X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 21 lipca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ten żel i te zioła bez recepty i gdzie można kupić a w moim poście wyżej pomyłka staramy sie od grudnia 2013 roku a nie 2014.

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 21 lipca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka20 żel możesz kupić na pewno on line, nie wiem jak w aptekach. Bez recepty. Zioła pewnie też podobną drogą .

    zuZic lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    Hej dziewczyny. Ja poroniłam w lutym , lekarze kazali czekać minimum 3 miesiące a broń Boże nie starać się od razu. Jak zapytałam lekarkę a co jeśli zajdę od razu? Powiedziała mi że"ciąża będzie miała gorszy start" hmmm ciekawe. Zaszłam po pierwszej @ i jak na razie jest wszystko świetnie. Do pierwszego usg , które miałam w 12 tygodniu panikowałam, myślałam czy tym razem się uda itp. Ogólnie byłam bardzo niespokojna. Ale po pierwszym usg kiedy zobaczyłam 5 cm dzidzię moje obawy ustąpiły i teraz już tylko dobre myśli mam. Po poronieniu nie zrobiłam żadnych badań.
    Powodzenia Wam życzę i modlę się o każdą kobietę która stara się dziecka oby te starania były jak najkrótsze i owocne.

    I to jest właśnie to, każdy nasz organizm jest inny. Gratuluję Kochana.

    kasienka236 lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • ewulka2218 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poroniłam i miałam łyżeczkowanie 19 lipca 2013 i już minął rok i starałam się od początku i nie mogę zajść w ciąże nadal :(

    ewulka220
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:26

    fo09czka, mała.mi lubią tę wiadomość

  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poronilam w lutym. Dopiero teraz udało mi się zajść w ciążę. Mam nadzieje ze tym razem będzie ok :)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poroniłam w maju. Miałam czekać 3 cykle, ale po drugim pojawiła się II kreseczka ;) Jestem pełna obaw czy tym razem będzie wszystko w porządku. Czekam na pierwszą wizytę u gina.

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeju ulka gratilacje moje kochana :-D strasznie sie ciesze ze ci sie udalo trzymam kciuki za was ;-)

    Ja poronilam (mialam zabieg) w pazdzierniku 2013 w czerwcu tego roku podobno cos bylo do konca nie wiem :-( i ciagle nic nie umie zajsc w ciaze i sie troche martwie juz, ale lekarz dal nam czas do konca roku jak dalej nic nie bedzie to sprawdzi mi droznosc jajowodow:-(

    Ulka84 lubi tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Nojaniewiem" kochana tobie rowiez gratuluje :-)

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam w kwietniu tego roku, miałam zabieg, ponieważ był to 11 tydzień i macica sama by się nie oczyściła... dostałam zielone światło zaraz po pierwszym okresie od zabiegu ale jak do tej pory mi się nie udało...

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • uuuuu Nowa
    Postów: 2 7

    Wysłany: 6 września 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam napisać, żeby dodać otuchy i wiary. Zabieg łyżeczkowania miałam w maju 2013 - 9 tydzień ciąży - bardzo przeżyłam stratę i nadzieję na kolejną ciążę.... po pierwszej miesiące po zabiegu poszłam do gina na kontrolę i na pytanie kiedy mogę ponownie się starać - usłyszałam, ze przyjdzie pani do mnie jak 2 tyg. będzie się spóźniać okres - i tak też się stało juz w lipcu. Szybko, były plamienia - wielkie obawy, ale dziś mam 5 miesięcznego zdrowego synka :) Takze głowa do góry - tak jak mówili mi znajomi, że następna ciaza po łyżezckowaniu przyjdzie szybko - okazało się miła prawda :)

    Anastazja85, fo09czka, mała.mi, just_me, Foto_Anna, sylwia92 lubią tę wiadomość

    urszule
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 6 września 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuuu wrote:
    Postanowiłam napisać, żeby dodać otuchy i wiary. Zabieg łyżeczkowania miałam w maju 2013 - 9 tydzień ciąży - bardzo przeżyłam stratę i nadzieję na kolejną ciążę.... po pierwszej miesiące po zabiegu poszłam do gina na kontrolę i na pytanie kiedy mogę ponownie się starać - usłyszałam, ze przyjdzie pani do mnie jak 2 tyg. będzie się spóźniać okres - i tak też się stało juz w lipcu. Szybko, były plamienia - wielkie obawy, ale dziś mam 5 miesięcznego zdrowego synka :) Takze głowa do góry - tak jak mówili mi znajomi, że następna ciaza po łyżezckowaniu przyjdzie szybko - okazało się miła prawda :)

    Kochana Twój przykład jet nadzieją dla takich, jak ja! Że po chwilach żalu, smutku... przychodzi słońce :) Gratuluję syna!

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 7 września 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję uuuuu :) teraz czas na nas, oby nam też się szybko udało :0

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • mariola Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 7 września 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja moje drogie panie mialam w piatek zabieg lyzeczkowania i muszs lezec 5 dni po zabiegu takze we wtorek wychodze . To bylo moje pierwsze poronienie jestem zalamana a jednoczesnie pelna nadzieji ze teraz sie uda . Doluja mnie kobiety na oddziale w ciazy ktore maja posepne miny bo musza tutaj byc .... a jak slysze te bijace serduszka dzieci na ktg to nic tylko plakac ..

    Czekam tylko na zielone swiatlo i zaczynamy dzialac . Raczej bez kalendarzyka zeby nie dostac do glowy :-(

  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 7 września 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariola będzie dobrze musisz w to uwierzyć :)

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 7 września 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariola a czemu aż 5 dni? Na prawdę bardzo Ci współczuję że musisz tyle leżeć i to jeszcze w towarzystwie ciężarnych :(

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie udało się w 1 cyklu starań, po poronieniu miałam jeden cykl na antykoncepcji+HSG i po miesiączce udało się zajść w ciążę :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 7 września 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariola,
    Ja lezałam z martwym dzieckiem w brzuchu 7 dni na oddziale położniczym. Przezylam koszmar, wszedzie byly szczesliwe mamy i płaczące dzieciaczki. Ale można sie pozbierać. Łyżeczkowanie mialam 7 lutego. odczekałam 3 miesiące, do momentu az ustabilizowały sie miesiaczki, potem 3 cykle staran i w sierpniu ujrzałam 2 kreseczki. Powodzenia!!!

    Anastazja85 lubi tę wiadomość

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • mariola Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 8 września 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tutaj tak w szpitalu trzymaja zeby mieli pewnosc ze wszystko jest ok . Dzisiaj pan ordynator mi powedzial ze wyjde w srode bo jeszcze mi bete beda robic zeby sprawdzic czy zmalala...

    Boje sie teraz ze to moze dlugo trwac wszystko ze juz tak szybko sie nie uda a jak pomysle nad tym stresem jaki bedzie towarzyszyl od samego poczatku czy wszystko bedzie ok czy dzidzia bedzie sie rozwijac jak powinna to troche zaczyna krecic mi sie w glowie ..

    Chce byc juz w domu i sie wyciszyc ..

  • mariola Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 8 września 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byla tutaj pani na jakims zabiegu ginekologicznym i opowiadala mi ze pierwsza ciaze poronila w 4 msc , druga w 2 msc .. dzisiaj ma trojke dzieciaczkow :-) takze mysle ze nie mozna sie poddac:-* damy rade

    Czarnaa94, Nataszka2200 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ