X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucek!!!!!! Gratuluje!!!!!! <333

    pucek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zrobiłam testy ovu ale nie jestem pewna czy są pozytywne :)

    http://zapodaj.net/f2eda1bdd912f.jpg.html

    W sumie do niczego nie potrzebny mi ten test bo i tak staranka u Nas wstrzymane, bo mąż się wycofał i powiedział że nie chce mieć dziecka, bo boi się że znowu będzie tak jak ostatnio. Wczoraj przeżyłam przez to horror, ryczałam jak idiotka :(
    Ovu nadchodzi a nie ma z kim działać.
    Powiem Wam że nie wiem co robić, naprawdę. Tak długo czekałam na to żeby móc się starać a teraz dupa.
    Mimo mojego złego nastroju trzymam za wszystkie staraczki mocno kciuki, będę Was oczywiście czytała i pisała do Was
    Kocham Was <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 17:15

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Hej dziewczyny, zrobiłam testy ovu ale nie jestem pewna czy są pozytywne :)

    http://zapodaj.net/f2eda1bdd912f.jpg.html

    W sumie do niczego nie potrzebny mi ten test bo i tak staranka u Nas wstrzymane, bo mąż się wycofał i powiedział że nie chce mieć dziecka, bo boi się że znowu będzie tak jak ostatnio. Wczoraj przeżyłam przez to horror, ryczałam jak idiotka :(
    Ovu nadchodzi a nie ma z kim działać.
    Powiem Wam że nie wiem co robić, naprawdę. Tak długo czekałam na to żeby móc się starać a teraz dupa.
    Mimo mojego złego nastroju trzymam za wszystkie staraczki mocno kciuki, będę Was oczywiście czytała i pisała do Was
    Kocham Was <3
    Ja też nie jestem pewna czy są pozytywne...postaraj się z mężem porozmawiać na spokojnie, wytłumacz, że Ci zależy na dziecku, nic na siłę, bo to tylko jeszcze Was oddali. Niech on Ci przedstawi swój punkt widzenia i plany np na najbliższy rok...wierzę, że wszystko powoli zacznie zmierzać w dobrym kierunku, w Waszym wspólnym kierunku! Buziaki :*

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja rozpakowuję w końcu walizki, po 3 tygodniach pauzy, mam nadzieję, że mi pralka nie siądzie :P
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d67a7451cd03.jpg

    s1985, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aguś, ja już powoli tracę nadzieję:(

    Ja mam taki daremny charakter, że nie potrafię żyć sama, bez kogoś obok, bez przytulania, bez bliskości a on jest zupełnym przeciwieństwem. Strasznie mnie boli to wszystko bo jeszcze 3 dni temu przeżywałam super chwile w jego ramionach a wczoraj wszystko prysło. Za bardzo się napaliłam na maleństwo :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Dzięki Aguś, ja już powoli tracę nadzieję:(

    Ja mam taki daremny charakter, że nie potrafię żyć sama, bez kogoś obok, bez przytulania, bez bliskości a on jest zupełnym przeciwieństwem. Strasznie mnie boli to wszystko bo jeszcze 3 dni temu przeżywałam super chwile w jego ramionach a wczoraj wszystko prysło. Za bardzo się napaliłam na maleństwo :(
    Wiesz, może powinnaś zmienić taktykę...nie mów mu ciągle o staraniach o dziecku, tak jakbyś zapomniała. Po prostu działaj, wiesz o co chodzi ;) Ty i my będziemy wiedziały i będziemy Wam kibicować, wiesz jak to faceci chcą być najważniejsi, może on się boi, że jak już teraz mówisz często o dziecko, to jak się pojawi, że zostanie zepchnięty na drugi plan. Faceci niestety tak mają, a my kobiety też nie raz przesadzamy faktycznie, bo wszystko zaczyna się kręcić wokół dziecka. Dopieść trochę chłopa, a zobaczysz, że i jego podejście się zmieni.

    Iloncia, łatwo mi tu pisać, ale nie dołuj się, bo ześwirujesz!Ja w ciązy nie jestem, a dziś z domu nie wylazłam, bo zwyczajnie mi się nie chciało, najchętniej to cały dzień bym przełaziła w ulubionej koszulce od spania. Modliłam się żeby nikt dziś do nas nie wpadł :) dzwoniła koleżanka to nie odebrałam bo zwyczajnie nie mam dziś natchnienia na gadki o szkole i jak to nasi synowie dadzą czy nie sobie radę w szkole :P
    Głowa do góry!

    P.S. Ale mam dziś ochotę na hot doga :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 17:39

    s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to krwawienie to jednorazowe już koniec chyba przez tego castagnusa tak coś czuję kupie w aptece testy owulacyjne i zobaczę o co kaman

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Dzięki Aguś, ja już powoli tracę nadzieję:(

    Ja mam taki daremny charakter, że nie potrafię żyć sama, bez kogoś obok, bez przytulania, bez bliskości a on jest zupełnym przeciwieństwem. Strasznie mnie boli to wszystko bo jeszcze 3 dni temu przeżywałam super chwile w jego ramionach a wczoraj wszystko prysło. Za bardzo się napaliłam na maleństwo :(

    Kochana nie trać nadziei, ja wierzę, że wszystko się ułoży u Was.
    Trochę rozumiem Twojego męża, czytałam waszą historię i szczerze mówiąc trochę się nie dziwie, że nie chce, ale podejrzewam, że mogło minąć dla niego za mało czasu po tym wszystkim co Was spotkało, on z pewnością też mocno to przeżył.
    Ja osobiście nie wiem czy dałabym radę sobie poradzić w takiej sytuacji...
    Ja jak na razie nie do końca sobie radzę, z tym co u nas się stało... Więc trochę rozumiem jego punkt widzenia, ale rozumiem też Ciebie...
    Trzymam za Was mocno kciuki i kibicuję z całych sił. Nie trać nadziei i nie myśl, że za bardzo się napaliłaś, po prostu spróbuj dać mu trochę czasu.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Dzięki Aguś, ja już powoli tracę nadzieję:(

    Ja mam taki daremny charakter, że nie potrafię żyć sama, bez kogoś obok, bez przytulania, bez bliskości a on jest zupełnym przeciwieństwem. Strasznie mnie boli to wszystko bo jeszcze 3 dni temu przeżywałam super chwile w jego ramionach a wczoraj wszystko prysło. Za bardzo się napaliłam na maleństwo :(
    Agusia dobrze Ci radzi działaj jak kobieta nie mów o dziecku, ja tak robię baraszkujemy z przyjemnością ;P

    Agnieszka0812, Justine M, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Wiesz, może powinnaś zmienić taktykę...nie mów mu ciągle o staraniach o dziecku, tak jakbyś zapomniała. Po prostu działaj, wiesz o co chodzi ;) Ty i my będziemy wiedziały i będziemy Wam kibicować, wiesz jak to faceci chcą być najważniejsi, może on się boi, że jak już teraz mówisz często o dziecko, to jak się pojawi, że zostanie zepchnięty na drugi plan. Faceci niestety tak mają, a my kobiety też nie raz przesadzamy faktycznie, bo wszystko zaczyna się kręcić wokół dziecka. Dopieść trochę chłopa, a zobaczysz, że i jego podejście się zmieni.

    Iloncia, łatwo mi tu pisać, ale nie dołuj się, bo ześwirujesz!Ja w ciązy nie jestem, a dziś z domu nie wylazłam, bo zwyczajnie mi się nie chciało, najchętniej to cały dzień bym przełaziła w ulubionej koszulce od spania. Modliłam się żeby nikt dziś do nas nie wpadł :) dzwoniła koleżanka to nie odebrałam bo zwyczajnie nie mam dziś natchnienia na gadki o szkole i jak to nasi synowie dadzą czy nie sobie radę w szkole :P
    Głowa do góry!

    P.S. Ale mam dziś ochotę na hot doga :D
    Moze do srody nie zeswiruje,tylko tak boli ten jajnik,ze nie daje rady...migla bym jutro isc do lekarza,tylko ze to nie moj lekarz,a moj jest ordynatorem w klinice i wiem,ze nawet jak by sie cos dzialo z tym jajnikiem i tym torbielem to bede miala najlepsza opieke a jak pojde do takiego o lekarza...to roznie bywa placic trzeba bedzie a potem znow do mojego,nie widzi mi sie to,moze jakos wytrwam do tej srody jednaK i nieocipieje ;) Monilka bardzo mi przykro,ze masz takie problemy,moj chlop tez sie bal,mowil zebysmy poczekali,ze lekarze zalecaja 3 miesiace a nawet 6,ale grzecznie zaczol brak kwas foliowy i po miesiacu mu powiedzialam,ze juz mozemy,ze lekarz pozwolil,klamalam oczywiscie ;)Ale moj chlop wie,ze dla mnie to teraz najwazniejsza rzecz,on narazie nic nie mowi,wiem, ze czeka ,boi sie cieszyc jak ostatnio,boi sie planowac,ale ja go rozumiem,faceci sa inni
    inaczej okazuja uczucia i strach,dziewczyny maja racjie,za duzo nie mow...jedna rozmowa,porzadna rozmowa powinna wystarczyc,walcz o swoje marzenia,nie poddawaj sie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 18:01

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Moze do srody nie zeswiruje,tylko tak boli ten jajnik,ze nie daje rady...migla bym jutro isc do lekarza,tylko ze to nie moj lekarz,a moj jest ordynatorem w klinice i wiem,ze nawet jak by sie cos dzialo z tym jajnikiem i tym torbielem to bede miala najlepsza opieke a jak pojde do takiego o lekarza...to roznie bywa placic trzeba bedzie a potem znow do mojego,nie widzi mi sie to,moze jakos wytrwam do tej srody jednaK i nieocipieje ;) Monilka bardzo mi przykro,ze masz takie problemy,moj chlop tez sie bal,mowil zebysmy poczekali,ze lekarze zalecaja 3 miesiace a nawet 6,ale grzecznie zaczol brak kwas foliowy i po miesiacu mu powiedzialam,ze juz mozemy,ze lekarz pozwolil,klamalam oczywiscie ;)Ale moj chlop wie,ze dla mnie to teraz najwazniejsza rzecz,on narazie nic nie mowi,wiem, ze czeka ,boi sie cieszyc jak ostatnio,boi sie planowac,ale ja go rozumiem,faceci sa inni
    inaczej okazuja uczucia i strach,dziewczyny maja racjie,za duzo nie mow...jedna rozmowa,porzadna rozmowa powinna wystarczyc,walcz o swoje marzenia,nie poddawaj sie ;)
    No tak, najgorzej jak boli, nie wiem co Ci napisać, a ten gin co u niego byłaś nic nie mówił, co masz robić gdybyś odczuwała silny ból?

    Justine M lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Hej dziewczyny, zrobiłam testy ovu ale nie jestem pewna czy są pozytywne :)

    http://zapodaj.net/f2eda1bdd912f.jpg.html

    W sumie do niczego nie potrzebny mi ten test bo i tak staranka u Nas wstrzymane, bo mąż się wycofał i powiedział że nie chce mieć dziecka, bo boi się że znowu będzie tak jak ostatnio. Wczoraj przeżyłam przez to horror, ryczałam jak idiotka :(
    Ovu nadchodzi a nie ma z kim działać.
    Powiem Wam że nie wiem co robić, naprawdę. Tak długo czekałam na to żeby móc się starać a teraz dupa.
    Mimo mojego złego nastroju trzymam za wszystkie staraczki mocno kciuki, będę Was oczywiście czytała i pisała do Was
    Kocham Was <3
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3278139bad89.jpg moje dodatnie tak wyglądały, myśle że u ciebie to kwestia godzin

    Agnieszka0812, monilia84, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde Ilonia tak bardzo chcialabym Ci pomóc cos mądrego napisać ale no kompletnie nie jestem w temacie. Nie znam
    Ogólnie kłucia nawet mocne jajników w ciąży bywają normalne, no ale z torbielą no 'doktor google'pisze ze bol moze oznaczac ze moze sie powiekszac a w razie ostrego bólu pęknąć, więc no też nie są to przelewki. I teraz no nie chce Cię stresować niepotrzebnie a z drugiej nie chce Ci palnąć że wsio ok i kazać zignorować. Szczególnie że rada oparta na doktorze google to żadna rada. No więc mogę Cię tylko wirtualnie przytulić i idź do lekarza, dla spokoju ducha

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek kurde juz mnie palec boli od gwałcenia 'odśwież'

    s1985, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Moze do srody nie zeswiruje,tylko tak boli ten jajnik,ze nie daje rady...migla bym jutro isc do lekarza,tylko ze to nie moj lekarz,a moj jest ordynatorem w klinice i wiem,ze nawet jak by sie cos dzialo z tym jajnikiem i tym torbielem to bede miala najlepsza opieke a jak pojde do takiego o lekarza...to roznie bywa placic trzeba bedzie a potem znow do mojego,nie widzi mi sie to,moze jakos wytrwam do tej srody jednaK i nieocipieje ;) Monilka bardzo mi przykro,ze masz takie problemy,moj chlop tez sie bal,mowil zebysmy poczekali,ze lekarze zalecaja 3 miesiace a nawet 6,ale grzecznie zaczol brak kwas foliowy i po miesiacu mu powiedzialam,ze juz mozemy,ze lekarz pozwolil,klamalam oczywiscie ;)Ale moj chlop wie,ze dla mnie to teraz najwazniejsza rzecz,on narazie nic nie mowi,wiem, ze czeka ,boi sie cieszyc jak ostatnio,boi sie planowac,ale ja go rozumiem,faceci sa inni
    inaczej okazuja uczucia i strach,dziewczyny maja racjie,za duzo nie mow...jedna rozmowa,porzadna rozmowa powinna wystarczyc,walcz o swoje marzenia,nie poddawaj sie ;)
    Wydaje mi się, ze jezeli masz w środę lekarza do którego masz zaufanie to poczekaj. Zobaczysz jak będziesz się czuła jutro rano. Może akurat trochę się uspokoi. Chyba ze bolaloby juz masakrycznie to wtedy szukaj ginekologa.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Wiaterek kurde juz mnie palec boli od gwałcenia 'odśwież'
    hehe mówiłam że witerek będzie o 19 ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatyw :-/

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile poczekałaś, czasem nawet 10min, nie ma cienia cienia nawet???? ;(

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie ma :-) zezuje i zezuje i jakbym pewnie się bardzo postarala to by był. Spoko laski, nie nastawiam sie. Kolejny w środę i ile @ nie przyjdzie. Na piersiach mi się żyłki pojawiają ale to też może być na @ ;-)

    s1985 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Raczej nie ma :-) zezuje i zezuje i jakbym pewnie się bardzo postarala to by był. Spoko laski, nie nastawiam sie. Kolejny w środę i ile @ nie przyjdzie. Na piersiach mi się żyłki pojawiają ale to też może być na @ ;-)

    oj tam oj tam, fasol jest, test powtórzysz za jakiś czas no nie, może z rana ;)

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ