X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka ze studiów. Prawie 2 lata jej nie widziałam. No i co? W 7 miesiącu ciąży jest. Będzie mieć córeczkę. Ciesze się strasznie ale tak mnie to sieklo ze później na imprezie czekałam tylko aż znajomi wyjdą i ryczałam przez pół nocy.
    No ja 5 minut temu dowiedziałam się że 2 moje najlepsze przyjaciółki z czasów studiów zaciążyły - jedna już ma chłopca, druga niedługo rodzi. Super wiadomość, tylko czemu mi smutno??

    Justine M lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 12 lipca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się ostatnio dowiedziałam o koleżance ale jakoś się ucieszyła wymacalam jej brzuch pogadaliśmy chwilkę i nie przejęłam się tym zbytnio, dziewczyny głowa do góry

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 12 lipca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Niestety tak. Właśnie weszłam zerknąć co u Was słychać i poprosić abyś przepisała mnie na sierpień 9.08 testowanie.


    Niom to rozpoczęłaś sierpniową liste :)

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez na sierpien w sumie powinnam sie zapisac okres powinnam dostac 2 wiec mysle ze na 1 mnie mozna wpisac hehe kuzwa albo nie...niech bedzie ten ostatni,ostatnio jako pierwsza wam i sobie szczescie nie przynioslam wiec moze przyniose jako ostatnia :) a jak tam mala baletnica?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 19:10

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknelam na 1 stronke Hatfe miala testowac wczoraj i nic nie wiemy,cisza :) a jutro hiacynta testuje trzmamy kciuki...bo potem juz na majoweczke czekamy :)

    Justine M, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja tez na sierpien w sumie powinnam sie zapisac okres powinnam dostac 2 wiec mysle ze na 1 mnie mozna wpisac hehe kuzwa albo nie...niech bedzie ten ostatni,ostatnio jako pierwsza wam i sobie szczescie nie przynioslam wiec moze przyniose jako ostatnia :) a jak tam mala baletnica?

    no na wyniki trzeba czekać, pare dni conajmniej,ale na pewno zda :)-
    nauczycielka w tajemnicy szepnęła mi że będzie mieć jedną z głównych ról w Śpiącej Królewnie w Grudniowej produkcji Majka grać. Serce mi rośnie, moja kochana ballerina. Dumna jestem bardzo.

    ilonia1984, s1985, Renia7910, Wiaterek lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna mama to szczesliwa mama :) Moja cora jak teraz wychodzila na srodek przed cala szkola bo dyplomy,czerwony pasek odbierala to myslalam,ze z tej dumy odfrune zaraz...cudowne uczucie :)Ale leje u nas...tylko spac :)

    Justine M, Wiaterek lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Dumna mama to szczesliwa mama :) Moja cora jak teraz wychodzila na srodek przed cala szkola bo dyplomy,czerwony pasek odbierala to myslalam,ze z tej dumy odfrune zaraz...cudowne uczucie :)Ale leje u nas...tylko spac :)
    A twoja córka teraz idzie do piątej czy do szóstej klasy?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do piatej,balam sie tej czwartej klasy troszke,bo do 3 to te dzieciatka pod kloszem chowane jednak...ale daje sobie niezle rade,zobaczymy co bedzie dalej ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja do szóstej bo ona rok szybciej poszła do szkoły

    Justine M, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor kochane! Czuje sie tutaj jak dzieciak ;p Taka mlodziutka :) Ej! Chyba wkraczamy z mezem w koncu na droge, na ktorej powinnismy byc w naszym wieku! Tylko ja o lekach zapominam :(

    Wiekszosc z Was to sie o drugie stara a ja? ;p Wiecie co, tak rano myslalam ze przeciez chcialabym miec 4 dzieci. Pierwszego nie ma a ja juz boje sie myslec co bedzie jesli problemy przy drugim beda :( Ale nie bedzie! Od razu zaciaze i bede miala wspaniala 3 synkow i moja ksiezniczke <3

    U mnie owu chyba byla dzisiaj. Znaczy wczoraj/dzisiaj wiec mamy z mezem jeszcze troszke czasu ;) Optymistycznie myslac. Nie odpuszczam! Chyba cos kiedys nas zblokowalo :(

    Chcialam Wam podziekowac za te cieple slowa :) I w ogole za to ze jestescie <3 to glupie i wredne ale w sumie fajnie wiedziec, ze ktos ma te same problemy.

    Owocnego wieczoru kochane! <3

    Justine M, ilonia1984, Majówka90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, niektóre z nas marzą chociaż o jednym dziecku, nie wszystkie jesteśmy takimi szczęściarami jak Ilonia i reszta ;) tak więc głowa do gory, nie jesteś sama :)

    Kikaaa, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 12 lipca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jedną księżniczkę mam drugą w niebie, księcia ale jednak nadal marzy mi się jeszcze dziewuszka

    Justine M, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 12 lipca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, kazda chce miec dzieci. Rzadko ktora kobieta decyduje sie na jedynaka. Ja mam nadzieje na duza rodzine i przynajmniej dwojke swoich maluszkow. Teraz ide cos zjesc do tabsow i uciekam do meza :)
    Milej nocy kochanienkie <3 ;*

    s1985, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę, że moja @ zaznaczona, no to wstępnie wpiszę się na 11.08 :)

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry moje dobre duszyczki! Mozecie zerknac na wykres i powiedziec co myslicie? Jest co najmniej... dziwny?
    Ja chce testowac 20 sierpnia jak cos :) mozna mnie wpisac.
    Uciekam sie szykowac do pracy. U nas pogoda okropna :( pada deszcz i szaro i ponuro. Jesien w srodku lata :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja chyba 20 lipca mialas na mysli

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 lipca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Moze ja ci pomogę, jak marzusiax zajeta ; co chcesz wiedziec?
    A twój mąż w jakim kraju pracuje?

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Dzien dobry moje dobre duszyczki! Mozecie zerknac na wykres i powiedziec co myslicie? Jest co najmniej... dziwny?
    Ja chce testowac 20 sierpnia jak cos :) mozna mnie wpisac.
    Uciekam sie szykowac do pracy. U nas pogoda okropna :( pada deszcz i szaro i ponuro. Jesien w srodku lata :)
    Nie jest dziwny jest calkiem jak dla mnie normalny :) ovulka byla najprawdopodobniej 10 ale mogla byc tez 11,ale wyglada to wszystko obiecujaco,wiec teraz spokojnoe czekamy:) Ja wlasnie siedze w mega kolejce do mojego psychiatry,nie dosc ze prywatnie chodze to jeszcze tyle ludzi,masakra.Deszcz pada,nie wyspalam sie do tego mama moja soe rozchorowala na calego i bardzo sie martwie :( wiec wkurwa mam od rana i chce wrocic do lozka i zjesc jakies sniadanko bom glodna ;)

    Justine M, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 13 lipca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Nie jest dziwny jest calkiem jak dla mnie normalny :) ovulka byla najprawdopodobniej 10 ale mogla byc tez 11,ale wyglada to wszystko obiecujaco,wiec teraz spokojnoe czekamy:) Ja wlasnie siedze w mega kolejce do mojego psychiatry,nie dosc ze prywatnie chodze to jeszcze tyle ludzi,masakra.Deszcz pada,nie wyspalam sie do tego mama moja soe rozchorowala na calego i bardzo sie martwie :( wiec wkurwa mam od rana i chce wrocic do lozka i zjesc jakies sniadanko bom glodna ;)

    Ech, współczuję :( choć ja siedzę już w pracy :) U nas też szaro, buro i nijako. Ale po weekendzie smutków dziś mam humor dobry (jak na razie :)) więc mam nadzieję, że nic mi go nie zepsuje. Z mamą na pewno będzie dobrze. Śle przytulasy i odezwę się później :*

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ