X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia nie dziwię się Twoim nerwom, chyba bym jednak ich rozniosła. Dobrze że aż u dyrektora byłaś bo pewnie jedna pinda z drugą próbowałyby kryć się nawzajem.

    Niezapominajko jaka jest procedura na IUI z funduszu? Czy to dużo formalności i czekania?

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Moja mama mnie dzis opieprzyla ze zyję przeszłością i zaraz depresji jakiejs dostanę.
    Stwierdziła ze widocznie tak miało byc że Michaś umarł i powinnam sie cieszyc bo mam dwojke wspanialych dzieci,ktore mnie kochają.
    Wiem,że ma rację ale mam wrażenie że nikt mnie nie rozumie i czuje ze chyba zaraz pęknę od nadmiaru emocji.
    To tak jakbym rozmawiała z głuchym ,nie słyszą tego co chcę im powiedzieć.
    Czuję,ze zaraz naprawdę wyladuję w jakimś wariatkowie !!!


    Michaś [*]04.06.2014(20tc)
    Ciekawe że najwięcej do powiedzenia w sprawie żałoby po dziecku mają ci co nigdy tego nie przeżyli. Masz prawo czuć się źle, bo mąż nie chce się starać a ty tego potrzebujesz :( dalej pilnuje twoich cykli?

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Niezapominajko jaka jest procedura na IUI z funduszu? Czy to dużo formalności i czekania?

    Ja musiałam mieć bad.hormonalne, hsg, a mąż bad,nasienia. Miałąm się pojawić na początku cyklu na usg, zeby spr czy nie ma żadnych torbieli, dostałam receptę na stymulację (do 1iui - clo, do 2 i 3-gonal)i bralam go od 3-10dc, w 10dc - usg i decyzja czy czekamy czy się umawiać. IUI właściwie z marszu, rano ze skierowaniem na ip, oddanie nasienia i sam zabieg.
    Po zmianie ustawy w listopadzie wiem, że zmieniły się wymogi co do badań przed, ale prawda jest taka, że każdy ośrodek ma swoje procedury.
    Skierowanie powinnno być od lekarza NFZ. Ja dostałam w prywatnej klinice, ale lekarze stamtąd pracują w publicznych szpitalach, więc być może dlatego mogłam przystąpić na NFZ. No i zabiegi nie są przeprowadzane we wszystkich szpitalach.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Chyba zabilabym te paskudne babka z tego laboratorium.
    Z opowieści koleżanek z oddziału dziecięcego wiem jak zrobiły w konia laboratorium. W kilka próbek na mocz wlewamy herbatę z cytryna i uwierzcie przychodziły wyniki.
    Po czymś takim laborantki dostały nagane od dyrektora.

    Marzusia mój mąż nie dość że pilnuje cykli to jeszcze w czasie owulki przeważnie jest na wyjazdach biznesowych i dupa...

    Dziś o mało się nie popłakałam w pracy .
    Mam ustalony grafik wiec układam sobie wizyty lekarskie pod prace.Umowilam się do mojego gina I endokrynologa na czwartek ,a tu mi moja szefowa wyskakuje z tekstem ze mam przyjść do pracy na popołudnie i koniec i kropka.I mówi ze zapowiadała akcje promocyjna na szkoleniu (na którym nie bylam)to ja jej ze przepraszam ale nic mi o tym nie wiadomo.
    To wredne babsko ze ona nie ma głowy żeby pamiętać czy wszystkim przekazała takie informacje.
    I że jej nie interesuje mój lekarz.


    Michaś ♡ [ * ]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik zawsze gdy czytam / słyszę tego typu historie (sama miałam ich parę w przeszłości) to odkrywam zalety prowadzenia własnej działalności. Niestety nie posiadam zdolności które pozwoliłyby mi zaistnieć na tym rynku. Natomiast sama chodzę do kosmetyczki która ma gabinet u siebie w domu i jestem z niej bardzo zadowolona. Pewnie to tylko z pozoru wygląda na łatwe rozwiązanie, ale zawsze to jakaś opcja...

    Witam się we wtorkowy poranek. Ja juz w pracy, po śniadaniu, przeglądam inspiracje na piątkowy obiad z rodziną.

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!
    Rudzik,Renia ma rację, ja mam blisko domu swoją ukochaną kosmetyczke która wynajmuje lokal razem z masazystką.
    Przyjmują w niezaleznych do siebiebgodzinach,obie mają mnostwo zleceń!

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,od kilku dni,w zasadzie od dwoch,mam takie uczucie wilgoci,szczegolnie rano..Tak jakby sluz byl bardzo bardzo wodnisty.
    Oczywiście musiało mi przyjsc do głowy ze to wody płodowe.
    Panimowac i jechac do lekarza?
    Od kilku dni utrzymuje mi się infekcja..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infekcja,w sensie przeziębienia, bylam u lekarza dostalam leki,których wszyscy mi odradzili i tak teraz walcze z domowymi sposobami..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki sluz lunka zawsze wlasnie z rana jest go najwiecej po nocy,jest mleczny wodnisty i juz to przerobilam,ze myslalm,ze to wody bo czasem po nogach lecialo jak w samej koszulce latalam po domu,kupilam nawet paski kiedys,moj lekarz mowil co wizyte,ze to narmalna wydzielina w ciazy jedna ma go mniej a druga przez caly dzien musi nosic wkladki bo czuje sie mokro,kup sobie dla spokoju wlasnego paski ph ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 07:48

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ilonia <3! Wlasnie tak zrobię kupie te paski będą awaryjnie w domu i będę obserwować wkładkę. Ale h mnie jest dokladnie tak,jak Ty mowisz,więc troszke jestem spokojniejsza

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LUnka ty juz 19 tydzien,ale ten czas leci :)Wiecie co zdaje nam Sie,ze bedziemy spokojniejsze jak minie 1 trymest,potem polowa,potem,ze wejdziemy w 3 trymest a tak szczerze kobieta po poronieniu przez cala ciaze odczuwa strach,ja dzis wstalam np i Zosia mnie nie Przywitala kopniakiem jak codziennie i w glowie juz najgorsze,co to kur...za glupoe mysli teraz tak sama na siebie jestem zla,zjadlam czekolady i lezalam szturchajac brzuszek za chwile mala dostala czkawki ;) ale czuje po twardosvi,ze dupsko wypiela i sie.przekrecila girkami w strone kregoslupa i tam kopie pewnie dzis ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 08:48

    Renia7910, monilia84, pełna_nadziei lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Lunka ja wydzielinę też mam, raz więcej raz mniej, też myślałam że to wody oczywiście, ale lekarz sprawdza mi zawsze poziom wód i jest ok. Także jestem spokojniejsza.

    Ilonka co to przyzwyczajeń do kopniaków dzieciaczków to mam tak jak Ty jak Kacper nie zakopie to już światełko w głowie, to jest strasznie, te ciągłe myślenie, człowiek mógłby od tego zwariować. Zauważyłam że intensywność kopniaków Kacperka jest różna a mimo wszystko ja ciągle odczuwam ogromny strach, zwłaszcza teraz w tych trudnych tygodniach dla Nas.

    Miłego dnia dziewczynki życzę :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Lunka, mnie też zalewa. Ogólnie mam dużą wilgotność, ale w ciąży to już przesada... Rano najwięcej. Nie przejmuję się tym za bardzo, moja gin też powiedziała, że to normalne. Ważne, że pH utrzymuje się na właściwym poziomie.

    Monilka, przytulam Cię mocno w tym dla Ciebie trudnym okresie... Ale jak widzisz Kacperek ma się dobrze, więc uszy do góry :)

    Byłam dzisiaj u diabetologa - wyniki takie sobie, karta obserwacji pokazała, że mam te cukry za często podwyższone albo na granicy normy i prawdopodobnie skończy się insuliną :/ Za 3.5 tyg mam wizytę, więc zobaczymy jaka decyzja.

    Renia7910, monilia84, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajeczko ja też dzisiaj idę do diabetologa ale powiem Ci że mnie tez straszyła insuliną ale powiedziałam że nie pozwolę sobie żeby mi dała, może powinnaś dietę zmienić, a sprawdzałaś co Ci podwyższa cukier, może chleb jakiś.
    Ja tez mam cukry czasem 120,116,118 ale dla mnie to są dobre cukry i przy lekkich wyskokach ponad normę nie dam sobie wcisnąć insuliny bo wiem że narazie jej nie potrzebuje.
    A po którym posiłku masz najczęściej podwyższone ??? Może coś Ci doradzę :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Pamiętam ze ja też w każdej ciąży cukier miałam na granicy normy,kontrolowałam go częściej.
    Co do działalności gospodarczej to ją mam i miałam otwierać gabinet zanim okazało się ze jestem w ciazy z Michasiem.
    Po stracie mojego maleństwa nie miałam siły na prace a tym bardziej na prowadzenie gabinetu.
    Teraz mam problem bo dotacji nie uzyskam z UP a na unijne jestem za stara albo brak mi 5lat :(
    Mam w domu pokój który mogłabym przerobić na gabinet ale potrzebuje jeszcze kasy na wyposażenie a uwierzcie mi są to duże pieniądze których teraz pi prostu nie mam.
    Teraz z chęcią po złości zostawiłabym ich z dnia na dzień i niech sobie radzą.

    Michaś ♡ [ * ]

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Niezapominajeczko ja też dzisiaj idę do diabetologa ale powiem Ci że mnie tez straszyła insuliną ale powiedziałam że nie pozwolę sobie żeby mi dała, może powinnaś dietę zmienić, a sprawdzałaś co Ci podwyższa cukier, może chleb jakiś.
    Ja tez mam cukry czasem 120,116,118 ale dla mnie to są dobre cukry i przy lekkich wyskokach ponad normę nie dam sobie wcisnąć insuliny bo wiem że narazie jej nie potrzebuje.
    A po którym posiłku masz najczęściej podwyższone ??? Może coś Ci doradzę :)
    Najczęściej to rano na czczo. Po posiłkach (śniadanie, obiad) 110 - 128, a po przekąskach ok 90. Prawda jest taka, ze odstawiłam słodycze, nie mogę zrezygnować ze słodzenia herbaty, no i jem dużo owoców, chyba za dużo...
    A te Twoje do 120 to jak najbardziej norma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 11:13

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Pamiętam ze ja też w każdej ciąży cukier miałam na granicy normy,kontrolowałam go częściej.
    Co do działalności gospodarczej to ją mam i miałam otwierać gabinet zanim okazało się ze jestem w ciazy z Michasiem.
    Po stracie mojego maleństwa nie miałam siły na prace a tym bardziej na prowadzenie gabinetu.
    Teraz mam problem bo dotacji nie uzyskam z UP a na unijne jestem za stara albo brak mi 5lat :(
    Mam w domu pokój który mogłabym przerobić na gabinet ale potrzebuje jeszcze kasy na wyposażenie a uwierzcie mi są to duże pieniądze których teraz pi prostu nie mam.
    Teraz z chęcią po złości zostawiłabym ich z dnia na dzień i niech sobie radzą.

    Michaś ♡ [ * ]
    A nie myślałaś o dotacjach?

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ja się budzę zawsze w środku nocy mega zalana, tak że muszę wstać i się podmyć bo nie zasnę bo czuję po prostu jak cieknę... Nie zakładam wkładek na noc bo generalnie śpię nago i nie mogłabym zasnąć w gatkach, szczególnie że jeszcze wszystko mnie swędzi od alergii a nie mogę brać alerteku... Jak brałam nystatynę to sięobudziłam w nocy przerażona bo to aż takie wodniste mega było że dzwoniłam na IP pytać czy przyjechac ale polozna powiedziala ze to normalne.

    Ilonka a jak sie te paski nazywaja? Bo czasami to już też mam takie mysli czy to nie wody...

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierki lakmusowe,jesli papierek zabarwi sie na niebiesko lub jego pochpdne np turkus,granat to znaczy,ze to wody jesli na Kazdy inny to mocz lub wydzielina

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik ja czasami tęsknię za pracą ale jak opisalas co się dzieje u Ciebie to przypomina mi się, jak to było w tej mojej pracy. Boże ile to nerwów zjadlam przez tych idiotow. Dziewczyny już śmiało mogę powiedzieć, że doczekalam się kopniaczkow od paru dni mała kopie i wita się z tatą rano :) ja mam pytanie czy boli was czasami brzuch jak na okres ale tak delikatnie?

    Renia7910, pełna_nadziei, ilonia1984, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
‹‹ 838 839 840 841 842 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ