X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 24 lutego 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytanie jak w temacie:)

    Wiem że sa podobne tematy, ale starania po zabiegu, a ciaza po zabiegu to dwie rózne sprawy.
    Mój lekarz dał mi zielone swiatło od tego cyklu, natomiast my staramy sie od samegpo poczatklu. Cyke od samego [poczatku sa regularne natomist poprzedni byl owulacyjny dwa pierwsze bezowulacyjne. Jak narazie cisza zobaczymy co bedzie teraz.
    Jak to bylo u Was?

    patrycjaaa lubi tę wiadomość

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 24 lutego 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się 3 cykl,zielone światełko dostałam po pierwszej @ po łyżeczkowaniu. Zobaczymy, to moj pierwszy cykl starań z ovu

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 2 tygodnie po poronieniu zaszlam w ciaze i tez ja poronilam w 9 tygodniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! ja dostałam zielone światło od ginekologa po 2 @, teraz to jest mój drugi cykl starań.

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 25 lutego 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Naszemu Aniołkowi serduszko przestało bić w 11 tyg. lekarz dał nam zielone światełko po 3 miesiącach po łyżeczkowaniu, zabieg miałam 2 lutego 2013, lecz dopiero teraz się staramy chciałam dłuższej przerwy żeby wszystko się ustabilizowało, a po za tym psychicznie nie byłam gotowa (wpadłam w depresje), a teraz mam ogromną nadzieję że uda nam się szybko zajść i że będzie wszystko dobrze, mimo że strach jest OGROMNY :(
    Pozdrawiam! I trzymam za was kciuki! :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze by było gdyby wypowiedziały się kobietki, które mogą coś w tym temacie powiedzieć tj. po jakim czasie zaszły w tą ciążę. Ponieważ jak na razie Katarinka tylko odpowiedziała szczegółowo i na temat. :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się :) a ciekawi mnie czy wszystko było z ciążą już w porządku czy nie było większej potrzeby leżenia itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 12:47

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zabieg w 12 tyg zaczęliśmy starania 2 tyg od zabiegu mimo tego ze lekarze kazali czekać o tu co lekarz to inna opinia była od 3 miesięcy nawet do 8 miesięcy :/ jednak podjęliśmy decyzje ze staramy sie odrazu o poprzednia ciążę staraliśmy sie 24 miesiące i niestety w 12 tyg usłyszałam najgorsze słowa w życiu :( w kolejna ciążę udało mi sie zajść w 5 cyklu od lyzeczlowania wliczając cykl po lyzeczlowaniu walka o kolejna ciążę trzymała mnie jedynie przy życiu chociaż miałam stany depresyjne gdy dostawałam kolejnych @ i kilka prób samobójczych bezpośrednio po poronieniu lecz mąż dawał mi dużo siły wiec podsumowując w niedziele bedzie równo rok od straty mojej kruszynki <3 (*)
    Ale dzięki temu ze nie słucham sie lekarzy i nie czekaliśmy ze staraniami jestem w 35 tyg 1 dniu ciazy
    Nie jest to łatwa ciaza bo strach o nią paraliżuje mnie do dziś do 20 tyg średnio raz dwa razy w tyg biegalam na usg czy jest wszystko w porządku miałam same czarne scenariusze gdy zaczęłam czuć ruchy to przyszła obawa czy porod pójdzie ok i czy corci nic sie przy nim nie stanie wiec kolejna cisza dla mnie jest dosyć trudna pełna obaw ale i radości z każdego kopniaka ktory dostanę !

    Ja mocno wierze w to ze dzieci nie umierają one zmieniają datę swojego porodu


    Wiec nie poddawajcie sie trzeba walczyć o swój mały cud !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 16:19

    Anette, Jula222, yourself, Magic, Pomela, Bree, Foto_Anna, Paula_071 lubią tę wiadomość

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam rozumiem twoje obawy, mi jak się uda zajść również będę non stop chodzić do lekarza na usg czy wszytsko jest w porządku, bardzo bolała mnie strata tym bardziej ze na kontrolnej wizycie nie usłyszałam serduszka a wcześniej tak ślicznie biło..:(
    A to co napisałaś "Ja mocno wierze w to ze dzieci nie umierają one zmieniają datę swojego porodu" doprowadziło mnie do łez.. śliczne i warto w to wierzyć.
    Trzymaj się razem z Córunią, i życzę Ci spokojnego bez komplikacji porodu :) i żeby córcia jak najszybciej znalazła się w twoich ramionach <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 18:46

    Miriam, Pomela lubią tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Muńka Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 15 lipca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 22:04

    eikt9n73un1jkg64.png
    mhsvgu1rc472qnb8.png
  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 15 lipca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Muńka, nie bój się. Jeżeli tak stę stało to widocznie tak musiało być. Pójdziesz do lekarza i wszystko sie wyjaśni. A wiesz, że są kobietki, które zaszły tez w 1 cyklu pp i urodziły zdrowe dzieci?? Głowa do góry. Trzymam kciuki

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 15 lipca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja straciłam dziecko 31 stycznia tego roku i jak tylko dostałam okres (po jakichś 5 tyg) zaczęliśmy starania. jak narazie się nie udaje, zobaczymy co będzie w tym miesiącu, 20 lipca powinnam mieć miesiączke, mam nadzieje, że nie nadejdzie :) . chociaż tak wewnętrznie czuję, że chyba jednak się nie udało.. :(

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 15 lipca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja straciłam dziecko 10 stycznia, w maju zaczęliśmy staranka i udało się w 1 cyklu, ale w 5tc ponownie poroniłam

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Muńka Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 15 lipca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 22:04

    eikt9n73un1jkg64.png
    mhsvgu1rc472qnb8.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 16 lipca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja poroniłam w lutym , lekarze kazali czekać minimum 3 miesiące a broń Boże nie starać się od razu. Jak zapytałam lekarkę a co jeśli zajdę od razu? Powiedziała mi że"ciąża będzie miała gorszy start" hmmm ciekawe. Zaszłam po pierwszej @ i jak na razie jest wszystko świetnie. Do pierwszego usg , które miałam w 12 tygodniu panikowałam, myślałam czy tym razem się uda itp. Ogólnie byłam bardzo niespokojna. Ale po pierwszym usg kiedy zobaczyłam 5 cm dzidzię moje obawy ustąpiły i teraz już tylko dobre myśli mam. Po poronieniu nie zrobiłam żadnych badań.
    Powodzenia Wam życzę i modlę się o każdą kobietę która stara się dziecka oby te starania były jak najkrótsze i owocne.

    slash, Nataszka2200, mała.mi, zuZic, Foto_Anna, Greetta, Paula_071 lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 20 lipca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl pp :-)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 20 lipca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja poroniłam w październiku 2013roku i do tej pory nie udało się zajść w ciąże, lekarz pozwolił po 2 @od poronienia się starać. Staramy się od grudnia 2014 roku i nic z każdym @ się bardziej załamuje że nigdy nie zajdę w ciąże :(

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 20 lipca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też poronilam w styczniu i dalej nic

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 20 lipca 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam zioła Klimuszki nr1 do ovu i acard bardzo pomógł i nadal pomaga,

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 21 lipca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o wspomagacze to ja używałam żelu conceive plus. Nie wiem czy to on pomógł czy natura ale wcześniej starałam się 7 miesięcy.

    zuZic lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ