X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Przy takiej niskiej becie raczej nie ma opcji żeby się macica nie oczyściła. Może masz krwawienie sródcykliczne czy jakos tak.
    a co to jest ?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środku cyklu pojawia się krwawienie ale nie jest to miesiączka. Ja osobiście nigdy nie miałam.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Pucek - nna pewno wszystko dobrze, troche sie bałam przez chwile ze moze faktycznie biochemiczna czy cos, ale potem pokazałaś że krozystasz rtylko z tych tanich pasków.
    Od razu odetchnęłam. To badziewie jest, owszem tanie i w miare coś pokazuje ALE, miałam ich mnóstwo, jeszcze koleżanki starające się korzystały i wiem że nie ma co na nie patrzeć. Mogą być czasem z jednej paczki a co 3 jest do d....
    Też już myślałyśmy że zwariujemy, kupiłyśmy 25tki i lepiej wychodziły, krechy lepsze niż te niby 10tki.
    Też mi lepiej wychodziło z popołudniowego niż z porannego. To też nie jest reguła, ilość hormonu, zageszczenie zalezy od plynow i innych czynnikow. Wcale po nocy nie musi byc najlepsze.

    Dlatego w ogóle bym sie nie martwiła wynikami tych pasków tanich. Nic a nic :) właśnie tak gówno pokjazują. Czasem dwa zamocz w jednym moczu i 2 rzeczy pokażą. A czasem tez zalezy od sprzedawcy, jeden ma lepsze inne gorsze a wygladaja tak samo.
    Wpisalam Cie na liste, nie wiem na jaka date, tak mi sie wkleilo mam nadzieje ze tak może być.
    Obyś zapoczątkowała dobrą passe w sierpniu! :)
    Zawsze używam tych tanich bo jak nic nie wyjdzie to mi przynajmniej nie szkoda siana :)

    s1985, Wiaterek, Justine M lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    W środku cyklu pojawia się krwawienie ale nie jest to miesiączka. Ja osobiście nigdy nie miałam.
    może być objawem zaburzeń hormonalnych, ale nie zawsze, może być od leków. Ja ostatnio miałam śluz z krwią, ale tylko tyle co na papierze, ale brałam duphaston i to mogło powodować

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka - ja mam non-stop całe mnóstwo biało-żółtawego śluzu, od początku ciąży, muszę zmieniać wkładkę w ciągu dnia. Ale jeżeli tobie się pojawił nagle może spytaj ginekologa na wszelki wypadek.

    Jestem na lekkostrawnej diecie przez te mdłości i wymioty, chyba pomaga, napewno też pomogły mi tabletki z wyciągiem z imbiru. Już nie mogłam normalnie funkcjonować, nawet napić się wody :/
    Ilonia - zazdroszczę ci tej wizyty już w środę, ja dopiero za tydzień! już nie mogę się doczekać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 14:54

    Agnieszka0812, Justine M, ilonia1984, s1985 lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Majówka - ja mam no-stop całe mnóstwo biało-żółtawego śluzu, od początku ciąży, muszę zmieniać wkładkę w ciągu dnia. Ale jeżeli tobie się pojawił nagle może spytaj ginekologa na wszelki wypadek.

    Jestem na lekkostrawnej diecie przez te mdłości i wymioty, chyba pomaga, napewno też pomogły mi tabletki w wyciągiem z imbiru. Już nie mogłam normalnie funkcjonować, nawet napić się wody :/
    Ilonia - zazdroszczę ci tej wizyty już w środę, ja dopiero za tydzień! już nie mogę się doczekać :)
    U mnie już kiedyś pijawiło się sporo śluzu żółtego ale znikło, pojawił się znowu biały. Nie ma nieprzyjemnego zapachu. Poczekam na rozwój sytuacji, może to troszkę podbbarwiło moczem, bo czasem w ciazy podobno może troszkę "upuścic". Zobaczymy ;-)

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Zawsze używam tych tanich bo jak nic nie wyjdzie to mi przynajmniej nie szkoda siana :)

    no ja tez bo mozna nawet 3 dziennie robic od 8 dni po ;)
    ale ze roznie pokazuja bym sie nie martwiła
    ja ich nie neguje całkowicie, bo są tanie i sama korzystałam tylko mówię że nie są 100% zawodzą trochu
    no wiadomo tanie mięso...:)

    Renia7910, pucek lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co jest z Alą? Ilonia miała rację, teraz to kilka dni jej nie było...

    Justine M lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ta wydzielina na papierowym reczniku jest biala i wodnista a jak wyląduje na wkladce robi sie zoltawa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się martwię o Alę ;/

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Dziewczyny co jest z Alą? Ilonia miała rację, teraz to kilka dni jej nie było...


    jesteś wiedźma! 10sekund zanim przeczytałam Twojego posta, pisałam do niej na fejsie bo to samo pomyślałam

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko ok, niedlugo do nas zajrzy ;)

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że trzymasz rękę na pulsie :) Jeszcze niecała godzina w pracy, potem lekarz, kaufland i dom :)

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Dobrze że trzymasz rękę na pulsie :) Jeszcze niecała godzina w pracy, potem lekarz, kaufland i dom :)
    Czekamy :)

    Wiaterek, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Dobrze że trzymasz rękę na pulsie :) Jeszcze niecała godzina w pracy, potem lekarz, kaufland i dom :)
    No czekam i ja ;) Czuje sie dzif fatalnie,slabo mi kuzwa,jajnik mi rozpierdala do tego mdli mnie caly dzien,nospa nie pomaga kapiel tez nie,nie mam pomyslu na tego jajnika,niewiem czy na noc apapu nie wezme i nospe,moze ulzy troche...To dobrze Justys,ze Alka zyje,bo nawet na ta fioletowa nie zagladam to nie.wiem czy sie udziela choc troszke czy nie ;) nic nie wiem i nic mi sie nie chce masakra

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Olcia O-O Koleżanka
    Postów: 59 73

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek i ja też czekam :D

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham Was Laseczki moje :) Uciekam z pacy wreszcie. Muaaaaa

    Agnieszka0812, kehlana_miyu, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem sloneczka wy moje kochane <3
    Przepraszam za nieobecnosc. Jakos nie mam weny :( no i laski na kwietniowkach mnie podirytowaly bo pisze 1000x zeby podawaly daty porodow i kurcze nie umieja nooo! :(
    A ja mam humorki, mdlosci, bolace i odpadajace piersi i zapachy. Siostra grzala mieso wlasnie... :(

    Nie nadrabialam, takze piszcie co u Was na szybko :) ;*

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ