X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek,tak patrzę i Twoj suwaczek coś lepiej śmiga..:) u mnie ciągle to trzy i trzy tygodnie, a ty mialas miesiąc i cztery tygodnie i juz trzy;)

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia,męczy?

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Wiaterek,tak patrzę i Twoj suwaczek coś lepiej śmiga..:) u mnie ciągle to trzy i trzy tygodnie, a ty mialas miesiąc i cztery tygodnie i juz trzy;)
    No nie? :D

    Laski dostałam tablety na jakiegoś grzybka i mam się wstrzymać na razie dopóki tablet nie skończę ze staraniami. Dobrze że ja owulkę mam później niż 14 dni bo pewnie bym nie zdążyła a tak to może się jeszcze uda w tym miesiacu :/

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo kurde.. A ile masz tych tabletek? Zazywaj juz dzis!

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam 7 i mąż też 7 :( Pewnie, że już dziś i powinnam skończyć 4 a 6.09 przewiduje owulację ewentualnie później :/

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucuś super! Gratuluje!

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Ilonia,męczy?
    Meczy...do tego glowa mi peka dzis i tylko bym spala,ogladam jakies trudne sprawy ale chyba pojde spac,ale czekam az moj pojedzie do pracy

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Meczy...do tego glowa mi peka dzis i tylko bym spala,ogladam jakies trudne sprawy ale chyba pojde spac,ale czekam az moj pojedzie do pracy
    Dziś też taka pogoda, może zrób sobie jakieś kompresy chociażby z zimnej wody na czoło i kark, bo na karku też odpowiada za ból głowy. Ja dziś oglądałam na playerze serial "rzeka kłamstw" ostatni odcinek i ryczałam jak głupia, opanować się nie mogłam :P a tak mnie nosi, żeby chłopakom coś w pokoju zmienić, tym bardziej jak ich nie ma ;)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/PlaceForDress/photos/a.734029896622531.1073741831.665626666796188/1217979248227591/?type=1&theater

    Ale lubię takie zestawy :)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M masz prawo tak myśleć i chociaż ja wiem, że nie ma bezpiecznego czasu w ciąży itp to też uważam że przypominanie ciągle komuś tego nie jest fajne, bo jednak ciąża po poronieniu jest i bez tego ciągłym stresem...

    Ale poczułam się też jakbyś nas chciała z wątku wyrzucić teraz :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś zerknę później co to jest, teraz tylko na telefonie sprawdzam forum, nie umiem otwierać linków w taki sposób. No ja też mam nastrój na zmiany tylko możliwości raczej brak.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Justine M masz prawo tak myśleć i chociaż ja wiem, że nie ma bezpiecznego czasu w ciąży itp to też uważam że przypominanie ciągle komuś tego nie jest fajne, bo jednak ciąża po poronieniu jest i bez tego ciągłym stresem...

    Ale poczułam się też jakbyś nas chciała z wątku wyrzucić teraz :/

    przykro mi tez było przeczytac co Justyna pisała, ale jeśli zawiniłam to przepraszam ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 12:01

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Aguś zerknę później co to jest, teraz tylko na telefonie sprawdzam forum, nie umiem otwierać linków w taki sposób. No ja też mam nastrój na zmiany tylko możliwości raczej brak.
    Nosi mnie, a kasy brak :P początek roku szkolnego, świeżo po wczasach no wiadomo...lepiej się wstrzymać i może uda nam się kupić większe mieszkanie i wtedy będzie czas na zmiany ;)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine nie będę się tłumaczyć, ale czy Ty kobietko przeczytałaś sobie przypadkiem co się wczoraj tutaj działo? Teraz to się czuję trochę jakbym kopa w brzuch dostała.

    Jak ja widzę ja forum Twój suwaczek i Majówki i innych zaciążonych dziewczyn to daje mi to nadzieję. Napisałam kilka razy ze mdłości miną, że będzie dobrze, że wspieramy, bo co mogę więcej? Nawet napisałam, że wezmę trochę na siebie. Co do tego, że napisałam, że jutro Cię może samochód przejechać to nie dlatego, żebyś Ty się poczuła sprowadzona na ziemię tylko właśnie, żeby nie było takiego gadania, życie jest niesprawiedliwe bo jest i nic na to nie poradzimy. Ja lubię to forum, daje mi wsparcie, zawsze czekałam, aż mi odpiszecie, zawsze starałam się odpisywać. Na listę też się zawsze wpisywałam i nie miałam z tym problemu. Testowałam i pokazywałam Wam testy. Nie wiem dziewczyny, ja serio nie zauważyłam że coś jest nie tak, że jakaś się zwada wkradła. Jasne, każda by chciała być na Waszym miejscu, w końcu po to wszystko robimy, również piszemy i się zastanawiamy. I co? Nie napisałam nigdy, że mam gorzej niż ktoś iny, bo ja serduszko widziałam a ktoś nie. Jakie to ma znaczenie? Wszystkie straciłyśmy dzieci. Wszystkim jest ciężko i wiem że Tobie też. Czy zazdroszczę? Pewnie trochę tak, ale chyba nie dałam tego po sobie poznać. Mam nadzieję, że jednak do nas wrócisz bo Justine na pewno nie jestem Twoim wrogiem, wręcz przeciwnie. Trzymaj się, ja Cie bardzo mocno wspieram i odezwij się czasem, napisz czy wszystko ok, bo czekamy na takie wiadomości. Jak wczoraj wszystko usunęłaś to serce mi stanęło tak się o Ciebie bałam.

    katkaz, Natalii00, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kopów w brzuch dostałam tu z 5 tylko przez ostatni tydz, z czego 2 za siebie 3 za inne dziewczyny
    i nie było to cool
    pytalyscie co sie stalo wiec napisalam, dzien później, żeby mniej emocjonalnie, po przespaniu się z tym ale potem jednak usunelam bo w sumie nie mam ochoty sie grzebac i denerwowac nikogo. nie taki jest mój cel.
    nie chce wrzucac wszystkich do jednego gara
    bo ja tez tu wsparcie nieraz mialam i nie kazda wypowiedź neguje

    katkaz lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę z Tobą porozmawiać na priw? Bo nie chcę na forum, a serio nie chciałabym żebyś się na mnie gniewała...

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i widzicie mialam racje, ze to usunelam, potem oosby postronne bogu ducha winne czuja sie winne,

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak nie jestem tu mile widziana... Trzeba mi to było po pierwszym poście napisać a nie po takim czasie gdzie się z Wami związałam, kibicowałam i kibicuje nadal...

    A u ciebie Justin widzę niesamowitą konsekwencje w czynach. Ja nie usunęłam ani jednego postu na całym forum bo jestem szczera w stosunku do wszystkich. Jak komuś bluzgam to na całego a jak piszę że się cieszę, albo martwię to też jest to szczere. I nigdy nie napisałam że wymagam od kogokolwiek "lizania mnie potyłku, bo straciłam późną ciąże"...

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Z racji tego,że imiennie Justine wymienila osoby 'należące' do tego wątku, przychodzo czas się pożegnać.Kilka słów na koniec.
    W kwestii kwasow i sprowadzania na ziemię, nie wypowiem się, bo nigdy w nich nie uczestniczyłam,nikogo też nie uswiadamiałam.Wręcz przeciwnie,jak na mój syndrom złego charakteru,byłam tutaj zadziwiająco rózowiutka,jak radosny hasający kucyk Pony z błyszczącym ogonkiem.
    W kwestii spychania założycielek na dalszy tor..z czterech promotorek,ktore wymienilas,az trzy są właśnie tzw. Wrzesniowkami,które dopiero czekają na swoje szczęście w postaci dwoch kresek.
    Nie mam w zwyczaju wypowiadać się za kogoś, ale z każdą z nich rozmawiam codziennie i wybaczcie,jesli jestem niedomyslna,ale nie czułam się tu niedopasowana.
    Justine,dobrze,że ochlonęłaś,nerwy Ci nie sluzą,podobnie jak koleżankom, ktore wczoraj w stresie czekały na wieści od Ciebie,sądząc ze stało się najgorsze.
    Dzieki dziewczyny, za ten ostatni miesiąc, za kupę śmiechu, glupie ploty,ale tez to uczucie ,że jeszcze wiele przedee mną.
    Nie sądzilam,ze jakakolwiek wirtualna przestrzeń, może tak wejść w krwiobieg dorosłego rozsądnego człowieka. A jednak:)
    :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 12:14

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co się z Wami dzieje?

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
‹‹ 391 392 393 394 395 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ