X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 13 marca 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Stópeczko mam nadzieję, że to pomyłka w labo, lub nie jest tak jak podejrzewa lekarz. <3
    Miłej niedzieli dziewczyny! :*

    Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dtopko jak się czujesz? Sypiasz w ogóle? Nie zazdroszczę tego czekania, to chyba najdłuższy weekend w Twoim życiu...

  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 13 marca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszej nocy jak zobaczyłam wyniki nie spałam w ogóle, odbiło się to zmęczeniem i wczoraj padłam jak długa ok 20ej...
    Dziś psychicznie trochę lepiej, co jakiś czas czuje trochę podbrzusze, ale nie jakoś bardzo.... co trochę daje mi nadziei, że może będzie dobrze...

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopóki lekarz nie powie że na 100% jest źle to jest dobrze chociażby nie wiem co. Odpoczywaj i spróbuj zająć czymś myśli, i przede wszystkim bądź dobrej myśli.

    A tak w innym całkiem tonie - jak często dochodzicie do wniosku że poślubiłyście kretyna?

  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 13 marca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Dopóki lekarz nie powie że na 100% jest źle to jest dobrze chociażby nie wiem co. Odpoczywaj i spróbuj zająć czymś myśli, i przede wszystkim bądź dobrej myśli.

    A tak w innym całkiem tonie - jak często dochodzicie do wniosku że poślubiłyście kretyna?

    Renia ja mam to szczęście, że chyba nigdy. A co Twój odwalił?

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 13 marca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópko cały czas o Tobie myślę i modlę się za Ciebie. Mam nadzieję, że ta diagnoza lekarza się nie potwierdzi...

    Stópka lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 13 marca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki stopko kochana trzymam kciuki i wierze,ze lekarz sie myli i.wszystko jest w porzadku,Renius co odwalil? Moj ostatnio jest aniolem,ale czasem tez mam takie przeblyski hehe a mi dzis bella oznajmia,ze ciaza donoszona ale to oszustwo,ciaze donoszona bedzie za tydzien,ale jak milo to przeczytac :) ja dzis lenie sie ,na obiad do tescio wiec nic nie robie...juz nie mam mocy nawet :)

    kehlana_miyu, Stópka, Renia7910, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Stopko ja nawet nie dopuszczam mysli ze cos jest nie tak.Zobaczysz ze jest wszystko wporzadku.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 13 marca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópko, kochana, przytulam i mam nadzieję, że czarne scenariusze się nie potwierdzą.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 13 marca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam taką nadzieję.
    Mój M. właśnie pojechał na 90lecie swojego dziadka, przynajmniej mam chwilę na spokojne popłakanie sobie. Przy nim się trochę wstrzymuje, bo widzę, że jego to też boli, choć do końca nie zdaje sobie sprawy z tego co to może oznaczać.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż wczoraj wykrzyczał mi że go oszukuję bo on łyka całe garście tabletek a ja pale 4 papierosy dziennie. Jak widać nie widzi różnicy pomiędzy suplementami diety a hormonami i sono-hsg.
    Do tego wczoraj jak byliśmy w klubie to ktoś mu powiedział że ma fajną żonę, a on to odebrał jako dowód zdrady.
    Pól nocy zastanawiałam się czemu poślubiłam akurat tego człowieka...

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 13 marca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu przytulam mocno! <3

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 13 marca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu, ręce opadają czasami z tym Twoim...

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 13 marca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniuś, chyba musisz z nim poważnie pogadać. Oni pewne rzeczy odbierają trochę inaczej. A co do sytuacji w klubie to fakt przesadził, ale może miał trochę w czubie, a może on tam sobie coś uroił w swojej główce?

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 13 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópko kochana, cały czas o Was myślę. Mam nadzieję, że prognozy się jednak mylą <3

    Reniu, z moim też nie jest różowo, ale nauczyłam się już to zlewać po całości. Jego depresje i domysły staram się przeczekać. Działa. Chyba nam się trudne przypadki zdarzyły ;) Dzielna bądź :)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Renia faceci to toboły,ja mam czasami wrazenie ze mówię w jakims niezrozumialym jezyku i to co staram się przekazac mojemu mężowi, jest przez niego tlumaczone,wybiorczo wklejane i przerabiane w tym jego mozgu.
    Po moim kilkunastominutowym monologu słyszę - co mówiłaś? Albo - nie mam do tego glowy ,jestem zajety.
    A we mnie krew się gotuje.
    Wczoraj pojechal po swoich rodzicow i moja mamę i wiecie co?Zapomnial po drodze zabrac moją mamę ,przyjechal do domu bez niej .

    niezapominajka, Renia7910 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stopka jestem z toba !!!!!! Troche głupio ze lekarz ci mówi o takich rzeczach po samych wynikach nie widząc obrazu Usg !! Mój lek tez podejrzewała ciążę pozamaciczna bo cos w jajniki widziała ale nie straszyła mnie niepewnymi diagnozami.

    Daj znać !!! :-* wspieram!!

    Renia w małżeństwie zawsze będą takie głupie sytuację,, !! U nas 8 lat jest i czesto jskies spory o głupoty !! Trzeba poprostu pogadać szczerze !!

    Ja pi pregnylu tez miałam test pozyt do konca @ i klucia w podbrzuszu i byłam senna taka zrypana :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację - ręce opadają, a do mnie znów wróciły wątpliwości czy poślubiłam właściwego człowieka...
    Kasiu no u mnie wyszedł właśnie 5 pod rząd pozytywny test ovu i mam,wzdęty brzuch i ciężkie piersi. Tym bardziej śmieszy zarzut że łykanie suplementów diety jest niesamowitym poświęceniem w walce o dziecko.
    Ciężką mam dzisiaj niedzielę, głupio mi że tak Wam się żale, tym bardziej że wszystkie czekamy na wieści od lekarza Stopki...

  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 13 marca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Stopka jestem z toba !!!!!! Troche głupio ze lekarz ci mówi o takich rzeczach po samych wynikach nie widząc obrazu Usg !! Mój lek tez podejrzewała ciążę pozamaciczna bo cos w jajniki widziała ale nie straszyła mnie niepewnymi diagnozami.

    Daj znać !!! :-* wspieram!!

    Renia w małżeństwie zawsze będą takie głupie sytuację,, !! U nas 8 lat jest i czesto jskies spory o głupoty !! Trzeba poprostu pogadać szczerze !!

    Ja pi pregnylu tez miałam test pozyt do konca @ i klucia w podbrzuszu i byłam senna taka zrypana :/

    On nie za bardzo chciał mi powiedzieć, ale ciągnęłam go za język co to może oznaczać, no i wydusił, że po tym zapaleniu macicy co miałam po HSG-USG co w grudniu byłam w szpitalu i po przyroście bety o zaledwie 45% może to być ciąża pozamaciczna, ale mam się nie martwić i stawić w poniedziałek do niego do gabinetu, żeby sprawdzić. Jak zapytałam o duphaston czy mam brać to powiedział, że narazie nie. Zobaczymy co wyjdzie po badaniu w pon. Jeśli ciąża jest zdrowa to się utrzyma, a na wizycie najwyżej mi leki.
    Ja mam złe przeczucia, że może mieć jednak rację... brzuch pobolewa mnie tylko z jednej strony, a z tego co czytałam to dość typowe dla CP.
    Ja z jednej strony się cieszę, że powiedział mi o swoich podejrzeniach, bo przynajmniej mogę się wypłakać w domu, a nie w u niego w gabinecie czy w szpitalu. Ja przynajmniej mogę M. trochę uświadomić co to znaczy i czego może się spodziewac...

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stopko to nic nie znaczy, ja też miałam bóle z,jednej strony i ciąża była umieszczona prawidłowo <3

    Wiaterek lubi tę wiadomość

‹‹ 910 911 912 913 914 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ