X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka, wiadomo- nic na siłę, każda z nas we własnym rytmie żyje. Ja zaraz po pierwszej @ czułam się gotowa jednak mój organizm chciał jeszcze poczekać... strach zawsze zostaje i wydaje mi się, że dopóki dziecko się nie urodzi, cały czas on będzie w nas tkwił, niestety. Sądzę, że każdą kolejną ciążę będziemy podobnie przeżywać bo jak się raz straciło dziecko z tyłu głowy zawsze będzie myśl, że może się to powtórzyć :( na szczęście, podobnie jak Voda, mam wsparcie w moim mężu, który nie ignoruje moich lęków i podtrzymuje mnie na duchu. W zasadzie nikt nie wie co mnie spotkało- wolałam poczekać z informowaniem całego świata o ciąży, i dobrze bo nie zniosłabym słów pocieszenia- nawet najszczerszych... Teraz staram się myśleć pozytywnie i cierpliwie czekam na wizytę za tydzień. Mam nadzieję że tym razem się uda- moment poronienia poprzedniej ciąży już przeszłam, dziecko rośnie i oby nic się nie zmieniło :)
    Ewelcia, bądź dobrej myśli- jak swój organizm wyprowadzisz na prostą to już nie nie powinno stanąć na przeszkodzie :)
    Voda, jesteś dla nas dobrym przykładem :)
    Pozdrawiam cieplutko Was wszystkie!

    Ewelcia, iwonka1077, voda lubią tę wiadomość

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kanapa ja też mam wsparcie w mężu my w sumie nikomu oprócz rodziny(rodzice) też nie mówiliśmy ale i tak ciężko, mój organizm też gotowy na ciążę lekarka powiedziała żeby też długo nie zwlekać bo teraz łatwiej zajść w ciążę więc chyba w maju zaczniemy staranka:)
    kanapa trzymam kciuki żeby było wszystko ok na wizycie za tydzień:))
    pozdrawiam cieplutko!!

    JusWik lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też powiedzieliśmy tylko najbliższej rodzinie ale moja teściowa ma taki długi jęzor że u niej w pracy wszycy wiedzieli, gdzie u mnie w pracy nie wiedzieli. Teraz jak się uda znowu to powiedzieliśmy z mężem, że nikt się nie dowie.A teściowa to już wogóle na końcu!

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak teraz zajdę w ciaze to poczekam do ust żeby mieć pewność ze wszystko ok i dopiero wtedy powiemy rodzicom...a innym dopiero jak skończę 1 trymestr...nie wczesniej

    JusWik lubi tę wiadomość

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • OctAngel Ekspertka
    Postów: 237 370

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 18:38

    3jvzwn15td2p4lbx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chwilę mnie tu nie było.. Voda ale ten czas leci, mi się wydawało , ze to 14tc a za Tobą już połowa ciąży:) super! ja jestem po drugiej @, nie mierzę już temp bo za bardzo mnie to stresuje, za to jem codziennie wiesiołek i naprawdę śluz jest po nim konkretniejszy także polecam:) i jeszcze btw po pierwszej @ cały czas "czułam" macicę, tzn. przy kaszleniu, kichaniu itp. a teraz już tego nie ma.

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik ja też stwieedziłam, że nikomu nie powiemy, a sami się nie domyślą. I moja teściowa też kurde pochwaliła sie całej rodzinie!!! i co? nawet pojechać nie mogę bo się będą pytać. Mój mąż powiedział swojej mamie, że teraz ma wziąć taka samo telefon i obdzwonić i odwoływać wnuczka... bo nie mamy ochoty na wysłuchiwanie ich rad. I kochane ja jutro się dowiem jak moje wnętrze wygląda :) mam wizytę. Strasznie się boję, że coś tam będzie nie tak :( ale czuję się w porządku. Eva ja nie tyle co specjalnie jem specyfiki na poprawę śluzu, bo ja siemie jem na włosy bo jedynie to mi pomaga, a teraz się dowiedziała, że dzięki wiesołkowi i siemieniu poporawia się śluz... jak dla mnie to owszem poprawia, ale dziś miałam taki"wylew", że przebiło mi przez spodnie :(

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic ja na początku ciąży też miałam śluzowe powodzie , ale po poronieniu zauważyłam, że jest bardzo skąpy, więc trzeba się wspomagać, a dostałaś juz @?

    Moja mama też rozchlapała wszystkim, mimo, że jest pielęgniarką, więc teoretycznie powinna wiedzieć ,że różnie bywa, ale widziałam jak bardzo się cieszyła, że nie miałam serca jej opieprzać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez mam dosyc skapy sluz... teraz jestem pod koniec dni płodnych ( jest wodnisto- rozciagliwy )i robilam testy owulacyjne i gdyby nie one nie wiem czy rozpoznałabym że sie zbliża owulacja ( jest dzisiaj hura)...

    jakie macie sposoby na poprawe slzu? pytam z ciekawosci chociaz mam nadzieje ze juz mi nie bedzie to potrzebne....

    co do informacji o ciązy to w 6 tyg powiedziałam mamie i tacie siostrom i tesciowej i po 5 min wiedziała juz cala rodzina. Potem zobaczyłam serduszko i wiedziałam ze wsztsko bedzie dobrze... a jednak nie bylo.... teraz powiem jak dowiem sie o ciązy tylko mamie i tacie i siostrze a po 12 tyg calemu światu...

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magic trzymam kciuki za badanie ;)
    co do sluzu to mam taki sobie ale w plodne czasem wkladke zakladaam.

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 1 maja 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ .. ;) u mnie w 12dc wyznaczyło owulke..juz ?? tak szybko ..to mozliwe ze po poronieniu cykl sie unormuje?

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1988 wiesiołek na poprawe śluzu, w moim przypaku sie sprawdziło było go zdecydowanie więcej
    Co do informowania o ciązy to ja nastepnym razem do konca pierwszego trymestru bede wiedziała tylko ja i mąż!!!! postanowione

    Ja obecnie zakończyłam drugą @ pp

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 2 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie ciaza skonczyla sie 11.04 zabiegiem w szpitalu - 8 tydzien puste jajo :-( prowadzacy lekarz podejrzewal rowniez zasniad, w szpitalunjak sie o to pytalam to niby powiedzieli ze raczej nie, ale tak naprawde zobaczymy jak bede miec wyniki histo, a czekam na niego az 5 tygodni :-/ po zabiegu plamilam tydzien, pozniej tydzien przerwy i znowu kilka dni, ovu raczej nie mialam i nie wiem czy jeszcze na nia czekac, a sluzz ehh zawsze z nim mialam problemy nigdy nie mialam takiego typowo rozciagliwego tylko albo wodnisty akbo kremowy,na cykl w ktorym nam sie udalo to byla normalnie sahara. Teraz czekam na wizyte u mojego lekarza ciekawe co mi powiem. kurcze boje sie tych wszelkich zrostow :-(

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlencia ja tez juz jestem po drugiej @ pp :) i zaczela wlasniie staranka:)
    Mambella ja tez nie mam rozciagliwego sluzu raczej wodnisty wlasnie lub kremowy...

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemie lniane ugotowac czy jesc na surowo? a ten wiesilek to od ktorego dnia cyklu stosowac?

    Dziewuszki witajcie w niechlubnym gronie...

  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 6 maja 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1988- siemię lniane zalej wrzątkiem i odstaw na chwilę aby zmiękło, najlepiej kup sobie mielone siemię :) piłam je kiedyś jak miałam problemy z żołądkiem.
    Magic jak po badaniu, wszystko w porządku?

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 6 maja 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam na wizycie u gina i widziałam serduszko!! biło jak szalone :) tak się ciesze, że aż się boję...

    peppapig lubi tę wiadomość

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kanapa to super WIADOMOSC, A TAK PO ZA TYM JAK SIE CZUJESZ ?:)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moje gratulacje KANAPA. pochwal się ile mierzy Twój Skarb ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę napiszcie czy po pierwszej @ czułyscie jakiś dyskomfort? W brzuchu? Czy ja jestem przewrażliwiona? Nie boli mnie ale czasem czuję jakby na zmianę pogody...czy to normalne po łyżeczkowaniu właśnie minęło 8 tygodni...

    JusWik lubi tę wiadomość

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ