X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana pewnie tak własnie było, w ciąży jednak to wszystko takie wrażliwe jest... Jeszcze 8 dni do wizyty, masakra :/ Dobrze że masz się czym zająć, może szybciej ten czas zleci :| Myśl o naszych dziewczynach które też miały plamienia, nawet dużo większe i obecnie są już w połowie ciąży albo dalej :)

    Ja za 3 dni sono-hsg, boję się. Staram się o tym nie myśleć ale... Będę robić bez znieczulenia, co ma być to będzie, najwyżej więcej tego błędu nie popełnię i za każdym razem będe wołać o znieczulenie. Sprawdzałam na stronie laboratorium - jeszcze moich wyników nie ma. Tak naprawdę środa to najwcześniejszy termin kiedy mogą być, jeśli nie zdążą, to hsg przekładamy na za-miesiąc a IUI za 2 miesiace. A ja chyba wyjdę z siebie i stanę obok.

    Miłej niedzieli wszystkim wam życzę :)

    A ja właśnie uświadomiłam sobie, że skoro przeszłam na normalne zmiany to mogę znów zacząć mierzyć temperaturę i przynajmniej będę wiedzieć czy już ovu jest czy jeszcze nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 14:19

    niezapominajka, Agnieszka0812, monilia84, kehlana_miyu, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stopko co tam u Ciebie? Podpowiedz mi proszę czy lekarz zalecał Wam wstrzemięźliwość przed hsg? Mi nie powiedział nic ale ja oczywiście próbuję tak na 100% się upewnić.

    niezapominajka, Agnieszka0812, Stópka, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu, oby te wyniki były przed badaniem, bo czekanie kolejny miesiąc jest lekko frustrujące :)
    Kehlana, dobrze, ze u Ciebie w porządku :) Do wizyty zleci ani się obejrzysz :)

    Renia7910, Agnieszka0812, kehlana_miyu, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mnie wkurwia jak mi ktos mowi,ze teraz to Ci sie zacznie,teraz jak sie urodzi to zycia nie bedizesz miala,znajomi odejda itd co to wogole za straszenie 31 latki haha moze i faktycznie imprezowiczka ze mnie,lubie zyc pelna para,ale z Aurela super dawalam dobie rade i zyc i wychowywac dziecko mam rodzine i pomoc,wkurzylam sie bo to gadanie takie po zlosci przez moja kolezanka hm jakas wyczuwalna zazdrosc,nie lubie takich gadek bo to,ze ona z domu sie ruszyc nie moze bo nie ma jej kto dziecka prxypilnowac to nie znaczy,ze trzeba komus zyczyc tego samego...Renius dla mnie to taka czarna magia o tym co piszesz,ze nie mam prawa dyskutowac na ten temat,bo nic a nic sie.nie znam,ale za to na mierzeniu sie znam i polecam jak najbardziej ;) kehlana dobrze,ze plamienie minelo,bedzie dobrze a Kasia jak tam sie czuje? Chorobsko odpuscilo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 19:06

    Agnieszka0812, Renia7910, kehlana_miyu, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana ja nie dawno miałam incydent z krwią, ale to było ewidentnie od aplikowania tabletki i u Ciebie pewnie to samo! Ja wiem jak to trudno zachować spokój, ale na prawdę im mniej się denerwujesz tym lepiej. Choć to najtrudniejsza rzecz teraz! Trzymam kciuki za Twój spokój, bo to teraz tak będzie od wizyty do wizyty, najlepiej jest do kilku dni po wizycie a zaraz potem swirowanie się włącza! Pamiętam jak byłam na wizycie ok 14/15 tc i gin powiedział to teraz najgorsze mamy za sobą i to co było się nie powtórzy, a ja oczywiście mu odpowiedziałam, że nie ale może coś innego :-P powiedział, że mój entuzjazm powala ;-) ale faktycznie strach jest ciągle, ale już inny po tym pierwszym trymestrze.
    Reniu będzie dobrze, niech się uwijaja z tymi wynikami, a mierzenie to faktycznie dobry nawyk. Mam nadzieję, że obędzie się bez komplikacji po badaniu :*

    ilonia1984, Renia7910, kehlana_miyu, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka, to czy dziecko kogoś ogranicza to chyba kwestia charakteru. Z Matim prawie cały czas byłam sama od początku, bo mój mąż albo pracował poza Szczecinem albo poza Polską i nie rezygnowałam z "innego" życia. Na rodzinę nie mogłam liczyć, ale są koleżanki czy opiekunki ;) Może początek będzie trudny, ale jak już się wzajemnie poznacie, to wszystko jest do zrobienia :)

    ilonia1984, Agnieszka0812, Renia7910, kehlana_miyu, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Ilonka, to czy dziecko kogoś ogranicza to chyba kwestia charakteru. Z Matim prawie cały czas byłam sama od początku, bo mój mąż albo pracował poza Szczecinem albo poza Polską i nie rezygnowałam z "innego" życia. Na rodzinę nie mogłam liczyć, ale są koleżanki czy opiekunki ;) Może początek będzie trudny, ale jak już się wzajemnie poznacie, to wszystko jest do zrobienia :)
    Dokładnie! Nie ma rzeczy nie możliwych, "koleżanka" to pewnie by chciała żebyś wyglądała jak zoombie, uzalala się nad sobą i z domu nie wychodziła... Ooo akurat figa, niedoczekanie :-P mam alergie na takie koleżanki ;-)

    Renia7910, niezapominajka, kehlana_miyu, ilonia1984, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 6 marca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie lubie takich ludzi ktorzy takie bzdury opowiadaja zazdroszczac że Ty sobie poradzisz i bedziesz inna niż ona. Trzeba ja olac :)
    Reniu trzymam kciuki za wyniki i badania <3

    niezapominajka, Renia7910, Agnieszka0812, kehlana_miyu, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 6 marca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Stopko co tam u Ciebie? Podpowiedz mi proszę czy lekarz zalecał Wam wstrzemięźliwość przed hsg? Mi nie powiedział nic ale ja oczywiście próbuję tak na 100% się upewnić.

    Renia mi lekarz nie zalecał wstrzemięźliwości... ale może przez to, że przed HSG sobie nie zalowalismy później dostałam tego zapalenia co skończyło się pobytem na oddziale.
    Mam nadzieje ze u Ciebie obejdzie się bez niespodzianek. Badaniem samym się nie martw, jest co prawda nie przyjemne ale do przeżycia...

    U mnie nic się nie dzieje narazie, jesteśmy u moich rodziców i nie ma mojej mamy akurat wiec udało mi się trochę wyłączyć i oderwać od tej Warszawy i tego wszystkiego, a ze tu trochę odludzie to nawet spin nie mam na powtórkę testu... temp rośnie (oby nie spadla) jak dalej tak będzie to we wtorek powtarzam test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 21:50

    niezapominajka, Renia7910, Agnieszka0812, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 6 marca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópeczko mocno zaciskam kciuki <3

    niezapominajka, Stópka, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stopko wstrzymujemy oddech i czekamy na wtorek <3
    Mnie wczoraj odwiedził mój bratanek, ma już pól roku, śmieszek rozchichrany, każdemu na ręce pójdzie i każdego zaczepia, cudak :)
    Kurczę byłam w sobotę u fryzjerki, miała podciąć końcówki a skończyło się na włosach 15cm,krótszych, wkurza mnie mój widok w lustrze. Dobrze że włosy odrastają :/
    Ilonia fajne takie koleżanki, też taką miałam, odcięłam się od niej ale po roku wróciła, mam nadzieję że spokorniała.
    Miłego poniedziałku :)

    monilia84, Agnieszka0812, ilonia1984, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 7 marca 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życze miłego dzionka :)
    My szykujemy sie do szkoly a pozniej odpoczywanko :) i delikatne sprzatanko :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 7 marca 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Wczoraj miałam totalny sajgon! Teściowa mojemu młodszemu dała mleko od krowy, a on ma alergie, co prawda mniejszą niż wcześniej, ale bez przesady! Gorączka, biegunka i wysypalo go strasznie, czerwony jak poparzony, krostki, ból brzucha, że płakał i sam wolał do lekarza... Na szczęście dziś lepiej, ale nie poszedł do przedszkola, obserwuję go, bo już ma wszystko podrażnione, już miałam z nim na zastrzyk jechać na doraźna. Teściowa oczywiście zawsze wie lepiej...
    Miłego dnia dziewczyny!

    Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 7 marca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Aguś to naprawdę miałaś dzionek, zdróweczka dla synka :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 7 marca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć poniedziałkowo :)
    Zaczynam właśnie 6 m-c ciąży, ale leci ten czas :)
    Idę na 10tą do szkoły rodzenia.

    Agnieszka0812, kehlana_miyu, Renia7910, monilia84, ilonia1984, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 7 marca 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Cześć poniedziałkowo :)
    Zaczynam właśnie 6 m-c ciąży, ale leci ten czas :)
    Idę na 10tą do szkoły rodzenia.
    6 miesiąc <3 to zdaj relacje jak wrócisz i będziesz miała siłę :-D

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 7 marca 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś, zabiłabym teściową, przecież na pewno wiedziała, że małemu krowie mleko szkodzi :/

    Stópka, zaciskam kciuki z całej siły!!!

    Reniu, mam nadzieję, że wyniki przyjdą na czas :)

    Ilonia, takie koleżanki to żadne koleżanki, zazdrość wychodzi im bokami i tyle. Po moich znajomych widzę, że z dzieckiem da się kontynuować życie towarzyskie, wiadomo, że nie w tym samym stylu co przed dzieckiem, ale też bez przesady, jak ktoś robi z siebie pustelnicę to zazwyczaj z własnej woli. Mi mama obiecała przynajmniej jeden wolny wieczór w miesiącu dla mnie i dla męża na randkę bez dziecia :D A jak będę chciała babski wypad, to niech się mąż wprawia w rodzicielskich obowiązkach :D

    Agnieszka0812, Renia7910, ilonia1984, Stópka lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stopko trzymam kciuki ! :*

    moj maz oczywiscie wyglupial sie z maluszkiem jak spalam :) cieszyl sie jak male dziecko ze synus tak sie wypycha tam gdzie on reke polozy :) mowil ze maly tak sie wypychal ze zlapal za stopke :) moi dwaj mezczyzni szaleni :*

    W sobote moja mama ma urodziny a ja nie mam pojecia co jej kupic... zero pomyslow, bo praktycznie wszystko ma...

    Stópka, katarzyna_d, Renia7910, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w tej szkole rodzenia, program fajny, przewidują 4 trzygodzinne spotkania, ale napiszę więcej później, bo lecę do Młodego na zebranie

    Renia7910, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Kehlana jak tam u Ciebie? Wszystko w porządku?

    U mnie skurcze juz coraz mocniejsze sie robią :/ ale chyba to norma...

    Aga współczuję takiej sytuacji !! Tak właśnie jest jak tesciowa myśli ze jest najmądrzejsza i ze wszystko robi najlepiej, moja tesciowa tuczyła mi Filipa ! Bo twierdziła ze on głodny.

    Stopka powodzenia na na badaniu!! Oby bylo bezbolesne i żeby nie bylo problemów z drożnością ;-)

    Renia i jak są wyniki?

    Ilona ty wiesz co z ta informacja zrobić od życzliwej koleżanki :P wpuścić z jednej strony i wypuścić z drugiej


    niezapominajka, ilonia1984 lubią tę wiadomość

‹‹ 900 901 902 903 904 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ