X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 lutego 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci Niezapominajeczko że ten czas strasznie szybko mi leci, każdy dzień jest taki sam bo siedzę w domu, w pracy pewnie jeszcze szybciej by mi leciało. I tylko przychodzi sobota i zaczyna się od nowa kolejny tydzień.

    Jak będę miała 3 z przodu to pewnie bardziej poczuje to że niedługo i będziemy razem a teraz jescze tego tak nie czuje, wydaje mi się ciągle że to jeszcze daleka przyszłość bo jeszcze 80dni to kupa czasu :) Chyba że synuś będzie spieszył się na świat a nie ukrywam że byłoby mi to na rękę bo na komunie córki byłabym gotowa <3 A teraz ciągle za plecami mam myśli czy się uda.
    Jeśli mały się nie obróci a narazie jest ułożony miednicowo bo czuje to zapytam lekarza czy możemy się umówić wcześniej na CC, tyle że ten mój łobuz jest mały dzieciaczkiem i będzie pewnie miał małą wagę w tym 38tc. Nio czas pokaże. Co tam ta moja cukrzyca, tarczyca będą wyrabiały bliżej porodu.

    A jak tam u meża Niezapominajeczko ??? Opowiadaj :)

    Agnieszka0812, niezapominajka lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko też było długo miednicowo ulożone, dopiero ok. 32tc ulożył się tak jak trzeba :)
    Też się martwię o moją tarczycę, ale bardziej chyba o cukier, tym bardziej, ze synek niemrawy jakiś, mało się rusza, o ile to jest to. I pewnie insulina urowana, za tydzień mam wizytę u diabetologa.
    A u męża, prawie jak w domu - całymi dniami jesteśmy sami, bo tutaj godziny pracy to 9-17, po pracy jeszcze jakieś dodatkowe fuszki i czuję się jakbym męża nie miała. Spacerujemy codziennie nad morzem, chodzimy do parku, o ile ładna pogoda, a z nią bywa różnie. Najważniejsze, że nie pada. Najgorsze, że Młody opuści tydzień szkoły i muszę z nim nadrabiać, a cierpliwości mam niewiele ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 10:06

    monilia84, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Monia mały ma jeszcze dużo czasu żeby podrosnac.
    Chociaż moje były chude i długie ale jak płakały to cały oddział słyszał :)
    Moja 2,5 kilogramowa drobinka kończy za tydzien 19 latek.
    Nie wiem kiedy to zlecialo.
    Zaraz wyjedzie na studia i matka będzie tęsknić okropnie.

    niezapominajka, Renia7910, monilia84, Agnieszka0812, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio rozumiem Niezapominajko jak to jest, chociaż ostatnio mam każde popołudnie mężusia przy sobie, ale wiem jak to było jak na fuszki chodził i ciągle byłam sama.
    Trafiło nam sie w tej ciązy i tarczyca i cukrzyca eheheh nie miały kogo się uczepić :)

    Rudzik masz rację nadrobią czym innym :)

    niezapominajka, Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczynki spadam zbierać się na basen bo autobus mi odjedzie

    Buziaczki miłego dnia :)

    niezapominajka, Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 1100,84 :) Przyrost 125,9% w ciągu 48h :)

    Wiaterek, Renia7910, niezapominajka, monilia84, Agnieszka0812, ilonia1984, katarzyna_d, chomiczka, marzusiax, Stópka lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana super :) Strasznie się cieszę. To już nawet pęcherzyk będzie widać :)

    Renia7910, niezapominajka, kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana <3

    kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana wspaniały przyrost, niech rośnie zdrowo nasze kolejne maleństwo <3

    kehlana_miyu, Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mocno zaciskamy kciuki za resztę naszych dziewczyn, Wy kochane też doczekacie się tego wspaniałego dnia <3 Wierzę w to z całego serducha <3

    My już po basenie, moja rybka coraz lepiej pływa.

    Wakacje już zarezerwowane także mam nadzieję, że uda nam się wyjazd nad morze, bo ostatnio już mieliśmy wersje że nie jedziemy ale wkręciłam mężusia i jedziemy na 10 dni zawsze to coś, później do rodziny w Bieszczady na parę dni i po wypoczynku :)

    Dzisiaj biorę się za zakupy rzeczy do szpitala bo mnie braknie i może małemu coś kupie jakieś kosmetyczne rzeczy.

    Klaudię odwiedziły koleżanki, mężuś remontuje to ja mam chwilkę dla siebie :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Teraz mocno zaciskamy kciuki za resztę naszych dziewczyn, Wy kochane też doczekacie się tego wspaniałego dnia <3 Wierzę w to z całego serducha <3

    My już po basenie, moja rybka coraz lepiej pływa.

    Wakacje już zarezerwowane także mam nadzieję, że uda nam się wyjazd nad morze, bo ostatnio już mieliśmy wersje że nie jedziemy ale wkręciłam mężusia i jedziemy na 10 dni zawsze to coś, później do rodziny w Bieszczady na parę dni i po wypoczynku :)

    Dzisiaj biorę się za zakupy rzeczy do szpitala bo mnie braknie i może małemu coś kupie jakieś kosmetyczne rzeczy.

    Klaudię odwiedziły koleżanki, mężuś remontuje to ja mam chwilkę dla siebie :)
    Lubię takie radosne nastawienie!
    Beta kehlana_miyu jest na rozsiewanie, także dziewczyny łapcie, bo to się rozmnażają wiruski ciążowe!
    My też mamy jechać w lipcu nad morze, ale trochę się obawiam, tu dwójka urwisow i maluszek, hmmm no zobaczymy ;-)
    Monilka ja też już koszule sobie zamówiłam :-P

    Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana piekna beta :*

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus a ile kilometrów macie nad morze??? Sorki bo zapomniałam gdzie mieszkasz mam słabą pamiec w ciąży ehhehe koło Łodzi ??

    My jedziemy w połowie sierpnia w rocznicę ślubu <3 z naszym prezentem rocznicowym z roku poprzedniego eheheh i łobuzem nr 2 :)

    Koszula kupiona chociaz tyle eheheh :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Agus a ile kilometrów macie nad morze??? Sorki bo zapomniałam gdzie mieszkasz mam słabą pamiec w ciąży ehhehe koło Łodzi ??

    My jedziemy w połowie sierpnia w rocznicę ślubu <3 z naszym prezentem rocznicowym z roku poprzedniego eheheh i łobuzem nr 2 :)

    Koszula kupiona chociaz tyle eheheh :)
    Blisko, 250 km do obwodnicy Trójmiasta i nie o drogę mi chodzi, tylko o sam pobyt tam, chłopaki mają inny tryb, inne rozrywki, a ja już też innym będę żyła :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 19:19

    Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, tak z wieczora

    Jakos nie miałam nastroju do pisania ...
    Dzis sie dowiedziałam ze szpital mi rozwiąże umowę w Lipcu :-( a wiec będę bezrobotna ...

    Tak się w Polsce traktuje Matki Polki ...



    :-\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra :( byłam przekonana że przedłużą ci...

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 18 lutego 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Kasiu bardzo mi przykro że szpital tak postapil, tak dbaja o Nas matki a mówia ze niż demograficzny a kobieta sie stara to tu zwolnienie. Ja tez nie mam powrotu do pracy ale to dopiero za rok bede sie tym przejmowala a może akurat wtedy ktoś zaciąży :)
    Dzisiaj bedzie zwariowany dzien bo mężus wziął urlop i chrapie mi tu przy uchu he he i bedzie reorganizacja calego dnia :) z niczym sie nie wyrobie :)
    Wam życze miłego dnia bo jakos cicho.
    Renia odsypia po nocce pewnie <3

    Agnieszka0812, niezapominajka, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! Ja byłam od rana w biedrze i szybko zrobiłam zakupy i wróciłam, bo słabo mi się robiło... A najgorszy taty samochód, mały sportowy, ledwo wlazlam, odsunęlam fotel to do pedałów ledwo siegalam, tam jest nisko kierownica i na brzusio przeszkadza :-P

    Miłego dnia dziewczyny!!!

    monilia84, niezapominajka, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Pełna_nadziei ale Ci maluszek zrobił niespodziankę no :) Ale to fajnie, a mąż na pewno się cieszy, tylko musi po prostu przywyknąć do niespodzianki :) Nadziejko zobaczysz, że jak maluszek pojawi się na świecie to będzie w niebo wzięty :)

    Kehlan przyrost bety piękny :) Tylko proszę Cię nie rozmyślaj za dużo :)

    Ilonia jak ta Twoja deprecha? Wyciszyłaś się troszkę?

    Katarzyna_d, ja też byłam pewna, że przedłużą Ci tę umowę. Aż dziw, że szpital jest miejscem pracy, wiedzą jak ciężko jest ciężarnym i matkom w dzisiejszych czasach i takie ich postepowanie...

    Aguś :) To Ci tata zapewnił komfort od rana. Nie będąc w ciąży, ciężko czasem wsiąść do tych sportowych samochodów, a co dopiero z brzuszkiem.

    Renia, lepiej się już czujesz?

    Ja dziewczyny odpuszczam starania... Mój M. przechodzi samego siebie, ja już mam dość. Niby jest normalnie itd., ale wkurza mnie ta cała sytuacja coraz bardziej. Ja się diagnozuję, idę do szpitala na tę laparoskopię w marcu, (choć powiem Wam szczerze, że zastanawiam się czy tego nie odwołać, bo dla mnie to nie ma sensu...). Przed moim szkoleniem ustaliliśmy, że od połowy lutego zacznie brać ten proxeed plus co lekarz mu zalecił, bo na połowę miesiąca miało mu wystarczyć kasy. Połowa miesiąca minęła, a on nawet tego nie zamówił. Ojciec miał mu trochę finansowo pomóc, skoro jego badania są kiepskie, to też nawet nie raczył się do niego odezwać. Ja się staram, na każdym kroku liczę każdy grosz, żeby móc odłożyć czy na lekarza czy na te jego leki, a on nic. Nawet słowa dotrzymać nie potrafi. Nerwa mam od samego rana, wściekła jestem jak nie wiem. Wczoraj o jakąś bzdetę się pokłóciliśmy. Ja mam dni płodne, no ale co z tego. Już nawet bzykać mi się nie chce i szczerze mówiąc to w przeciągu ostatniego pół roku to bardziej obowiązek niż przyjemność... Więc doszłam do wniosku, że nie ma sensu się zmuszać i chyba najwyższa pora odpuścić to, albo odłożyć w czasie.
    Ja za wszystkie starające trzymam mocno kciuki i będę do Was zaglądać, ale pewnie dużo rzadziej będę się odzywać.

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópeczko kochana <3

    Tak bym Ci chciala pomóc ale jak :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
‹‹ 881 882 883 884 885 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ