X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 3 marca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwuś Ty nie sciemniaj, Filip ma dopiero 5,5 roku :-P jak mój Wojtek ;-)

    s1985, niezapominajka, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 3 marca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Sylwuś Ty nie sciemniaj, Filip ma dopiero 5,5 roku :-P jak mój Wojtek ;-)
    no tak tak ale rocznikowo ;p, no to moja Agnieszka ma 11,5 :P

    niezapominajka, katarzyna_d, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 marca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :)

    Miłego dnia :)

    Ja teraz sobie odpoczywam bo za oknem pada deszcz, nawet nie chce mi się ruszać, musze iść do pamiątkowego kupić zaproszenia na komunie ale może ruszę po obiedzie :)

    Sysia trzymam kciuki <3

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 3 marca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki :)
    Witam nową koleżankę. Szkoda, że dołączyłaś do nas w tak trudnym dla Ciebie momencie. Ale jak widać, toen wątek należy do tych szczęśliwych i każda z nas w końcu doczeka sie swojego małego cudu :) Powodzenia.
    Sysia, w końcu się odezwałaś <3
    Kasiu, ale masz pięknego chłopaka :)
    Ilonia, Zośka to też kawał babki już :)
    U nas dzisiaj pięknie, prawie wiosennie. Rano zawiozłam moją latorośl do szkoły i wyskoczyłam do lumpka i upolowałam dla mnie spodnie ciążowe i dla bobasa całą torbę nowiuśkich ciuszków :) Poranek należy zaliczy,ć do bardzo udanych ;)
    Teraz pora na kawę.

    katarzyna_d, Agnieszka0812, Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    takie mam kluchy w gardle ze się dusze :P antybiotyk takie wielkie tabl ze o 5 rano jak zażyłam to mi w gardle utknął :| ..

    Sysiu trzymam kciuki i za resztę dziewczyn !!! Idzie wiosna i nowe nadzieje i na pewno dużo pozytywnych wieści nas czeka w tym roku! Wspomnicie moje słowa <3

    Sysiu mój Filip skończył 7 lat :)

    Niezapominajko widzę zakupy udane:-) super sie kupuje takie malutkie ciuszki :D

    Monia u nas pogoda nie najgorsza bez słońca i bez deszczu!!! Ale zimno :P a ja mam zakaz wychodzenia z domu.. Ale po Filipa będę musiała iść do szkoły!

    Lekarze !!! to im prosto mówić proszę leżeć!! Ciekawe a reszta sama się zrobi :-\ pffff

    Agnieszka0812, s1985, niezapominajka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś a ty kiedy na wizytę? Kiedy masz genetyczne?

    mnie lekarka zaskoczyła wczoraj!! Siedzę w poczekalni, ona wychodzi z gąb z jedna pacjentka!

    Lek popatrzyła na mój tydz ciąży i mówi ze idziemy na genetyczne :) chwile nas nie bylo babki w poczekalni takie wkurwi siedziały haha ..

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 3 marca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Aguś a ty kiedy na wizytę? Kiedy masz genetyczne?

    mnie lekarka zaskoczyła wczoraj!! Siedzę w poczekalni, ona wychodzi z gąb z jedna pacjentka!

    Lek popatrzyła na mój tydz ciąży i mówi ze idziemy na genetyczne :) chwile nas nie bylo babki w poczekalni takie wkurwi siedziały haha ..
    Dokładnie za tydzień, 10 marca :)

    katarzyna_d, Renia7910, s1985, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Czekam na wasze relacje z wizyt :)
    Ja chyba jutro będę testować, ale jakoś się boję...

    Agnieszka0812, katarzyna_d, Renia7910, pełna_nadziei, monilia84, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópka wrote:
    Cześć dziewczynki :)
    Czekam na wasze relacje z wizyt :)
    Ja chyba jutro będę testować, ale jakoś się boję...
    Trzymamy kciuki! <3 <3 <3

    katarzyna_d, Renia7910, Stópka, pełna_nadziei, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stopka no to czekamy na pozytywne wieści :P cos czuje ze będą <3

    Ja wczoraj wizytowała ;-)

    Renia7910, Stópka, niezapominajka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z kolei planowałam dzisiaj na wymazy po pracy iść żeby zdążyć przed ovu z podstawowymi badaniami chociaż. Przed ovu miało być robione hsg. I co? I plamienia dalej mam pomimo cholernego duphastonu, nie ma sensu iść na posiew bo wyjdzie pozytywny. Więc czasowo się chyba nie wyrobie w tym cyklu. Czuję się taka bezsilna wobec własnego organizmu... :/

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    A ja z kolei planowałam dzisiaj na wymazy po pracy iść żeby zdążyć przed ovu z podstawowymi badaniami chociaż. Przed ovu miało być robione hsg. I co? I plamienia dalej mam pomimo cholernego duphastonu, nie ma sensu iść na posiew bo wyjdzie pozytywny. Więc czasowo się chyba nie wyrobie w tym cyklu. Czuję się taka bezsilna wobec własnego organizmu... :/
    Reniu a przed @ też masz plamienia? Pytam, bo ja mimo brania dupka przed @ miałam 2 dni plamienia, a wcześniej zanim brałam nie miałam

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia a robilas sobie te wszystkie hormony?

    Tez czasem miałam plemienia w środku cyklu i hormony tak popieprzone mialam ze lek nie wiedziała od czego zaczac :/

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Renia a robilas sobie te wszystkie hormony?

    Tez czasem miałam plemienia w środku cyklu i hormony tak popieprzone mialam ze lek nie wiedziała od czego zaczac :/
    Renia nie ma w ciągu cyklu, tylko zaraz po @, przyciągające się. Tak Reniu, dobrze rozumiem?

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn u mnie bylo tak ze @ sie skończy i za kilka dni plamienie i myślałam ze przy ovu. Ale to nie było z ovu :-/ zle sie wczesniej wyraziłam.. Ja @ miała do 4 dni i 9 dc plamienie .. I człowiek głupi myślał ze jajeczko może peklo i ze ovu :P

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś miałam plamienia w 21 dc, później 2-3 dni przed @ i tyle samo po. Teraz w środku cyklu nie mam ale przed i po niestety nadal są.
    Hormony wyszły w porządku, czekam na wynik amh jeszcze. No i do zrobienia 5 wymazów i hsg. Napisałam maila do koordynatora medycznego, może ona mi coś podpowie bo większość wyników jest ważna 3 miesiące i każde opóźnienie to kolejne badania które trzeba będzie powtórzyć...

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 3 marca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Tzn u mnie bylo tak ze @ sie skończy i za kilka dni plamienie i myślałam ze przy ovu. Ale to nie było z ovu :-/ zle sie wczesniej wyraziłam.. Ja @ miała do 4 dni i 9 dc plamienie .. I człowiek głupi myślał ze jajeczko może peklo i ze ovu :P
    Nie no dlaczego od razu głupi, po prostu próbujemy to ogarnąć, a jak mamy jak lekarze, albo nie wiedzą, alko nie potrafią wytłumaczyć.

    Renia7910, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópeczko ślicznie wygląda Twój wykresik, bardzo mocno zaciskam kciuki i czekamy na kolejnego kropeczka <3

    Niezapominajeczko gratuluje udanych zakupków super :) pogody też ehhehe u Nas nadal kiepsko, nie pada ale pochmurno i szaro-buro jest :(

    Wyniki odebrane, mocz ok, a w morfologii pojechal mi w dół hemokryt i erytrocyty czyli chyba żelaza mi brakuje, ciekawe czy lekarz jutro coś mi przepisze.

    A Wy na jakim poziomie macie erytrocyty i hemokryt w ciąży ???

    niezapominajka, Stópka lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Stópeczko ślicznie wygląda Twój wykresik, bardzo mocno zaciskam kciuki i czekamy na kolejnego kropeczka <3

    Niezapominajeczko gratuluje udanych zakupków super :) pogody też ehhehe u Nas nadal kiepsko, nie pada ale pochmurno i szaro-buro jest :(

    Wyniki odebrane, mocz ok, a w morfologii pojechal mi w dół hemokryt i erytrocyty czyli chyba żelaza mi brakuje, ciekawe czy lekarz jutro coś mi przepisze.

    A Wy na jakim poziomie macie erytrocyty i hemokryt w ciąży ???


    Ja nawet nie wiem ale wyniki tez nie byly dobre odrazu żelaz dostałam i potas mam brać i brać :)

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to u mnie pewnie będzie tak samo :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
‹‹ 896 897 898 899 900 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ