X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie. 1.12.2016 miałam zabieg łyżeczkowania po poronieniu zatrzymanym. Był to 9 tc., ciąża obumarła w 6 tc. Pół roku wcześniej też miała miejsce taka sytuacja. Po ostatnim zabiegu czułam się ok. tzn mało krwawiłam, bardziej było to takie plamienie krwią, jednak od dwóch dni plamię na brązowo, wydzielina jest w kolorze czekolady, dość gęsta. Kłują mnie też jajniki. I tak się teraz zastanawiam czy to normalne, czy to moje hormony tak szaleją. Po pierwszym poronieniu i zabiegu tak nie było, wtedy krwawienie długo się utrzymywało i było obfite ze skrzepami.
    Trochę zaczynam się martwić tym brudzeniem, bo chciałabym szybko próbować znowu.

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja krwawilam tylko jeden dzień ten po zabiegu na drugi dzień już tylko brązowe plamienie a na 3 już nic. Jesli masz wątpliwości to skontaktuj się z lekarzem. Powodzenia w staraniach.

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • kaasik Koleżanka
    Postów: 143 14

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mialam dwa razy zabieg łyżeczkowania i tak:
    Po pierwszym bylo plamienie przez cale dwa tygodnie ale bezbolesne, miesiączka po 7 tygodniach wywołana dupkiem
    po drugim bylo plamienie tylko 1 dzien i okres bez wywolywania dostalam po 6 tygodniach ale za to miesiączka byla okropna nigdy takiej w zyciu nie mialam tzn. Bardzo bardzo mocna i bolesna

    Przy 1 i 2 zabiegu mialam antybiotyk, a jeżeli chodzi o starania to lekarz mi kazał czekac chociaż do 1 @

    Także dwa zabiegi, ten sam szpital, ten sam lekarz, ten sam antybiotyk a różne moje reakcje na zabieg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 17:09

    Aniołek [*] 12.2015 8tc
    Córeczka [*] 09.2016 10tc
    IO, hashi, niedobór VitD
‹‹ 96 97 98 99 100
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ