X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 15 lipca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci to cud którego nie powinno się faszerowac niczym

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojego spasionego synka 4100 i 60 cm dlug rodziłam przez 6 godz naturalnie i poród byl luzik a ja jestem szczupla osoba raczej niedowagę mam .. Odradzam znieczulenia zalezy jaki anestezjolog robi wklucie, jak jakiś partacz to później ma się problemy z kręgosłupem może nie tak ze brak czucia ale boli ten odcinek przy każdej zmianie pogody rwie i wogole w zyciu bym się nie zgodzila no chyba ze zagrożenie zycia dziecka to tak

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majoweczko dużo zdrówka dla Was !!!! Bez problemowej ciąż i szczęśliwego rozwiązania życzę <3

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bole miałam takie ze nie bylam wstanie mówić i w dodatku wymioty mnie meczyly przez 4 godz 2 razy mnie przebierali .. Poród byl ciezki ale jak nie bylo żadnych komplikacji typu problemy z dzieckiem tętnem ulozeniem to dla mnie rewelacja bolalo jak cholera wymioty ale jak z dzieckiem ok to wszystko się da przeżyć <3

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 16 lipca 2015, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majóweczko gratulacje i nudnych 9 miesięcy!!!

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 16 lipca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porod sn jest lepszy ale denerwuje mnie jak sie krytukuje kobiety po cc. Nie raz slyszalam ze kobiety po cc sa leniwe bo im sie rodzic nie chcialo. Nie mowie o tych co maja na zadanie, bo to oczywiste, ale mowie o tych co z jakis powodow nie mogly sn urodzic. Ja mialam duze dziecko, szyjka mocno trzymala i lekarze stwierdzili ze lepsza dla mnie bedzie cc. Ja bym mogla cofnac czas to wolalabym sn rodzic. Tydzien wyciety z zyciorysu, odkaszlnienie flegmy po intubacji granuczy z cudem. Jak mnie bralo na kaszlenie to krzyk do meza zeby mi wode podawal. No cc rewela nie ma co. Juz wiem ze przy kolejnej ciazy od razu na stol wczesniej i wtedy zniose wszystko. Ale tych na rzadanie nie rozumiem.

    Kiedys slyszalam komentarz lekarza odnosnie cesarek na rzyczenie - jak by dla organizmu to bylo naturalne to by na brzuchu byl suwak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 07:52

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Rozłożyło mnie całkowicie ,to chyba angina bo gardło nadal boli , a teraz jeszcze do ucha promieniuje, jutro idę do lekarza, bo dziś już się nie dostanę :( no i pewnie antybiotyk będzie...

    s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Porod sn jest lepszy ale denerwuje mnie jak sie krytukuje kobiety po cc. Nie raz slyszalam ze kobiety po cc sa leniwe bo im sie rodzic nie chcialo. Nie mowie o tych co maja na zadanie, bo to oczywiste, ale mowie o tych co z jakis powodow nie mogly sn urodzic. Ja mialam duze dziecko, szyjka mocno trzymala i lekarze stwierdzili ze lepsza dla mnie bedzie cc. Ja bym mogla cofnac czas to wolalabym sn rodzic. Tydzien wyciety z zyciorysu, odkaszlnienie flegmy po intubacji granuczy z cudem. Jak mnie bralo na kaszlenie to krzyk do meza zeby mi wode podawal. No cc rewela nie ma co. Juz wiem ze przy kolejnej ciazy od razu na stol wczesniej i wtedy zniose wszystko. Ale tych na rzadanie nie rozumiem.

    Kiedys slyszalam komentarz lekarza odnosnie cesarek na rzyczenie - jak by dla organizmu to bylo naturalne to by na brzuchu byl suwak.

    Na życzenie to faktycznie bym się nie zdecydowała. Ale u niektórych kobiet po postu siłami natury się nie da. A rodzić tak, żeby i matka była wyczerpana i dziecko to się chyba mija z celem. Po to cc jest, żeby niektórym kobietom pomóc. Ty miałaś taką a nie inną sytuację, ale faktycznie ie rozumiem kobiet, które same sobie to robią bo tak jest łatwiej. Może łatwiej przy porodzie, ale siostra szwagra, która miała mówi, że do tej pory jak podnosi małego to ją ciągnie, a on ma już pawie rok.

    Ja się nie znam, ekspertka nie jestem, ale siostry bardzo łagodnie poród przechodziły i miałam nadzieję, ze i u mnie wszystko przebiegnie pomyślnie. No nie wyszło tym razem, ale dalej liczę, że przy następnym dziecku w miarę dobrze to przebiegnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 08:42

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Porod sn jest lepszy ale denerwuje mnie jak sie krytukuje kobiety po cc. Nie raz slyszalam ze kobiety po cc sa leniwe bo im sie rodzic nie chcialo. Nie mowie o tych co maja na zadanie, bo to oczywiste, ale mowie o tych co z jakis powodow nie mogly sn urodzic. Ja mialam duze dziecko, szyjka mocno trzymala i lekarze stwierdzili ze lepsza dla mnie bedzie cc. Ja bym mogla cofnac czas to wolalabym sn rodzic. Tydzien wyciety z zyciorysu, odkaszlnienie flegmy po intubacji granuczy z cudem. Jak mnie bralo na kaszlenie to krzyk do meza zeby mi wode podawal. No cc rewela nie ma co. Juz wiem ze przy kolejnej ciazy od razu na stol wczesniej i wtedy zniose wszystko. Ale tych na rzadanie nie rozumiem.

    Kiedys slyszalam komentarz lekarza odnosnie cesarek na rzyczenie - jak by dla organizmu to bylo naturalne to by na brzuchu byl suwak.
    Dokładnie tak! Ja przy pierwszym porodzie jak już nie mogłam wytrzymać prosiłam mojego lekarza o cesarkę. On mi odpowiedział, że w każdej chwili może mi zrobić, ale są takie upały, że dziewczyna która 2 tyg wcześniej rodziła leży z gorączką jeszcze na oddziale, a jej dziecko od tygodnia w domu...także oba porody sn. Komuś może się wydawać, że łatwiejsza cesarka, może i tak, ale dochodzenie po niej już nie. Leżałam na sali z dziewczyną po cc, ja po porodzie od razu śmigałam, prysznic te sprawy, a ona nie miała siły usiąść na łóżku, dobę po porodzie dopiero dziecko miała przy sobie, bo na noc jej zabrali. Rodziłyśmy tego samego dnia, jak ja wychodziłam to ona ledwie nogami szurała. Więc jestem za cc ze wskazań medycznych, cieszę się, że mój gin mi wtedy odmówił. Dziewczyny, które chcą na żądanie cc najpierw powinny iść na oddział poprzyglądać się i dopiero zdecydować. Mam koleżankę, jest w ciąży (ma termin 2 tyg po mnie) i ona właśnie chce cc na życzenie, wiem , że jej nie przekonam.

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Porod sn jest lepszy ale denerwuje mnie jak sie krytukuje kobiety po cc. Nie raz slyszalam ze kobiety po cc sa leniwe bo im sie rodzic nie chcialo. Nie mowie o tych co maja na zadanie, bo to oczywiste, ale mowie o tych co z jakis powodow nie mogly sn urodzic. Ja mialam duze dziecko, szyjka mocno trzymala i lekarze stwierdzili ze lepsza dla mnie bedzie cc. Ja bym mogla cofnac czas to wolalabym sn rodzic. Tydzien wyciety z zyciorysu, odkaszlnienie flegmy po intubacji granuczy z cudem. Jak mnie bralo na kaszlenie to krzyk do meza zeby mi wode podawal. No cc rewela nie ma co. Juz wiem ze przy kolejnej ciazy od razu na stol wczesniej i wtedy zniose wszystko. Ale tych na rzadanie nie rozumiem.

    Kiedys slyszalam komentarz lekarza odnosnie cesarek na rzyczenie - jak by dla organizmu to bylo naturalne to by na brzuchu byl suwak.
    No widzisz a niektóre za to płacą

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Hej dziewczyny! Rozłożyło mnie całkowicie ,to chyba angina bo gardło nadal boli , a teraz jeszcze do ucha promieniuje, jutro idę do lekarza, bo dziś już się nie dostanę :( no i pewnie antybiotyk będzie...
    Kuruj się kochana

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to juz po 12 godzinach od cc przeganiaja z lozka, zeby sie ruszac, bo sie obawiaja zakrzepow. Co ja mowie po cc. Moja babcie po wymianie kolana po 3 dniach sciagali z lozka ze ma chodzic :-) ciocia po operacji na kregoslup musiala z lozka wstac juz nastepnego dnia. Nie ma lekko...

    Wiaterek, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski czytalyscie moze ostatnio jakas fajna ksiazke, ktora mozecie polecic? Ja po trylogi niezgodnia gdzies gorzej sie czuje bo tam jest caly czas obecny motyw smierci. Potrzebuje jakiegos tytulu w ktorym sie zatrace :-)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki rodzaj literatury lubisz?

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nastukalyscie! U nas pozamiatane. Tempka za niska tym bardziej ze na poczatku cyklu byla wysoka. Nie mam juz pomyslow. Lutki nie biore bo nie czuje sie na tyle silna. Tym bardziej ze ja mam wszystkoe objawy ciazow po niej.
    W domku Was nadrobie. Milego dnia sloneczka :) ;*

    Justine M, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 16 lipca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to ja polecam np. "Malowany człowiek". Jak dla mnie zarąbiste, ale trzeba trochę lubić klimat fantasy. Jak lubisz coś lekkiego to z tej samej półki: "Kłamca" Jakuba Ćwieka. Ja w sumie czytam najwięcej fantastyki to w innym dziale nie pomogę :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 16 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek ja to lubie trylogie wszelkiego rodzaju bez zbednych opisow. Nie lubie tylko historycznych i psychologicznych ksiazek. Te a'la grey juz mi sie znudzily, dlatego przeczytalam niezgodna. Fajna tylko bez happy endu. Mam pare tytulow na tablecie ale moze wy cos znacie co warto przeczytac :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 16 lipca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki od czego może się przesunąć owulka , chodzi mi o to że chyba mi się do przodu przesuneła bo dzis zrobiłam test i wyszedł taki tak bym jutro miała mieć pozytywny owulkowy , to mój 7 cykl po zabiegu wiec może coś się normuje ;/ ehh

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 16 lipca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Laski czytalyscie moze ostatnio jakas fajna ksiazke, ktora mozecie polecic? Ja po trylogi niezgodnia gdzies gorzej sie czuje bo tam jest caly czas obecny motyw smierci. Potrzebuje jakiegos tytulu w ktorym sie zatrace :-)
    Zależy co lubisz :) ja raczej lekkie, czytałaś "położną", ja teraz czytam "niewierną" Reyes Monforte

    Justine M lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 16 lipca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bys jutro mala pozytywny, tzn do 2 dni owulka to cylk bys miala 30dni. No jak najbardziej moze tak byc :-)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ