X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Ja nigdy nie mierzyłam temperatur, nie badałam śluzu itp. Jakoś tak głupio mniej więcej wiem kiedy mam owu. Robią mi się ładne włosy, takie błyszczące, skóra jest promienista i bez syfków (a mam z tym nieraz problem) i w ogóle jakoś się tak czuję dobrze.

    Z nami problem jest taki, że my bardzo chcemy. Ja mojemu cały czas powtarzałam, że za pierwszym razem i tak się nie uda i chyba w to święcie wierzyłam. A tu psikus i Fasol był. Także nie spinać się i do roboty dziewczynki. Zafasolkujmy forum :P

    monilia84, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Wiecie co? Ja nigdy nie mierzyłam temperatur, nie badałam śluzu itp. Jakoś tak głupio mniej więcej wiem kiedy mam owu. Robią mi się ładne włosy, takie błyszczące, skóra jest promienista i bez syfków (a mam z tym nieraz problem) i w ogóle jakoś się tak czuję dobrze.

    Z nami problem jest taki, że my bardzo chcemy. Ja mojemu cały czas powtarzałam, że za pierwszym razem i tak się nie uda i chyba w to święcie wierzyłam. A tu psikus i Fasol był. Także nie spinać się i do roboty dziewczynki. Zafasolkujmy forum :P
    Ja to czytam te wszystkie portale...ale nie rozumiem czemu jesli ktos trafi w plodne, jest plemnik,jest jajeczko...nie dochodzi do polaczenia?albo nie dochodzi do zagniezdzenia...?bezsesu...moze to wina tego endometrium czy co...bo dla mnie to powinno byc tak,ze trafiasz w plodne pyk i jest fasol kuzwa a nie takie sranie w banie...cos ta natura utrudnia nam zyce ;)zgadzam sie do roboty tam...nie obijac mi sie...i niech mi ktoras tylko napisze ze test negatywny to...wpiepsz jest murowany hehehe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 16:02

    Wiaterek, Justine M, Agnieszka0812, niezapominajka lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie, ten plemniczek sie jeszcze do jajeczka dostać musi :) Wiecie jak jest - czasem mój się dobiera do mnie a ja nie mam ochoty. To tak samo z naszym jajeczkiem. Kapryśne jest :) nie zawsze ma ochotę :P

    Ale ostatecznie i tak ulegam w końcu ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 16:06

    ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mu dam...kapryszenie niech sobie zostawi na potem...na kolejne 30 lat a nie kuzwa teraz mi kaprysi jak ja w fazie rozrodczej jestem...i psychika,instynkt maciezynski wlaczyla...no jakies nienormalne to jajeczko chyba nooo :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 16:11

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno kapryśne, a drugie już nie (no mam nadzieję, bo jak nie to...grrr) :)

    No, także dziewczyny - koniec lipca i sierpień jest nasz :]

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się spokojnie czekać ;-)
    Jeszcze ok. 5 dni do terminu miesiączki, juz bliżej jak dalej, tyle wytrzymałam ;-)

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Ja staram się spokojnie czekać ;-)
    Jeszcze ok. 5 dni do terminu miesiączki, juz bliżej jak dalej, tyle wytrzymałam ;-)
    nooo baaaa jasne,ze wytrzymasz...mamy inne wyjscie? ;) a ja znowu od nowa...co za kaszanka...ale zleci ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 16:25

    Majówka90, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    nooo baaaa jasne,ze wytrzymasz...mamy inne wyjscie? ;) a ja znowu od nowa...co za kaszanka...ale zleci ;)

    Bardzo mi pomaga to forum :-)
    Tak jak pisałam u nas nikt prawie nie wie o staraniach a tu mogę sie wygadać, opisać co mi leży na sercu.

    Dzieki ze jesteście! ;*

    Dowiedziałam sie ze pod koniec lipca mamy chrzciny w rodzinie, będę musiała sie tajniaczyć jeżeli zaszłam w ciążę;-)

    Justine M, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 6 lipca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapamietajcie w razie czego żeby od Iloni nie dostac lania trzeba pisac test wyszedl pozytywny inaczej - haha bo pisanie ze negatyw grozi wpierd....em - dosłownie ;)

    ilonia1984, Wiaterek lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Bardzo mi pomaga to forum :-)
    Tak jak pisałam u nas nikt prawie nie wie o staraniach a tu mogę sie wygadać, opisać co mi leży na sercu.

    Dzieki ze jesteście! ;*

    Dowiedziałam sie ze pod koniec lipca mamy chrzciny w rodzinie, będę musiała sie tajniaczyć jeżeli zaszłam w ciążę;-)
    tez sie ciesze,ze jestescie...tez bardzo mi pomoglo to forum i wy...zajebiste dziewczyny jestescie :)
    Justine M wrote:
    Zapamietajcie w razie czego żeby od Iloni nie dostac lania trzeba pisac test wyszedl pozytywny inaczej - haha bo pisanie ze negatyw grozi wpierd....em - dosłownie ;)
    no bo ja chce juz same pozytywy widziec...kuzwa jeden negatyw na ten lipiec wystarczy...;)Limit wyczerpalam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 17:25

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co tam słychać bo ja testuje po niedzieli tzn w niedziele zrobię test i w poniedziałek a we wtorek betę śpię co chwile i jem co godzinę hehe

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Hej co tam słychać bo ja testuje po niedzieli tzn w niedziele zrobię test i w poniedziałek a we wtorek betę śpię co chwile i jem co godzinę hehe
    hej Hiacynta...jak taka senna jestes i glodna,to chyba fasolek wyciaga wszystko :)Ja dzis tez senna strasznie ,caly dzien na nogach...a teraz zasiadlam i padlam :) mam nadzieje,ze w niedziele bedziemy sie cieszyc twoim szczesciem ;)

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Ja tak szczerze mówiąc słabo wierzę w psychologię. Człowiek tak naprawdę musi sam stanąć twarzą w twarz ze swoim lękiem.
    A psychika często blokuje ciążę.
    Ja szczerze mówiąc na codzień nie rozmyślam o ciąży ;-)
    Pobolewa mnie prawy jajnik bo chyba z niego owulacja byla.
    dokładnie się z tobą zgadzam ja też sama musiałam sobie poradzić bo psychologa mi dali że musiałam czekać ponad miesiąc wiec zrezygnowałam

    Majówka90 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Bardzo mi pomaga to forum :-)
    Tak jak pisałam u nas nikt prawie nie wie o staraniach a tu mogę sie wygadać, opisać co mi leży na sercu.

    Dzieki ze jesteście! ;*

    Dowiedziałam sie ze pod koniec lipca mamy chrzciny w rodzinie, będę musiała sie tajniaczyć jeżeli zaszłam w ciążę;-)
    lepsze niż pani psycholog ;)bo w podobnej sytuacji jesteśmy prawie każda ;0

    ilonia1984, Justine M, Renia7910, Wiaterek lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    dokładnie się z tobą zgadzam ja też sama musiałam sobie poradzić bo psychologa mi dali że musiałam czekać ponad miesiąc wiec zrezygnowałam
    Ci psycholodzy to o dupę potluc... Każdy musi się sam spiac i walczyć o swoje szczęście.

    s1985 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 6 lipca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia piękny letni awatar :)

    s1985, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny polecam wam wszystkim ,bez znaczenia na stan czy błogosławiony czy nie, takie wypociny co drugi dzień, dobrze robi na odstresowanie się a co za tym idzie i dobra forma i zdrowie,
    Ilonka ty biegasz nie? ja to nie mam z kim :(

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia jakie wypociny polecasz he he ??

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=ks_tqbwh8-s
    https://www.youtube.com/watch?v=nmJXHq5n300
    https://www.youtube.com/watch?v=ByvEUgL_NjE
    https://www.youtube.com/watch?v=hLAflGwnnqQ
    https://www.youtube.com/watch?v=nBKU4Awm0lw
    tak wygląda mniej więcej mój wieczór ;]

    Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    dziewczyny polecam wam wszystkim ,bez znaczenia na stan czy błogosławiony czy nie, takie wypociny co drugi dzień, dobrze robi na odstresowanie się a co za tym idzie i dobra forma i zdrowie,
    Ilonka ty biegasz nie? ja to nie mam z kim :(
    Kochanie Ja biegam tylko i wylacznie sama...aj teraz to mozna nazwac bieganiem...kiedys mialam bzika...uwielbialam to.Sluchawki,dobra muza i biegne przed siebie...wtedy nie ma problemow,nie mysli sie o niczym zlym...wszystko jest pozytywne,tylko ze mna zawsze byl problem po zimie zeby do tego powrocic,teraz jeszcze ta ciaza i totalny brak energi.Probowalam biegac z przyjaciolka z moim A...ale bardzo mnie to rozprasza i nie daje satysfakcji jakos ;) Znam duzo ludzi ktorzy wola biegaz z kims...ja jakos akurat to wole robic sama,dziwne bo ja raczej uwielbiam ludzi i ich towarzystwo

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ