X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Majowka Ty testuj jutro a nie! Jestes juz bardzo duzo po owu. Im wczesniej wiesz tym lepiej. Zaloze sie ze jakbys teraz zatestowala to bys miala 2 grube krechy <3
    Nasza majoweczka przeszla ciaze biochemiczna i nie chce za wczesniej widziec tej 2 krechy...w razie czego ;) Mimo,ze teraz juz bedzie napewno dobrze dzidzia sie mocno wgryzla i brzuszek zacznie zaraz rosnac...Ale w sumie jeden dzien w ta,czy w ramta..,,:) :) :)ale rozumiem..,tyle czekamy to juz jeden dzien wytrzymamy dluzej :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 19:23

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! Najpierw napiszę, a potem wezmę się za lekturę i poczytam ostatnie chyba 3 strony!!!
    Powiedziałam ginowi, że okres mam nieregularny i zupełnie inny.Powiedział, że prawdopodobnie owulacja jeszcze nie powróciła. Powiedziałam mu, że ostatnia @ trwała tylko 3 dni, na usg było jeszcze widać krew z @, a szyjka już się zamknęła. Ostro tam kręcił główką głowicy od usg, powiedział, że powinna od razu chlusnąć krew, a tak nie było, potem powiedział, że pewnie w ciągu 2 dni pójdzie, że dobrze by było. Jak dojechałam na dworzec to czułam jak mi leci, więc dobrze mi zrobił :P dał mi duphaston mam brać po 48h po ovu, na zagnieżdzenie dopiero na następny cykl, choć starać się już można, bo może teraz się uda zaciążyć. Gdybym nie czuła, że mam ovu to po prostu w 20 dc mam wziąć. Jeżeli nie to następny cykl będziemy monitorować, żeby jak najszybciej zajść. Powiedział, że zabieg nie ma wpływu na @, po prostu to jeszcze efekt hormonalny po ciąży.
    Najpierw bardzo się wystraszyłam, bo nie mół zlokalizować jajników, poźniej ta krew z @ w macicy wyglądała jak jakieś guzy, a to były plamy krwi, ogólnie bardzo dobrze, że byłam bo się uspokoiłam.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusia na mnie pewnie nakrzyczy, że panikuję, ale ja naprawdę ciągle rozmyślam co tam się na dole dzieje.. A jak już mnie pobolewa podbrzusze to od razu robi mi się gorąco i nie mam na to żadnego wpływu :( Tak mi zależy na tej ciąży i stąd tak się telepie nad nią.
    W sumie jeszcze nie wiem czy ciąża jest ale wszystkie znaki na niebie i ziemii na to wskazują.

    Co za głupie nerwy...


    Agnieszka0812, ilonia1984, Renia7910, s1985 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Nasza majoweczka przeszla ciaze biochemiczna i nie chce za wczesniej widziec tej 2 krechy...w razie czego ;) Mimo,ze teraz juz bedzie napewno dobrze dzidzia sie mocno wgryzla i brzuszek zacznie zaraz rosnac...Ale w sumie jeden dzien w ta,czy w ramta..,,:) :) :)ale rozumiem..,tyle czekamy to juz jeden dzien wytrzymamy dluzej :*
    Dzięki kochana ;* bo już myślałam, że mnie zjecie na tym forum, że nie chce zrobic tego testu ;-)

    ilonia1984, s1985 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Marzusia na mnie pewnie nakrzyczy, że panikuję, ale ja naprawdę ciągle rozmyślam co tam się na dole dzieje.. A jak już mnie pobolewa podbrzusze to od razu robi mi się gorąco i nie mam na to żadnego wpływu :( Tak mi zależy na tej ciąży i stąd tak się telepie nad nią.
    W sumie jeszcze nie wiem czy ciąża jest ale wszystkie znaki na niebie i ziemii na to wskazują.

    Co za głupie nerwy...
    Rozumiem Cię! Nie denerwuj się! Wszystkie trzymamy kciuki! :)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz,nie na darmo mowia o tym zeby odczekac,jednak te hormony sie utrzymuja,rozpiepszone jest wszystko,dobrze,ze poszlas i wiesz na czym stoisz,kiedys czytalam wlasnie ze pierwsze 2 cykle moga byc ovulacyjne albo bezowolucyjne...spokojnie,powoli wszystkie po kolei bedziemy zachodzic w ciaze...zobaczycie :*

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Hej hej! Najpierw napiszę, a potem wezmę się za lekturę i poczytam ostatnie chyba 3 strony!!!
    Powiedziałam ginowi, że okres mam nieregularny i zupełnie inny.Powiedział, że prawdopodobnie owulacja jeszcze nie powróciła. Powiedziałam mu, że ostatnia @ trwała tylko 3 dni, na usg było jeszcze widać krew z @, a szyjka już się zamknęła. Ostro tam kręcił główką głowicy od usg, powiedział, że powinna od razu chlusnąć krew, a tak nie było, potem powiedział, że pewnie w ciągu 2 dni pójdzie, że dobrze by było. Jak dojechałam na dworzec to czułam jak mi leci, więc dobrze mi zrobił :P dał mi duphaston mam brać po 48h po ovu, na zagnieżdzenie dopiero na następny cykl, choć starać się już można, bo może teraz się uda zaciążyć. Gdybym nie czuła, że mam ovu to po prostu w 20 dc mam wziąć. Jeżeli nie to następny cykl będziemy monitorować, żeby jak najszybciej zajść. Powiedział, że zabieg nie ma wpływu na @, po prostu to jeszcze efekt hormonalny po ciąży.
    Najpierw bardzo się wystraszyłam, bo nie mół zlokalizować jajników, poźniej ta krew z @ w macicy wyglądała jak jakieś guzy, a to były plamy krwi, ogólnie bardzo dobrze, że byłam bo się uspokoiłam.
    Super, że wszystko dobrze! ;)
    Szyjka się zamknęła a ciota została, ale ten organizm ludzki to skomplikowany jest ;) Teraz trzeba na nowo się nastawic i znowu spróbowac zajsc ;*

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majoweczko ocipialas..,.haha my tu po to jestesmy zeby Cie wspierac a nie mordowac,nie chcesz robic...zacisniemy zeby,ale zrozumiemy...widzisz, to tez przez to,takie nachalne jestesmy bo juz 15tnasty zaraz a zadna nie zaciazyla....i tak wyczekujemy tej pierwszej...akurat pada na Ciebie :) na naszego jedynego jak narazie pewniaka :* Ale wytrwamy do srody...i rano wstane i bede oczekiwac dobrych wiesci :) i innych nie przyjmujemy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 19:38

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Majoweczko ocipialas..,.haha my tu po to jestesmy zeby Cie wspierac a nie mordowac,nie chcesz robic...zacisniemy zeby,ale zrozumiemy...widzisz, to tez przez to,takie nachalne jestesmy bo juz 15tnasty zaraz a zadna nie zaciazyla....i tak wyczekujemy tej pierwszej...akurat pada na Ciebie :) na naszego jedynego jak narazie pewniaka :* Ale wytrwamy do srody...i rano wstane i bede oczekiwac dobrych wiesci :) i innych nie przyjmujemy :)
    No pewnie, że tak! Jesteś nasza nadzieją, nadzieją na to, że jak rozpoczniesz to pójdzie lawina :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu wam teścik wstawie ;-)

    Renia7910, Agnieszka0812, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Majoweczko ocipialas..,.haha my tu po to jestesmy zeby Cie wspierac a nie mordowac,nie chcesz robic...zacisniemy zeby,ale zrozumiemy...widzisz, to tez przez to,takie nachalne jestesmy bo juz 15tnasty zaraz a zadna nie zaciazyla....i tak wyczekujemy tej pierwszej...akurat pada na Ciebie :) na naszego jedynego jak narazie pewniaka :* Ale wytrwamy do srody...i rano wstane i bede oczekiwac dobrych wiesci :) i innych nie przyjmujemy :)
    ja tez w srode rano bede czuwac jak straznik na te dwie krechy i na zdjęcie bede się chyba nim nacierać ;p

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    No pewnie, że tak! Jesteś nasza nadzieją, nadzieją na to, że jak rozpoczniesz to pójdzie lawina :)
    a pytałaś o te skrzepy czy to normalne?

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    a pytałaś o te skrzepy czy to normalne?
    Ja wcześniej też miałam skrzepy, to mnie bardzo nie dziwiły, tylko o regularność i długość. Powiedziałam, że miałam skrzepy, ale że wcześniej też miałam, więc nie rozmawialiśmy o ty, tylko pokiwał głową ze zrozumieniem

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie zapomniala :) no ciekawa jestem,bo kiedys tego nie mialam,ale jak czytam to duzo kobiet to ma...ciekawe w sumie :)Ale jak Agus wczesniej miala i dziciatka zdrowe rodzila to chyba nic zlego, a moze ja sie wybiore w tym tygodniu do swojego gina pomarudzic mu troszke hehe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 20:04

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    pewnie zapomniala :) no ciekawa jestem,bo kiedys tego nie mialam,ale jak czytam to duzo kobiet to ma...ciekawe w sumie :) a moze ja sie wybiore w tym tygodniu do swojego gina pomarudzic mu troszke hehe :)
    chyba ja się do swojego przyjde i sie zapytam, chyba ze jest na urlopie jak to bywa w wakacje ;/

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewuszki uciekam do meza filma bedziemy ogladac ;)

    ilonia1984, Wiaterek lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to idziemy we dwie :) ale nam wpadlo do glowy rownoczesnie :)nooo uciekaj...filmik...a potem dobry sex ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 20:06

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tylko filma tak? :-) miłego wieczorku

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobrze majowka nie bede krzyczala ;) skoro czujesz ze jest na rzeczy to test to tylko proforma :-) ja tez przy Krzysiu czulam ze sie udalo. Wiem co czujesz. Ja tak naprawde poczulam ze jestem w ciazy dopiero w 9tc gdzie uslyszalam serduszko u gin. Ale zobaczysz - strachu nie unikniesz bo jestes na tym forum i widzisz jakie kobiety maja problemy i ''przygody''. Osobiscie wolalam byc w blogiej nieswiadomosci, ale przez to z poterznym hukiem spadlam na ziemie.

    Tez miewam krotkie okresy. Mnie gin powiedziala ze jest chociaz jeden obfity dzien to jest ok. Dzis jest 3 dzien a jutro pewnie wystarcza wkladki. Wczoraj mnie zalewalo wystarczy...

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    pewnie zapomniala :) no ciekawa jestem,bo kiedys tego nie mialam,ale jak czytam to duzo kobiet to ma...ciekawe w sumie :)Ale jak Agus wczesniej miala i dziciatka zdrowe rodzila to chyba nic zlego, a moze ja sie wybiore w tym tygodniu do swojego gina pomarudzic mu troszke hehe :)
    Nie zapomniałam :) zawsze miałam i moja mama i siostra, kiedyś poprzednia gin powiedział, że taka moja "uroda", nie ciągłam tematu, bo trochę zmartwił mnie ten brak ovu i czekanie na kolejny cykl, mam nadzieję jednak, że w tym się uda :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ