X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak aplikujesz dowcipną to możesz się niechcący skaleczyć. Postaraj się nie przemęczać ale wizyta u lekarza na pewno cię uspokoi.

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 marca 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslicie, ze to moze byc podraznienie szyjki po wizycie w srode? Teraz bylam w lazience I po brudzeniu ani sladu, moze to bylo jednorazowe...

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ale jeśli masz możliwość to idź do lekarza, przyczyny mogą być różne, lepiej się upewnić. Pucek miała i Chomiczka jeśli dobrze pamiętam.

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj nie mam, zobaczymy jak sie sytuacja jutro rozwinie i co powie moja ginka, napisze jej smsa jak tylko moj maz dosle mi jej numer. Takie rzeczy zawsze dzieja sie w weekend, cholera :( juz widze, jak mnie potraktuja na izbie przyjec

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 4 marca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana, ja w grudniu też miałam takie plamienie, rano jednorazowo stara krew zmieszana ze śluzem, ale dość dużo. Jak trafiłam do szpitala, to mnie zostawili na 4 dni, bo odklejała sie kosmówka. W sumie poza obserwacją nic się nie działo, dostałam nospę i zalecenie leżenia. Mam nadzieję, że u Ciebie odpoczynek załatwi sprawę, ale ja bym chyba skonsultowała sie z lekarzem.

    Wybrałam chyba dzisiaj wózek - Baby Design Lupo w morskim kolorze. Czy moze któraś z Was uzytkowała i może się podzielić wrazeniami?

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed wyjściem do lekarza zauwazylam żywą krew na papierze :-\ ehhh nie wiem czy to od kaszlu ??

    No i młody antybiotyk dostał w tym tyg na leki wydalam 250 zl :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2db525d6bcd3.jpg

    Zaczęłam 31 tydz ..

    kehlana_miyu, niezapominajka, Stópka, monilia84, Rudzik39, s1985 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu kuzwa a ta krew z jakas wydzielina czy sama,nie wiem nie znam sie ale boje sie zawsze jak ktos pisze,ze krew na papierze jest,kehlana a ty to juz wogole powinnas isc na ip,ja wiem ze to moze byc cos nie groznego,ale lepiej chuchac na zimna,co za dzien dzis,moj pojechal z rana do szpitala i posiedzi tam do wtorku Aurela do taty a ja sie wzielam za porzadki,pomylam podlogi,lazienki itd ,poszlam na zakupy wrocilam i dostalam skurczy,brzuch mnie boli okresowo i mam skurcze co jakies pol godziny,40 minut tskie mocne i bolace wzielam 2 nospy i elasnie.ode polezec w wannie,martwie sie bo sama jestem w domu,ale mysle ze poleze i przejdzie

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyslalam smsa do mojej ginki, czekam na odp i na pociag do domu. W domu bospa, luteina i lezenie, chyba ze ginka zaordynuje inaczej, jezeli nie przejdzie lub sie pogorszy lece jutro na IP.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U kehlany to wiadomo gorzej bo ciąża wczesna i nie wiadomo skąd plamienie . Polozna mi mowila ze od kaszlu może być krew od ciężkich stolcow. Ja przy grypie kaszle często i pewnie przez to miałam plamkę krwi.
    młody kopie normalnie a wiec z nim ok! Teraz sprawdzalam jest czysto .

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iloncia i jak tam lepiej ??
    Powiedzcie mi jak Wam brzuszek twardnieje to bierzecie magnez czy nospe ??

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    ja dziś dostałam @ :D więc jedziemy z koksem :*
    stópeczko ściskam :*
    oj ja też dziś ,nareszcie!
    to jedziemy razem koleżanko

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Wyslalam smsa do mojej ginki, czekam na odp i na pociag do domu. W domu bospa, luteina i lezenie, chyba ze ginka zaordynuje inaczej, jezeli nie przejdzie lub sie pogorszy lece jutro na IP.
    Kehlana i jak tam? Ginka odpisała?

    niezapominajka lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    oj ja też dziś ,nareszcie!
    to jedziemy razem koleżanko
    We dwójkę raźniej ;)

    Arleta lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny mamy marzec i ciotka wam mowi ze w tym miesiacu muszą się udac staranka :)
    Ilonia a tobie to się klaps należy, kto to widzial przy skurczach i bolu brzucha do wanny włazic,a jak bys zemdlala?
    Skurcze ty juz masz przepowiadajace ale nospe łykaj.Monilko ty tez na skurcze najlepsza nospa.
    Kehlana nie lekcewaz zadnego plamienia musisz chuchac i dmuchac na fasolkę.

    ilonia1984, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierzcie nospe !!! Ja biorę 2x czy mam czy nie to pakuje :P

    Kehlana a może to jakaś stara krew ? Albo niedobór progesteronu?

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wanna mnie ratuje zawsze,ale w sumie racjia,samej do wanny to nie bezpiecznie ;)ale cos kurcze nie przechodzi,wzielam nosprze,przeciwbolowe,moze troszke lepiej jest,mam nadzieje ze usne i minie bo to najlepsze lekarstwo,juz kiedys tak mialam jak szyjka mi sie skrucila przez zapiepsz wlasnie ;) no zobaczymy...dziewczyny trzymam kciuki,nadchodzi wiosna i zobaczycie,ze sie fssolki nowe posypia teraz :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka to ty niedługo już się bedziesz rozpakowywać ;] ja się dobrze nie spakowałam a tu juz wy na koncówkach

    niezapominajka, ilonia1984, Renia7910, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiu nadrobisz kochana <3

    s1985, niezapominajka, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ilonia zbieraj sily i odpoczywaj poki możesz, niech Zosienka jeszcze siedzi w brzuszku i nabiera cialka.
    Sysiu pomalutku ,jestem pewna ze niedlugo bedziesz nam się chwalila dwoma kreseczkami i po 9 miesiacach przytulisz swojego slicznego dzidziusia :)
    Ja się troche dzis wnerwilam ,mowie mojej szwagierce ze mam miesniaka ktory rosnie a ta do mnie zebym poszla do szpitala i wyciela sobie macice bo po co mam czekac na to ze urosnie mi kilka nowych.
    Nie wiem po co jej to mowilam.Jakos nie widzę sensu takiej operacji w moim przypadku.

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

‹‹ 898 899 900 901 902 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ