X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Monilia,to z B-B do Ciebie mam najblizej..:)
    Pucuś, myślę, ze Twój szef wie,ze albo potraktuje Cię ulgowo,albo bedziesz zmuszona na l4 isc..oni wiedzieli o poprzedniej ciąży?

    monilia84 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    już nic, wqrwiłam się na mojego aż mi sie ryczeć chce ;/
    To minie, ja mojego średnio 5 razy dziennie mam ochotę udusić gołymi rękoma :)

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    To minie, ja mojego średnio 5 razy dziennie mam ochotę udusić gołymi rękoma :)
    tez tak czesto mam ale kocham go najmocniej jak potrafię:)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co wqrwia mnie to że tak na odległość to on ma wywalone w sumie na takie coś a ja sie denerwuję wszystkim , a jak już jest w domu to on chodzi wtedy w podkulonym ogonem ;/ i jak ja mam zaciążyć jak mnie w pracy mnie wqrwiaja to on dokłada swoje 5 groszy ;/

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    ja to jestem straszna jeśli chodzi o czepianie się o pierdoły i badzo wszystko biorę do siebie, ale to że mieliśmy wspolnego fb i nasze imiona i nazwisko było jako nazwa, a on siebie wymazał, poczułam się okropnie i się popłakałam ;(

    Wiem,czasem drobna rzec,,podswiadomie może mieć znaczenie.A w zasadzie sam fakt,jak postąpiła druga osoba.
    Postaraj się to przespać, złość jutro minie.A i chłop powinien sobie przemyśleć.
    :*

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, faceci to dupki czasami. A czasami kochane dupki.
    Ja piwkuję, chillin'.

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    No Monilia,to z B-B do Ciebie mam najblizej..:)
    Pucuś, myślę, ze Twój szef wie,ze albo potraktuje Cię ulgowo,albo bedziesz zmuszona na l4 isc..oni wiedzieli o poprzedniej ciąży?
    Wszyscy w pracy wiedzieli, nie byla w tamtej ciazy ani dnia na l4 i w ogole nie marudzilam ze czegos nie moge robic... bylam nawet dwa razy na targach z czego jedne to dwa dni z rzedu po 14 h pracowalam... i własnie wtedy prawdopodobnie przestało bić erduszko - tak sie dowiedzialam w szpitalu. Nie wiem czy to ma jedno z drugim zwiazek...

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucuś,nawet się nie zastanawiaj..
    U mnie eg usg dziecko przestało się rozwijac w dniuw ktorym mialam awanturę w pracy ,moj menager mi groził odebraniem posady ,wtedy dowiedzieli się o ciąży, wojna byla straszna...i denerwowoalam się mocno,ale wiesz,jeżeli ten stres,chocby nie wiem jaki miał być przyczyną to co byloby dalej?

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najchetniej to bym po pierwszej wizycie poszla na l4 bo to nie jest miejsce dla kobiet w ciazy.. Pogadam jeszze z moim M na ten temat bo boje sie ze w razie czego strace prace a wiecie, kredyty sryty i w ogole... zobacze tez co lekarz powie bo wiecie, szybko po poronieniu zaszłam i moze bedzie chcial sam mnie oszczędzać - wtedy oczywiście nie bede dyskutować.

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już mąż zadzwonił do mnie, przeprosił powiedział że go poniosło jak się pokłóciliśmy tydzien temu powiedział że mnie kocha i postara się to naprawic ;]

    Justine M, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też mam kredyt na 30 lat (no dobra, już 27 zostało), stresującą pracę i różne zobowiązania. Jednakże, gdy okazało się że nie mogę tak szybko zajść, później gdy poroniłam, wszystko inne przestało być ważne. Praca to rzecz nabyta, jak nie ta to inna, a mojego Tadzia nikt mi nie wróci. W tej sekundzie w której dowiem się o ciąży idę po L4. Malo tego - biorę urlop wychowawczy aby być z dzieckiem najdłużej jak tylko mogę.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Wszyscy w pracy wiedzieli, nie byla w tamtej ciazy ani dnia na l4 i w ogole nie marudzilam ze czegos nie moge robic... bylam nawet dwa razy na targach z czego jedne to dwa dni z rzedu po 14 h pracowalam... i własnie wtedy prawdopodobnie przestało bić erduszko - tak sie dowiedzialam w szpitalu. Nie wiem czy to ma jedno z drugim zwiazek...
    ja też jak mojemu dziecko staneło serduszko byłam w pracy robiłam nadgodziny bo to był czas poswiąteczny i okrutny ruuch był w pracy :(

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    już mąż zadzwonił do mnie, przeprosił powiedział że go poniosło jak się pokłóciliśmy tydzien temu powiedział że mnie kocha i postara się to naprawic ;]
    :)

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Dziewczyny ja też mam kredyt na 30 lat (no dobra, już 27 zostało), stresującą pracę i różne zobowiązania. Jednakże, gdy okazało się że nie mogę tak szybko zajść, później gdy poroniłam, wszystko inne przestało być ważne. Praca to rzecz nabyta, jak nie ta to inna, a mojego Tadzia nikt mi nie wróci. W tej sekundzie w której dowiem się o ciąży idę po L4. Malo tego - biorę urlop wychowawczy aby być z dzieckiem najdłużej jak tylko mogę.
    ja to samo powiedziałm w pracy ze jak zajdę od razuu l4 nie bede sie nadwyrezacz i nerwowac ;] zajmę sie domem i dzieciakami ;]

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja,jeśli zajdę teraz w ciązę,zostaje na l4 w tej firmie..jesli się nie uda,zaczynam pracę gdzieś indziej.. Tylko wtedy muszę odsunąć plany,a nie mam zbyt wiele czasu.Lekarze mówią ze moj organizm niedlugo nie poradzi sobie z ciążą i to ostatni dzwonek..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia,rozsadny Twoj mąż :)
    Przemyslał,zrozumiał przeprosił. Możesz byc z niego dumna :)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Ja,jeśli zajdę teraz w ciązę,zostaje na l4 w tej firmie..jesli się nie uda,zaczynam pracę gdzieś indziej.. Tylko wtedy muszę odsunąć plany,a nie mam zbyt wiele czasu.Lekarze mówią ze moj organizm niedlugo nie poradzi sobie z ciążą i to ostatni dzwonek..
    a czemu?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Sysia,rozsadny Twoj mąż :)
    Przemyslał,zrozumiał przeprosił. Możesz byc z niego dumna :)
    jestem dumna bo normalnie zasne tak bym chodziła jak żolniezyk nakrecony po domu w głowie czarne mysli ;/ a tak zaraz do wyrka i lulu

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oglądacie na TVN "Teoria Chaosu" ?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mięśniaki plus endometriozę.
    Endometrioza ulokowana za macicą,na styku z nerwem kulszowym..za duże ryzyko usunięcia, a zycie z tym to ciągły ból.. Ale to nic,gorsze sa mięśniaki.. Mam ich całe mnóstwo nie jakies wielkie,ale tak rozsiane,ze usunac mozna tylko z całą macicą.Czas mi się kurczy,bo ich przybywa i rosną, niedługo będę musiała się zgodzić na usunięcie.. Dlatego tak bardzo chcialabym jeszcze zdążyć z ciąża

    f2w39jcgiqq8ck90.png
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ