X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Przesuniecie owulacji po wczesnym poronieniu
Odpowiedz

Przesuniecie owulacji po wczesnym poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem, i tak mam przeczucie ze nic z tego..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko, nie nastawiaj się. Twoje samopoczucie i nastawienie też ma wielkie znaczenie.
    Czujesz tak bo bardzo tego pragniesz. I wierz mi, znam to. Bo ja mam tak samo.
    Ale mimo tego ze bardzo chcę staram się nie wariować. Oderwać się trochę od tego wszystkiego, pomyśleć o czymś innym.
    A u Ciebie dobrze się zapowiada, więc jeśli wczoraj była implantacja to możesz pewnie za jakieś 2-3 dni zrobić pierwszy test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i o to ja jestem przykladem przesuniecia owulacji po poronieniu...

  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 1 października 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poronilam w kwietniu w 11 tygodniu i od tej pory nie mam owulacji. Teraz jestem na lekach i zobaczymy czy sie uda wymusic owulacje i zajsc w ciaze.

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • kot Przyjaciółka
    Postów: 69 51

    Wysłany: 1 października 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy na opóźnienie (lub nie) owulacji miała u Was wpływ długość krwawienia? U mnie już ósmy dzień "cyklu", biorąc pod uwagę wcześniejsze plamienie krwawię/plamię już 9 dni. Z jednej strony się cieszę - duphaston nieco przyblokował krwawienie i bałam się, że się nie oczyści, ale po jego odstawieniu znowu się rozkręciło. Z drugiej - przed kolejnymi staraniami chcę wykonać badania, a to trwa (w dodatku to wymaz z szyjki, więc musi być po plamieniu). Jak tak dalej pójdzie to ledwo skończę krwawić, a już powinnam mieć owu, a bez badań ban na starania... Czy jest szansa, że w związku z długim krwawieniem owu przyjdzie (o ile przyjdzie) później? Betę już parę dni temu miałam nieciążową.

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 2 października 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba w ogole nie ma owulacji ;/

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 21 października 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja poronilam wczoraj, lekarze powiedzieli ze po naturalnym poroniemiu ( bez ingerencji lekarza) mozemy dzialac od razu jak przestane krwawic.

    Slyszalam wiele historii ze latwiej zajsc w ciaze, po poronieniu...czy to prawda sprawdzimy :) ale wierze ze sie uda.

    Moj M ma slabe nasienie a tu prosze - udalo sie bez pomocy medycznej :)

    To znak ze mamy probowac dalej

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed poronieniem miałam owu w ok. 20 dniu cyklu, zawsze miałam długie, teraz jest 2cpp - owu niby wypada na 27dc, ale nie wiem w ogóle czy ją mam. Dodatkowo jestem w trakcie regulowania tarczycy, mam nadzieję że i cykle się przez to wyregulują.

    Po poronieniu wszystko może się przesunąć bo i krwawienie jest mocniejsze. Lekarze sami dają 4-6tyg. do następnej @.

  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 22 listopada 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po wczesnym poronieniu miała dwa cykle bezowulacyjne (monitorowane u lekarza), 3 cykl był dziwnie krótki ale owu była. Teraz już nie biegam do lekarza ale śledzę owu tutaj :)Jednak lekarz w moim przypadku kategorycznie zakazał staranek na min. pełne 3 cykle po poronieniu - widać co lekarz to inna opinia. Dzisiaj zrobiłam test owu i wyszedł + choć druga kreseczka znacznie bledsza a temp.stoi w miejscu... hmmm nie wiem co o tym mysleć

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musialam miec wymuszona owulacje lekami, ale udalo sie za pierwszym razem i teraz jestem juz w ciazy. Brak owu to moze byc tez kwestia psychiczna. Ja polecam sie przejsc na monitoring do lekarza w terminie owulacji i niech sprawdzi czy pecherzyki rosna.

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane a ja miałam w cyklu miedzy poronieniem a 1 @ po poronieniu pozno owulke bo w 29 dc a teraz dlugasny cykl bez owulki;/ biore lutke na wywolanie @ i od nastepnego biore clo, pregnyl i dupka

  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja miałam to samo, każdy cykl po poronieniu był coraz dłuższy nawet do 48 dni a wczesńiej jak w zegarku. Dostałam CLO i udało mi się zajść w 1 cyklu. Tylko musisz chodzić na monitoring i serduszkować kiedy lekarz rozkaże :)

    Powodzenia!

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam 17 dnia owulację. W pierwszym cuklu po poronieniu miałam ją 24 dnia. Teraz jestem w drugim cyklu po poronieniu, 19 dzień i wciąż czekam. Ale śluz powoli zaczyna robić się płodny.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po 1 zabiegu owulacje mialam 19 dnia, normalnie mialam zawsze 14

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,pomóżcie zinterpretować wyniki badania histopatolog.Mialam 2 zabiegi-05.12.2013 i 23.12.2013.Badanie z zabiegu lyzeczkowania z 05.12:"Wyskrobiny z jamy macicy-materiał błoniasto-kosmkowy ze skrzepami krwi o łącznej średnicy 8,5cm,fragmentów płodu nie znaleziono.
    Rozpoznanie patomorfolog.-fragmenty doczesnej,endometrium lutealne(zespół Arias-Stelli)",
    2gi zabieg-"fragmenty zropiałej docczesnej i łożyska".
    Po 2gim zabiegu,to rozumiem,ze byly resztki,ale wyniki po wczesniejszym,co znaczy "zespol Arias-Stelli"?,no i endometrium lutealne,a doczesna?
    Moja wredna gin.powidziala na odchodne,ze gdyby wine ponosila wkladka wew-maciczna to byloby napisane,ze byl stan zapalny.No,ale ja nie kumam nic?Może któraś z Was mi pomoże.
    ga prosba dotyczy interpretacji objwow zw.z owulacja.Od 2och dni z rana i po dluzszej nieobecnosci w toalecie,mam na zew pochwy niewiele,doslownie zlepek gestego sluzu,taki jakis mleczny,metny?,a pochwa wew.jest "nakremowana",nie czuje juz wilgoci.dalej gniecie mnie troche w krzyzu,czasami czuje ciagniecie w pachwinach,jajniku,ale nie jest to taki ostry bol/klucie,jak po zaplodnieniu(zwlaszca odczuwalam wtedy przy podnoszeniu sie),te objawy sa lagodne.Odnosnie temp.,to jak zaczelam mierzyc to stoi w miejscu (max 36,5).Przypomne,ze to moj 24dc liczac od dnia zabiegu (23.12).16dc bhcg=8,8,wiec z tego co piszecie,to do tego terminu owulacja nie mogla u mnie wystapic,bo beta doddatnia?

    Moje pytanie,czy beta dodatnia moze byc jesli ten cykl mialby byc bezowulacyjny,czy nawet w takim przypadku nic nie zacznie sie u mnie zmieniac,dopoki nie spadnie bhcg?Po 2gie,czy te moje nieszczesne objawy moga sugerowac,ze w koncu nadejdzie okres? (cykle mialam 30-35dni).Z góry bardzo dziekuje za wszelkie sugestie :)

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,normalnie zaczynam bać sie.Dostalam odp.na abc.zdrowie od lekarza odnosnie bety po poronieniu.Napisal,ze po 2gim lyzeczkowaniu,po 2tyg,nie powinno juz byc bhcg,lub na bardzo znikomym poziomie.Czy ktoraś z Was miala przy jednym poronieniu 2 zabiegi łyżeczkowania,po których utrzymywala sie beta?

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • marysienka211 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja Poronilam 14.03 i teraz czekam na okres. Wydawało mi się ze będzie planowo. Bo poronienie było bardzo wczesne. Cykle miałam co 30 dni. A teraz to nie wiem. Kochalam się z mężem12.04 bo by śluz. Kiedy zrobic najwcześniej beta. Od dwóch dni bardzo bolą mnie piersi. Ale nie chce sie znowu nastawić. Potrzebuje rady

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysienka ja bym poczekala z beta do dnia miesiaczki ( jesli jestes w ciazy to beta wyjdzi juz kilka dni po zaplodnieniu) ale ja i tak bym poczekala bez stresow do dnia @.
    A mi sie pochrzanilo wszystko, juz myslalam w pon ze @ przyszla a tu jedna plamka, wczoraj druga i tyle a @ nie ma :/ a myslalam ze jak pierwsza @ po zabiegu dostalam regularnie to tak juz raczej bedzie, a tu jakies dziwne plamienia...

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • liliana Ekspertka
    Postów: 162 133

    Wysłany: 4 maja 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Byłam u gina w 10 dc (27-28). Zaobserwował u mnie pęcherzyk o wielkości 16 mm. Od tego czasu regularnie robiłam testy owulacyjne (negatywne), obserwowałam ciało (bólu piersi - 0; delikatne mrowienie w podbrzuszu, śluz - 50/50).
    Kochaliśmy się tylko w 12 dc.
    Dziś mamy 14 dc. Test owulacyjny wskazuje delikatniutką kreskę, co wg instrukcji daje wynik negatywny (tyle,że wcześniej nie było nic).

    Biorąc pod uwagę,że dziś pęcherzyk miałby pewnie ok. 23-24 mm, czy jest możliwe że pękłby tak późno? Martwi mnie w końcu,że piersi nie bolą, testy są negatywne...
    Czy zaliczyć ten cykl raczej do bezowuulacyjnych?

    relgcwa11d8kpmkr.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 5 maja 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:36

    asiam lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ