X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 września 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Nie dezynfekuję, o tym nawet nie pomyślałam. To jest tylko mój termometr więc moja ślina, moje zarazki
    hihi dobre ;p a ja jak mierzę dowciapnie ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 1 września 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie w ustach to chyba najlepiej hiih :) a Tobie ilonia pomoglo mierzenie temp?

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 września 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelna_nadziei wrote:
    Dziekuje dziewczyny :) to opowiem wam jak bylo u mnie.. o ciaze staralam sie z mezem 5msc i sie udalo akurat wtedy kiedy zmienilam prace... troche sie balam ale jednoczesnie bylam mega szczesliwa ;) chociaz dlugo moje szczescie nie trwalo... w 9 tyg moje dzieciatko obumarlo a dopiero dowiedzialam sie w 14tyg... 1 stycznia mialam zabieg lyzeczkowania.. po pierwszej @ zaczelismy takie male starania ale nie chce sie udac... trace juz nadzieje i wiare, ze zaciaze... minelo tyle czasu a ja ciagle nie moge poradzic sobie ze strata... to takie przykre, ze to nas spotyka...
    a cierpisz na cos jakies problemy z tarczycą czy nic albo moze nie wiesz?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 1 września 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, że i Ty musiałaś przez to przejść. Każda z nas ma podobne doświadczenia dlatego dobrze trafiłaś. Ja miałam już 2@ po poronieniu, lekarz pozwolił po pierwszej, no ale się nie udało. Teraz czekam na owu.

    Długo staracie się po poronieniu?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 1 września 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia jak Ty mierzysz dowcipnie to jest tam tylko Twój śluz ;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 1 września 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelna_nadziei wrote:
    Dziekuje dziewczyny :) to opowiem wam jak bylo u mnie.. o ciaze staralam sie z mezem 5msc i sie udalo akurat wtedy kiedy zmienilam prace... troche sie balam ale jednoczesnie bylam mega szczesliwa ;) chociaz dlugo moje szczescie nie trwalo... w 9 tyg moje dzieciatko obumarlo a dopiero dowiedzialam sie w 14tyg... 1 stycznia mialam zabieg lyzeczkowania.. po pierwszej @ zaczelismy takie male starania ale nie chce sie udac... trace juz nadzieje i wiare, ze zaciaze... minelo tyle czasu a ja ciagle nie moge poradzic sobie ze strata... to takie przykre, ze to nas spotyka...
    A ile sie strasz juz od pp?nie masz udostepnionego wykresu ;)spokojnie zoabczysz,ze niedlugo sie uda,ja wiem,ze mozesz pomyslec,latwo sie mowi,tez tak myslalam i balam sie,ze teraz nie zajde tak szybko w ciaze,marteilam sie,ale wiesz co od 3 miesiecy jestem swiadkiem tu na forum jak jedna po drugiej pp zachodzi i uwierz mi,ze takie fora daja nadzieje i podnosza na duchu :) bedzie dobrze

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    a cierpisz na cos jakies problemy z tarczycą czy nic albo moze nie wiesz?

    Nie cierpie na tarczyce ani nic innego... nie mam pojecia czemu tak dlugo sie staram i nic nie wychodzi... trace nedzieje :(

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 września 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Sysia jak Ty mierzysz dowcipnie to jest tam tylko Twój śluz ;)
    buhehehe i zastanawiam się czycoś mi to pomaga <mysli> hmm ;p

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Przykro mi, że i Ty musiałaś przez to przejść. Każda z nas ma podobne doświadczenia dlatego dobrze trafiłaś. Ja miałam już 2@ po poronieniu, lekarz pozwolił po pierwszej, no ale się nie udało. Teraz czekam na owu.

    Długo staracie się po poronieniu?

    pierwsza @ dostalam po 40 dniach od zabiegu. Czyli od lutego sie staramy...

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 1 września 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chyba dowcipnie nie dała rady. Mi się nawet w ustach nie chce a co dopiero, ale chyba faktycznie bardziej miarodajnie jest dowcipnie :)

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 września 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelna_nadziei wrote:
    Nie cierpie na tarczyce ani nic innego... nie mam pojecia czemu tak dlugo sie staram i nic nie wychodzi... trace nedzieje :(
    mój pierwszy wspaniały lekarz powiedział ze wszystko lezy w głowie, no i jak zaszłam po poronieniu to okazało się ze to biochemiczna, może jednak w takim razie zle się wstrzelacie w płodne dni, może testy owu zacznij uzywać przebadaj sperme idz na monitornig cyklu ;] moze jakis suplement

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    A ile sie strasz juz od pp?nie masz udostepnionego wykresu ;)spokojnie zoabczysz,ze niedlugo sie uda,ja wiem,ze mozesz pomyslec,latwo sie mowi,tez tak myslalam i balam sie,ze teraz nie zajde tak szybko w ciaze,marteilam sie,ale wiesz co od 3 miesiecy jestem swiadkiem tu na forum jak jedna po drugiej pp zachodzi i uwierz mi,ze takie fora daja nadzieje i podnosza na duchu :) bedzie dobrze[/QUOTE

    Staram sie od lutego...czytalam, ze po poronieniu szybciej jest zajsc w ciaze ale to chyba nie w moim przypadku

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 1 września 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunka zniła a ja mam gluta któgo ona pije i właśnie zaraz go wrzanchole ;p oby to coś dało ;p

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 1 września 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Wlasnie w ustach to chyba najlepiej hiih :) a Tobie ilonia pomoglo mierzenie temp?
    Jasne,mialam przed skokiem spadek bylo bzykanko,nozki do gory w dzien skoku poprawilam bo juz wiedzialam,ze ovu jest bzykanko,nozki do gory i jest mala rybka,do tego 1 raz nie miala sluzu plodnego wiec jak by nie tempka nie miala bym pojecia,ze mialam tak wczesnie ovu,pozatym od 10 cyklu kochalam sie co 2 dzien,wiec sie nie martwilam,ze omine,to tez jest dobre i pomocne ;)

    Natalii00, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 1 września 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja wiem, że już byś chciała, sama bym chciała jak najszybciej, ale czasami trzeba poczekać. Może się troszkę wyluzuj? Wczoraj zaciążyły dwoe dziewczyny, które juz całkowicie odpuściły cykl. Czasem wystarcvzy się wyluzować i czerpać przyjemność z seksu :*

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 1 września 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a znacie moze jakis link do testow ovu i nie drogich? bo chyba zaczne tez ich uzywac. Ale je chyba inaczej sie robi nie jak ciazowe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysia. Miesiaczki mam co 30-31 dni.trudno jest okreslic owulacje ale staramy sie przytulac co 2 dni... lekarz dopiero wysle na jakies badania jak po roku czasu nie uda sie zajsc..

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 1 września 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    lunka zniła a ja mam gluta któgo ona pije i właśnie zaraz go wrzanchole ;p oby to coś dało ;p
    Powiem Ci ze jak na poczatku zaczelam to pic to masakra ale od szkl do szkl i wchodzilo jak woda :) i chyba nawet mi to pomoglo na ten sluz bo zawsze mialam cienko z tym

    s1985 lubi tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 1 września 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka właśnie doczytala;)
    Smacznego gluta,dzięki za przypomnoenie idę zrobić sobie swojego;)
    A właśnie robilam mężowi obiad i toczylam wojne o szkołę angielskiego.

    Nadziejko(mogę tak sobie skrócić) witaj:)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 1 września 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ilonka to super mnie pocieszyłaś :/ Ja dopiero od 14 mogę zacząć. Ech a moze oleję lekarza i jutro jak mój przyjedzie to poserduszkujemy?

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ