X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiatam sie z wyrka z ciezka i bolaca glowa ;)Sylwius My to tam pikus to ty dzis z wyrka nie bedziesz wychodzic :)Baw sie.dobrze i nadrabiaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 09:20

    s1985 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Mam w koncu SWOJEGO kompa <3 Nie czytalam Was bo po prostu za duzo mam do nadrobienia :(
    Niestety nie mam dobrych wiesci. Mozna mnie wykreslic z listy. Tak jak juz gdzies pisalam, maz daje dupy, tylko szkoda ze nie mi. Mamy powazny kryzys, nie wiem czy z tego wyjdziemy czy nie. Napewno w ciaze nie zajde bo wiatropylna nie jestem :(

    Dziewczynki trzymam za Was kciuki <3



    kochana bardzo CIe przytulam ;( ;*

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Wiatam sie z wyrka z ciezka i bolaca glowa ;)Sylwius My to tam pikus to ty dzis z wyrka nie bedziesz wychodzic :)Baw sie.dobrze i nadrabiaj :)
    spokojnie ;] iskry chyba nie polecą mam dobry nawilżacz ;p

    ilonia1984, niezapominajka, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dalej cyrki, zapierdziel ze zdjęciami, więc przynajmniej o tym zjeba....m wykresie nie myślę szybka kawa i zaraz lecę na balety hehe egzaminy, moja córcia jescze śpi, trzymajcie kciuki bo coś mi smarka i kicha, nie jest w formie :(
    Myślę że zda egzamin bo jedna z lepszych w grupie.
    Buziaki, miłej niedzieli kochane <3


    ps. Majówka trzymam MOCNO kciuki ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 09:25

    ilonia1984, s1985, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niech leca iskry a co tam :) Justys trzymamy kciuki za Majeczke,da rade :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 09:40

    niezapominajka, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majoweczko jak tam? Okresiku nie ma...bobas sie zadomowil na amen :) marzusiax a ty gdzies nam zaginelas,co tam u Ciebie?niezapominajka jak tam poerwszy @,niebawem staranka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 09:50

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Majoweczko jak tam? Okresiku nie ma...bobas sie zadomowil na amen :) marzusiax a ty gdzies nam zaginelas,co tam u Ciebie?niezapominajka jak tam poerwszy @,niebawem staranka :)
    A no @ jak nie bylo tak nie na :)
    Temperarura nadal wysoka wiec dzisiaj tez się nie pojawi ;-)
    We wtorek 18 wysoka temperatura, jak nic się nie zmieni to w środę zrobię test, będzie 5 dni po terminie @ i ginekolog juz pozwolił wtedy robic test ;D

    Kacyk Cię troszkę męczy? ;D

    ilonia1984, s1985, Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsze serduszko zaliczone ;)

    ilonia1984, niezapominajka, Renia7910, Justine M, missbum lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    u mnie dalej cyrki, zapierdziel ze zdjęciami, więc przynajmniej o tym zjeba....m wykresie nie myślę szybka kawa i zaraz lecę na balety hehe egzaminy, moja córcia jescze śpi, trzymajcie kciuki bo coś mi smarka i kicha, nie jest w formie :(
    Myślę że zda egzamin bo jedna z lepszych w grupie.
    Buziaki, miłej niedzieli kochane <3


    ps. Majówka trzymam MOCNO kciuki ;*
    Kciuki mam i ja ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No troszke meczy,mam zamiar spedzic dzien a przynajmiej polowe dnia w wyrku :)Nie ma i nie bedzie kochana :) Sysia to jestes rozdziewiczona hehe teraz to juz pojdzie jak z platka :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się nazywał spontan w łazience ;P

    ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 12 lipca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam przerwe na lunch, kawa i slodkie bulki z lidla no i ovu - wiadomo ;)
    test ovu rano był mocny, wiec powtórzyłam, kreska parawie tak mocna jak kontrolna. No cyrk! ( w sumei takiej mocy kreski już miałam przed 14dc...)
    Czyżbym miała tak późną owulacje - to co teraz bede miec cykle 35dniowe czy co :(
    bo temp dalej niska, chociaz popołudniami raz 36.6 a raz 37.1 - trudno coś określić.
    Na wszelki wypadek po sesjach zdjęciowych popołudniu jeszcze <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 14:10

    Renia7910, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 12 lipca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 l- rozkręciła się @???? :(

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak. Właśnie weszłam zerknąć co u Was słychać i poprosić abyś przepisała mnie na sierpień 9.08 testowanie.

    Justine M lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czuję się coraz dziwniej :)
    Ciągle chce mi się spać, mam tyle śluzu ze myślałam ze to @. Jak poloze głowę na poduszce do od razu helikopter mi się odpala :)
    Dzis jadę na urodziny do siostrzeńca a tak mi się nie chce.. Nic mi się nie chce!
    Dzis z mężem byliśmy w Kościele a ja czuje jakby mi cos kapalo no i się zdenerwowałam bo ja bez podpaski i w sukience.. Ale to tylko śluz:)

    s1985, missbum, ilonia1984, Renia7910, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 12 lipca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekki ból jajników (obu! zawsze boli jeden, może będą bliźniaki? ;) ) i test owulacyjny prawie prawie pozytywny rano, chyba powtórzę wieczorem.
    Dziewczyny, czy po pozytywnym teście owu jeszcze go powtarzacie, jeśli tak to jak długo? Owulacja jest do 24 godzin po pierwszym poztywnym wyniku, tak? U mnie w poprzednich cyklach jednego dnia miałam dwie krechy równie wyraźne, a nastepnego dnia tą testową mocniejszą od kontrolnej - który wynik uznać za pozytywny?

    Dopytuję bo chcę być pewna, staramy się i tak codziennie ;)

    ilonia1984, s1985, Wiaterek, Justine M lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywny uznałabym ten gdzie mocniejsza krecha, ale prawdę mówiąc ja swoje traktuję orientacyjnie, i jak widzę że kolor ciemnieje znacznie to już wiem że to niedługo - kwestia kilku godzin.

    missbum, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu tulciam nie smutkaj,ten cykl bedzie szczesliwszy,zobaczysz :)Majoweczko juz bym chciala Ci pogratulowac oficjialnie a tu do srody musze czekac :)misbbum ja niegdy.nie mialam ciemniejszej,najczesciej sa takie same ale dosc jasne...musisz przeczytac ulotke,na moich pisalo chyba ze maja byc te 2 kreski w takim samym kolorze i nie wazne czy jasne czy ciemne obydwie takie same,wiec mysle ze ten 1 pozytywny,ale moge sie mylic:) bo ja to sie nie znam ;)Justys faktycznie Ci sie cos ta ovulka przesunela,zeby tylko faza lutealna trwala tyle samo,bo jesli bedzie krutsza to malec nie zdazy sie wgrysc,kuzwa ale od czego to sie tak popiepszylo :( A moze ovulka byla wczesniej a te testy juz groszka wyczuwaja i wychodza :) ja tak.mialam w tamtej ciazy testy wychodzily ovu a test ciazowy byl cien cienia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 15:11

    Renia7910, missbum, Wiaterek, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki moje :-) Majoweczka nas tak w niepewności trzyma ze hej. U mnie @ nadal brak chociaż brzuch boli od kilku dni.Trochę się martwię bo takie miałam pierwsze objawy tamtej ciąży tj. Ból brzucha przez tydzień przed prognozowana @, pełne piersi, ale takie inne niż na okres. No i nie wiem w zasadzie.
    Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka ze studiów. Prawie 2 lata jej nie widziałam. No i co? W 7 miesiącu ciąży jest. Będzie mieć córeczkę. Ciesze się strasznie ale tak mnie to sieklo ze później na imprezie czekałam tylko aż znajomi wyjdą i ryczałam przez pół nocy.

    Justine M lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym myślicie że można poczuć moment zapłodnienia? Ja jestem prawie pewna że w ciąży pp czułam, ale lekarze twierdzą że to niemożliwe.

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ