X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 21 lipca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ten żel i te zioła bez recepty i gdzie można kupić a w moim poście wyżej pomyłka staramy sie od grudnia 2013 roku a nie 2014.

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 21 lipca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka20 żel możesz kupić na pewno on line, nie wiem jak w aptekach. Bez recepty. Zioła pewnie też podobną drogą .

    zuZic lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    Hej dziewczyny. Ja poroniłam w lutym , lekarze kazali czekać minimum 3 miesiące a broń Boże nie starać się od razu. Jak zapytałam lekarkę a co jeśli zajdę od razu? Powiedziała mi że"ciąża będzie miała gorszy start" hmmm ciekawe. Zaszłam po pierwszej @ i jak na razie jest wszystko świetnie. Do pierwszego usg , które miałam w 12 tygodniu panikowałam, myślałam czy tym razem się uda itp. Ogólnie byłam bardzo niespokojna. Ale po pierwszym usg kiedy zobaczyłam 5 cm dzidzię moje obawy ustąpiły i teraz już tylko dobre myśli mam. Po poronieniu nie zrobiłam żadnych badań.
    Powodzenia Wam życzę i modlę się o każdą kobietę która stara się dziecka oby te starania były jak najkrótsze i owocne.

    I to jest właśnie to, każdy nasz organizm jest inny. Gratuluję Kochana.

    kasienka236 lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • ewulka2218 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poroniłam i miałam łyżeczkowanie 19 lipca 2013 i już minął rok i starałam się od początku i nie mogę zajść w ciąże nadal :(

    ewulka220
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:26

    fo09czka, mała.mi lubią tę wiadomość

  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poronilam w lutym. Dopiero teraz udało mi się zajść w ciążę. Mam nadzieje ze tym razem będzie ok :)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poroniłam w maju. Miałam czekać 3 cykle, ale po drugim pojawiła się II kreseczka ;) Jestem pełna obaw czy tym razem będzie wszystko w porządku. Czekam na pierwszą wizytę u gina.

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeju ulka gratilacje moje kochana :-D strasznie sie ciesze ze ci sie udalo trzymam kciuki za was ;-)

    Ja poronilam (mialam zabieg) w pazdzierniku 2013 w czerwcu tego roku podobno cos bylo do konca nie wiem :-( i ciagle nic nie umie zajsc w ciaze i sie troche martwie juz, ale lekarz dal nam czas do konca roku jak dalej nic nie bedzie to sprawdzi mi droznosc jajowodow:-(

    Ulka84 lubi tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Nojaniewiem" kochana tobie rowiez gratuluje :-)

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam w kwietniu tego roku, miałam zabieg, ponieważ był to 11 tydzień i macica sama by się nie oczyściła... dostałam zielone światło zaraz po pierwszym okresie od zabiegu ale jak do tej pory mi się nie udało...

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • uuuuu Nowa
    Postów: 2 7

    Wysłany: 6 września 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam napisać, żeby dodać otuchy i wiary. Zabieg łyżeczkowania miałam w maju 2013 - 9 tydzień ciąży - bardzo przeżyłam stratę i nadzieję na kolejną ciążę.... po pierwszej miesiące po zabiegu poszłam do gina na kontrolę i na pytanie kiedy mogę ponownie się starać - usłyszałam, ze przyjdzie pani do mnie jak 2 tyg. będzie się spóźniać okres - i tak też się stało juz w lipcu. Szybko, były plamienia - wielkie obawy, ale dziś mam 5 miesięcznego zdrowego synka :) Takze głowa do góry - tak jak mówili mi znajomi, że następna ciaza po łyżezckowaniu przyjdzie szybko - okazało się miła prawda :)

    Anastazja85, fo09czka, mała.mi, just_me, Foto_Anna, sylwia92 lubią tę wiadomość

    urszule
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 6 września 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuuu wrote:
    Postanowiłam napisać, żeby dodać otuchy i wiary. Zabieg łyżeczkowania miałam w maju 2013 - 9 tydzień ciąży - bardzo przeżyłam stratę i nadzieję na kolejną ciążę.... po pierwszej miesiące po zabiegu poszłam do gina na kontrolę i na pytanie kiedy mogę ponownie się starać - usłyszałam, ze przyjdzie pani do mnie jak 2 tyg. będzie się spóźniać okres - i tak też się stało juz w lipcu. Szybko, były plamienia - wielkie obawy, ale dziś mam 5 miesięcznego zdrowego synka :) Takze głowa do góry - tak jak mówili mi znajomi, że następna ciaza po łyżezckowaniu przyjdzie szybko - okazało się miła prawda :)

    Kochana Twój przykład jet nadzieją dla takich, jak ja! Że po chwilach żalu, smutku... przychodzi słońce :) Gratuluję syna!

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 7 września 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję uuuuu :) teraz czas na nas, oby nam też się szybko udało :0

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • mariola Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 7 września 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja moje drogie panie mialam w piatek zabieg lyzeczkowania i muszs lezec 5 dni po zabiegu takze we wtorek wychodze . To bylo moje pierwsze poronienie jestem zalamana a jednoczesnie pelna nadzieji ze teraz sie uda . Doluja mnie kobiety na oddziale w ciazy ktore maja posepne miny bo musza tutaj byc .... a jak slysze te bijace serduszka dzieci na ktg to nic tylko plakac ..

    Czekam tylko na zielone swiatlo i zaczynamy dzialac . Raczej bez kalendarzyka zeby nie dostac do glowy :-(

  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 7 września 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariola będzie dobrze musisz w to uwierzyć :)

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 7 września 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariola a czemu aż 5 dni? Na prawdę bardzo Ci współczuję że musisz tyle leżeć i to jeszcze w towarzystwie ciężarnych :(

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie udało się w 1 cyklu starań, po poronieniu miałam jeden cykl na antykoncepcji+HSG i po miesiączce udało się zajść w ciążę :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 7 września 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariola,
    Ja lezałam z martwym dzieckiem w brzuchu 7 dni na oddziale położniczym. Przezylam koszmar, wszedzie byly szczesliwe mamy i płaczące dzieciaczki. Ale można sie pozbierać. Łyżeczkowanie mialam 7 lutego. odczekałam 3 miesiące, do momentu az ustabilizowały sie miesiaczki, potem 3 cykle staran i w sierpniu ujrzałam 2 kreseczki. Powodzenia!!!

    Anastazja85 lubi tę wiadomość

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • mariola Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 8 września 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tutaj tak w szpitalu trzymaja zeby mieli pewnosc ze wszystko jest ok . Dzisiaj pan ordynator mi powedzial ze wyjde w srode bo jeszcze mi bete beda robic zeby sprawdzic czy zmalala...

    Boje sie teraz ze to moze dlugo trwac wszystko ze juz tak szybko sie nie uda a jak pomysle nad tym stresem jaki bedzie towarzyszyl od samego poczatku czy wszystko bedzie ok czy dzidzia bedzie sie rozwijac jak powinna to troche zaczyna krecic mi sie w glowie ..

    Chce byc juz w domu i sie wyciszyc ..

  • mariola Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 8 września 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byla tutaj pani na jakims zabiegu ginekologicznym i opowiadala mi ze pierwsza ciaze poronila w 4 msc , druga w 2 msc .. dzisiaj ma trojke dzieciaczkow :-) takze mysle ze nie mozna sie poddac:-* damy rade

    Czarnaa94, Nataszka2200 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ