X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 6 lipca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Ale super,nad domem latają dwa bociany, kłują,nawracać :) co wieczór tylko jeden przeleci w te i z powrotem, a teraz dwa w kółeczka latają :) piękny widok mam nadzieję na dobrą wróżę ;) dla nas wszystkich oczywiście

    Justine M, s1985, ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 6 lipca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Dziewczyny! Ale super,nad domem latają dwa bociany, kłują,nawracać :) co wieczór tylko jeden przeleci w te i z powrotem, a teraz dwa w kółeczka latają :) piękny widok mam nadzieję na dobrą wróżę ;) dla nas wszystkich oczywiście

    na pewno !!!

    mini-graphics-baby-655206.gif

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 6 lipca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam jak mi słownik w telefonie poprawia, niezrozumiałe teksty wychodzą :p

    s1985, Wiaterek lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Wiaterek a Ty kiedy testujesz? czy na @ pierwsza po czekasz zeby termin określić jakiś?

    Właśnie czekam na tą wredną @ Przypuszczam, że koło 14.07 powinna być bo cykle 30 dniowe zwykle miałam, a i owulacja chyba już była :) Jak @ przyjdzie to się określę na kiedy mnie wpisać :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Właśnie czekam na tą wredną @ Przypuszczam, że koło 14.07 powinna być bo cykle 30 dniowe zwykle miałam, a i owulacja chyba już była :) Jak @ przyjdzie to się określę na kiedy mnie wpisać :)

    aha no to oki, ja myślę że u nas jak mafii, jak wdepniesz to wyjścia nie masz hihihihihihihih

    Wiaterek, s1985 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    aha no to oki, ja myślę że u nas jak mafii, jak wdepniesz to wyjścia nie masz hihihihihihihih

    No, ale taką mafię to ja lubię :P

    Justine M, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Uwielbiam jak mi słownik w telefonie poprawia, niezrozumiałe teksty wychodzą :p

    a wiesz że nawet nie zauważyłam,
    dopiero jak napisałaś to przeczytałam mega powoli i faktycznie 'kłują' hehe

    a nawet niech kłują jeśli tylko ma to coś pomóc hhehehhehhehe

    s1985 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia - udostepnisz wykres???

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide się wypocić i lece do pracy 3majcie się dziewczynki do wieczorka

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    ide się wypocić i lece do pracy 3majcie się dziewczynki do wieczorka
    Nie zazdroszczę. To jest plus bycia nauczycielem... ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Nie zazdroszczę. To jest plus bycia nauczycielem... ;)
    niestety moja poczta polska jest otwarta cały rok ;p

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem ciporajdki moje...jej,jak zobaczylam buzie tej pani orzecznik to myslalam ze zejde...jakie wredne babsko mysle,rece mi opadly...ale powoli spokojnie,staralam sie przekonac pania,ze naprawde poronienie,prawie kazda kobiete doprowadza do stanu zalamania.Jedna mniej druga wiecej..najgorsze,ze nie mialam papierow od psychologa mojego bo na urlopie,ale dalam papiery ze szpitala itd...pani mi powiedziala,ze same tabletki mnie nie uzdrowia i zebym sie zapisala na terapie ;) wiec to zrobie,bo z cala pewnoscie,komisjie bede jeszcze miala...a i naklamalam z lekami bo przeciesz nic nie biore...ale najwazniejsze,ze wszysto wporzasiu :) musze sie wziasc za sprzatanie i obiad bo dopiero wrocilam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 14:11

    s1985, Majówka90, Wiaterek, Justine M, Renia7910, monilia84, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    jestem ciporajdki moje...jej,jak zobaczylam buzie tej pani orzecznik to myslalam ze zejde...jakie wredne babsko mysle,rece mi opadly...ale powoli spokojnie,staralam sie przekonac pania,ze naprawde poronienie prawie kazda kobiete doprowadza do stanu zalamania jedna mniej druga wiecej..najgorsze,ze nie mialam papierow od psychologa mojego bo na urlopie,ale dalam papiery ze szpitala itd...pani mi powiedziala,ze same tabletki mnie nie uzdrowia i zebym sie zapisala na terapie ;) wiec to zrobie bo z cala pewnoscie,komisjie bede jeszcze miala...a i naklamalam z lekami bo przeciesz nic nie biore...ale najwazniejsze,ze wszysto wporzasiu :) musze sie wziasc za sprzatanie i obiad bo dopiero wrocilam ;)
    Dzielny wojownik! ;*

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia a pomogła Ci ta psycholog do której chodziłaś?
    Ja chodziłam ze swoimi zaburzeniami lękowymi do psychoterapeutów, bylam a trzech i żaden mi nie pomógł tylko ciągnęli kasę i ciągle wałkowali moje dzieciństwo. Po terapiach czułam sie jeszcze gorzej.
    Dopiero jak sama sie za to wzięłam i prowadziłam sobie "autoterapię" w oparciu o pewne techniki i pomoglo.
    Chociaż ze prowadzę do konca normalne życie to nie mogę powiedzieć..
    To takie g*wno jakiego nikomu nie życzę.

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sie zastanawiam nad tym mierzeniem temperatury,tymi testami ovu...Chyba to oleje totalnie,chociasz z drugiej strony ta temperature moge mierzyc nic mi to nie szkodzi...nie chce sie nakrecac jak za tamtym razem...bo wielkie G z tego wyszlo a wygladalo to dosc fajnie..tamtym razem obralam taktyke bzykanka codziennie w okres plodny a teraz obiore co 2 dzien calczas ;) tak sobie postanowilam...a co tam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 15:19

    Justine M, Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Ilonia a pomogła Ci ta psycholog do której chodziłaś?
    Ja chodziłam ze swoimi zaburzeniami lękowymi do psychoterapeutów, bylam a trzech i żaden mi nie pomógł tylko ciągnęli kasę i ciągle wałkowali moje dzieciństwo. Po terapiach czułam sie jeszcze gorzej.
    Dopiero jak sama sie za to wzięłam i prowadziłam sobie "autoterapię" w oparciu o pewne techniki i pomoglo.
    Chociaż ze prowadzę do konca normalne życie to nie mogę powiedzieć..
    To takie g*wno jakiego nikomu nie życzę.
    szczerze...to ja poszlam tylko po to zeby wziasc zwolnienie...pan ze mna porozmawial...zapytal o co chcodzi..powiedzialam prawde,ze poronilam,ze bardzo pragne dziecka jak najszybciej a moja praca mi to uniemozliwia,bo tak jest pracuje daleko od domu 2 tygodnie mnie nie ma a 2 jestem...ciezko bylo trafic na plodne...przesterowalam swoje ovu tabletkami,dlatego tak wyszlo,ze sie udalo.Pan zapytal mnie ile zwolnienia potrzebuje ja ze jak najdluzej,wiec dal miesiac ponad.Zaplacilam i dowidzenia,tak to wygladalo w rzeczywistosci u mnie...ale mam przyjaciolke ktora chodzi do psychologa na kase chorych...to jest poradnia dla ludzi z nalogami,problemami i tam naprawde staraja sie pomoc i wlasnie tam chce sie zapisac,po pierwsze zeby miec podkladke pod l4 a po drugie dlaczego nieeee...moze faktycznie zajscie w kolejna ciaze moze byc zablokowane w psychice...strach obawa...przed kolejnym poronieniem...pojde zobacze jak to naprawde wyklada,ale masz racjie wiekszosc ich patrzy tylko na kase,wchodzisz placisz i wychodzisz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 15:18

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia ja w tym cyklu przyjmuje taką samą taktykę jak TY, temperaturę zacznę mierzyć jakby się ovu zjawiła a ja akurat w ten dzień "wolne" będę miała :)

    Żeby nie zamęczyć męża to co drugi dzień będę się ładnie do niego uśmiechała :)

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak szczerze mówiąc słabo wierzę w psychologię. Człowiek tak naprawdę musi sam stanąć twarzą w twarz ze swoim lękiem.
    A psychika często blokuje ciążę.
    Ja szczerze mówiąc na codzień nie rozmyślam o ciąży ;-)
    Pobolewa mnie prawy jajnik bo chyba z niego owulacja byla.

    ilonia1984, s1985 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Ilonia ja w tym cyklu przyjmuje taką samą taktykę jak TY, temperaturę zacznę mierzyć jakby się ovu zjawiła a ja akurat w ten dzień "wolne" będę miała :)

    Żeby nie zamęczyć męża to co drugi dzień będę się ładnie do niego uśmiechała :)
    no ja sie spielam i meczylam go codziennie...a nawet z 2 czasem...hehe plemniki nie nadanzaly chyba ;) temperature bede mierzyc,ale tyle...co ma byc to bedzie
    Majówka90 wrote:
    Ja tak szczerze mówiąc słabo wierzę w psychologię. Człowiek tak naprawdę musi sam stanąć twarzą w twarz ze swoim lękiem.
    A psychika często blokuje ciążę.
    Ja szczerze mówiąc na codzień nie rozmyślam o ciąży ;-)
    Pobolewa mnie prawy jajnik bo chyba z niego owulacja byla.
    no wlasnie,mozliwe,ze tak jest...dlatego trzeba wyluzowac troche,bo zyc tym sie nie da...a tamten cykl byl oparty wylacznie na tym,zeby zajsc. A mnie nawet brzuch nie boli,jakis dziwny ten okres...i strasznie mocny jak nigdy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 15:31

    Justine M, Agnieszka0812, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia masz rację, trzeba po prostu odpuścić troszkę i czerpać korzyści z sexu a pewnie fasolcia będzie w naszym brzuszku jeszcze szybciej niż się spodziewamy:)

    ilonia1984, Wiaterek, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ