X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Starania po porodzie martwego dziecka
Odpowiedz

Starania po porodzie martwego dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jastin76 Autorytet
    Postów: 614 798

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kaczuszka
    A co na to gin ? Zlecił badania ? Może jest jakaś przyczyna np mięśniak.
    Gdzieś wyczytałam ze po kolejnym poronieniu jest trudniej zajść ale ile w tym prawdy tego nie wiem ...

  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdy nie dawno zmieniłam lekarza to obserwował jeden, dwa cykle i teraz mam cały zestaw: Inofem, acard, wit D a w tym cyklu clo+zastrzyk z pregnylu i duphaston na drugą faze cyklu. Czuje się dobrze za opiekowana ;) załatwia mi tez usg w szpitalu w którym pracuje a tylko dwa razy byłam u niego prywatnie. Wszytskie hormony w normie badania na zespół fosfolipidowy i toczeń ujemne tsh w normie , podobnie prolaktyna. Żadnych odchyleń w usg no oprócz słabej szyjki ale to sie dopiero w ciązy objawia. oczywiscie w 12 tc bede miec szew szyjkowy a w dalszym etapie pessar

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • mama Calineczki Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymałam i pobiegłam do ginekologa wczoraj. Mam nadzieje, że okres dostanę w terminie, jeżeli wszystko pójdzie dobrze to w marcu po miesiączce zaczynam starania :) bardzo się z tego cieszę bo walczyłam o to bo nie wytrzymałabym do czerwca i dostałam zielone światełko ! Wczoraj również byłam u okulisty i dowiedziałam skę że nigdy już nie odzyskam w pełni wzroku w prawym oku, moge jedynie widzieć troszkę więcej niż teraz przez leki które mi przepisał ale nie bierze się ich w ciąży wiec musze na kolejnej wizycie zaznaczyć żeby wymyślili mi cos co nie bedzie kolidować. Wiem juz przynajmniej że to co się stało już się nie odstanie ale rownież małe prawdopodobieństwo aby wystapiło przy drugiej ciąży wiec walczymy :) cała noc rozmyślałam nad wszystkim. Potem śniło mi się, że mamy już dzidziusia

  • Jastin76 Autorytet
    Postów: 614 798

    Wysłany: 28 września 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey hey dziewczyny ! Czy wszystkie zaciazyly ??? napiszcie dziewczyny ze u WAS jest dobrze i dajcie troche nadziei...
    ja dalej jestem i walcze choc sił coraz mniej :(
    mam przepisane dodatkowo leki
    Acard , Siofor, luteine,castagnus,bromergon,encorton
    i w razie zaciązenia mam włączyć Clexane :((((
    zaczynam z nimi od dzis...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 16:16

  • Millaa Przyjaciółka
    Postów: 114 26

    Wysłany: 10 października 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny, czy Ktoś tutaj jeszcze zagląda?

  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 10 października 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastin76 wrote:
    Hey hey dziewczyny ! Czy wszystkie zaciazyly ??? napiszcie dziewczyny ze u WAS jest dobrze i dajcie troche nadziei...
    ja dalej jestem i walcze choc sił coraz mniej :(
    mam przepisane dodatkowo leki
    Acard , Siofor, luteine,castagnus,bromergon,encorton
    i w razie zaciązenia mam włączyć Clexane :((((
    zaczynam z nimi od dzis...

    Hej. Post pisałam w styczniu a w kolejnym cyklu przy zestawie clo+ pregnyl zaskoczyło. Dziś już mam 35+2 tc i będzie chłopiec. Mam od 15 tc szew szyjkowy który idealnie spełnia swoje zadanie. Do 30 tc musiałam dużo leżeć i miałam wiele zakazów ale jakoś szybko zlecialo. Ciąża na lekach typu acard,luteina,clexane 0,4 i Wit D i pregna dha. Na dzień dzisiejszy biorę już tylko clexane i witaminy resztę odstawilam w 33-34 tc. Po 4 latach i tylu stratach już mam nadzieje ze porod to tylko formalność

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • Millaa Przyjaciółka
    Postów: 114 26

    Wysłany: 10 października 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka gratuluję! Ja aktualnie czekam na pierwszą @, niestety na razie żadnych objawów. Ale cierpliwie czekam.

  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 10 października 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastin76 wrote:
    Hey hey dziewczyny ! Czy wszystkie zaciazyly ??? napiszcie dziewczyny ze u WAS jest dobrze i dajcie troche nadziei...
    ja dalej jestem i walcze choc sił coraz mniej :(
    mam przepisane dodatkowo leki
    Acard , Siofor, luteine,castagnus,bromergon,encorton
    i w razie zaciązenia mam włączyć Clexane :((((
    zaczynam z nimi od dzis...


    Witam :)
    Szczerze powiem, że zapomniałam iż udzielałam się na tym wątku.
    Pisałam 10 stycznia, 12.01. gin ustalił mi plan badań na kolejne miesiące i w jeśli się nie uda to inseminacja. 14.01. dostałam zastrzyk z pregnylu a 30 stycznia ujrzałam || :D
    Całą ciążę musiałam się oszczędzać, dużo leżeć i odpoczywać. Ale było warto :)
    28.09. urodziłam najwspanialszego synka, który właśnie słodko śpi w swoim łóżeczku :)

    Dziewczyny trzymam kciuki za Was! Nie poddawajcie się :)

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 10 października 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Millaa wrote:
    Kaczuszka gratuluję! Ja aktualnie czekam na pierwszą @, niestety na razie żadnych objawów. Ale cierpliwie czekam.

    Ja po porodzie ale w 22 tc dostałam równo po 6 tyg. Dwa tygodnie walczylam bromergonem bo cycki ruszyły do laktacji. Twarde i większe o dwa rozmiary były aż dostałam rozstępów. Ale całe szczęście po kilku dniach brania tych tabsow odczuwalam mega ulgę.

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • Millaa Przyjaciółka
    Postów: 114 26

    Wysłany: 12 października 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka, też walczyłam z piersiami. Przez dwa tygodnie brałam bromergon - przeszło.
    Patrzę na Wasze suwaczki i mega się nakręcam, że mi też się jeszcze kiedyś uda. To takie budujące. Dziękuję WAM moje "terapeutki" i pozdrawiam serdecznie.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ