X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    Kolejna pozytywna!!! Super!!! Strasznie szczęśliwy ten temat na forum :P ale się cieszę :)
    a Ty kiedy testujesz???

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiu ty cipko grochowa gratuluje!reakcjia jak moja....kurwa udalo sie :) zajebiscie sie ciesze,najszczesliwszy watek na swiecie :)Ja ma bete odbiram jutro dopoero ma byc dzis popoludniu,ale nie chce mi sie jechac tak mnie pokuli az mdlalam i slabo sie czuje,a mi sie tak nie pali z nia wiec na spokojnie,bardziej bede na ta 2 czekac czy przyrost dobry :) Ale musi byc dobrze,nie biore innej opcji pod uwage;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki beta 33 ;)

    roxa, Justine M, Renia7910, ilonia1984, Wiaterek, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ten test taki cień ale w drodze do pracy kupiłam 10 ;D

    Justine M, ilonia1984, Wiaterek lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Dziewuszki beta 33 ;)
    Gratulacje!

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Dziewuszki beta 33 ;)
    no to kochana, gratuluję jeszcze raz :)
    widzę, ze nie mam innego wyjścia jak za kilka dni obwieścić dobre nowiny ;)

    Justine M, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    no to kochana, gratuluję jeszcze raz :)
    widzę, ze nie mam innego wyjścia jak za kilka dni obwieścić dobre nowiny ;)
    A no nie masz! Trzymam kciuki!

    niezapominajka, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwusia gratulacje ale sie posypalo fasoleczek- super. Zmascilam Wam statystyke :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Sylwusia gratulacje ale sie posypalo fasoleczek- super. Zmascilam Wam statystyke :(
    w sierpniu będzie dobrze :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Sylwusia gratulacje ale sie posypalo fasoleczek- super. Zmascilam Wam statystyke :(
    no jak,monilka bo Cie machne, :)nic z tych rzeczy przeciesz caly sierpien jest...spoko beda kolejne fasolki,i ty tez zafasolkujesz...to co teraz na Age pora i Renie i niezapominajke ;) dziewczynki...trzymam kciuki...musza byc kolejne fasolunie :) Pamietacie pierwszy miesiac nasz wspolny? :) kazda po kolei polegala,jeszvze mowilyscie,ze na jakims tam watku juz sa 3 a u nas nic...no to macie :) u nas caly watek zafasolkowany :) i co wy na to :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2015, 16:07

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia gratuluję fasolkowa mamusiu:)
    Niezapominajka,na Ciebie kolej!
    Justine M,odnośnie tego,co pisałas Roxie o wykresie,ja zaczęłam prowadzić praktycznie od zabiegu,ale od kilku dni jestem na wakacjach, na poczatku sporo sie przemieszcalismy i pobudka byla o różnych porach, nie wiem czy jest sens wpisywac w tym cyklu?
    Co do pozostalych obserwacji,co jakiś czas mam jeszcze minimalne plamienia,taki raczej zabarwiony sluz i tez nie mam pojecia jak to traktować? Prosze Ciebie i pozostale bardziej doświadczone kolezanki o radę :)
    Ja w ogóle (wstyd sie przyznać) jestem zielona w kwestii obserwacji swojego cyklu..
    Mojego synka urodziłam jako 18latka i tamtej ciąży nie planowalam.. A z moim Aniolkiem było tak,że z mężem postanowilismy,ze po slubie(w maju) będziemy probowac tak po prostu,bez szczegolnego planu i tak sie zlozylo ze udalo sie juz w noc poslubna;)
    Tym razem chcialabym zwiekszyc nasze szanse, szczegolnie ze nie zostalo mi zbyt wiele czasu.. Mam wiele malych miesniakow,rozsianych tak,ze usunac je mozna jedynie z macica..dodatkowo mam endometrioze i w zasadzie bol podbrzusza towarzyszy mi przez prawie caly cykl..wirc w zasadzie po tym nie jestem w stanie stwierdzic czy boli przed @ czy tak po prostu..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwuśka gratulacje!! ;)

    s1985 lubi tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza i się okazało, że mam zapalenie oskrzeli podchodzące pod zapalenie płuc, także cieszę się, że nie udało mi się zajść bo kurcze jeszcze moja kruszynka byłaby chora. A to wszystko przez kąpanie dupy w zimnym morzu :)

    Dostałam mocny antybiotyk na 10 dni i zobaczymy co dalej. I oczywiście pani zapronowała mi L-4 a ja niestety musiała odmówić bo jestem w pracy dopiero 4 dzień po urlopie i do tego dzisiaj moja koleżanka z którą pracuje poszła na urlop. Także zastępuje ją i jeszcze jedną koleżankę i dupa ze ściemniania :( Ale może i lepiej bo mieli by pretekst do zwolnienia mnie. Bo po porodzie już patrzeli na mnie spod byka.

    Trzeba się podleczyć i zacząć walczyć o robaczka :) bo cholera fasolcia za fasolcią :)

    Spadam do wyrka dziewczynki i czekam na kolejne super wiadomości :)

    P.S. Cieszę się że na moja fasolinkę też poczekacie - jesteście wspaniałe :)

    ilonia1984, Justine M, s1985 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia no gralulacje!!! Człowiek na chwile znika zrobić dżemik a tutaj takie wieści :) Porcja świeżych wirusków się przyda, bo te po Iloni i Justi już takie troszkę stare hihihi nie no żartuje :) Wszystkim tu ciąże wykrakuje a ja to co??

    Monilia cieszę się że umiesz w tym swoim niepowodzeniu znaleźć jakieś plusy. Ja do tej pory też sobie mówiłam że dobrze że "nie" bo nie minął nakazany mi przez lekarzy czas który mam odczekać i przez to mi było łatwiej. No w tym miesiącu już pewnie plusów nie znajdę więc musi się udać. Kuruj się żebyś za tydzień mogła szaleć :)

    Laski a nie wiecie czy jak żelfix wsypie do gorących owoców to mi się dźemik uda? Chciałam trochę wodę odgotować i nie wiem czy do takiego gorącego mogę wsypać...

    monilia84, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest skandalw tym kraju,duzo bym miala do powiedzenia o naszej sluzbie zdrowia,moja mama od miesiaca jak wiecie choruje,bylo pogotowie wizyty na pogotowiu gdzie od 22 do 2 na lekarza czekalysmy i pi...zdy po policjie chcialy dzwonic bo myslalam,ze wymorduje,ja nie wiem jak mozna ludzi tak traktowac,powiedzieli mamie,ze ma skrzywienie kregoslupa i na basen ma chodzic,gdzie z bolu ruszyc sie nie mogla,dopiero jak jej sparalizowalo cala twaz i pojechala prywatnie do neurologa ten szybko ja do innego miasta skierowal do szpitala to po tygodniu dzis sie dowiedziala,ze ma smiertelna bolerioze to sa jaja,ale wam sie pozalilam :) tak,ze niestety w tym kraju jak prywatnie nie pojdziesz to za bardzo sie Toba nikt nie przejmie ;) Ja juz z pananstwa wyciaglam cytologie,w pon nastepny pojde wyciagne skierowanie na wyniki i z nimi 12 ide juz prywatnie do mojego lekarza,bo i tak mam zwolnienie do 12 :)bo te oszolomy maja nas w du...bo my im nie placimy niby i robia wszyatko na odpiepsz

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzus mozna jasne,ze tak ja zagotowuje z nim wszystko jeszcze z 2 minutki,wiec spokojnie...a z czego robisz?

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia ja bede z toba dzielnie walczyc ;-)

    Ilonia strasznie mi przykro <tule> naprawde noz sie w kieszeni otwiera na to co tam sie dzieje!

    ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię z żółtej śliwki. Zmiksowane gotowałam dłuższą chwilę żeby wodę odparować. Jednak jutro sobie wsypię ten fix i jeszcze raz zagotuje. Jak ma być woda to wolę odczekać do jutra. I tak amm jutro zaprawiać ogórki i cukinię to przy okazji sobie te sliwki machne do słoików.

    Z tą służbą zdrowia to na prawdę nie raz trzeba trafić na doktora z powołaniem, co nie oleje pacjenta...

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony boreliozę jest bardzo ciężko wykryć

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racjie,doszli po punkcji kregoslupa,ale to nie o to chodzi,tylko o to ze oni nie szukaja przyczyn,jak nie wiedza co to to skrzywienie kregoslupa do widzenia na basenik se pani karnet kup a tu zaraz paraliz,mam nadzieje,ze to odwracalne :( Ja dzis poszlam na ogrod,nazrywalam malin,wisni mialam jablka i ugotowalam sobie pyszny kapot,zawsze to jakies witaminki :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ