X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Współczuję niezapominajko.
    Wlasnie zaczelam plamic.
    Czyli jaki jest najlepszy sposob na wywolanie @-zrobic test ciazowy.
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 15:26

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Powiedzialam mezowi ze zrobilam test bo podejrzewalam ciążę.Zaczal się smuac ze ładną niespodziankę chcialam mu zrobic. Kazal mi isc do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne.

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik, przytulam :(

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki orientujecie sie czy przy skroconej szyjce mozna upraawiac seks ? tyle czasu nie mialam ochoty bo ponad miesiac moze nawet i dluzej a teraz mam taka chec ze jak bym meza dorwala to chyba bym go zajezdzila hehehe ale wlasnie nie wiem czy przy tej szyjce mozna. Juz nie mowie o jakims ekstremalnym seksie tylko takim jakims spokojnym... widze ze meza tez to troszke dobija, ze nie mamy bliskosci zadnej...

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejko, zależy jaka dł tej szyjki. Nawet jeśli zaryzykujesz, to gumka niezbędna, bo sperma może wywołać skurcze macicy. Ja miałam zakaz w poprzedniej ciąży przez skróconą szyjkę.

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie nie wiem jaka dl.. no nic poczekam sobie zeby przynajmniej ciaza byla donoszona :)

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik :(
    Bardzo mi przykro że teścik negatywny i że twój mąż tak zareagował to okropne :(
    U nas tragiczna noc, pozazdrościłam Ci Aguś tego częstego wstawania i też co chwile wstawałam. Teraz kiedy moge spać dłużej bo w domu pusto to oczy mam wielkie i ze spania nici :)
    Miłego dzionka życze :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziczku przykro mi bardzo, bo nie dosyć że negatyw to jeszcze reakcja męża taka...
    Przytulam Cię mocno! <3
    Nadziejko, tak jak pisała niezapominajka, możecie niechcący wywołać przedwczesny poród, ale już nie długo ;-)
    Monika ja dzisiaj wyjątkowo dobrze spałam, ale wczoraj miałam intensywny dzień i może dlatego i o dziwo tylko 4 razy łazienka, tak to rozumiem ;-)
    Miłego dnia dziewczyny!

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rańca
    Polska służba zdrowia to jest jakiś kosmos!!!!!!!! Chciałam się dzisiaj zarejestrować do okulisty, bo mam zapalenie spojówek - termin na lipiec, ale jeszcze nie mają grafiku, więc nie rejestrują. Młodego muszę na CITO do Por. Endokrynologicznej zapisać - CITO czyli 5.10 :/ Kuźwa, jak tu żyć ja się pytam :/
    A tak poza tym nocka straszna, wargi sromowe mam tak opuchnięte, że niedługo nie będę w stanie nóg złożyć. Nic już nie pomaga. Chodzę po domu bez gaci i robię okłady z Tantum Rosa, ale ulga tylko na moment :( A na weekend mam wyjazd do SPA w ramach integracji z pracy i nie wiem, czy mam ryzykować. Najwyżej będę leżeć w pokoju hotelowym ;)
    Rudziczku, szkoda, ze to jednak fałszywy alarm :(
    Nadziejko, wytrzymałaś?
    Monia, nie wiem czy Cię pocieszę, ale ja tez nie spałam. Głównie z bólu...
    Sysia, kiedy masz wizytę z podglądaniem Młodego?
    Miłego dnia dziewczyny

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Nadziejko- seks przy skroconej szyjce to jednak zbyt duze ryzyko.
    Dziewczyny jeszcze trochę tego wstawania do sikania zaraz bedziecie budzic się do karmienia waszych bobasow. Zazdroszcze,sto razy bardziej wolałabym to niz zmienianie podpaski i lykanie prochow przeciwbolowych.
    Niezapominajko w Posce specjalista endokrynolog to zawod wart grzechu - szkoda ze moje dziecko nie idzie na medycyne - z takim zawodem kasa gwarantowana.
    U nas prywatnie pan doktor bierze za 15 minutową wizyte od 150 zl.
    Z zapaleniem spojowek musza cie przyjac na oddziale okulistycznym tam zawsze jest pomoc doraźna.
    A na te bolace miejsca nie dostalas zadnych lekow?
    Chomiczko ten gosciu od wozka to rzeczywiście jakis frajer.

    Mam mega doła i nic mnie dzis nie cieszy.

    niezapominajka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko wytrzymalam ;) zdrowie mojego maluszka jest najwazniejsze :) seks zawsze moze poczekac ;)

    niezapominajka lubi tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam jutro wizytę. Boję się. Do wczoraj byłam spokojna. Dzisiaj zaczynam panikować bo małe mdłości, bo piersi mniej bolą. Ja już nie wiem sama co mam zrobić. Każda kolejna ciąża jest dla mnie trudniejsza pod względem strachu :(

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Dziewczyny ja mam jutro wizytę. Boję się. Do wczoraj byłam spokojna. Dzisiaj zaczynam panikować bo małe mdłości, bo piersi mniej bolą. Ja już nie wiem sama co mam zrobić. Każda kolejna ciąża jest dla mnie trudniejsza pod względem strachu :(
    Staraj umawiać się często na wizyty bo to jednak najlepiej uspokaja. To że piersi mniej bolą nic nie znaczy, mdłości też nie! Ja z chłopakami to miałam ciągle mdłości i bolące cyce, a teraz tylko jak zdjęlam stanik, a apetyt na początku miałam niesamowity! Reguły nie ma
    Ale że się denerwujesz, to wierzę i rozumiem! Najlepiej gdybyś się zrelaksowala, ale to też łatwe nie jest... Dobrze ze jutro wizyta, musisz po prostu przeczekać.

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jak wy czujecie ruchy swoich malenstw ? sa mocne czy raczej nie?
    Ja tak od dwoch dni bardzo rzadko wyczuwam ruchy synka a jak juz sa to takie sporadyczne... mam sie martwic ?

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    Dziewczynki jak wy czujecie ruchy swoich malenstw ? sa mocne czy raczej nie?
    Ja tak od dwoch dni bardzo rzadko wyczuwam ruchy synka a jak juz sa to takie sporadyczne... mam sie martwic ?
    U mnie to różnie bywa, raz czuję delikatne ruchy prawne całą dobę, czasem tylko do południa i pod wieczór, ale wtedy niesamowite wypychania, falowania brzucha, szczególnie z jednej strony i wtedy śmiesznie to wygląda, a dziś np jest jakaś ospala, bo prawie nie rusza się, chyba że ją sprowokuje.
    Możesz napić się czegoś zimnego, zjeść coś i położyć się, możesz chwilę posiedzieć z głową w dół. A najważniejsze, że możesz w każdej chwili podjechać na ktg. Wszystko zależy jak bardzo Cię niepokoi ilość ruchów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 12:51

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie teraz chodzę co 2 tygodnie bo po prostu najbardziej się stresuję przed tymi wizytami. Już się cieszyłam, że mi niedobrze, że piersi zaczynają boleć itp., że teraz kiedy tylko chwilowo tego nie ma to zaczynam panikować mimo, że normalnie jestem spokojna i raczej pozytywnie nastawiona. Oczywiście zdawałam sobie sprawę z tego, że spanikuję przed wizytą

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku, to nic złego i dla mnie bardzo zrozumiałe, że się denerwujesz. Ja też panikowałam bardzo. Na początku chodziłam co 2 tyg na wizytę i czasem nawet w międzyczasie na usg... Chciałam zachować zdrowy rozsądek, ale strach był większy :( Tak naprawdę nawet teraz jak w jakiś dzień moje dziecko jest spokojniejsze, to mam różne myśli... Przytulam Cię mocno. Trzeba to wszystko przetrwać.

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie z rana w 36 tydz :) to juz 9 miesiac :)

    niezapominajka, Agnieszka0812, monilia84, kehlana_miyu, Rudzik39 lubią tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laseczki, dzisiaj mam przyjemny dzien - jade do spa na integrację z pracy :)
    Nadziejko, prawie donosiłąś tę ciążę :)
    Miłego dnia

    pełna_nadziei, Agnieszka0812, monilia84, Rudzik39 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
‹‹ 948 949 950 951 952 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ