X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Racja..dziękuje:*
    To co,zamawiamy te testy?
    Kurde musze te testy zamówić, chyba że jutro już kreska będzie mocna;) jak to jest specjalistko,ciemnieje szybko? Z dnia na dzien?
    hehe jak miałam takie niebieskie to druga kreska mi się od razu z ta controlna robiła i byłe dwie ciemne,a teraz mam takie różowe i i nich najpierw contro;lna i za chwile była ciemna testowa,

    ja jak pierwszy raz robiłam te owulacyjne to myslałąm ze mi nigdy nie wyjda ;p jak głupia bałam sie nie wiem czego, no ale wkoncu nadszedł ten dzienc ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Racja..dziękuje:*
    To co,zamawiamy te testy?
    Kurde musze te testy zamówić, chyba że jutro już kreska będzie mocna;) jak to jest specjalistko,ciemnieje szybko? Z dnia na dzien?
    ja zamówie jutro bo teraz jeszcze buszuje na allegro ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko się zastanawiam,czy mi to wyślą na czas!!
    W kauflandzie koło testów ciazowych nie maja ovu;/?

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Tylko się zastanawiam,czy mi to wyślą na czas!!
    W kauflandzie koło testów ciazowych nie maja ovu;/?
    niestety ja dzis dopupiłam owu w rosmanie 5 za 20 zł

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kładę się do wyrka kolorowych :*

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Branoc:*

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Wiem,cały elaborat,ale musialam to z siebie wyrzucić z z mężem niestety o tym nie porozmawiam..on to wszystko zostawił za sobą i choćby próbował słuchać, to wiem,że patrzylby przed siebie udając ze słucha.
    Mój w ogóle uważa ten etap za zamknięty, nie rozumie czemu ja wciąż płaczę i mam depresję, właśnie oznajmił że nie nocuje w domu, jest mu tu źle.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana
    Renia przytulam widzę że niedobrze się dzieje u ciebie ;(

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,Renia..
    Noe wiem,jak oceniać nie spanie w domu,czy to powazne,czy nie..to zalezy od związku.
    U nas by to nie przeszło, ale w zasadzie wyjście na jakąś większą imprezę samemu też nie..wy jeszcze nie jesteście małżeństwem i raczej macie mniej konserwatywne zasady..
    Ja uważam, że to jest mkment, w którym powinnas sobje i jemu cks uświadomić, udowodnić.
    Najlepiej dla samej siebie, ale wiadomo,że lepszym motywatorem jest wywołanie emocji u faceta..
    Jesteś na l4,ręką w gipsie, raczej smutna,tylko obowiązki domowe...a zakladam,ze nie prasujesz w szpilkach...;)
    Sprobuj zmienić drobne rzeczy,rano wstań i zadbaj o siwbie,jakbys to zrobila idac do pracy..zacznij robić coś cyklicznie,teraz masz mniejsze mozliwosci przez gips..ale jak zdejm..moze basen,moze rower?
    I to niezaleznie czy on właśnie wrocile do domu,czy jeszcze nie,to będzie tylko Twój czas,dla siebie.
    Obiad,spoko,inne sprawy też.. Ale to nie jest Twój obowiązek..wychodz z domu,jak tylko masz okazję, chocby po to,zeby Twoj narzeczony mogl znow spojrzeć na ciebie inaczej i może poczuć się zazdrosny..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2015, 07:11

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze może to tylko takie smetne rady jak z Bravo Girl..ale żeby Twój narzeczony mógł ciebie zobaczyć w innym świetle, ty sama siebie musisz w tamim zobaczyć..
    Ie może byc tak,że on znika na cale dnie,a dom jak hotel,może wpadnje,a może nie.. A ty tu czekasz..niech kn poczeka w koncu na Ciebie,zmartwi się zastanowi..zadzwoni,gdzie jesteś i poprosi o spędzony wspolnie wieczór.Role zamienią sie choć na chwilę, a on zostanie wyrwany z tej swojej strefy komfortu pt:"ja mogę wszystko,a ona i tak czeka w domu.."
    Pamiętaj, masz wybór..
    Wiadomo, ślub, dziecko..to wszystko blisko..ale jesli się nie odnajdziecie na nowo,to będzie coraz trudniej.

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Kurcze,Renia..
    Noe wiem,jak oceniać nie spanie w domu,czy to powazne,czy nie..to zalezy od związku.
    U nas by to nie przeszło, ale w zasadzie wyjście na jakąś większą imprezę samemu też nie..wy jeszcze nie jesteście małżeństwem i raczej macie mniej konserwatywne zasady..
    Ja uważam, że to jest mkment, w którym powinnas sobje i jemu cks uświadomić, udowodnić.
    Najlepiej dla samej siebie, ale wiadomo,że lepszym motywatorem jest wywołanie emocji u faceta..
    Jesteś na l4,ręką w gipsie, raczej smutna,tylko obowiązki domowe...a zakladam,ze nie prasujesz w szpilkach...;)
    Sprobuj zmienić drobne rzeczy,rano wstań i zadbaj o siwbie,jakbys to zrobila idac do pracy..zacznij robić coś cyklicznie,teraz masz mniejsze mozliwosci przez gips..ale jak zdejm..moze basen,moze rower?
    I to niezaleznie czy on właśnie wrocile do domu,czy jeszcze nie,to będzie tylko Twój czas,dla siebie.
    Obiad,spoko,inne sprawy też.. Ale to nie jest Twój obowiązek..wychodz z domu,jak tylko masz okazję, chocby po to,zeby Twoj narzeczony mogl znow spojrzeć na ciebie inaczej i może poczuć się zazdrosny..
    chciałam cos ddac ale luna wygrzebała mi mysli moje z głwy

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    chciałam cos ddac ale luna wygrzebała mi mysli moje z głwy
    ;)

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie takie cos jaknoc poza domem to nie wiem wogole co to jest, no oczywiscie nie patrze teraz z punktu ze moj pracuje za granica, ale jak wwczesniej bylo

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    ;)
    mamy podobne podejscie;] choc na ogległośc to i ja potrafię przeprosić bo nie lubie sie kłócić ale jak juz mąż jest w domu to jego zadanie ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski <3
    Dzisiaj powrót do domku, także jutro w pracy Was nadrobie, nie zczaiłam co się porobiło na Naszym wątku, chyba wszystkich stron nie doczytałam.
    Dzięki za zaproszenie tutaj :)
    Dla mnie to forum jest jak poranna kawa bez niego i bez Was kochane nie funkcjonuje :)

    s1985, lunadelrospo, Agnieszka0812, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Hej laski <3
    Dzisiaj powrót do domku, także jutro w pracy Was nadrobie, nie zczaiłam co się porobiło na Naszym wątku, chyba wszystkich stron nie doczytałam.
    Dzięki za zaproszenie tutaj :)
    Dla mnie to forum jest jak poranna kawa bez niego i bez Was kochane nie funkcjonuje :)
    ja wlasnie siedze z kawusia ;]

    monilia84 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa fuu:/
    Nie znoszę kawy..chyba że e peelingu..to jeszcze..
    Sysia,uważam, że każda kobieta powinna dbać o samą siebie,bo tak naprawdę facet widzi efekt końcowy, jak uśmiechnięta to uśmiechnięta, jak niezadowolona,to nie ważne, czy smutna,czy zdolowana,czy na dnie czarnej rozpaczy,czy wkurzona..stara się unikać.. Podswiadomie!
    Ja jeszcze za czasów studiów w Krakowie,gdu mieliśmy bardziej rozwinięte zycie towarzyskie;) gdy dochodziło do sytuacji gdy miałam ochotę zamknąć się w domu i płakać, robiłam wręcz odwrotnie.
    Tak już jest,że ciągnie do tego,czego nie ma..i wiem,że facet musi się przekonać, ze jest o co się starać.. I ze nie wszystko przychodzi od ręki..

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Kawa fuu:/
    Nie znoszę kawy..chyba że e peelingu..to jeszcze..
    Sysia,uważam, że każda kobieta powinna dbać o samą siebie,bo tak naprawdę facet widzi efekt końcowy, jak uśmiechnięta to uśmiechnięta, jak niezadowolona,to nie ważne, czy smutna,czy zdolowana,czy na dnie czarnej rozpaczy,czy wkurzona..stara się unikać.. Podswiadomie!
    Ja jeszcze za czasów studiów w Krakowie,gdu mieliśmy bardziej rozwinięte zycie towarzyskie;) gdy dochodziło do sytuacji gdy miałam ochotę zamknąć się w domu i płakać, robiłam wręcz odwrotnie.
    Tak już jest,że ciągnie do tego,czego nie ma..i wiem,że facet musi się przekonać, ze jest o co się starać.. I ze nie wszystko przychodzi od ręki..
    powieram nie inaczej ;] tez nie piłam kawy ale łykałam guaranke, ale odstawiłam a ze niskocisnieniowiec jestem to cos za cos, ale u mnie kawa to raczej mleko z kawa ;], to ten tzn pezemiał crem kawa ;p no i ksylitol bo w koncu doszła moja przesyłka ;],
    jesli chodzi i to dbanie o siebie to np jak jego nie ma to ok fajnie cwicz sobie, ale jak jest to hmm znowu cwiczysz pozniej pocwicz ;p wiec jak przyjezdza na krtóko to mało cwicze wtedy ;p a on sie smieje ze mnie utuczy ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak wazysz o połowę mniej;)

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    No jak wazysz o połowę mniej;)
    55 kg waze o co kaman ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ