania?
    długo się staraliście? Nam się udało w 2 cyklu

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • pasQda Debiutantka
    Postów: 12 9

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również straciłam moją Lenkę będzie to już prawie rok, a ciągle pamięta się te chwile.. Jutro idę do ginekologa żeby zobaczył co " w trawie piszczy", bo od września ruszamy ze staraniem :) Dobre jest to,że tą 1 ciąże udało się nam za 1 razem, oby teraz też tak było. Zmieniłam całkowicie swój sposób życia, odżywiam się dobrze, ćwiczę, robię dużo dla siebie i swojego ciała. Głównie po to by ta następna ciąża się utrzymała. Kwas foliowy i witamina D3 to podstawa. Niestety ponad połowa z nas ma niedobór tych witamin, nie zaszkodzi również B complex i magnez :) Jeśli mnie przyjmiecie to chciałabym co jakiś czas zamienić z Wami kilka słów..

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek odszedł 07.10.2013 :( // Jest Andrzejkowy Dawidek :)
  • Arabella Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    ja poronilam 14 maja ;( to byl 5 tydz ,lekarz dal nam od razu zielone swiatlo,niestety w czercu dostalam okres,rrobilam testy owulacyjne i nic ;(


  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    Musimy jakimś cudem wyluzować mi pomogła mieszanka ziół ojca Klimuszki nr 1 uspokoiłam się zaczełam spać i odzyskałam pogodny nastrój moze pomoże pomoże w zajściu w ciążę mocno w to wierzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2014, 15:34

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Arabella Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore duzo wiitamin,kwas foliowy,chyba zaczne sie swiecic juz od tego wszystkiego,zmienilam diete,warzywa owoce,soki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2014, 15:41


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Amy a przed pierwszą robiłaś jakieś badania?
    długo się staraliście? Nam się udało w 2 cyklu
    Nie robilam nic :) za pierwszym razem byl gol ;)

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PasQdo przyjmujemy Cie z otwartymi ramionami :*
    dlaczego tak długo czekaliście?
    u mnie leki na tarczycę, kwas foliowy w podwójnej dawce, witaminy prenatalne (tu druga dawka kwasu i jeden w osobnej tabletce) magnez, dużo wody mineralnej
    Arabella również witaj, pewnie udało Ci się bez zabiegu?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy to przynajmniej wiecie że płodni jesteście i oby tak dalej ;) trzymam kciuki

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Amy to przynajmniej wiecie że płodni jesteście i oby tak dalej ;) trzymam kciuki
    Lekarz powiedzial to samo zaraz po usg. Ze z calej tej przykrej sytuacji jaka miala miejsce jest informacja pozytywna ze udalo nam sie zaciazyc

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do takiego durnia że powiedział że to cud że zaszłam bo ciąża jest mlodsza niż powinna być wg om o dwa tygodnie

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Ja chodziłam do takiego durnia że powiedział że to cud że zaszłam bo ciąża jest mlodsza niż powinna być wg om o dwa tygodnie
    Dlaczego cud? Mogla byc mlodsza. W zaleznosci kiedy bylo zaplodnienie. Zreszta nie jestem lekarzem ;)

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To idiota jest i tyle już do niego nie chodzę. Poszlam bo potrzebowałam L4 bo mnie w pracy zmusili

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Arabella Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,bez zabiegu ale staralismy sie o dzidzie dlugo,w niedziele zrobilam test ,pozytywny, w poniedzialaek bylam u lekarza,potwierdzil ciaze, w srode dostalam krwawienia i bylo po wszystkim ;( wokol pecherzyka plodowego zebrala sie krew,nie wiadomo dlaczego ....
    Teraz boje sie ,ze znowu bbedziemy sie starac ponad rok a potem historia sie powtorzy ;(



    gosia86 wrote:
    PasQdo przyjmujemy Cie z otwartymi ramionami :*
    dlaczego tak długo czekaliście?
    u mnie leki na tarczycę, kwas foliowy w podwójnej dawce, witaminy prenatalne (tu druga dawka kwasu i jeden w osobnej tabletce) magnez, dużo wody mineralnej
    Arabella również witaj, pewnie udało Ci się bez zabiegu?[/QUOTE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2014, 10:31


  • pasQda Debiutantka
    Postów: 12 9

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu86 czekamy tak długo, bo ślub już za 3 miesiące :) chcemy wszystko pomału żeby nic nie zakłóciło tego stanu... Gdy to się stało wciągnęłam się w organizowanie ślubu, dzięki temu udało mi się jakoś nie zwariować. Choć ciężko było patrzeć na inne ciężarne, dałam rade pozbierałam się. Chyba chodzi bardziej o psychiczne "zaleczenie":)

    Maluszek lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek odszedł 07.10.2013 :( // Jest Andrzejkowy Dawidek :)
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny bardzo wam współczuję i niestety doskonale wiem co czujecie
    to straszne ile kobiet to spotyka

    PasQda dobrze że miałaś się czym zająć, organizacja wesela to ogromne wyzwanie. Ja nie miałam konkretnego zajęcia zaraz po stracie i bardzo ciężko dochodziłam do siebie najgorsze byly pierwsze 3 tygodnie później wróciłam do pracy i jest lepiej
    najgorzej to siedzieć samemu w domu i nie mieć pomysłu na siebie
    bardzo pomoglo mi to forum

    Arabella życzę Ci aby udało się wam jak najszybciej :*

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Arabella Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mnie rowniez bardzo pomaga to forum :)
    Lekarka przepisala mi Agufam,mam brac przez trzy miesiace,moze pomoze


    gosia86 wrote:
    Oj dziewczyny bardzo wam współczuję i niestety doskonale wiem co czujecie
    to straszne ile kobiet to spotyka

    PasQda dobrze że miałaś się czym zająć, organizacja wesela to ogromne wyzwanie. Ja nie miałam konkretnego zajęcia zaraz po stracie i bardzo ciężko dochodziłam do siebie najgorsze byly pierwsze 3 tygodnie później wróciłam do pracy i jest lepiej
    najgorzej to siedzieć samemu w domu i nie mieć pomysłu na siebie
    bardzo pomoglo mi to forum

    Arabella życzę Ci aby udało się wam jak najszybciej :*


  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to takiego?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Arabella Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponoc ma regulowac cykle i wspomaga prace jajnikow,pecherzyki maja byc silniejsze i wieksze


1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ