X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 2 lutego 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nudno.
    Chcą mnie chyba ukarać i dostalam bana na wszystko.
    Tak wiec eczoraj zapoznalam się z calym projektem wdrozonym po moim odejsciu, proces nie rozni sie znacznie,wiec to nie byla duza filozofia.
    Pozniej poplacilam rachunki,zamowilan kilka potrzebnych rzeczy ba allegro i wydrukowalam sobie notatki do nauki.
    Prostopadle do mnie,siedzi plant manager, wiec mimo wszystko czuje sie glupio zajmujac sie swoimi sprawami,ale nie mam na to wplywu.
    Co ciekawe,dwie osoby z mojego teamu na l4,jedna od dzis druga juz kilka dni i vonajmniej do 10..
    Mój manager w zasadzie wczoraj nawet nie wskazal mi biurka przy ktorym mialabym siedzieć.
    Juz nie mowiac o obowiazkach,mailu telefonie,czymkolwiek
    Takiego mam bana na wszystko.
    A praca stoi.

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam. Nosiłam książki do pracy i nadrabiałam zaległości w lekturze :)

    pucek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 2 lutego 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko na sie zastanawiam,gdzie tu sens.i czy to nie podstęp.
    Sypia im sie terminy,nie ma zrobionego planu zamowien,dostawcy nie wiedza z kim sie kontaktowac ,a safety stock szybko sie kurczy.
    A ja sobie siedze.

    ,

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 2 lutego 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole cala noc i teraz kłuje mnie cos w boku lewym,tak jakby od srodka,pod brzuchem..troche czuje to w ledzwiach.
    Takie uczucie,jak kolka,tylko za długo na kolke się utrzymuje..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówią o plemniorach na ddtvn

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Pucuś współczuje tego porannego wstawania skąs to znam, też nie mogłam się przyzwyczaić do tej pobudki szpitalnej, ale ważne że dają Ci leki i wypuszczą do domku, Adaś jest teraz najważniejszy i Ty oczywiście <3
    t
    Aguś też bardzo bym chciała urodzić w 38tc, tyle że mój synek jest malutki i obawiam się czy sobie poradzi po porodzie w tym okresie, ale 38tc byłby dla mnie super, na spokojnie wszystkie komunijne sprawy bym sobie pozałatwiała.
    Aguś Ania na pewno ma się dobrze kochana, i koło 38tc przywita się z Wami na świecie, cała i zdrowiutka :)

    A jak czytam o tych szyjkach i wcześniejszych porodach to aż mnie ściska w żołądku. Temat wcześniejszego porodu jest dla mnie strasznie bolesny i strach związany z tym czasem mnie tak paraliżuje.

    Panowie robotnicy mi tu wiercą pod drzwiami, towarzystwa dotrzymują :)

    Wizyta u endo ok, zmniejszył mi dawkę leku i ostatnia wizyta w marcu i odstawienei tabletek bo teraz się boi, żeby przed samym porodem mi się jakieś zonki nie narobiły :)

    Luncia współczuje takiej olewki w pracy, to jest wkurzające, mimo że człowiek może robić co chce, ale wołałby popracować i iść do domu.

    Plan remontu przedpokoju już prawie mamy dograny do końca, także rozpoczynamy zakupy, póki Kacperka jescze nie ma a jeszcze jego pokoj do delikatnego odświeżenia jest, bo wcześniej to był pokój Szynszylka i poogryzione tapetki trzeba zmienić :)

    Miłego dnia życzę :)

    Agnieszka0812, Renia7910, chomiczka lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja juz po ktg, skurcze mi sie pokazywał do 35 ale podobno wszystko ok. Dostaje to co w domu plus wspaniala nystatyne :), mam leżeć iwypoczywac. Na sali mam babke w 40 tc2d i placze ze chce iść do domu, i jedna w 27 tc z mocna cukrzyca ciazowa, co kloci sie z lekarzem ze ona chce zjeść jabłko :) komedia troche. Mój M. tak się przestraszył tej wizyty w szpitalu ze nie dość ze zapowiedział swojej dyrkowi ze musi sie mną zająć i będzie punktualnie wychodził do domu, to jeszcze stwierdził żebym pozamawiala wszystko co juz mogę :D tak żeby zostalo tylko łóżeczko i wózek :D a jeszcze wczoraj taka wspaniala wiadomość dostałam ze dostane zero z podatku w wysokości 430 Euro:) będzie prawe na wózek :):)

    Monika Kacperek moze jeszcze nadgonić wagę, teraz najszybciej będzie rósł:) ale nie myśl póki co o porodzie:)
    Ilonka a jak Ty siw czujesz?

    chomiczka, monilia84, Renia7910 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucus odespisz po obchodzie :* Lunka ich strata skoro nie chcą Twojej pomocy to będą mieć zaległości, tylko i wyłącznie robią na złość sobie a Ty się zrelsksuj skoro nic od Ciebie nie chcą. Monilka super, że endo zmniejsza dawke. Kacperek już niedługo będzie miał gotowy swój pokoik :)

    monilia84, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucus to super wiadomości :)

    Odpoczywajcie <3

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucus odpoczywaj,ja wiem,ze siedziec w szpitalu to nic dobrego ani milego i ciagnie sie jak flaki z olejem,ale juz duzo nam nie zostalo wytrzymamy wszystko ;) A ja to z rana czuje sie dobrze,ale popoludniu zaczyna sie zawszr cos dziac im pozniej tym czesciej spina mi brzuch i gorzej sie czuje,jutro ide do mojego gina i zobaczymy,co tam sie dzieje,mam nadzieje ze szyjka mimo wszystko sie przynajmiej nie skraca a marzeniem by bylo gdyby sie wydluzyla,do tego zaczela mnie meczyc zgaga i nic nie ponaga,mala sie urodzi z burza lakow pewnie ;)

    pucek, Agnieszka0812, Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie napisałam do siostry, że mam żal do niej o to, że wzięła imię Julka... Ale tego co ona mi napisała nie spodziewałam się... do mamy napisała, że nie wiedziała, że my to imię wybraliśmy, nosz kuźwa mówie jak nie wiedziała jak wiedziała... Do każdego po kolei mówiła, że jej to Maja się strasznie podoba a tu zaczęła mi kłamać, że imię Julka mieli już wybrane zanim ja w ciąży byłam...no uśmiałam się, bo ja już byłam 3 msc ciąży a ona dopiero się dowiedziała o płci i wtedy zaczęliśmy pisać na temat imion i od razu jej napisałam, że jak u nas będzie dziewczynka to będzie julka, bo strasznie nam się podoba. A ona tak do wszystkich kłamie, że niby nie wiedziała o naszych planach. Ja nie wiem jak można być taką egoistką...

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Pucus odpoczywaj,ja wiem,ze siedziec w szpitalu to nic dobrego ani milego i ciagnie sie jak flaki z olejem,ale juz duzo nam nie zostalo wytrzymamy wszystko ;) A ja to z rana czuje sie dobrze,ale popoludniu zaczyna sie zawszr cos dziac im pozniej tym czesciej spina mi brzuch i gorzej sie czuje,jutro ide do mojego gina i zobaczymy,co tam sie dzieje,mam nadzieje ze szyjka mimo wszystko sie przynajmiej nie skraca a marzeniem by bylo gdyby sie wydluzyla,do tego zaczela mnie meczyc zgaga i nic nie ponaga,mala sie urodzi z burza lakow pewnie ;)
    Kurcze ja to w ogóle nie wiem co to jest zgaga ;D

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    Wiecie napisałam do siostry, że mam żal do niej o to, że wzięła imię Julka... Ale tego co ona mi napisała nie spodziewałam się... do mamy napisała, że nie wiedziała, że my to imię wybraliśmy, nosz kuźwa mówie jak nie wiedziała jak wiedziała... Do każdego po kolei mówiła, że jej to Maja się strasznie podoba a tu zaczęła mi kłamać, że imię Julka mieli już wybrane zanim ja w ciąży byłam...no uśmiałam się, bo ja już byłam 3 msc ciąży a ona dopiero się dowiedziała o płci i wtedy zaczęliśmy pisać na temat imion i od razu jej napisałam, że jak u nas będzie dziewczynka to będzie julka, bo strasznie nam się podoba. A ona tak do wszystkich kłamie, że niby nie wiedziała o naszych planach. Ja nie wiem jak można być taką egoistką...
    Olej to i nazwij sobie córcię jak chcesz :) u nas sa 3 Magdy w rodzinie i nikomu to nie przeszkadza ;) to naprawdę nie jest powód zeby się denerwować. To imię musiało jej sie naprawde podobać przeciez nie nazwala maluszka Tobie na złość ;-)

    Wiaterek, Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Lunka wiem jak wkurza nic nie robienie ale ty kobitko wrzuć na luz :)
    Pucus odpoczywaj i nogi w górze.
    Ilonia na pewno Zosia będzie mieć burzę loków,ja z moja córcią mialam mega zgagę i urodziła się z fajną czupryną.
    Monilka życzę pracowitej i solidnej ekipy remontowej,oby szybko było gotowe :)

    Przez tą moja durna szefową nie poszłam kontrolnie na umowiona wizyte do gina i kurcze teraz musze czekac do przyszlego tgodnia.
    Nie wiem co jest grane ale mam wrazenie że mam powiększoną macicę i spuchniętą i bardzo twarda szyjkę macicy.
    Cały brzuch mam obolały i jakiśtaki pełny ,caly czas biegam do łazienki bo mam wrazenie ze popuscilam.
    Jest to moj 15 dc i wyglada ze to owulka ale i tak gnam do lekarza .


    Michaś [*]

    Agnieszka0812, Renia7910, monilia84, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Olej to i nazwij sobie córcię jak chcesz :) u nas sa 3 Magdy w rodzinie i nikomu to nie przeszkadza ;) to naprawdę nie jest powód zeby się denerwować. To imię musiało jej sie naprawde podobać przeciez nie nazwala maluszka Tobie na złość ;-)
    No my z Mężem nie zmieniamy Imienia... No ale dziwne to, że bardzo im sie podobało Maja a od razu Julka jak dowiedziała się, że ja Julka wybrałam...

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    Wiecie napisałam do siostry, że mam żal do niej o to, że wzięła imię Julka... Ale tego co ona mi napisała nie spodziewałam się... do mamy napisała, że nie wiedziała, że my to imię wybraliśmy, nosz kuźwa mówie jak nie wiedziała jak wiedziała... Do każdego po kolei mówiła, że jej to Maja się strasznie podoba a tu zaczęła mi kłamać, że imię Julka mieli już wybrane zanim ja w ciąży byłam...no uśmiałam się, bo ja już byłam 3 msc ciąży a ona dopiero się dowiedziała o płci i wtedy zaczęliśmy pisać na temat imion i od razu jej napisałam, że jak u nas będzie dziewczynka to będzie julka, bo strasznie nam się podoba. A ona tak do wszystkich kłamie, że niby nie wiedziała o naszych planach. Ja nie wiem jak można być taką egoistką...

    Nie ma po co roztrząsać tego tematu. U mnie w rodzinie są dwie Majki i nikomu to nie przeszkadza. Skoro Ci się tak podoba to imię to czemu tak nie nazwiesz swojej? Ja na Twoim miejscu zamiast doszukiwać się spisków całej rodziny przeciwko Tobie cieszyłabym się, że siostra urodziła zdrowego bobasa. To jest najważniejsze, szczególnie, że na tym wątku wiele dziewczyn nie miało takiego szczęścia, wiele wciąż na nie czeka nosząc dzieci pod sercami a niestety grono z naszych forumowiczek tutaj wciąż toczy batalię o to, żeby w ogóle zajść w ciążę. I założę się, że w ich sytuacji dużo dałyby, żeby mieć takie problemy jak Twoje.

    Wiaterek, Renia7910, marzusiax lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Nie ma po co roztrząsać tego tematu. U mnie w rodzinie są dwie Majki i nikomu to nie przeszkadza. Skoro Ci się tak podoba to imię to czemu tak nie nazwiesz swojej? Ja na Twoim miejscu zamiast doszukiwać się spisków całej rodziny przeciwko Tobie cieszyłabym się, że siostra urodziła zdrowego bobasa. To jest najważniejsze, szczególnie, że na tym wątku wiele dziewczyn nie miało takiego szczęścia, wiele wciąż na nie czeka nosząc dzieci pod sercami a niestety grono z naszych forumowiczek tutaj wciąż toczy batalię o to, żeby w ogóle zajść w ciążę. I założę się, że w ich sytuacji dużo dałyby, żeby mieć takie problemy jak Twoje.
    Nie musisz na mnie najeżdzać... piszę co czuję a, że znam swoją siostrę i wiem jaka jest to nawet mogę powiedzieć, że specjalnie to zrobiła.

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Pucus odpoczywaj,ja wiem,ze siedziec w szpitalu to nic dobrego ani milego i ciagnie sie jak flaki z olejem,ale juz duzo nam nie zostalo wytrzymamy wszystko ;) A ja to z rana czuje sie dobrze,ale popoludniu zaczyna sie zawszr cos dziac im pozniej tym czesciej spina mi brzuch i gorzej sie czuje,jutro ide do mojego gina i zobaczymy,co tam sie dzieje,mam nadzieje ze szyjka mimo wszystko sie przynajmiej nie skraca a marzeniem by bylo gdyby sie wydluzyla,do tego zaczela mnie meczyc zgaga i nic nie ponaga,mala sie urodzi z burza lakow pewnie ;)

    Mnie też od tygodnia męczy zgaga :) Ja się urodziłam z długimi włoskami ::)

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zgadzam z Puckiem. Jak moja siostra nazwała córkę Ala to było mi przykro tylko i wyłącznie dlatego, że moja córeczka miała być Ala i za każdym razem jak mówiłam tak do młodej to mi świeczki stawały w oczach. Gdybym była wtedy dalej w ciąży to bym się na 100% nie pogniewała. Zresztą i wtedy się nie pogniewałam.

    pucek, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    Nie musisz na mnie najeżdzać... piszę co czuję a, że znam swoją siostrę i wiem jaka jest to nawet mogę powiedzieć, że specjalnie to zrobiła.
    Nie najeżdżam na Ciebie, tylko serio, nie ma co się tak spinać. To tylko imię.

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
‹‹ 854 855 856 857 858 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ