X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 9 września 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariola wrote:
    Dzisiaj byla tutaj pani na jakims zabiegu ginekologicznym i opowiadala mi ze pierwsza ciaze poronila w 4 msc , druga w 2 msc .. dzisiaj ma trojke dzieciaczkow :-) takze mysle ze nie mozna sie poddac:-* damy rade

    Każdy taki przykład jest szansą dla Nas, kobiet które doświadczyły straty dziecka :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • mariola Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 9 września 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak a to tezeba przezyc zeby zrozumiec :-(( jutro juz wychodze takze ciesze sie bardzo ze jutro bede przy boku mojego ukochanego :-) dzisiaj sie przestraszylam ze mam jakies krwawienia a okazalo sie ze okres juz dostalam

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 9 września 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariola, ja ze swojego pierwszego okresu po łyżeczkowaniu cieszyłam się jak nigdy. A czekałam na niego aż 45 dni od zabiegu.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 września 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariola wrote:
    Dzisiaj byla tutaj pani na jakims zabiegu ginekologicznym i opowiadala mi ze pierwsza ciaze poronila w 4 msc , druga w 2 msc .. dzisiaj ma trojke dzieciaczkow :-) takze mysle ze nie mozna sie poddac:-* damy rade

    To tak jak w moim przypadku tylko tej trójeczki jeszcze brakuje. Mam nadzieję że kiedyś będę mogła opowiadać dokładnie to samo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 17:39

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 9 września 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz mówi, żeby czekać 3 miesiące...nie wiem czy wytrzymam...:(

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 9 września 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :)
    Ja straciłam naszego synka w marcu to był początek 6 m-ca :( to była moja druga ciąża.Pierwsza ze szczęśliwym zakończeniem bo córka ma już 2 latka :)
    Położyli mnie do osobnej sali i byłam tam sama. Mogłam się wypłakać i wykrzyczeć bo utrata maleństwa... zresztą same doskonale o tym wiecie co się wtedy czuje :( Pochowalismy naszego synka ale pożegnanie było bardzo bolesne :( do tej pory mam momenty załamania.
    Mój gin po przebadaniu powiedział ze 3 cykle i możemy się starać. Okres dostałam już m-c po łyżeczkowaniu. Staramy się bo bardzo pragniemy mieć drugie maleństwo ale jak do tej pory się nie udało :( dzisiaj dostałam okres :( może w tym cyklu coś się zmieni...

  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 9 września 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, a w którym szpitalu miałaś zabieg? Bo ja trafiłam na Zaspę i niestety wspominam to jak koszmar.

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 9 września 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holly go wrote:
    Kasiu, a w którym szpitalu miałaś zabieg? Bo ja trafiłam na Zaspę i niestety wspominam to jak koszmar.

    Wiesz co też Zaspa niestety :( choć nie chciałam się już rozpisywać ale tez nie było sympatycznie oprócz tej osobnej sali.

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 września 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odczekałam 3 miesiące po łyżeczkowaniu i co z tego? Udało się od razu a i tak poroniłam. Już sama nie wiem co myśleć odnośnie tego czekania.

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 9 września 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Kasiu. Mam nadzieję, że szybko uda ci się zafasolkować ponownie. Ja też bardzo czekam na maleństwo. Życzę wszystkiego najlepszego.

    kasia_gdańsk lubi tę wiadomość

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 9 września 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa94 wrote:
    Ja odczekałam 3 miesiące po łyżeczkowaniu i co z tego? Udało się od razu a i tak poroniłam. Już sama nie wiem co myśleć odnośnie tego czekania.

    Czarnaa94 a znasz przyczyne poronień? pierwsze poronienie w którym m-cu nastąpiło i drugie?

  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 9 września 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holly_go powiedz mi jakiego masz lekarza ginekologa? Wiesz co jestem ciekawa bo do mojego pierwszego już nie wróciłam i teraz chodziłam do Branickiego.

    magda.h lubi tę wiadomość

  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 9 września 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Wójcika, do Gamety w Gdyni.

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 9 września 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha ok myślałam, że tutaj gdzieś w Gdańsku.

  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 9 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty jesteś zadowolona z Branickiego? Bo on mnie wypisywał ze szpitala i niestety nie pofatygował się, żeby nawet 5 minut ze mną porozmawiać. Wypis dała mi pielęgniarka i nikt mi nawet nie powiedział, co się będzie ze mną działo i co powinnam zrobić.

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsze 4 msc, drugie w 2 msc. Właśnie jestem w trakcie badań, szukam przyczyny

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 9 września 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to jeszcze nie mam go przetestowanego. Po poronieniu zapisałam się do niego z polecenia kuzynki i po opiniach przeczytanych na necie. Mialam na razie 2 albo 3 wizyty już nie pamiętam. Ale w szpitalu to on do mnie przybiegał jak cos się działo a nie mój lekarz który tez tam miał dyżury i to mnie właśnie do niego przekonało. To on także w dniu porodu był przy mnie i ze mną rozmawiał także jak na razie jestem zadowolona. Mam tylko nadzieje, że tak pozostanie. A powiedz mi w którym ty m-cu poronilas? jeśli mogę zapytać?

  • uuuuu Nowa
    Postów: 2 7

    Wysłany: 9 września 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam, że po łyżeczkowaniu moja gin powiedziała, że jeszcze razem urodzimy - po narodzinach mojego synka - podziękowałam jej za te słowa otuchy i musicie dziewczyny być dzielne - choć wiem, że smutek i żal są ogromne. Jak byłam już w drugiej ciąży w miesiąc po łyżeczkowaniu - miałam bardzo długo plamienia bardzo się bałam, że scenariusz się powtórzy .... lekarz podczas badania powiedział, że każda ciąża jest inna - dużo tych pierwszych kończy się łyżeczkowaniem, a natura wie co robi i dziś patrząc na mojego syna myślę, że tak miało być... trzeba się pogodzić i nie poddawać ... kochać się pełnią miłości bez parcia, że ma być dziecko... a ono pojawi się z uczucia...

    Holly go lubi tę wiadomość

    urszule
  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 9 września 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był 10 tydzień, ale prawdopodobnie od 8 tygodnia dzidziuś już się nie rozwijał. Brak tętna.
    Zrobiłam bardzo wiele badań łącznie z genetyką i nie znaleziono przyczyny.
    A powiedz mi ten Twój wcześniejszy lekarz to Grążalski może? Jestem ciekawa, bo myślałam, ze może do niego na NFZ bym się wybrała, bo prowadził ciążę 2 koleżanek i one były zadowolone.

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 9 września 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holly_go tak to Grążawski. Prowadził moją pierwszą ciążę i by lam zadowolona i to bardzo bo zadbał o to żeby moja Zoska została dłuzej w brzuszku :) urodziła się dzięki temu w 37 tyg. ale doświadczenia po drugiej ciąży nie pozwolimy mi do niego wrócić, ale tylko dlatego że przypominałby mi to co się stało. On jest specyficzny, ale poświęca ci tyle czasu ile potrzebujesz wiec bardzo fajnie i dlatego czasami się do niego czeka dłużej przed gabinetem bo tez chodziłam na NFZ.
    A na jakim etapie teraz jesteś?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ