X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jakie badania po poronieniu?
Odpowiedz

Jakie badania po poronieniu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja ostatnio przeżywam mały horror :(
    W poniedziałek byłam na leczeniu kanałowym jedynki a w środę tak mnie ona zaczęła napierdzielać że trafiłam z powrotem do dentystki. Wsadziła mi lekarstwo do kanału i na wypadek gdyby nie przeszło przepisała antybiotyk. Po kilku godzinach przestało boleć a dziś znowu to samo :( Z bólem serca ale musiałam łyknąć ten antybiotyk i normalnie się boję czy nie zaszkodzi maluszkowi :( Już tyle tych piguł biorę i do tego jeszcze to :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolko oby ząb przestał boleć!!!
    ale współczuje tego bólu wiem co to znaczy brbrbrb
    pamietam i śle buziaki <3

    Benitko co u Ciebie??? <3

  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko ok...w tym miesiącu pomału zaczeliśmy staranka,ale tak na luzie bez spinania..jutro mam kontrolna wizyte u gina,ide z wynikami i po recepte na leki..Moja kuzynka 30 maja urodziła córeczke,...miała podobny termin jak ja lecz jej sie udało a mi niestety nie...ale wierze,ze nam wszystkim sie jeszcze uda...a co u Ciebie Inessko...czytałam,ze wznowiliście staranka.Super.Uda nam sie!

    inessa, gosia86, Nataszka2200, peppapig, OctAngel lubią tę wiadomość

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie bedzie mnie teraz na ovu zbyt wiele od poniedzialku znów dalsza cześc procedury adopcyjnej a takze zaczynam szkolenie "Jak zalożyć spółdzielnie socjalna" to ta firma która zakładam z 5 innymi osobami. Na dziecko spod serca juz praktycznie nie licze ale wierze,ze szybko dostaniemy Nasze kochane dziecko z adopcji.
    Życze Wam wiele zielonosc a zaciażonym szcześliwego zakonczenia ciazy i wiele radosci i milosci :) <3
    dziekuje za Wasze wspieranie mnie zawsze <3

    peppapig lubi tę wiadomość

  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wspieram i powodzenia innessko...

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
  • nati04 Przyjaciółka
    Postów: 105 99

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anolka oby ząbek szybko przestał boleć:*
    Inessa powodzenia na szkoleniach,oby szybko czas minal i zebys doczekala sie swojego szczescia ;)

    [*] Franuś 17.05.2013 r 9 tc
    [*] Tośka 17.12.2013 r. 8 tc
    Na zawsze w moim sercu.. ;***
    8p3odqk3l11deq9q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszka2200 wrote:
    Inessko 3mam kciukaski:D Ja za to dzis byłam na pobraniu krwi na trombofilie i za 6 tyg wynik wiec jeszcze 6 tyg trzeba czekać aż sie bedziemy starac;/ale ćóz wytrzymłam 7 miesiecy to i teraz 6 tyg dam rade.Mam nadzieje ze przed swoją pierwsza rocznicą ślubu już bede mogła sie starać a 1 rocznica jest 21wrzesien:)

    Powodzenia życzę zdrowotnie i w staraniach <3
    Tak się trochę przejęłam bo 21 września miałam termin porodu...
    Myślałam że nie będę wspominać,ale czasami ot tak samo na myśl przychodzi..

    Wszystkim Wam dziewczyny niech się spełnią wasze marzenia <3

  • OctAngel Ekspertka
    Postów: 237 370

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 18:37

    nati04 lubi tę wiadomość

    3jvzwn15td2p4lbx.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, 26 czerwca poroniłam 2 kropka w tym roku, był to 5tc :-( Muszę zacząć leczenie, ale sił już mi brak na wszystko :-( Mam nadzieję, że uda się znaleźć przyczynę
    :-(
    Inessa często jak się zaczyna procesy adopcyjne to się okazuje że kobieta jest w ciąży :-) Już masę przypadków jest takich na forum. Życzę Ci abyś miała szybciutko z głowy proces adopcyjny i aby w Waszym domku pojawiła się kruszynka a zaraz za nią kropek w Twoim brzuszku !!!!! Trzymaj się kochana!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2014, 11:55

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasika8303 bardzo mi przykro z powodu straty tule i wspieram.

    kasika8303 lubi tę wiadomość

  • nati04 Przyjaciółka
    Postów: 105 99

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj sie Kasika duzo sily do walki zycze :* a marzenia sie spelniaja ;)

    [*] Franuś 17.05.2013 r 9 tc
    [*] Tośka 17.12.2013 r. 8 tc
    Na zawsze w moim sercu.. ;***
    8p3odqk3l11deq9q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tym moim zębem to już od kilku dni jest spokój, w końcu :) Dobrze by było żebyście w trakcie badań odwiedziły dentystę bo wierzcie mi że ból zęba w ciąży bez możliwości wzięcia tabletki przeciwbólowej to horror. Mnie ząb nie bolał od kilku ładnych lat a tu bach i problem ;)
    Trzymam za Was kciuki żebyście prędzej czy później męczyły się z tymi wszystkimi dolegliwościami ciążowymi jak ja :D Jak już mnie przestał boleć ząb to zaczęła się zgaga, już nie wspominając o wiecznie kołaczącym serduchu i tak w kółko macieju ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasika tulam :(
    Tam gdzieś na forum jest ta lista z badaniami.Jeśli nie miałaś robionych badań na tarczycę to od nich zacznij. Jak się szuka to się zawsze coś znajdzie...niestety <3

    Mimi86 lubi tę wiadomość

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja jak człowiek szuka to sie czegos doszuka. Ciekawe co u mnie bedzie tez w tym cyklu robie progesteron i tsh

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi jeśli wcześniej nie robiłaś dokładnych badań na tarczycę to powinnaś też zrobić ft3, ft4 i przeciwciała antytarczycowe. Doczytałam też że miałaś puste jajo płodowe, w takim wypadku powinnaś wysłać męża na badanie ogólne nasienia i posiew żeby sprawdzić czy nie ma bakterii.

  • nati04 Przyjaciółka
    Postów: 105 99

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa ja sie martwilam,ze nic nie wychodzi a jak sie pozniej zaczelo sypac to nie wiedzialam za co sie zabrac ale warto szukac bo wtedy wiadomo z jak duzym wrogíem trzeba walczyc ;)

    [*] Franuś 17.05.2013 r 9 tc
    [*] Tośka 17.12.2013 r. 8 tc
    Na zawsze w moim sercu.. ;***
    8p3odqk3l11deq9q.png
  • OctAngel Ekspertka
    Postów: 237 370

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 18:37

    3jvzwn15td2p4lbx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane pamietam o Was <3
    Kasika wspieram z całego serca <3
    A ja tylko kilka zdań co z adopcją:
    nadal nic nie wiadomo z adopcją czekamy na kwalifikacjedo szkolenia które ma odbyć sie we wrzesniu ( ale mamy troche za małe zarobki i moze być problem czekamy na decyzje czy tyle kasy co mamy wystarczy do kwalifikacji bo na osobe w rodzinie musi przypadać ok 1000 zł na osobe a u nas troche brakuje )
    A za tydzien prawdopodobnie szkolenie Unijne i jeszcze meza siostrzeńcy przyjada na wakacje na dwie tury bo ich jest czworo.
    Buziaki dla kazdej <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nati04 wrote:
    Taa ja sie martwilam,ze nic nie wychodzi a jak sie pozniej zaczelo sypac to nie wiedzialam za co sie zabrac ale warto szukac bo wtedy wiadomo z jak duzym wrogíem trzeba walczyc ;)


    kochana powiedz mi u Ciebie przyczyna sie znalazła? jaka?

  • nati04 Przyjaciółka
    Postów: 105 99

    Wysłany: 1 lipca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od początku starań walczyłam z hiperprolaktynemią. Po drugim poronieniu trafiłam dopiero do normalnych lekarzy. Endokrynolog upierał się,że wina leżała napewno po nieleczonej tarczycy i jego zdaniem nie było sensu robic dalszych badań bo to od tego i żadnej ciąży nie miałabym szans donosic. W sumie cieszyłam się bo to nie taki duży problem. Potem wyszedł problem z hormonami i podejrzenie PCOS. Niby to też może miec wpływ ale jakoś wierzyc mi się nie chce. W immunologii wyszło za dużo komórek NK i genetycznie mutacja w genie MTHFR. Także warto robic wszystkie badania ja tylko żałuje, że uwierzyłam lekarzom i zrobiłam je dopiero po 2 aniołku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2014, 20:17

    [*] Franuś 17.05.2013 r 9 tc
    [*] Tośka 17.12.2013 r. 8 tc
    Na zawsze w moim sercu.. ;***
    8p3odqk3l11deq9q.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ