X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    ilonia jakie to proszki ci zalecił?
    REUITASENS to jest bez recepty jakas lekka ziolowka,on.wie ze sie staram,ze niedlugo moge byc w ciazy...mowi,ze to apsolutnie nie przeszkadza a wyluzowuje zobaczymy,narazie nawet nie wykupilam,ale to jakis sklad witamin b6,b12,kwas foliowy i cos tam jeszcz. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 17:10

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Jeszcze na studiach jak do rodziców jeździłam, ale potem z 2 godzin im się 4 przeciągnęło i zaczęłam autobusami. Ale pociagiem się wygodniej jechało :)
    Ja całe studia codziennie godzinę w jedną stronę dojezdzałam :) a w ogóle to bardzo dużo pociągiem, bo mój tata pracuje na kolei i mieliśmy darmowe przejazdy ;)

    ilonia1984, Wiaterek, s1985 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, odważyłam się w końcu dołączyć do tego wątku. Część z Was znam już trochę z innych wątków, które podczytywałam, Marzusiax zachęciła mnie do przyjścia tutaj. Jestem po dwóch poronieniach, 10tc w styczniu z łyżeczkowaniem i samoistne w kwietniu, 5tc. Teraz czekam na wyniki ostatnich badań i po najbliższej @ mam nadzieję wrócić do starań. Boję się jak nie wiem, ale strasznie, strasznie chcę mieć dziecko.

    ilonia1984, Wiaterek, Agnieszka0812, s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kehlana_miyu, też Cię pamiętam z innych wątków. Witaj serdecznie, będziemy się razem wspierać :) przykro mi z powodu Twoich strat... :(

    Justine M lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Hej, dziewczyny, odważyłam się w końcu dołączyć do tego wątku. Część z Was znam już trochę z innych wątków, które podczytywałam, Marzusiax zachęciła mnie do przyjścia tutaj. Jestem po dwóch poronieniach, 10tc w styczniu z łyżeczkowaniem i samoistne w kwietniu, 5tc. Teraz czekam na wyniki ostatnich badań i po najbliższej @ mam nadzieję wrócić do starań. Boję się jak nie wiem, ale strasznie, strasznie chcę mieć dziecko.
    Witamy kochana,cieszymy sie bardzo z nowego czlonka,bo nas tu tak za duzo nie jest,ale za to dziewczyny sa zajebiste,jest spokoj cisza i co najwazniejsze naprawde duze wsparcie:) przykre jest to,ze spotkala Cie taka krzywda i to 2 razy,ale teraz trzeba sie podniesc i isc do przodu...bo tam czeka twoje wymazone dzieciatko i zobaczysz ze niebawem wszystkie tu bedziemy sobie zdjecia usg wysylac a nie jak teraz testow ovu :)...a kiedy masz okres dostac ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 17:28

    s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana dobrze ze dołączyłas :-) im nas więcej tym większa szansa na wiruski ;-)
    Kupiłam testy ciążowe bo mnie tak nakrecilyscie ale czuje ze@ przylezie i będziecie mnie mogły wpisać na sierpniowe testowanie :-)

    Justine M lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek rob test,ale by byla radosc jak by sie okazalo....ze maly wiatere sie tam zadomowil na amen :)

    Wiaterek, s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo radość i nieziemski strach bo to przecież niebezpieczne. Jutro rano siknę :-D

    Agnieszka0812, s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem,ale jesli organiz nie byl by gotowy to by do zaplodnienia nie doszlo...tak mi mowil lekarz w szpitalu,widzisz moj organizm nie byl gotowy i mimo ze sie bzykalam w plodne itd itp to ciazy nie ma...mam nadzieje ,ze teraz juz bedzie...a ty sie nie stresuj,co ma byc to bedzie,a jak bedzie wiaterek maly to jestem pewna,ze bedzie wszystko cudnie i pieknie,musi byc dobrze i tyle :*

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za miłe przyjęcie! @ powinnam dostać 23 lipca, ale trochę mi się rozregulował cykl po poronieniach, więc zobaczymy jak będzie.

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    No wiem,ale jesli organiz nie byl by gotowy to by do zaplodnienia nie doszlo...tak mi mowil lekarz w szpitalu,widzisz moj organizm nie byl gotowy i mimo ze sie bzykalam w plodne itd itp to ciazy nie ma...mam nadzieje ,ze teraz juz bedzie...a ty sie nie stresuj,co ma byc to bedzie,a jak bedzie wiaterek maly to jestem pewna,ze bedzie wszystko cudnie i pieknie,musi byc dobrze i tyle :*
    Ilonka kocham Cie normalnie :-)

    Renia7910, ilonia1984, s1985 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Dzięki za miłe przyjęcie! @ powinnam dostać 23 lipca, ale trochę mi się rozregulował cykl po poronieniach, więc zobaczymy jak będzie.
    Witamy w naszym świecie ;*
    Kojarzę Twoje wpisy z innym wątków, które sobie podglądam ;)

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Ilonka kocham Cie normalnie :-)
    Tez was kocham ciporajdki :) Majowka czyli w srode test robisz nie?tak mi ptaszki doniosly? Wkoncu sie doczekamy i wkoncu rozwiaze sie worek...ejjj a hiacynta nie miala dzis testowac? 13 bodajze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:11

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po co Majówka ma testować -szkoda testa - niech się na usg umawia :P Ma taką piękna temperaturkę że zaraz jej skali na termometrze braknie :)

    Ilonia ciekawie ten skład wygląda. Ale to można w ciąży stosować? Jak ja prosiłam gin o coś na nerwy bo miałam obronę mgr w ciąży to co wykrzyczała na mnie że jestem w ciąży, żebym sobie zaparzyła meliskę i chodziła na spacery. Jest ostrożną gin. Zakaz farbowania włosów itp..

    ilonia1984, s1985 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta zaznaczyła na wykresie że jak ją @ w nocy nie nawiedzi to jutro robi betę.

    ilonia1984, Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    A po co Majówka ma testować -szkoda testa - niech się na usg umawia :P Ma taką piękna temperaturkę że zaraz jej skali na termometrze braknie :)

    Ilonia ciekawie ten skład wygląda. Ale to można w ciąży stosować? Jak ja prosiłam gin o coś na nerwy bo miałam obronę mgr w ciąży to co wykrzyczała na mnie że jestem w ciąży, żebym sobie zaparzyła meliskę i chodziła na spacery. Jest ostrożną gin. Zakaz farbowania włosów itp..
    Powiem tak napewno mozna.podczas starania sie tak mi powiedzial,ze to same witaminy i nawet jak bym w ciazy byla to nic nie zaszkodzi...no chyba wie co mowi nie...bo ja patrzylam na sklad i dobrze to wyglada wlasnie ;)nic tam nie ma podejzanego a sklad witamin B wrecz wskazane przy staraniach,kwas foliowy...tylko,ze ja jestem ten cykl zajebiscie spokojna,spokojna o swoja plodnosc o ciaze,nie spinam sie czy zajde czy nie,nawet o bzykaniu nie mysle pt zalej mnie malenki bo to najwazniejsze,tylko mam chec to sie bzykamy :)Chyba ostatnio sie nastawilam za bardzo na to,ze zaciaze i sie rozczarowalam i juz tak nie chce...co ma byc to bedzie :) Tylko zobaczymy czy taka madra bede jak plodne aie zaczna i czas testowanka przyjdzie..,moze...oby :)

    s1985 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    A po co Majówka ma testować -szkoda testa - niech się na usg umawia :P Ma taką piękna temperaturkę że zaraz jej skali na termometrze braknie :)

    Ilonia ciekawie ten skład wygląda. Ale to można w ciąży stosować? Jak ja prosiłam gin o coś na nerwy bo miałam obronę mgr w ciąży to co wykrzyczała na mnie że jestem w ciąży, żebym sobie zaparzyła meliskę i chodziła na spacery. Jest ostrożną gin. Zakaz farbowania włosów itp..
    Testy już mam kupione ;-) W srodę planuję zatesowac;)
    Dziewczyny ja tez podejrzewam ciążę i już mam parnoje, czasem mnie pobolewa podbrzusze jak na @ a mi się już gorąco robi, że coś się złego dzieje :( staram się dużo leżec na zapas.
    W ciągu godziny byłam już 5 razy w wc, wystarczy, że szklankę wody wypiję i już siku lecę ;)
    Po cichu już się umówiłam na wizytę, mąż ma pakiet dla mnie w Luxmedzie, najwyzej odwołam bo to przez internet się zapisuje ;)

    Renia7910, ilonia1984, s1985 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak konsultowałam swoja sytuację jak planowałam zajsc w ciąże i opowiadałam, że mam problemy z nerwami i stresem to ginekolog mi powiedziała ze jak coś to będzie mi przepisywała jakieś specyfiki dla kobiet w ciąży także na pewno można cos brac ;-)

    Marzusia a masz problem ze stresem?

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majoweczko kobieta czuje ciaze...ja tez miala fazki ze sluz,ze temperatura,ze cycki bola inaczej,ale nie czulam tego czegos...jak ostatnio,ze poprostu wiedzialam,ze sie udalo :) wiec mysle,ze twoje przeczucia sie sprawdza twardzielko :)co do tych specyfikow,to mo wlasnie ginekolog mowil,ze nerwy mozna koic witaminami i ziolkami w ciazy bez szkody,jak czekalam tydzien na wyrok czy fasolek rosnie :( to mialam leki ziolowe przepisane na nerwy,ale nie pamietam jak sie nazywaly nawet...to byl najgorszy tydzien w moim zyciu zakonczony najgorszym wydarzeniem w moim zyciu kur...nawet nie chce mi sie O tym myslec bo ciary przechodza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 19:19

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowka Ty testuj jutro a nie! Jestes juz bardzo duzo po owu. Im wczesniej wiesz tym lepiej. Zaloze sie ze jakbys teraz zatestowala to bys miala 2 grube krechy <3

    Renia7910 lubi tę wiadomość

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ