X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    https://www.youtube.com/watch?v=ks_tqbwh8-s
    https://www.youtube.com/watch?v=nmJXHq5n300
    https://www.youtube.com/watch?v=ByvEUgL_NjE
    https://www.youtube.com/watch?v=hLAflGwnnqQ
    https://www.youtube.com/watch?v=nBKU4Awm0lw
    tak wygląda mniej więcej mój wieczór ;]
    Sysia :) :) haha tak na siostre gadam a ona sie wkurza...gorzej sie wkurza jak mowie syka :)nie moge otworzyc...a chcialam...jakies cwiczenia?duzo tez cwiczylam kiedys;) ale ja zdziadzialam...masakra .Przez to poronienie wszystkiego mi sie odechcialo...naprawde...normalnie czasem patrze na siebie jak nie na siebie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 21:51

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Kochanie Ja biegam tylko i wylacznie sama...aj teraz to mozna nazwac bieganiem...kiedys mialam bzika...uwielbialam to.Sluchawki,dobra muza i biegne przed siebie...wtedy nie ma problemow,nie mysli sie o niczym zlym...wszystko jest pozytywne,tylko ze mna zawsze byl problem po zimie zeby do tego powrocic,teraz jeszcze ta ciaza i totalny brak energi.Probowalam biegac z przyjaciolka z moim A...ale bardzo mnie to rozprasza i nie daje satysfakcji jakos ;) Znam duzo ludzi ktorzy wola biegaz z kims...ja jakos akurat to wole robic sama,dziwne bo ja raczej uwielbiam ludzi i ich towarzystwo
    no własnie to ja należe do tych co by wolały biegać z kimś, cwiczyc lubie sama, a jak ci się nie otwiera to wpisz mel b 10 minutowy trening posladków i kolejne tego typu znia ;] brzuch nogi ramiona ;]

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Sysia :) :) haha tak na siostre gadam a ona sie wkurza...gorzej sie wkurza jak mowie syka :)nie moge otworzyc...a chcialam...jakies cwiczenia?duzo tez cwiczylam kiedys;) ale ja zdziadzialam...masakra .Przez to poronienie wszystkiego mi sie odechcialo...naprawde...normalnie czasem patrze na siebie jak nie na siebie :/
    no na mnie to Sybilla mówią ;p

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel B moja ulubiona...tysiac razy lepsza od tej sztywnej chodakowskie...mam sentymet...w tatym roku cwiczylam co wieczor jak w pracy bylam...a co 2 jak w domu...do tego biegalam ,ale mialam miesnie :) a teraz same sadlo heheh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 21:57

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe też i chodaka ćwiczę ale to mam podzielone, poprstu lubie widzieć cwiczenia , nie lubie jak są pokazne raz czy tam na papierze, mel ma dobrą gadkę podczas ćwiczeń ;p

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.runcolors.pl/pl/product/zx-700-7 dziś sobie kupiłam na nowy sezon to maż się śmikał ze to do ćwiczeń to mówię że i na rower ;p

    Renia7910, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynalam od chodakowskiej...skalpel pamietam :) po 2 tyg pomyslalam zrobie kilera...i zdechlam po 5 minutach hahah ale meczylam go az nie robilam calego bez wytchnienia...cwicz kochana,bardzo dobrze,podziwiam :)nie wiem czy mi kiedys wroci chec i wena na cwiczenia...przelamuje lody jak narazie co do biegania...moze i kiedysc przelamie do cwiczen...ale chyba po porodzie dopiero ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 22:06

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    http://www.runcolors.pl/pl/product/zx-700-7 dziś sobie kupiłam na nowy sezon to maż się śmikał ze to do ćwiczeń to mówię że i na rower ;p
    panterki...zwierzecy akcent...fajne,do biegania by tez byly idealne ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi ja to bez tego już dnia nie wyobrażam sobie ;] 3mam za twoje chęci kciuki ;] killer zabójca ;D

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra wbijam sie do wyrka,bo cos zmeczona jestem...do jutra gwiazdeczki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 22:19

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze duzo dziewczyn krytykuje skalpel chodakowskiej ze nudny monotonny i wogole slaby. ja w tamtym roku przez miesiac cwiczylam skalpel przy ktorym widzialam efekty tylko z niego zreaygnowalam bo byl strasznie monotonny. Przerzucilam sie na cwiczenia z jilian michaela (chyba dobrze napisalam-ona odchudzala amerykanow na tlc) , pocilam sie jak swinia, sapalam a nie bylo takich efektow jak przy tym nudnym skalpelu. Z czym to jest zwiazane? Widac mi nie sluza treningi kardio tylko takie takie cwiczenia robione spokojnie i dokladnie.

    A jak myslicie - cwiczenia moga utrudniac zajscie w ciaze? Ruch dla zdrowia jest raczej zalecany,,,

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Wiem ze duzo dziewczyn krytykuje skalpel chodakowskiej ze nudny monotonny i wogole slaby. ja w tamtym roku przez miesiac cwiczylam skalpel przy ktorym widzialam efekty tylko z niego zreaygnowalam bo byl strasznie monotonny. Przerzucilam sie na cwiczenia z jilian michaela (chyba dobrze napisalam-ona odchudzala amerykanow na tlc) , pocilam sie jak swinia, sapalam a nie bylo takich efektow jak przy tym nudnym skalpelu. Z czym to jest zwiazane? Widac mi nie sluza treningi kardio tylko takie takie cwiczenia robione spokojnie i dokladnie.

    A jak myslicie - cwiczenia moga utrudniac zajscie w ciaze? Ruch dla zdrowia jest raczej zalecany,,,
    jak są za bardzo intensywne to tak, bo niby orgaizm wysyła sygnał że nie jest jeszcze gotowy i lipa dlatego za dwa tygodnie zbastuję trochę i cwiczenia będą mniej obciążające ;D maly planik , jakoś wtedy zaciążyłam bez problemu i codziennie cwiczyłam ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z chodakowskiej to mam skalpel I i II skalpel wyzwanie, turbo spalanie, secret i dziś zamówiłam te z piłką nowe ;] mąż się śmieje ze to moje biblie ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2015, 22:30

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak doszłam do siebie po zabiegu to też ćwiczyłam, co drugi dzień najczęściej, przeplatane z jazdą na rowerze. Spasowałam niedawno, po tych dziwnych bólach brzucha. Trudno, widocznie nie jest mi dane być szczupłą. Ale na rowerze jeżdżę nadal :D

    s1985 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 lipca 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Jak doszłam do siebie po zabiegu to też ćwiczyłam, co drugi dzień najczęściej, przeplatane z jazdą na rowerze. Spasowałam niedawno, po tych dziwnych bólach brzucha. Trudno, widocznie nie jest mi dane być szczupłą. Ale na rowerze jeżdżę nadal :D
    ważne że się człowiek stara, nie ważne co i jak i jakie ćwiczenia ważne że się próbuje ;] a nie siedzi na kanapie ;]

    Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 6 lipca 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia ja też wolę biegać sama,
    kocham ćwiczenia, tylko ostatnio trochę się rozleniwiłam....

    chodakowska ujdzie ale też wole mel b albo jillian a najbardziej kocham siłownie i dobry trening cardio połączony z wyciskaniem ale z kasą było krucho i musiałam zrezygnować ;(

    dlatego z fit 58kg mięśni poszło na 68 i to tłuszczu ;)

    ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 6 lipca 2015, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 - czekamy na wieści z rana!

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 7 lipca 2015, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Ilonia ja też wolę biegać sama,
    kocham ćwiczenia, tylko ostatnio trochę się rozleniwiłam....

    chodakowska ujdzie ale też wole mel b albo jillian a najbardziej kocham siłownie i dobry trening cardio połączony z wyciskaniem ale z kasą było krucho i musiałam zrezygnować ;(

    dlatego z fit 58kg mięśni poszło na 68 i to tłuszczu ;)
    ja za siłownią nigdy nie przepadałam wolałam ćwiczyć w zaciszu domu ;p

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 7 lipca 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Bardzo mi pomaga to forum :-)
    Tak jak pisałam u nas nikt prawie nie wie o staraniach a tu mogę sie wygadać, opisać co mi leży na sercu.

    Dzieki ze jesteście! ;*

    Dowiedziałam sie ze pod koniec lipca mamy chrzciny w rodzinie, będę musiała sie tajniaczyć jeżeli zaszłam w ciążę;-)

    Nam chyba wszystkim pomaga dlatego namiętnie się tu rozpisujemy :)

    Dziewczyny nienawidzę biegać. Uwielbiam sporty wszelkiego typu a niecierpię biegać. Obrzydzili mi to w szkole jak na sekcję mnie wzięli. Za to wszelkiego typu ćwiczenia jak najbardziej, chociaż też się zapuściłam ostatnio :)

    ilonia1984, Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 7 lipca 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Ilonia piękny letni awatar :)
    i jak tam tescior? bo tu siedzimy jak na szpilkach

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ