X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    no i lipton mąż usi juz w sobite jechac zeby na poniedziałek byc w pracy, mysleliśmy że uda się wysępić choć tydzien więcej ;(


    :( podziwiam, ze tak potraficie!

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku, zazdroszcze faceta. Moj mi nawet na pierwsza rocznice slubu kwiatow nie kupil :p

    Wiaterek lubi tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Wiaterku, zazdroszcze faceta. Moj mi nawet na pierwsza rocznice slubu kwiatow nie kupil :p

    E mojemu się coś popierniczyło po tym poronieniu :) jest miły, mnie przytula cały czas, mówi, że jestem śliczna, np jak nie on po prostu. Mysly wczoraj 2 rocznicę mieli i to stąd kwiaty :)

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 lipca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jest @ :/ Ale mnie brzuch boli...

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 21 lipca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    No i jest @ :/ Ale mnie brzuch boli...
    No i super, że jest! Że boli to musisz przejść lub wziąć apap czy cóś, ale sama widzisz, jeden dzień poczekałaś i przylazła :)

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 lipca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    No i jest @ :/ Ale mnie brzuch boli...

    Wiem, że muszę przecierpieć :) Przeciwbólowa tableta już jest no i mogę zaczać się starać o fasola :)

    missbum, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 21 lipca 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek, super że wreszcie przyszła @ - znak że wszystko działa jak trzeba. Za chwilę znów się będziesz mogła starać!

    Ja jestem 7 dpo i czekam (nie)cierpliwie ;)

    ilonia1984, Wiaterek, Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mus.zka, Alicja92 - trzymam kciuki

    ilonia1984, s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justys a ty kiedy testujesz?w piatek?:) bo sie doczekac nie moge...Majoweczko a ty gdzie nam zaginełas?jak tam twoje samopoczucie...mdlosci itd :) Ja dzis czuje sie fatalnie,ducota jakas,slabo mi w glowie sie kreci i calczas boli mnie brzuch,od samego owu,kuja jajniki,mdli mnie....ale to za wczesniej na jakiekolwiek oznaki ciazy,wiec niestety mysle ze to co innego...A moze ja mam psyche tak zryta,ze mi sie wkreca :) Tylko,ze ja wlasnie na spokojnie podchodze tym razem do tego,co ma byc to bedzie,to juz nie wiem...niebawem sie okarze ;) a jesli przyjdzie okres,to pojde do gina moze mam jakies miesniaki albo zrosty...nie powinien bolec mnie tak brzuch i jajniki...chyba nie :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Justys a ty kiedy testujesz?w piatek?:) bo sie doczekac nie moge...Majoweczko a ty gdzie nam zaginełas?jak tam twoje samopoczucie...mdlosci itd :) Ja dzis czuje sie fatalnie,ducota jakas,slabo mi w glowie sie kreci i calczas boli mnie brzuch,od samego owu,kuja jajniki,mdli mnie....ale to za wczesniej na jakiekolwiek oznaki ciazy,wiec niestety mysle ze to co innego...A moze ja mam psyche tak zryta,ze mi sie wkreca :) Tylko,ze ja wlasnie na spokojnie podchodze tym razem do tego,co ma byc to bedzie,to juz nie wiem...niebawem sie okarze ;) a jesli przyjdzie okres,to pojde do gina moze mam jakies miesniaki albo zrosty...nie powinien bolec mnie tak brzuch i jajniki...chyba nie :)
    Nie mam właśnie żadnych mdłości, nic mi nie śmierdzi, mam nadzieje ze tak zostanie :) tylko dzis poszlam z psem na spacer daleko i myślałam ze zemdleje.. Juz opiernicz dostałam ;-)
    Poza tym jestem troche w szoku ze jestem w ciąży, może pomyślicie ze jestem jakas nienormalna ale najzwyczajniej w świecie sie boje jak to będzie.. Hormony mi dają kopa i często ryczę:/

    ilonia1984, Wiaterek, Agnieszka0812, Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie kochana,ze wszystko wporzasiu...no teraz musisz uwazac,zwlaszcza w takie upaly,bo zawroty glowy beda dokuczac :) Wcale nie jestes nie normalna,kazda kobieta sie boi i obawia i mysli,ze jest nie normalana hehe tez teraz zaczynam myslec,ze swiruje...i ze chyba mnie porysowalo...brzuch mnie boli i calczas sie zastanawia dlaczego,od samej ovulki...no masakra ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mi się wydawało ze kobiety w ciąży szaleją z radości a ja jestem pelna obaw i strachu.
    Może masz w psychice zakodowane ze jesteś po owulacji i wsłuchujesz sie w organizm szukając jakiś oznak? Trzymam mocno kciuki :*

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Zawsze mi się wydawało ze kobiety w ciąży szaleją z radości a ja jestem pelna obaw i strachu.
    Może masz w psychice zakodowane ze jesteś po owulacji i wsłuchujesz sie w organizm szukając jakiś oznak? Trzymam mocno kciuki :*
    Ja nawet Majoweczko nie chce myslec jaka bede pelna obaw jak zajde w ciaze...narazie o tym nie mysle.Wiesz co,jakos spokojnie podchodze do tego tym razem,a ten bol brzucha to raczej nie wymyslony,mdlosci mam czesto po ovulce,to chyba chormony,zawroty glowy tez sie zdazaly,ale nie taki ciagly bol brzucha i jajnikow,martwie sie,ze cos ze mna nie tak...ale mam nadzieje...jak kazda wiadomo :)dzieki za kciuki...przydadza sie :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja nawet Majoweczko nie chce myslec jaka bede pelna obaw jak zajde w ciaze...narazie o tym nie mysle.Wiesz co,jakos spokojnie podchodze do tego tym razem,a ten bol brzucha to raczej nie wymyslony,mdlosci mam czesto po ovulce,to chyba chormony,zawroty glowy tez sie zdazaly,ale nie taki ciagly bol brzucha i jajnikow,martwie sie,ze cos ze mna nie tak...ale mam nadzieje...jak kazda wiadomo :)dzieki za kciuki...przydadza sie :)
    Kochana Ty pewnie będziesz drzec o malucha a ja ogólnie sie obawiam jak sobie poradzę, jak to będzie itp. Jeszcze nie oswoilam sie z myślą ze będzie maluch.
    Hmm.. Może juz jakies objawy masz? Niektóre kobiety szybko maja objawy ciążowe :) może zagnieżdżenie? Wiesz po zabiegu może po prostu cykl jest bardziej bolesny. Na pewno to nic groźnego :* a jakie masz przeczucia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zagniezdzenie to troche przywczesno jednak, spojrzałam na wykres. Może rzeczywiście jakos bardziej bolesny cykl masz.
    Mi czasami ból w brzuch wchodzi, na poczatku panikowalam teraz juz przeczekuję:) nie plamię czyli pewnie wszystko jest dobrze.

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie mam przeczuc,wogole zero...chyba nie chce sie zawiesc,dlatego nie mysle i sobie nie nakrecam,za tydzien zrobie test,bo okrws wedlug ovu mam na 28 i pewnie tak bedzie bo ovulka byla wczesniej wiec spokojnie bede mogla testowac.No moze faktycznie taki bolacy cykl,ovulacjie tez mialam bolesna,ze az mnie skrecalo i wiedzialam,ze to ona ;) tak,ze spokojnie czekam,wyjscia nie mam :)Mnie w tej ciazy mocno bolal brzuch...i zaluje,ze myslalam,ze to normalne...lekki bol jest normalny,bo to sie rozciaga wszystko,krew zaczyna mocniej doplywac,ale mnie mocno bolal brzuch,teraz odrazu pojde po cos na podtrzymanie,moja przyjaciolke bolal brzuch tez mocno,lekarz przepisal dupka i przestal bolec wogole ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 19:24

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki lekki bol co jakiś czas, nigdy nie musze brać no-spy :) gdyby bylo plamienie to bym się martwiła a tak to nie :)

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to takie bole to normalne,ja to.od poczatku czulam,ze cos nie gra,z cora mnie nigdy w ciazy tak brzuch nie bolal,tak delikatnie jak ty mowisz to tak ale nie tak zeby skrecalo ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justys dzieki <3 popludniowy test 25 i jest kolejny bladzioch. W czwartek 5 a w piatek beta. Zwolnienie mam narazie do piatku. Biore lutke 3x1, Euthyrox 37.5 i Encorton 2.5mg. Brzyszek pobolewa, ale sie uspokoilam troszke. W piatek znowu lekarz ;)

    Iloncia bedzie fasolinda! No musi byc!

    Majoweczko... mi to sie we lbie kreci jakbym sie nacpalq. Nie wiem czy to juz Okruszek. Wczoraj prawie mdlalam.

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek.... !!!!!! Zaczynajcie dzialac od razu po! ;*

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ