X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Przesuniecie owulacji po wczesnym poronieniu
Odpowiedz

Przesuniecie owulacji po wczesnym poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem, że gdzieś juz pojawił się ten wątek w moich pytaniach, ale nikt w zasadzie nie odpowiedział więc pytam jeszcze raz,
    Czy po wczesniejszym poronieniu przesuwała Wam się owulacja?
    Ja mialam zwykle w 12-13 dniu cyklu, a teraz jest 14 i nic widu ni słychu...
    Być moze po takim wczesnym poronieniu jest mozliwy tez cykl bezowulacyjny...
    Jak myslicie?

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 11 września 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktory cykl jestes po poronieniu? ja poronilam wczoraj i czytam ze najszybciej dziewczyny zachodza jeszcze przed miesiaczka, bo owulacja wystepuje pomiedzy poronieniem a miesiaczka

    wizażystka24 lubi tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • rena Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 11 września 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe - przykro mi to slyszec :-(

    ja poronilam w ta niedzielie i lekarka nie pozwolila wspolrzyc przez najblizsze 4 tygodnie, az do pierwszej miesiaczki, a pozniej mamy zaczac sie starac. podobno, bardzo szybko sie zachodzi ponownie w ciaze, bo hormony sa "rozkrecone" i owulacja wystepuje (tak mi powiedziala moje lekarka).

    Nadia - co do przesunietej owulacji to nie mam jeszcze doswiadczenia w tej kwestii, mniej wiecej za 6 tygodni powinnam cos wiedziec, ale to Cie chyba nie urzadza? :-)

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 12 września 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rena zycze tobie i sobie dwoch kresek w najblizszym czasie.

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 12 września 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dopiero w 2 cyklu się unormowalo. Ale owu miałam w tym samym czasie

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe wrote:
    ktory cykl jestes po poronieniu? ja poronilam wczoraj i czytam ze najszybciej dziewczyny zachodza jeszcze przed miesiaczka, bo owulacja wystepuje pomiedzy poronieniem a miesiaczka

    Ja dopiero pierwszy cykl, ale miałam ciaze biochemiczna, bardzo wczesnie się skonczyła.
    Dlatego mam nadzieje ze nie bedzie zadnych cykli bezowulacyjnych. Na szczescie juz dzis po południu wyszedł mi test owulacyjny dodatni, wiec jest szansa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel wrote:
    Mi dopiero w 2 cyklu się unormowalo. Ale owu miałam w tym samym czasie

    Kambel, widzę, ze masz dosc niskie temperatury. Ja w tym cyklu tez mam wyjatkowo niskie/ nie powodowane owulacją/ i zastanawiam sie czy to wlasnie przez te wczesnie stracona ciaze.
    Jak bylo wczesniej u Ciebie?

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 13 września 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekalyscie az 1 okres minie czy probowalyscie wczesniej?

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2013, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbowałam od razu- lekarka powiedziała mi że wszystko ładnie wyglada.
    A przy tak wczesnej stracie wręcz powiedziała że "niewiadomo co to było"
    W pierwszej chwili sie wściekłam bo miałam wrażenie że stara baba nie ma za nic taktu ani wyczucia.
    Potem zdałam sobie sprawę, że gdyby mówiła o tym w kontekście wielkiej straty pewnie przez dłuższy czas nie mogłabym się pozbierać.
    Jesli było to poronienie bez oczyszczania to myślę że bardziej to kwestia Twojej gotowości. Naczytałam się o tym mnóstwo i gdybyś chciała podejmowac decyzję opierajac się na opiniach dziewczyn, które przez to przeszły, miałabyś dokładnie tyle opinii, ile historii. Więc rób co Ci ciało i umysł podpowiada.
    Mnie podpowiedział że nie chce czekać kolejnego miesiaca i mam działać od razu;)

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 14 września 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja, powrót do właściwego stanu fizycznego i psychicznego to kwestia indywidualna. Po pierwszym poronieniu owulację miałam później, a po drugim w tym samym czasie co niby powinna być.

    Kiedy mozna starać się o kolejną ciążę? Tak jak Nadia wyżej napisała, kiedy kobieta jest gotowa. Ja po poronieniach miałam kilka kontroli usg i fizycznie dość szybko mi się wszystko poukładało i prawie od razu dostaliśmy zielone światło od lekarza na kolejne starania. Podczas badań lekarz określił stan macicy, grubość endometrium, powiedział kiedy byłam przed owu, kiedy po.
    Jednak po obu stratach, psychicznie trochę dłużej dochodziłam do siebie i potrzebowałam 2-3 miesięcy zanim zaczęliśmy się ponownie starać.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 14 września 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda i widac ze byly to owocne staranka ;)

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 14 września 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje. Zrobię to na co moje ciało bedzie gotowa. Dusza nie pragnie nic innego jak zostac mama.

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie chyba nic z tego nie bedzie u w tym "cyklu" a szkoda, czekam na 1 miesiaczke po poronieniu, moze wtedy:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, nie poddawaj się jeszcze.
    Wiem co czujesz, jak miało sie to czego sie pragnie w zasiegu reki, to tym bardziej trudno czekac. Ale póki nie ma @ trzymaj kciuki i czekaj.

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 14 września 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ten gwałtowny spadek temp. Moze zwiastowac implantacje o ile jest jednorazowy. Moze jutro będzie mega skok ;)czego ci zycze

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale on jest poniżej lini, i to podobno niezbyt dobrze wróży..

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 14 września 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety, poczekamy zobaczymy ;) trzeba byc dobrej mysli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2013, 20:22

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja tez wlasnie chyba dostalam pierwszy okres po ostatnim poronieniu, po 60 dniach..... chyba takie oczyszczenie jest potrzebne. Aczkolwiek tez mialam cicha nadzieje ze moze sie uda w tym dlugim przedziwnym cyklu.
    Mam wielu kolegow ginekologow, bo pracowalam jakis czas w klinice prywatnej, z mocno rozwinieta ginekologia. Kazdy jeden zaleca odczekac 1,2 cykle po poronieniu. Dla zdrowia psychicznego i dla regeneracji ciala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dalej szał, ale jaki dzis skok, nadzieja powrociła...moze jednak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, na razie najlepiej nie analizuj i nie planuj.
    Zrób za parę dni test i wtedy sie okaże.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ