X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro już tu siedzę i spamuje, jak mnie nie było to z 10 podsrton od wczoraj natrzaskałyście a jak weszłam to wszystkie nagle kurwa zajęcie macie :P

    Wiaterek, Renia7910, Agnieszka0812, s1985, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Cię czytam ale właśnie mam strasznie teraz dużo pracy :)

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DO STARAJĄCYCH SIE PO PORONIENIU! ;)

    Wiaterka wykres jest typowym przykładem, jak i mój z resztą ŻE: po poronieniu cykl wygląda inaczej niż dotychczas, nawet jeśli miałyśmy super regularny, książkowy to po poronieniu taki nie bywa raczej.
    Większości się ten cykl wydłuża, a wynika to głównie z tego że przesuwa się owulacja.
    Obserwacje własne zawodzą, bo hormony buzują i wcześniejsza obserwacja śluzu, czy kłucie, czy wzdęcia czy inne obserwacje własne dzieki którym wiedziałyśmy że to ovu niestety zawodzą. Ja miałam płodny śluz w niepłodne a suchoty w owulację. Dobrze ze tempke mierzyłam i testy owu robiłam bo bym cykl uznała za stracony i przestała serduszkować.
    Moja ovu odbyła się dopiero 21dnia cyklu.
    Tak więc kobietki mój apel jest następujący:
    Nie zaprzestawać serduszkować. Co 2, max 3 dni aż do końca cyklu jak będzie trzeba.
    Kiedy jeszcze miałam abonament przejrzałam milion wykresów na ovu. I zauważyłam że ovu ma mnóstwo lasek 21 dnia cyklu. Ja 28dniówka przez ostatnie 20lat nie podejrzewalabym że też dołącze do tego klubu. Z resztą nie podejrzewałam że dołącze do klubu 'po poronieniu' też....
    Róbcie testy owulacyjne i nie poddawajcie się, późna owu u lasek pp to normalka!

    Wiaterek, Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zdjęcie jest piękne,idealne jako przekaz dla mas.
    A blizna?Sama jestem po dwóch cc i nie na zawołanie ale z przyczyn medycznych.
    Choć przy drugim porodzie jeden z lekarzy
    dyskutowal ze wada wzroku powinna być jedynie wskazaniem do skrócenia porodu czyli użycia kleszczy.
    Prawie poklocilam się na porodowce ze na kleszcze się nie zgadzam a jeśli szanowny pan ginekolog położnik ma wątpliwości co do wskazań nich dzwoni do mojego okulisty.
    Kochane mam córkę i jeżeli ona stwierdzi ze nie jest psychicznie przygotowana do porodu SN wcale nie będę jej do tego przekonywać.
    Po to medycyna oferuje nam tyle możliwości abyśmy mogli z tego korzystać.
    Poród siłami natury po którym kobieta jest porozrywana i przez miesiąc nie może siadać ,załatwiać swoich potrzeb, nie daj Boże po takim porodzie dostaje stanu zapalnego i nie może karmić piersią.
    Dla mnie to nic naturalnego tylko zwykła rzeźnia i durny wymysł kobiet które nigdy nie rodziły.
    Swojego pierwszego syna urodziłam przez cc i dzięki temu żyje, cc było na wzgląd na moja wadę wzroku a podczas porodu okazało się ze mały zawiązał sobie pętle na szyi i wokół stóp. Gdybym rodziła SN nie miałby szans.
    Czy wytworzyła się między nami więź, chyba jeszcze większą niż przy normalnym porodzie bo dostałam mojego synka po kilku godzinach.Nie było również problemu z karmieniem ,śmialiśmy się ze on tylko czekał na mamy cyca. Karmiłam 9 miesięcy i był to najpiękniejszy czas w moim życiu.
    Dlatego jeśli chodzi o SN czy karmienie piersią to każda z nas powinna mieć wolny wybór.

    Michaś [ * ] 04.06.2014(20tc)♡

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justinko Tyś kochana babka mimo że czarownica :] @ jeszcze brak więc szansa jest a dziś mnie prawy jajnik kłuje jak nie wiem co. Mam wkur.. na siebie, że po tym jak mi się wydawało, że owulka była to już mojego tak nie ciągnęłam, więc Justinko jeśli jednak ten Fasol gdzieś tam jest to Cię będę normalnie wielbić :)

    Justine M, Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku ile dni po poronieniu dostałaś okres?

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja miałam zabieg :/

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahaaa ;/
    myślałam że bez zabiegu się obyło :(
    no nic no zobaczymy.... dopóki małpy nie ma jest nadzieja, no a jakby co wrześniówki już są i serduszka cały miesiac musza byc :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek też miała zabieg i widzisz ciąża jak nic :) biorę na weselicho test i w niedzielę strzelę rano :)

    Justine M, Agnieszka0812, pucek lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    DO STARAJĄCYCH SIE PO PORONIENIU! ;)

    Wiaterka wykres jest typowym przykładem, jak i mój z resztą ŻE: po poronieniu cykl wygląda inaczej niż dotychczas, nawet jeśli miałyśmy super regularny, książkowy to po poronieniu taki nie bywa raczej.
    Większości się ten cykl wydłuża, a wynika to głównie z tego że przesuwa się owulacja.
    Obserwacje własne zawodzą, bo hormony buzują i wcześniejsza obserwacja śluzu, czy kłucie, czy wzdęcia czy inne obserwacje własne dzieki którym wiedziałyśmy że to ovu niestety zawodzą. Ja miałam płodny śluz w niepłodne a suchoty w owulację. Dobrze ze tempke mierzyłam i testy owu robiłam bo bym cykl uznała za stracony i przestała serduszkować.
    Moja ovu odbyła się dopiero 21dnia cyklu.
    Tak więc kobietki mój apel jest następujący:
    Nie zaprzestawać serduszkować. Co 2, max 3 dni aż do końca cyklu jak będzie trzeba.
    Kiedy jeszcze miałam abonament przejrzałam milion wykresów na ovu. I zauważyłam że ovu ma mnóstwo lasek 21 dnia cyklu. Ja 28dniówka przez ostatnie 20lat nie podejrzewalabym że też dołącze do tego klubu. Z resztą nie podejrzewałam że dołącze do klubu 'po poronieniu' też....
    Róbcie testy owulacyjne i nie poddawajcie się, późna owu u lasek pp to normalka!
    No właśnie, mnie wychodził test ovu pozytywny i suchoty były, podejrzewam, że ovulka nadejdzie 18-20dc :)

    Justine M, Wiaterek lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mało tego, pamiętacie śluz płodny, bzykać mi się chciało cały czas aż zastanawiałam się czy mi ovu na 13-14 dzień nie wróciła po poronieniu
    Bo od porodu Majki mialam 17-18dnia

    a potem juz kopmpletnie ochoty nie bylo, sucho że hej a test owu nagle pozytywny, po paru godz kłucie w jajnikach, ze 3 dni później śluz smarkaty typowy jak po owu
    w szoku byłam ze moje ciało jak nie moje

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    pucek też miała zabieg i widzisz ciąża jak nic :) biorę na weselicho test i w niedzielę strzelę rano :)
    Ilonia chyba też i ja też...bo u mnie żadnych plamień nie było

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku ja strasznie mocno trzymam kciuki, test ranny juz wyrzuciłas, an pewno nic tam nie ma? :)

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiaterek a czulas ze @ nadchodzi czy z zaskoczki przyszła?

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test ranny leży sobie grzecznie w domu. Ja się dziś tak wkurzyłam, że już nawet nie szukałam po chwili, a jak przyjdę to juz całkowicie niemiarodajny :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    mało tego, pamiętacie śluz płodny, bzykać mi się chciało cały czas aż zastanawiałam się czy mi ovu na 13-14 dzień nie wróciła po poronieniu
    Bo od porodu Majki mialam 17-18dnia

    a potem juz kopmpletnie ochoty nie bylo, sucho że hej a test owu nagle pozytywny, po paru godz kłucie w jajnikach, ze 3 dni później śluz smarkaty typowy jak po owu
    w szoku byłam ze moje ciało jak nie moje
    No ja teraz tak mam :) test był pozytywny, trochę tego śluzu jeden dzień, a wcześniej to normalnie potop w ovu, przedwczoraj i wczoraj tak mnie jajniki napieprzały jak nigdy, w ogóle wcześniej nigdy nie czułam, dziś znowu ale bardzo lekko kłuje lewy

    Justine M lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    wiaterek a czulas ze @ nadchodzi czy z zaskoczki przyszła?

    To takie trochę głupie było bo mieliśmy rocznicę ślubu, to i serduszko było, a zaraz po nim zaczął mnie brzuch boleć i plamienie, a na następny dzień się rozkręciło. Piersi mnie bolały. Teraz mnie nie bolą tylko są ciężkie i sutki napierdzielają jak nigdy. Wiecie teraz są takie pełne, na co R. raczej nie narzeka.

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak pojadę na to weselicho to napiszę Wam dopiero w niedzielę co i jak chyba, że @ przyjdzie to poinformuję :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamiętam miałam płodny śluz na 2-3cm się rozciągał, idealny książkowy, szkoda tylko że nie miałam wtedy płodnych a w płodne sucho że się bzykać ledwo dało... raczej lepki był juz wtedy albo wcale...

    także po poronieniu nic nie jest pewne

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ