X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Nadziejko, ja miałam poważne problemy w poprzedniej ciąży - takie skurcze spowodowały rozwieranie się szyjki. Ja miałam uczucie, jakby mi Młody już do kanału rodnego wlazł ;) Zalecono dużo odpoczynku, początkowo nawet nakaz leżenia i wstawania tylko na siku. Skurcze z czasem zelżały ale byłam obstawiona magnezem z potasem i no-spą. Twój mąż ma rację - postaraj się więcej odpoczywać, ubranka wstawisz i rozwiesisz, ale z prasowaniem i dłuższym staniem przy desce to bym się już zastanowiła... A jak Cię to niepokoi, to pędem do lekarza.
    Bylam na wizycie we wtorek i gin wlasnie tylko mowil ze szyjka sie rozluznila.. ale dzis odczulam jakby maly pchal mi sie na szyjke . Troszke posprzatalam i leze ciagle, ale juz mam dosc z checia bym poszla na spacer.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny, pytała któraś z Was o wykres więc udostępniłam, nic na nim ciekawego nie ma.
    Nie znam,się na szyjkach i skurczach więc się nie wypowiem. Jedno tylko poradzę żeby odpoczywać jak najwięcej. Ciąża to nie czas na wielkie porządki itd.
    Mi pregnyl daje popalić, nawet już nie chce mi się wymieniać wszystkich objawów. Dotknąć się nie mogę, wszystko mnie boli, to już naprawdę jest męczące z tymi hormonami, co miesiąc przez pól miesiąca się męczę i nic z tego nie wynika...
    Jutro badania J.

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 18 marca 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    Bylam na wizycie we wtorek i gin wlasnie tylko mowil ze szyjka sie rozluznila.. ale dzis odczulam jakby maly pchal mi sie na szyjke . Troszke posprzatalam i leze ciagle, ale juz mam dosc z checia bym poszla na spacer.
    Odpuść kochana. Zostało Ci tylko jeszcze 7tyg do donoszenia ciąży. Ja chodziłam przez 2 m-ce tylko od okna do okna ;)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Reniu dolaczam do ciebie ze swoim fatalnym samopoczuciem ,cholera jasna masakra z moim PMS,w krzyzu łamie a w gabinecie mam wciąż klientow na masaże.
    W niedzielę leżę i nic nie robię.
    Dziołchy wy tez leżeć proszę i nie szaleć.
    Stopko jestem myslami z Tobą ♡.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko odpuszczam :) jedynie wpakuje ubranka w karton i mamie zawioze zeby poprala i poprasowala :) znowu zlapal mnie skurcz w macicy ale jaki bolacy... chyba dlatego ze golilam sie bo nawet na wizyte wtorkowa nie mialam sily a zarosnieta bylam ze ohoho ;p

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    Niezapominajko odpuszczam :) jedynie wpakuje ubranka w karton i mamie zawioze zeby poprala i poprasowala :) znowu zlapal mnie skurcz w macicy ale jaki bolacy... chyba dlatego ze golilam sie bo nawet na wizyte wtorkowa nie mialam sily a zarosnieta bylam ze ohoho ;p
    I słusznie :)

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 19 marca 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Reniu trzymam kciuki za Ciebie, żebyś dzielnie zniosła ewentualne foszki męża na dzisiejszych badaniach :*
    Niezapominajko dobrze, że powiedziałaś swojemu magikowi, ale co on na to, powiedział coś? Pełna nadziei może masz skurcze przepowiadajace, ja w pierwszej ciąży miałam od 20 tc, macica ćwiczy. Tylko musisz uważać, żeby nie przeszły w porodowe, odpoczywaj dużo, nie nadwyrezaj się! Kasia dzisiaj miała testować... Kehlana jak się czujesz?
    Dziewczyny co tam u Was? Ilonia ostatnia prosta <3
    Miłego weekendu

    Renia7910, monilia84, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 19 marca 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My witamy sie w 34tc <3

    Od rana mam lenia :)
    Mały kopie jak szalony od rana, Klaudia właśnie wstała takze biore sie za robienie śniadanka :)
    Miłego dnia <3

    Agnieszka0812, kehlana_miyu, Renia7910, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 19 marca 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Nareszcie weekend :)

    Nadrabiam Was teraz, bo w pracy nie bardzo mogę, a po pracy jestem wykończona. Niby nie mam ciężko w obecnej pracy, o niebo mniejsze obciążenie niż w mojej poprzedniej, ale ostatnio ciężko mi te 8h wysiedzieć, przysypiam nad laptopem... Nie chcę jeszcze w pracy mówić o ciąży, więc nie mogę też liczyć na żadną taryfę ulgową.

    Ale dzisiaj dzień leniwca z mężem <3

    Renia7910, Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 19 marca 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus testowalal wczoraj i wyszedl mi.bladzioch wiec czekam do jutra na powtorke :-)

    s1985, Renia7910, Agnieszka0812, ilonia1984, Arleta, Stópka, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 marca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Agus testowalal wczoraj i wyszedl mi.bladzioch wiec czekam do jutra na powtorke :-)
    a dziś nie będziesz robiła?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 19 marca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie :-) dzis odpuszczam. Poprzednio tak zaczelam panikowac jak mi bladzioch wyszedl ze teraz chce do tego z zimna glowa podejsc. Jak jutro zatestuje to bedzie na czas :-)

    Agnieszka0812, Arleta, monilia84 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu wstrzymujemy oddech <3 jejku!!!! :D

    My w klinice w kolejce czekamy.

    Wiaterek, Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 19 marca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu daj znać po wizycie :-)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Milego dnia dziewczyny!!!!

    Renia7910, Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Reniu daj znać po wizycie :-)
    To badania nasienia i krew - przeciwciała u J, tak więc niczego na razie się nie dowiem. J przeżywa...

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 19 marca 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci się martwia takimi rzeczami niestety :-\ moj badanie nasienia tez przeżywał jak stonka wykopki. Ale przezyl i o dziwo nie narzeka nawet ze bierze jakies suplementy. No ale jemu wszystko dobrze wyszlo...

    Renia7910, Agnieszka0812, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 19 marca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, trzymam po cichu kciuki za powtórkę :)
    Renia, uzbruj się w cierpliwosć, bo Twój mąż do odebrania wyników może być marudny ;)
    Aga, powiedziałam magikowi, że mam cukrzycę, to się zmieszał i kazał zrobić tylko mocz, morfologię i coś tam jeszcze.

    A mi na ustach wyszła opryszczka gigant i coś czuję, że w nosie też się coś kroi :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2016, 09:28

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Kasiu, trzymam po cichu kciuki za powtórkę :)
    Renia, uzbruj się w cierpliwosć, bo Twój mąż do odebrania wyników może być marudny ;)
    Ostatnim razem wpadł w histerię i chciał odejść takie złe wyniki były, więc tym bardziej przeżywa teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko to magik niezły widzę...
    Czekamy 28 minut pod drzwiami laboratorium na pobranie krwi. Przed nami był 1 pacjent.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

‹‹ 916 917 918 919 920 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ