X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 9 września 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się od 3 cykli, tyle że ja mam cykle niestety dość długie wz z tym problem z wyznaczeniem owulacji a mój mąż pracuje w innym mieście i dojeżdża na weekendy, więc trudno nam trafić :( Dużo frustracji wz z tym. Ja myślę, że psychicznie i fizycznie jestem gotowa na dziecko. Chociaż są momenty, ze ten straszny żal i smutek wraca jak bumerang. Zwłaszcza jak sama siedzę w domu i długo dumam nad swoją sytuacją. Jestem niecierpliwa i chciałabym już! Tym bardziej, ze jestem już grubo po 30 i czasu mam niewiele.

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 9 września 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię naprawdę i nie dziwie się, że tak bardzo tego pragniesz. Faktycznie co do igraszek to trochę macie utrudnione ale głowa do góry bo inaczej zwariujemy, zobaczysz jeszcze dla nas zaświeci słońce bardzo w to wierze i tego się trzymam. Słuchaj to do roboty się zabieramy - badamy się itp. i działamy :) 3mam za nas kciuki. Ja dzisiaj mam pierwszy dzień cyklu więc niedługo działamy :)
    Co do bólu to będzie wracał bo tego nie da się wymazać. A kupowałaś testy owulacyjne? i testowałas? bo u mnie za pierwszym razem się udało dzięki testom a teraz jakoś licho idzie :(

  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 9 września 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowałam. :) Według wykresu jetem 3dpo i nawet były <3 w czasie około owulacyjnym, więc zobaczymy... Bardzo boję się nakręcać, bo nadejście @ jest jak najgorszy policzek. Ale zobaczymy. Mam nadzieję, ze to słońce dla nas zaświeci Kasiu :) Tak właśnie zawsze mówi moja przyjaciółka. Czasem trzeba na to słońce trochę poczekać, ale przychodzi. Także trzymaj kciuki za mnie a ja za ciebie. Oby te właśnie cykle okazały się dla nas szczęśliwe :)

    Dabria lubi tę wiadomość

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 9 września 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok super to czekam na wieści a ja zrelacjonuje co tam u mnie słychać :)
    trzymam kciuki za nas obydwie :)

    Holly go lubi tę wiadomość

  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 9 września 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i oczywiście za wszystkie koleżanki :)

  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 10 września 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was kciuki dziewczyny :*

    Holly go lubi tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 10 września 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez mam teraz męża na odleglość, ale musimy być dobrej mysli.

    klz98u696p33kjce.png
  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 10 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ale najważniejsze, że mamy naszych facetów i są razem z nami :) Mój właśnie wyjechał na pare dni i już mi tęskno :( ale w domu zbuntowana 2 latka wiec jest wesoło :)

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 12 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny,co jest wskazaniem do tego zeby czekac te 2-3 miesiace po łyzeczkowaniu? czym Wasi lekarze uzasadniali takie zalecenie...czyms konkretnym u Was? czy to takie ogolnie przyjete zalecenie

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 12 września 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powiedziała, że po prostu ciąża będzie miała gorszy start. Kiepskie wytłumaczenie jak dla mnie. Zaszłam w pierwszym cyklu pp, nie czekałam .

    zuZic, kiniusia00, palma lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 12 września 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie chodzi mi o to czy mówią jakieś konkrety, czy tylko tak z zasady mówią żeby odczekać...

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 12 września 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    no właśnie chodzi mi o to czy mówią jakieś konkrety, czy tylko tak z zasady mówią żeby odczekać...

    witam wszystkie dziewczyny ;))
    ja jestem podwojna aniolkowa mama...;/ tak mi sie zdaje ze po poronieniu samoistnym ma to mniejsze znaczenie ktory cykl... ;a dwa razy mialam lyzeczkowanie i wtedy jest duze ryzyko zlapania infekcji z niczego a pozatym jest problem ze jajeczko sie nie zagniezdzi dobrze bo scianki sa naruszone i musza sie zregenerowac... natomiast tym razem zaszlam w pierwszym cyklu i poki co jest ksiazkowo ;))

    mała.mi lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 12 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaszłam po łyżeczkowaniu , byłam zbadana 3 tygodnie po zabiegu i wszystko było ok a jednak kazali czekać minimum 3 miesiące. Wydaje mi się, że dla zasady tak gadają. Zresztą dlaczego jest lekarz który pozwala od razu a inny każe czekać aż pół roku? Gdzie jest różnica?

    madziutek 23 gratuluję :)

    madziutek 23, zuZic lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 12 września 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Organizm jest osłabiony i dlatego choćby nawet lepiej odczekac...

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pp samoistnym które miało miejsce 3tyg temu i tez mam czekać 3 miesiące. Lekarz tłumaczył ze tak bezpieczniej dla mnie i dla dziecka. Żeby na spokojnie opadły hormony i organizm doszedł do siebie a poza tym żeby emocje opadły i żeby nie działać pod wpływem chwili i nakrecac się zbytnio :) wiadomo ze zależy kto jak woli i każdy podejmie decyzję zgodnie ze sobą. My czekamy :)

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 12 września 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie , wydaję mi się, że to bardziej chodzi o nas i naszą psychikę niż hormony, infekcje itp. Ja psychicznie byłam gotowa,a przeciwnie nie byłam gotowa czekać :)

    anka418, madziutek 23, Blondik, mała.mi, zuZic, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 12 września 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    Ja też zaszłam po łyżeczkowaniu , byłam zbadana 3 tygodnie po zabiegu i wszystko było ok a jednak kazali czekać minimum 3 miesiące. Wydaje mi się, że dla zasady tak gadają. Zresztą dlaczego jest lekarz który pozwala od razu a inny każe czekać aż pół roku? Gdzie jest różnica?

    madziutek 23 gratuluję :)

    dzieki ;* ja z M. po pierwszym zabiegu czekalam 3 mc , po drugim zabiegu chcielismy czekac ok pol roku zeby porobic badania i dac czas macicy na regeneracje. mialam robic histeroskopie itd .. i co... ? kochalismy sie w czerwcu tylko raz i to byl ten szczesliwy raz ;)) heh

    aniafk z psychika to racja.. bo kazdy kolejny okres to dni zalu i rozczarowania... juz nie mowiac o negatywnych testach...

    aniafk lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 12 września 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed poronieniem staraliśmy się rok i dobrze wiem jak wygląda comiesięczne rozczarowanie. Ja nie wytrzymała bym czekać pp.

    zuZic, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam bo zaszłam w ciążę od razu. Pewnie inaczej bym mówiła jeśli staralibysmy się dłużej o dziecko :)

  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 12 września 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety w pazdzierniku minie rok od poronienia i dalej nic juz sie załamuje nie wiem co mam myslec wszystkie kolezanki od razu zachodza a nam sie nie udaje :(

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ