X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Ja już po. Oczywiscie bez usg. Dostalam dupka na ten skaczacy progesteron i magnez. Mam zrobić sobie usg, morfologie i mocz i przyjechac za miesiac. Aż mnie wkurza to jeżdżenie ale zrobię przecież wszystko żeby było dobrze. I mam mierzyć ciśnienie w domu bo bardzo szybko szłam do niej i miałam 160/90. Oczywiscie nikt mnie nie chciał słuchać że jest zaklamane :-)
    Powinni Ci zmierzyć drugi raz po wizycie, trochę dziwne, że jednak wizyta bez usg. Ja właśnie zawsze czekałam na to usg :-P

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale to jest babka od diagnozowania problemu i dobierania lekow i ona nie prowadzi ciąży jako tako :-\

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo wszystko szkoda, że bez USG. Ale masz już w sobotę, dobrze pamiętam?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    Ilonka no to czekamy z Wami na Zośkę <3
    Sysiu, jeśli to nie żywa czerwona krew, to powinno być dobrze. Też miałam takie plamienie chyba w 12tc i okazało się, ze kosmówka się odkleja. Poleżałam tydzień i jest ok do teraz. Zresztą widziałam, że dzisiaj tempka poszła w górę. Byłaś na becie?
    Kehlana, wielkie to Twoje dziecię. Niech rośnie zdrowo, a Ty zacznij się w końcu cieszyć :)
    Wiaterku, wkurzające jest, że przejeżdżasz pół Polski do lekarza, płacisz niemałe pieniądze, a baba Ci nawet usg nie zrobi, żeby zobaczyć czy wszystko w porządku i leci schematem :/ Miejmy nadzieję, że te jej schematy są skuteczne, czego Ci bardzo życzę.
    Reniu, przytulam Cię mocno. Pamiętam jak przy pierwszej IUI lekarz za późno kazał nam przyjechać i było już po ptakach :( Jakież było moje rozczarowanie. Liczę, że u Was jednak to tylko kwestia czasu, Twój mąż podleczy to zapalenie i że będziecie mogli się cieszyć ciążą, a później dzieciątkiem. <3
    Monia, gdzie foty po tuningu?
    Aga, jak nocki?
    Rudzik, puścił Cię ten kręgosłup? Obyś nie musiała pójść na zwolnienie...

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Mimo wszystko szkoda, że bez USG. Ale masz już w sobotę, dobrze pamiętam?

    Tak :-) wiec jeszcze tylko jutro i w sobotę o 11 podgladamy :-)

    Agnieszka0812, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko ja ostatnio śpię jak zabita, oprócz oczywiście 5 krotnego wstawania na siku :-P rano nie mogę się dobudzić... W poniedziałek i wtorek byłam na ktg, w sobotę na ostatnie przed porodem badania i w przyszłym tygodniu znowu ktg. Dziś strasznie hormony mi buzują, leżę i rycze... Ciśnienie skacze i mam zwiększoną dawkę leku od ciśnienia na 3 razy dziennie. Rozmawiałam z moją położna i śmiała się, że jak wytrzymam,to możemy rodzic 1 maja :-P
    18 mam wizytę u gina, mam nadzieję, że szybko mi zleci, bo dni mi się dłuža niemiłosiernie

    niezapominajka lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga, ja już wstaję dwa razy w nocy, inaczej sikam sobie po nogach ;) Kurczę - Ty będziesz następna do rozpakowania :) Może odpoczywaj jeśli Ci to ciśnienie tak wariuje. A co do hormonów, no cóż... Sama się momentami nie poznaję... Dobrze, że większość czasu jestem sama, bo ktoś mógłby rykoszetem dostać ;) A dlaczego to ktg musisz robić? Coś się dzieje? czy dla własnego spokoju?

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    aga, ja już wstaję dwa razy w nocy, inaczej sikam sobie po nogach ;) Kurczę - Ty będziesz następna do rozpakowania :) Może odpoczywaj jeśli Ci to ciśnienie tak wariuje. A co do hormonów, no cóż... Sama się momentami nie poznaję... Dobrze, że większość czasu jestem sama, bo ktoś mógłby rykoszetem dostać ;) A dlaczego to ktg musisz robić? Coś się dzieje? czy dla własnego spokoju?
    Ja i bez ciąży co najmniej raz wstaję w nocy do łazienki, a leki od ciśnienia dodatkowo są moczopędne :P ciśnienie pod koniec zawsze trochę świruje, no i pogody też nie są bez znaczenia... co do ktg, przede wszystkim ze względu na przepływy, są w normie , ale muszę to kontrolować, po drugie ciśnienie, no i chyba dla mojego spokoju też ;)

    niezapominajka lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na majówkach rozpakowywanie rusza pełną parą, dziś w nocy urodziły się bliźnięta, chłopczyk i dziewczynka, a w marcu urodziła założycielka majówek (albo w lutym?), kolejne już mają terminy cc

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hejka dziewczynki!
    Wiaterku czekamy na zdjecia z usg:)
    Kregoslup masakra,mam jakis nerwobol, do pracy chodzę na kilka godzin bo nie wyrabiam.
    Jeszcze moj mąż mnie wnerwil bo bylusmy pare dni temu u znajomych ktorzy spodziewaja się dziecka,moj wypil i zaczal gadac przy koledze ze moze my jeszcze cos zmajstrujemy.
    Po czym wczoraj mowie mu ze trochę ostatnio zaszalelismy a mialam dni plodne i co uslyszalam ,ze pieknie bym nas teraz zalatwila jakbym byla w ciąży.
    Dobrze ze mam wywalone na jego teksty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci...

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Widzę że Aga nie zapomniałaś o mojej przemianie ehehehe

    Oto ja w masce zorro :)

    95bd73cb5a0f78c0med.jpg

    Wiaterek, s1985, kehlana_miyu, Renia7910, ilonia1984, Rudzik39, niezapominajka, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 45,26 więc szału nie ma 108,8 progesteron

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku co do ciśnienia to u mnie też zawsze na każdej wizycie jest wysoko, ale mierzą mi po wizycie i już się powoli stabilizuje.

    Szkoda że nie miałaś USG ale w sobotę zobaczysz swoją maleńką kruszynkę a to już niedługo i będzie super <3

    Nio Aga maj się rozkręca ehehehheh ciekawe kiedy Nas dopadnie :)

    Rudzik co ja bym dała żebyś go tak pięknie załatwiła, bo wierzę że dla Ciebie to maleństwo to byłby taki cud jak dla Mnie <3 Zdróweczka Ci życzę z tym kręgosłupem

    Iloncia Ty się nam codziennie melduj bo wiesz jutro piąteczek ehehhe :)

    Niezapominajko a Ty jak się czujesz ???

    Ja od wczoraj mam jakieś takie gorsze dni, chodzę przybita, łóżeczko złożone a ja nie potrafię jakoś się cieszyć, nie wiem czy strach mnie coraz bardziej ogarnia, nerwowa się zrobiłam.
    Dobrze że faceci od remontu mają w pon albo wtorek być i wywalić te durne rury i możemy brać się za skończenie remontu to już jakieś światełko mi się pojawia w tunelu.

    Martwie sie tym że może mnie nie być na Komunii Klaudii :( Pisałam dzisiaj z tą "przyjaciółką" i poczułam że już nas nic nie łączy ona jakby mogła to krytykowała mnie na każdym kroku za każde zachowanie a szkoda gadać, taka samotna sie czuje :(

    Miłego dnia i spokojnej pracy pracującym <3



    Renia7910, Rudzik39, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiu <3 nie znam się zbytnioale chyba rzeczywiście powinna być wyższa :/ kiedyś musi się udać...

    Monia śliczna fryzurka. Ja też mam takie koleżanki, jakoś tak przypadkiem tracę z nimi kontakt ;)

    Nic nie mówcie o obniżonym samopoczuciu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2016, 13:09

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysiu tez sie nie znam ale tez mi sie wydaje, ze za maly przyrost :( umow sie z lekarzem i niech zrobi usg... moze jednak bedzie jeszcze dobrze.
    A co do kolezanek to tez trace kontakt, nie wiem czemu. Z przyjaciolka mialam taki dobry kontakt a dzis tak jakbysmy sie nie znaly i wgl... ahh szkoda gadac

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To że mały to wiem a usg po co i tak nic nie będzie widać

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a krwawienia jeszcze masz ? bylas to wszystko skonsultowac z ginekologiem

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    a krwawienia jeszcze masz ? bylas to wszystko skonsultowac z ginekologiem
    wizyte mam równo za tydzien, najnizszy przyrost jaki jest dopuszczalny w 48 h to 35 % u mnie jest 50% to jeszcze iskra się pali

    monilia84, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba miec zawsze nadzieje sysiu !

    Renia7910 lubi tę wiadomość

‹‹ 932 933 934 935 936 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ