X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Sysiu nadrobisz kochana <3
    tiaaa pięcioraczków nie chcę :P

    Renia7910, monilia84, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Ilonia zbieraj sily i odpoczywaj poki możesz, niech Zosienka jeszcze siedzi w brzuszku i nabiera cialka.
    Sysiu pomalutku ,jestem pewna ze niedlugo bedziesz nam się chwalila dwoma kreseczkami i po 9 miesiacach przytulisz swojego slicznego dzidziusia :)
    Ja się troche dzis wnerwilam ,mowie mojej szwagierce ze mam miesniaka ktory rosnie a ta do mnie zebym poszla do szpitala i wyciela sobie macice bo po co mam czekac na to ze urosnie mi kilka nowych.
    Nie wiem po co jej to mowilam.Jakos nie widzę sensu takiej operacji w moim przypadku.
    olej ją nie ma co się denerwować takimi ludzmi :)

    Rudzik39, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia moze jeszcze Zosia posiedzi z 2 tygodnie w brzuszku a potem juz moge rodzic ;) a ty niebawem nadrobisz i pewnie bede czytac i zazdroscic,ze mozecie sie wyspac i ze spicie,bo w ciazy wam wolno calczas pipki a ja jak trup bede chodzic hehe i bede chciala wrocic do czasow gdzie bylam w Dwupaku

    niezapominajka, Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Co do wycinania macicy to moja sasiadka jest po takiej operacji i dala się jeszcze namowic na usunięcie jajnikow.Teraz zaluje bo ma straszne problemy z hormonami i bardzo źle się czuje.Nie mowiac juz o tym ze przytyla 10kg .

  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a bierzecie coś na poprawę endometrium,jakiś wiesiołek czy coś? ale to chyba tylko do owulacji,nie?
    ja jeszce Inofem popijam,ale w razie ciąży to już chyba nie można,niewiem właśnie..kupiłam sobie jeszcze witaminki B6,B12,D,fembion,mutacji stwierdzonej nie mam ale wiem że coś na rzeczy jest..nie zaszkodzi,chyba że ta nieszczęsna cytomegalia uprzykrza mi życie..bo niewiem czy taki wysoki poziom przeciwciał w kl.IgG 170 nie swiadczy o niedawno przebytej infekcji IgM ok..kurde a co jeśli ciąża powoduje reaktywację wirusa i prowadzi do poronień?:(

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia a Ty czym się aktualnie "karmisz"?

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm
    zastrzyki clexane 40, acard 75, femibion 1 ,od dziś wiesiołek ;p, witamina d3 prevenit intensiw , c1000 , no i oczywiście kwas foliowy x 3

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia no to znów podobnie zaczynamy :) tylko oby tym razem ze szczęśliwym zakończeniem :)


    My czekamy na owulkę, powinna być jutro albo pojutrze (obstawiam niedzielę) No a oprócz tego nadal się uczę, niestety :)
    Buziaki dziewczyny

    Renia7910, s1985, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ale to juz te strzyki?
    dla mnie to będzie czarna magia no i obawiam się czy dam radę zrobić ten zastrzyk..

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny jak się czujecie? Kehlana, Ilonia, Monisia? Kasia d rozumiem że żadnych więcej krwawień nie ma? Reszta ciężarówek w porządku?
    Po 3 miesiącach mam znów wolne weekendy :)

    s1985, niezapominajka, kehlana_miyu, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    kurde ale to juz te strzyki?
    dla mnie to będzie czarna magia no i obawiam się czy dam radę zrobić ten zastrzyk..
    Mi kazali przed staraniami, więc grzecznie się słucham @ jest pierwszy raz bez skrzrpow

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie czysto, żadnych plamień, mam nadzieję, że to był jednorazowy wyskok, choć teraz oczywiście paranoja wzmożona i denerwuje mnie każde najmniejsze ukłucie w tej okolicy. Wysłałam smsa do mojej pani doktor, oddzwoniła do mnie wieczorem i w zasadzie potwierdziła to, co sama wiedziałam - jak nic się nowego nie będzie działo, to mam czekać spokojnie na umówioną wizytę, a jakby się rozkręciło plamienie czy doszły bóle lub skurcze mam iść do szpitala. Na razie wzięłam podwójną dawkę luteiny i planuję weekend leżenia w łóżku, zobaczymy jak dalej.

    Kolejną wizytę mam 14.03. Zobaczymy, jak będzie, mam w tym momencie dość fatalistyczne nastawienie.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana musisz być dobrej myśli <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja dzis miałam stresa !! Bo mój Misiek zawsze byl aktywny rano jak wdsralam on ze mną!! ;-) a dzis cisza przez godzinę ruszam brzuchem wolam go.i cisza :-( juz o najgorszy myślałam...

    Wlaczylam piosenkę która ostatnio słuchamy i chłopak odrazu wstał :-) tak sie ucieszylam ze się obudził

    Matka sie martwi a dziecko poprostu spalo

    Alan Walker" Faded" ulubiona Mikusia <3 zawsze przy niej fika :P :P przy innych nie tylko tą :-)

    Kehlana ja Cie rozumiem bo ja pierwsze plamienie od 5 tyg miałam i od tamtej pory do dzis sprawdzam papier. Jak bym nie sprawdzała to bym wczoraj nie zauwazyla tej krwi.

    Ja straszna paranoje miałam w nocy. Z.latarką chodzę do wc żeby sprawdzać!!

    Musisz zachować zimna krew i zaufać poprostu Bogu !!,ja tak sobie radziłam jakos ... No i obserwować sie !!!

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 5 marca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Hey dziewczyny jak się czujecie? Kehlana, Ilonia, Monisia? Kasia d rozumiem że żadnych więcej krwawień nie ma? Reszta ciężarówek w porządku?
    Po 3 miesiącach mam znów wolne weekendy :)

    Hejka :)

    Witamy sie w 32tc <3

    Który zaczął się oczywiście z przygodami, od rana brzuch mi twardniał, mały kopał jak szalony, w sumie bardziej wiercił się, nie wiem czy próbuje się odwrócić czy co ale z reguly zawsze byl spokojny a teraz szaleje, oczywiście mnie to martwi, do teraz jakos ostro ładuje, wzięłam sobie NOSPĘ i brzuch się troszkę uspokoił.

    Ogólnie od rana mam jakiś dzień bez kija nie podchodź, wszystko i wszyscy dookoła mnie wkurwiają, mówię Wam, masakra, z mamą się pokłóciłam bo niespodobało jej się menu na komunie Klaudii, bo jest takie proste nic zwariowanego, teraz po 2 latach od rezerwacji sali mi to mówi, jak za 2 miesiące komunia, Bożesz wrrrrrrrr.

    Mężuś remontuje i też mnie wkurw... bo ciągle coś a ja chcialabym polezeć chwilkę tak poprostu, ale za chwilę wychodzi do taty, Klaudia na dworze, także chwila dla mnie, odrężę się leżeniem :)

    Spokojnego popołudnia życzę :)
    Iloncia jak Twoje skurcze ???

    Renia7910, kehlana_miyu, ilonia1984, niezapominajka lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane jeszcze jednsk nie rodze :) cala noc mnie plery bolaly i mialam skurcze rano powiedzialam mojemu A i poszedl do ordynatora,ze jego zonka w 9 miesiacu sama i musi jechac dostal przepustke do 20 wiec ja dzis leze caly dzien,zrobil obiad i lezymy,zjeby tez dostalam ze cokolwiek robie i latam jak glupia pod koniec ciazy a tym bardziej jak.sama jak palec jestem,do popoludnia bolaly plery jeszcze dosc niezle,ze plakalam a A masowal,ale juz od jakis 2 godzin spokoj,ale wstaje tylko siku,lezakowanie pomaga jednak wiec chyba naprawde pora sie zaczac oszczedzac chociasz pod ten koniec,wedlug Apki mojej ciazowej zostalo mi 33 dni do porodu i zaczelam 36 tydzien wlasnie,wiec teraz to juz warto chyba usiasc na dupsku,chodz troche,chociasz wam powiem,ze mi strasznie ciezko tak,jestem taki noe.spokojny ruchliwy czlowieczek co w jednym miejscu to jajo moze zniesc najwyzej

    niezapominajka, Renia7910, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka, to Ty juz własciwie donosiłas te ciążę :) Wariatko lez, jeszcze chwilka... Twój A ma rację, ze na Ciebie nakrzyczał...
    Monia, gratuluję 32tc. Ja od poniedziałku 22 :) Kochana, nie przejmuj się mamą, przecież w ten dzień nie menu jest najważniejsze. A Kacperek dobrze, ze szaleje, gorzej by było gdyby nie dawał znaków :)

    monilia84, kehlana_miyu, ilonia1984, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie zapierd.... ten czas. Musze sobie zrobic jeszcze jakas sesje ciażowa bo później moge nie zdazyc he he
    Zatrudnie mężusia jako fotografa to coś fajnego moze jutro mi ppcyka :)
    Niezapominajko a jak tam twoje cukry ??
    Iloncia co do zwolnienia tempa to powiem Ci że ja też nie umiem jakos. Chwile poleze a za raz milion pomyslów a zrobie to i tamto. Nie jestem stworzona do leżenia. Ale na razie spokoj. Kupilam magnez i od razu wzielam i jest lepiej. A wy dziewczyny ile razy dziennie bierzecie magnez ??

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana proszę o update <3

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Kehlana proszę o update <3

    Renia, so far so good. Żadnego plamienia, nic. Zaczynam powoli mieć nadzieję, że może ginka mnie lekko zadrasnęła podczas badania w środę albo przesadziłam z podróżą pociągiem i długim spacerem po Warszawie.

    Co nie zmienia faktu, że chyba zwariuję przed wizytą 14.03. i generalnie chyba będzie źle do II trymestru. W pierwszej ciąży właśnie na drugim USG dowiedziałam się, że ciąża przestała się rozwijać dwa tygodnie wcześniej (na pierwszym USG było książkowo), więc psychika trochę siada. Pomaga trochę strategia nie myślenia o tym (książki, gazety, zaganianie męża do porządków w naszym drugim pokoju - składnicy rupieci wszelakich). W tym tygodniu w pracy będzie sajgon, więc też w zasadzie dobrze.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 899 900 901 902 903 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ