X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 5 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio i już po wszystkim.
    Stresa miałam okropnego, córka po znajomych przed klatke wyszla to wykorzystałam chwile i powiedziałam mojemu R. Nio zdziowiony był, ale powiedział że sie cieszy. Jutro pewnie coś wiecej powie jak dojdzie do siebie :)
    Spadam ogladam Kraine Lodu z moja córunią buziaki :)

    Agnieszka0812, Renia7910, Wiaterek, kehlana_miyu, ilonia1984, s1985 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 5 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Lunka, Ty mną się nie przejmuj,,, zajmij się tym żeby dziecko szło spać i kolega jak najszybciej wyszedł ;)
    Nie wierzę, bo musiało by nic między wami nie być, a tak nie jest. Nie chodzi o to czy przyjedzie, tylko żeby od siebie odpocząć. Jesteście dorosłymi ludźmi, którzy spodziewają się dziecka. Wszystko się wyklaruje, nie raz taka kilku dniowa rozłaka pomaga, nie chodzi o to żeby komuś robić na złość, urlop od siebie, tak jak czasem rodzice potrzebują wolnego od dzieci, dla własnego zdrowia psychicznego. Nie poruszaj go wcale, teraz masz dobrą wymowke, musisz dbać o siebie i o wasze dziecko, a nikt tak nie zadba jak Twoja mama. Myślisz, że ja nie jechałam na kilka dni do rodziców, tlumaczylam, że dla dobra dzieci, bo poszaleja na wsi. Lepsza była tygodniowa rozłaka niż patrzenie na siebie bez zrozumienia, niż nie jedna terapia, choć taka rozłaka to terapia. Ktoś musi być mądrzejszy, przeważnie pada to na kobietę, musi się nakombinowac, żeby było dobrze.

    Renia7910, Natalii00 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 5 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    No nie jest łatwo, mój J też dzisiaj poza domem śpi, rzekomo kończy remont u mamy swojej. Od rana kłótnia tak naprawdę nie wiem o co. Bez sensu, chyba naprawdę mamy kryzys.

    Ja swoją migrenę próbowałam przegnać snem, rezultat średni, za to pół nocy pewnie przy kompie spędzę. Jakieś alergeny chyba są w powietrzu bo ciągle mam krew w nosie, u mnie to jeden z objawow alergii. I pewnie stąd ta głowa boli. Oj ciężkie dni mam...
    kochan nie martw sie mi tez dzisiaj krew z nosa poszłą i łeb bolał , ale ja już tabse wziełąm, dzielna byłam bo dopiero wieczorkiem ale od razu 3 naraz i przestało bolec

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 5 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pisz tak nawet, jestem z wami związana i nie chcę, zebys czula się źle.
    Ja wam nie mowilam nigdy mojej historii,ale ja nie zawsze z moim mezem byłam choc znamy sie 11 lat,to byl moment ze się rozeszlismy,na 3lata i nauczylam sie wtedy jeszvze jako małolata,dzięki moim rodzicom,że zawsze trzeba zachowac szacunek do siebie..ciągnie do tego,czego nie ma..
    I mój mąż to zrozumiał i bardzo się starał, żeby wrócić.. I naprawdę, niczego w zyciu nie jestem tak pewna jak jego.
    Oczywiscie wy macie teraz małą sprzeczkę, ale chodzi o sens..daleko masz do tej mamy:)?

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 5 września 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Nio i już po wszystkim.
    Stresa miałam okropnego, córka po znajomych przed klatke wyszla to wykorzystałam chwile i powiedziałam mojemu R. Nio zdziowiony był, ale powiedział że sie cieszy. Jutro pewnie coś wiecej powie jak dojdzie do siebie :)
    Spadam ogladam Kraine Lodu z moja córunią buziaki :)
    Jejku jak się cieszę :) Żałuję że nie zrobiłaś zdjęcia :) Był zdziwiony bardzo czy bardzo bardzo?

    monilia84 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 5 września 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nie to zacytowalam, chodziło mi o Pucka i o to że boi się że mąż nie przyjedzie. Masakra, jestem padnieta, że już nawet posta nie umiem napisać. Dobranoc dziewczynki.
    Monika ❤ wiedzialysmy że będzie dobrze :)

    Wiaterek, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 5 września 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Nie pisz tak nawet, jestem z wami związana i nie chcę, zebys czula się źle.
    Ja wam nie mowilam nigdy mojej historii,ale ja nie zawsze z moim mezem byłam choc znamy sie 11 lat,to byl moment ze się rozeszlismy,na 3lata i nauczylam sie wtedy jeszvze jako małolata,dzięki moim rodzicom,że zawsze trzeba zachowac szacunek do siebie..ciągnie do tego,czego nie ma..
    I mój mąż to zrozumiał i bardzo się starał, żeby wrócić.. I naprawdę, niczego w zyciu nie jestem tak pewna jak jego.
    Oczywiscie wy macie teraz małą sprzeczkę, ale chodzi o sens..daleko masz do tej mamy:)?
    Nie... jakieś 45 km.. Zobaczę co będzie jutro odstawiał i jak dalej będzie taki to w poniedziałek się pakuję i jadę..

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 5 września 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilka, uff:)
    Ale jak mąż się bardziej obszernie wypowie,to czekamy na relację;)

    Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 5 września 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucus moj chlop tez lubi odreagowac w sobote,zawsze mowi,ze sie napracowal i musi odpoczac,zawsze wychodzilismy razem,mamy grono przyjaciol,imprezki byly w kazda sobote...nagle sie urwalo,bo ja nie mam sily i checi siedziec po nocach i sluchac pijanych ludzi,nawet nie ma takiej opcji...najpierw wpadali koledzy,awantura,tlumaczylam,gadalam..on by mnie w ciazy samej nie zostawil,to to na pewno nie...siedzielismy razem ale to bylo meczace nawet jak szli o 22,pare razy poplakalam,ze brzuszek boli,ze denerwowac sie nie moge,ze mnie to wkurza ...ja sie poswiecam w moim brzuchu rosnie jego dziecko i to tak samo jest moja jak i jego zasrana sprawa,tak samo powinno byc moje poswiecenie jak i jego i dotarlo,czasem trzeba chlopu wytlumaczyc,przekonac,oni czasem nie mysla...trzeba przedstawic sprawe jak to wyglada,moj wlasnie siedzi przy grze z piwkiem a ja ogladam serial,ale jest w zasiegu a ja jestem spokojna,dostala bym chyba szalu jak by mi lazil po nocach a ja sama w ciazy siedziala...nie daj sie...nawtykaj mu powiedz jak sie czulas,ze brzuszek Cie z nerwow bolal,ze krzywdzi tym Ciebie i wasze dziecko napewno masz na niego jakis sposob...a jak sie spokojnie nie da to jedyna rada wstrzas,nawet jesli bys miala jebnac dzwiami i wyjechac,tak sie nie robi kur...nie kobiecie w ciazy ktora niedawno wyszla ze szpitala,zachowuje sie jak szczeniak :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2015, 20:44

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 5 września 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Monilka, uff:)
    Ale jak mąż się bardziej obszernie wypowie,to czekamy na relację;)
    Tak, też z niecierpliwością czekam :)

    Agnieszka0812, Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 5 września 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Pucus moj chlop tez lubi odreagowac w sobote,zawsze mowi,ze sie napracowal i musi odpoczac,zawsze wychodzilismy razem,mamy grono przyjaciol,imprezki byly w kazda sobote...nagle sie urwalo,bo ja nie mam sily i checi siedziec po nocach i sluchac pijanych ludzi,nawet nie ma takiej opcji...najpierw wpadali koledzy,awantura,tlumaczylam,gadalam...on by mnie w ciazy samej nie zostawil,siedzielismy razem ale to bylo meczoce nawet jak szli do 22,pare razy poplakalam,ze brzuszek boli,ze senerwowac sie nie moge,ze mnie to wkurza ...ja sie poswiecam w moim brzuchu rosnie jego dziecko i to tak samo jest moja jak i jego zasrana sprawa,tak samo powinno byc moje poswiecenie jak i zmojej i dotarlo,czasem trzeba chlopu wytlumaczyc,przekonac,oni czasem nie mysla...trzeba przedstawic sprawe jak to wyglada,moj wlasnie siedzi przy grze z piwkiem a ja ogladam serial,ale jest w zasiegu a ja jestem spokojna,dostala bym chyba szalu jak by mi lazil po nocach a ja sama w ciazy siedziala...nie daj sie...nawtykaj mu powiedz jak sie czulas,ze brzuszek Cie z nerwow bolal,ze krzywdzi tym Ciebie i wasze dziecko napewno masz na niego jakis sposob...a jak sie spokojnie nie da to jedyna rada wstrzas,nawet jesli bys miala jebnac dzwiami i wyjechac,tak sie nie robi kur...nie kobiecie w ciazy ktora niedawno wyszla ze szpitala,zachowuje sie jak szczeniak :(
    Dzięki za wsparcie Ilonka :)

    Agnieszka0812, Renia7910, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 5 września 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5e8f60ed5a1f.jpg

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 5 września 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra pogadajmy o czymś przyjemnym :) Luna jak tam widoki na wieczór? Ruszyło się coś ?

    Ilonia kiedy masz teraz usg? Bo ja następne będę miała mniej więcej w takim okresie jak Ty jesteś teraz i się zastanawiam, czy zobaczę jeszcze kropka czy już człowieczka

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 5 września 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Ja tak nie potrafię... Potrzebuję go, jego bliskości.. Nie umiem się w ogóle na niego gniewać...
    Pucus, ale wydaje mi się ze musisz nauczyć się na niego gniewac... ja chyba na Twoim miejscu wyprowadziłabym się na kilka dni z domu, nie odzywalabym się w ogóle, żeby zobaczył że Ciebie brakuje... Że został sam... kumple są na chwilę, ale facetowi sami kumple do życia nie wystarczą... wiem ze to drastyczne ale myślę że tylko to by go otrzezwilo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2015, 20:45

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 5 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5e8f60ed5a1f.jpg
    Chyba bym już zdejmowała majty na Twoim miejscu :D

    Agnieszka0812, Renia7910, Natalii00 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 5 września 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Jejku jak się cieszę :) Żałuję że nie zrobiłaś zdjęcia :) Był zdziwiony bardzo czy bardzo bardzo?

    Pucuś chyba bardzo mieliśmy tylko chwile na rozmowe a foci nie udało sie zrobic :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 5 września 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna pozytywnie pozytywne pozytywy!!!!!! Działać!!!!!! ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

    Renia7910, s1985, Natalii00 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 5 września 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy widac na zdjeciu,ale jest mocniejsza kreska..sytuacja wyglada tak:
    Synek robi bransoletkę obok mnie, a mąż pije jegera z red bullem..ale kumpel się zbiera..
    A ja się ucze:)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 5 września 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna teścik pozitive działaj kochana <3

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 5 września 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Pucuś chyba bardzo mieliśmy tylko chwile na rozmowe a foci nie udało sie zrobic :(
    I co on teraz robi?

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ