X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 16 marca 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópka wrote:
    Cześć dziewczyny, ja na pobranie krwi czekam...
    A jak tam nasze ciężarne się czują?
    Ciężarówki myślą o Tobie i mocno przytulaja! :*

    Stópka, monilia84, kehlana_miyu, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stopko <3

    Monilka 3x dziennie mam brac

    Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 16 marca 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stopeczko jakos dajemy rade,juz mi sie narzekac nie chce,bo chodze i stekam tylko...wydaje mi sie,ze moje dziecko ma za ciasno w brzuchu,ze juz skura nie da rady sie wiecej naciagnac i ze Zosia sie tam gniecie,wydaje mi sie,ze Zosia strasznie urosla od tych 2 tygodni,zobaczymy dzis bo mam wizyte wieczorkiem;) Jezu jak ten czas zapiepsza Majoweczka urodzila,a niedawno byla poerwsza na forum ktora zobaczyla 2 kreski,przed wczoraj Alicjia urodzila prawie 4 kg core i to silami natury,czekam teraz na Justynke,czop jej juz odszedl wiec pewnie niebawem sie zacznie i tak wczoraj myslalam i smutno mi bylo,ze tyle czasu minelo i juz kazda powinna spdziewac sie dzidziusia i byc szczesliwa,jakie to kurwa nie sprawiedliwe...ale ja wierze w to,ze wszystkim sie uda,wczesniej czy pozniej,bo twarde z was babkie I zadna sie nie Poddaje i walczy o swoje,a to musi sie wczesniej czy pozniej skonczyc pozytywnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 08:47

    Agnieszka0812, Stópka, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 16 marca 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    Stopko <3

    Monilka 3x dziennie mam brac
    Ja też brałam 3 razy dziennie po 2, a teraz biorę 2x2
    Tak mi dzisiaj ciśnienie skacze, że masakra, no i w nocy rwa się odezwała i cała noga strasznie boli :-/

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 16 marca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópko <3

    U mnie negatyw. W ogóle progesteron z poniedziałku niecałe 11 więc chyba nic z tego. Dzisiaj jeszcze badałam, ale nie mam jeszcze wyników. No nic. Jutro egzamin - trzymajcie kciuki. W sobotę spróbuję znów zatestować

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ilonia ty juz odliczaj dni do rozpakowania :)
    Przepraszam dziewczyny ze ja tak przeskakuje z tematu na temat ale nie zawsze mam czas na nadrobienie czytania naszego forum.
    Przychodzę z pracy ztyrana na maksa.
    Dzis klientka mi odwolala wizyte wiec chwila przerwy.
    Ja z rana zaczelam kiepsko dzien ,mam takie sensacje jelitowo żołądkowe ze z chęcią poszlabym spac do domu.
    A to wszystko moja wina,jestem przed @ i apetyt taki ze namieszalam z jedzeniem - zupa pomidorowa i ryz na mleku na slodko,potem czekolada ,kabanosy ,babka gotowana, popijalam caly czas napojem gazowanym .A dzis mam karę :(

    ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 16 marca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópko <3

    Mnie rozłożyło jakies przeziębienie. Od wczoraj nie wiem jak się nazywam :/

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Ja też brałam 3 razy dziennie po 2, a teraz biorę 2x2
    Tak mi dzisiaj ciśnienie skacze, że masakra, no i w nocy rwa się odezwała i cała noga strasznie boli :-/

    No ja 3x1... powiem wam, ze taka zmęczona byłam, że leżałam i nic nie kontaktowałam. Z usg wiem tylko tyle, że synek prawidłowo się rozwija... gin widział, że ledwo co siedzę wiec takie szybkie usg robił żeby posprawdzać..
    Dziś 2 skurcze miałam ale takie mocne aż mnie macica zabolała... szybko brzuszek mi twardnieje... boję się, że przedwcześnie urodzę, że szyjka całkowicie puści a to dopiero 31 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia nic nie jest sprawiedliwe, szkoda mi Stopki, Sysi, Kasi, Rudzik, mnie samej :/ ale wierzę że kiedyś czas na nas przyjdzie, nie wyobrażam sobie inaczej.

    Co do zachcianek - ja jestem na etapie zagryzania czekolady śledziem więc póki co jest fajnie ;)

    Agnieszka0812, Stópka, s1985 lubią tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Ilonia nic nie jest sprawiedliwe, szkoda mi Stopki, Sysi, Kasi, Rudzik, mnie samej :/ ale wierzę że kiedyś czas na nas przyjdzie, nie wyobrażam sobie inaczej.

    Co do zachcianek - ja jestem na etapie zagryzania czekolady śledziem więc póki co jest fajnie ;)

    Oczywiście Renia, że tak. Same zobaczycie, że już całkiem niedługo. Co się odwlecze to nie uciecze :)
    Progesteron z dzisiaj 16,5 więc nie tak źle.

    Nadziejko jesteś pod opieką lekarza więc wszystko będzie dobrze. Mały niech sobie jeszcze pomieszka chwilkę w brzuszku <3

    pełna_nadziei, Renia7910, Agnieszka0812, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Oczywiście Renia, że tak. Same zobaczycie, że już całkiem niedługo. Co się odwlecze to nie uciecze :)
    Progesteron z dzisiaj 16,5 więc nie tak źle.

    Nadziejko jesteś pod opieką lekarza więc wszystko będzie dobrze. Mały niech sobie jeszcze pomieszka chwilkę w brzuszku <3

    Wiaterku trzymam kciuki za testowanie :*
    najgorsze jest te twardnienie brzucha bo troszke w domu cos porobie i juz jest twardy... moze po magnezie sie poprawi i Julek posiedzi do terminu :*

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 16 marca 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejko...dziewczynki.,,pamietacie jakie mialam jaja z szyjka,twardnieniem z jakis miesiac temu,wlasnie jestem po wizycie,szyjka wysoko,pieknie trzyma,glowka wysoko i nic nie zapowiada na wczesniejszy porod,mimo twardnienia dosc czestego i skurczy,mala bez problemu dotrwac powinna do 8 wiec roznie To bywa,balam sie jeszcze miesiac temu,ze urodze wczesniej a teraz zaczynam sie zastanawiac czy ja czasem nie przenosze :) tego tez bym nie chciala.Mala wazy juz 2800 wiec ma prawie tyle co Aurela podczas porodu a tu jeszcze ladne 3 tygodnie przed nami,wiec bedzie duza kobitka z niej chyba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 19:50

    Renia7910, Rudzik39, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki,
    miałam dziś drugi monitoring, 12dc pęcherzyk 22mm..zdziwiłam się że taki już duży jak na ten dzień bo zawsze miałam trochę pózniej owulkę ale jest najlepsze jest to,że testy nie wykazują piku LH,nawet ta druga kreska jest prawie niewidoczna..dziwne to jest,chyba jeszcze hormony nie doszły do równowagi..


    Ale wiecie co jest najlepsze???/?
    babka mi dziś mówi,że chyba mam macicę dwurożną,bo akurat dziś to dobrze widać przed owulką.nie no masakra,czy jest możliwe że nikt przez np 10 lat by tego nie zauważył? a do niej chodzę od pół roku...
    czytałam że taką macicę ma 0,5% i w większośći są one mylone z przegrodą macicy,co już może powodować poronienia..ale trzeba to stwierdzić w badaniu laparoskopowym z hiseroskopią..lekarka powiedziała,że jak teraz jeszcze raz poronię to zrobimy to badanie..ale to chyba będzie taka stuprocentowa diagnoza..sama już niewiem

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!:)
    Miłego dnia! <3

    monilia84, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Milego dzionka !!!

    Agnieszka0812, monilia84, niezapominajka lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovella w Rossmannie w promocji :P

    niezapominajka lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Lovella w Rossmannie w promocji :P

    Aguś powiedz mi kupujesz płyn czy proszek do prania ubranek ???

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Hej dziewczynki,
    miałam dziś drugi monitoring, 12dc pęcherzyk 22mm..zdziwiłam się że taki już duży jak na ten dzień bo zawsze miałam trochę pózniej owulkę ale jest najlepsze jest to,że testy nie wykazują piku LH,nawet ta druga kreska jest prawie niewidoczna..dziwne to jest,chyba jeszcze hormony nie doszły do równowagi..


    Ale wiecie co jest najlepsze???/?
    babka mi dziś mówi,że chyba mam macicę dwurożną,bo akurat dziś to dobrze widać przed owulką.nie no masakra,czy jest możliwe że nikt przez np 10 lat by tego nie zauważył? a do niej chodzę od pół roku...
    czytałam że taką macicę ma 0,5% i w większośći są one mylone z przegrodą macicy,co już może powodować poronienia..ale trzeba to stwierdzić w badaniu laparoskopowym z hiseroskopią..lekarka powiedziała,że jak teraz jeszcze raz poronię to zrobimy to badanie..ale to chyba będzie taka stuprocentowa diagnoza..sama już niewiem

    U mnie lekarz, też podejrzewa, że jest jakaś przegroda... Na ostatniej wizycie właśnie coś wspominał. No i faktycznie można to tylko po laparoskopii dokładnie stwierdzić.

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Aguś powiedz mi kupujesz płyn czy proszek do prania ubranek ???
    Ja używam proszku dzidziuś i proszku bobini i płyn do płukania bobini, ładnie delikatnie pachną, a płyn do prania idzie jak woda i tak nie zmiękczy jak proszek plus płyn do płukania, a mam bardzo twardą wodę

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Przesilenie wiosenne ,chodzę jak pijana,w glowie się kręci i mdli mnie .
    Brzuch i krzyz boli bo @idzie.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

‹‹ 914 915 916 917 918 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ