X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Ilonia masz super bo miałyśmy zabieg w podobnym czasie, Ty już 3 cykl i dni płodne a ja 2 @ nie mogę się doczekać, 3 dzień plamię, dzisiaj rano trochę więcej, myślałam że to @ ale gdzie tam, znowu sucho. Meczy mnie to, nerw maksymalny no i wyjadam słodycze. Spojrzałam na siebie w lusterku dzisiaj i normalnie wstręt, taka się zrobiłam sflaczała jakaś :(

    Justine M lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    No to Ilonia masz super bo miałyśmy zabieg w podobnym czasie, Ty już 3 cykl i dni płodne a ja 2 @ nie mogę się doczekać, 3 dzień plamię, dzisiaj rano trochę więcej, myślałam że to @ ale gdzie tam, znowu sucho. Meczy mnie to, nerw maksymalny no i wyjadam słodycze. Spojrzałam na siebie w lusterku dzisiaj i normalnie wstręt, taka się zrobiłam sflaczała jakaś :(
    Reniu ja w pierwszej ciąży plamilam 3 dni brązowym śluzem. Brązowe te plemienia są?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Reniu ja w pierwszej ciąży plamilam 3 dni brązowym śluzem. Brązowe te plemienia są?
    Wczoraj i przedwczoraj różowy, dosłownie odrobinka ale najwięcej wieczorem. Dzisiaj rano dużo brązowego ale później już nic totalnie. Jeśli nie dostanę @ to jutro rano zrobię ten test, ale podejrzewam że po prostu jeszcze nie doszłam do siebie po zabiegu :(

    Justine M lubi tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 11 lipca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    dokładnie Ilonia zwariuje już zwariowałam, nerwica, dobrze że robote mam w weekend się zajmę
    dziś impreza wieczorna 18 latka który kilka dni temu wygrał mistrzostwa świata w tańcu dla UK, 3 tańce, 3 medale zdobył na Mistrzostwach w Rumunii.
    Jutro też cały dzień zdjęcia robie, tylko w szkole baletowej. Egzaminy Royal Ballet. Moja córka też będzie zdawać!! (na profilowej fotce moja Majeczka, klasa Primary Ballet, będzie zdawała do Grade 1)

    nowok8.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2015, 13:54

    s1985, Alicja92, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka słodka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Wczoraj i przedwczoraj różowy, dosłownie odrobinka ale najwięcej wieczorem. Dzisiaj rano dużo brązowego ale później już nic totalnie. Jeśli nie dostanę @ to jutro rano zrobię ten test, ale podejrzewam że po prostu jeszcze nie doszłam do siebie po zabiegu :(
    Spróbuj zrobic test jutro ;-)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    dokładnie Ilonia zwariuje już zwariowałam, nerwica, dobrze że robote mam w weekend się zajmę
    dziś impreza wieczorna 18 latka który kilka dni temu wygrał mistrzostwa świata w tańcu dla UK, 3 tańce, 3 medale zdobył na Mistrzostwach w Rumunii.
    Jutro też cały dzień zdjęcia robie, tylko w szkole baletowej. Egzaminy Royal Ballet. Moja córka też będzie zdawać!! (na profilowej fotce moja Majeczka, klasa Primary Ballet, będzie zdawała do Grade 1)

    nowok8.jpg
    Śliczna ta Twoja córa! ;-)

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu ja 3 dni plamilam przed 1 okresem,przy tym juz 2 dni zanim sie rozkrecilo a przwd zabiegiem nigdy nie plamilam poprostu dostawalam okres.Justys sliczna Majeczka jest,przecudna:* powiem wam ze ja troche odpuscilam ,wyluzowalam z ta ciaza kur...wakacjie sa slonko swieci...co ma byc to bedzie ;) do wrzesnia podchodze luzno potem zaczne sie martwic jak cos ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś ale masz śliczną córeczkę - prawdziwa gwiazda :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu :) Renia trzymam kciuki :)

    Renia7910, Wiaterek lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córcia śliczna faktycznie :-) a Ilonka ma rację. Co ma być to będzie. Tylko te babki w ciąży u z małymi dzieciaczkami wkurzają. ;-)

    Renia7910, ilonia1984, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Reniu ja 3 dni plamilam przed 1 okresem,przy tym juz 2 dni zanim sie rozkrecilo a przwd zabiegiem nigdy nie plamilam poprostu dostawalam okres.Justys sliczna Majeczka jest,przecudna:* powiem wam ze ja troche odpuscilam ,wyluzowalam z ta ciaza kur...wakacjie sa slonko swieci...co ma byc to bedzie ;) do wrzesnia podchodze luzno potem zaczne sie martwic jak cos ;)
    Jestem z Ciebie dumna!!
    Najwazniejszy jest luz! :)
    Mi się spóźnia okres dopiero 1 dzień, czekam... :)

    ilonia1984, Wiaterek, missbum lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 11 lipca 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wkurzaja...tz moze nie ale smutno sie robi,ale niebawem my tez bedziemy z takimi szkrabami smigac czas leci...Majoweczko ze mnie nie ma co byc dumna,jak by mi sie okres 1 dzien spoznial i bym testu nie machnela wtedy by mozna byc dumnym,jestes naprawde bardzo cierpliwA:) podziwiam :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2015, 15:26

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 11 lipca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam w koncu SWOJEGO kompa <3 Nie czytalam Was bo po prostu za duzo mam do nadrobienia :(
    Niestety nie mam dobrych wiesci. Mozna mnie wykreslic z listy. Tak jak juz gdzies pisalam, maz daje dupy, tylko szkoda ze nie mi. Mamy powazny kryzys, nie wiem czy z tego wyjdziemy czy nie. Napewno w ciaze nie zajde bo wiatropylna nie jestem :(

    Dziewczynki trzymam za Was kciuki <3

    Justine M lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 11 lipca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj wieczora ani kropli @,a dziś dopiero trzeci dzień, wkurzam się bo to u mnie nie normalne, miałyście tak?

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 11 lipca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Córcia śliczna faktycznie :-) a Ilonka ma rację. Co ma być to będzie. Tylko te babki w ciąży u z małymi dzieciaczkami wkurzają. ;-)
    Wczoraj na mieście szła taka jedna z 3 i czwarte w brzuchu, ale to nic, szła z fają! Jak widzę ciężarówki i wózki typu gondola to zwyczajnie mi jest przykro, ale jednak jak widzę ciężarna z papierochem to normalnie jestem wkurwiona i mam ochotę takiej oczy wydrapać.

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 11 lipca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjio nie dobrze,ale moze to chwilowe,moze da sie to jeszcze uratowac,pod warunkiem,ze warte jest to ratowania bo jesli nie to tego swiatu jest pol kwiatu :) Agus nie mialam tak nigdy myslisz,ze juz po okresie?To tez by bylo dziwne,ale dziene rzeczy sie u nas wszystkich prawie dzieja po...hormony szaleja ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Wczoraj na mieście szła taka jedna z 3 i czwarte w brzuchu, ale to nic, szła z fają! Jak widzę ciężarówki i wózki typu gondola to zwyczajnie mi jest przykro, ale jednak jak widzę ciężarna z papierochem to normalnie jestem wkurwiona i mam ochotę takiej oczy wydrapać.
    Ja zaraz po zabiegu najechałam na taką na przystanku, tzn. wygarnęłam co myślę o takim macierzyństwie. Mi ulżyło, ona zapewne miała to w nosie. Ech...

    Wiaterek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Mam w koncu SWOJEGO kompa <3 Nie czytalam Was bo po prostu za duzo mam do nadrobienia :(
    Niestety nie mam dobrych wiesci. Mozna mnie wykreslic z listy. Tak jak juz gdzies pisalam, maz daje dupy, tylko szkoda ze nie mi. Mamy powazny kryzys, nie wiem czy z tego wyjdziemy czy nie. Napewno w ciaze nie zajde bo wiatropylna nie jestem :(

    Dziewczynki trzymam za Was kciuki <3
    Alicja, też przez to przechodziłam, w poprzednim życiu. Ja nie walczyłam, uznałam że to jak ze zwierzęciem - raz spróbuje to się już nie oduczy.
    Sciskam Cię mocno i życzę dużo siły. W ostatecznym rozrachunku wychodzi że nie ma tego złego...

    Justine M lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 11 lipca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Jestem z Ciebie dumna!!
    Najwazniejszy jest luz! :)
    Mi się spóźnia okres dopiero 1 dzień, czekam... :)
    Kochana jak nie otworzysz worka z pozytywnym testem to będzie kiepsko

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ