X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 13 maja 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ze tak nikomu nic nie odp i wogole ale moje myśli są skierowane ku akcji porodowej !! Której brak!!
    Miałam z rana biegunkę i juz sie napaliłam na porod!! Pospacerowałam troche i nic :-\

    Niby dzis termin a mi psychika siada!!! Bo byłam pewna ze do terminu nie donoszę, a tu powtórka z rozrywki :-( :-(

    hsxq6uc.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 13 maja 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Reniu widze ze super się dzisiaj dzionek u Ciebie zaczął he he
    Wiaterku ciesze sie że detektor spełnia funkcję i jesteś kochana sspokojniejsza <3
    Hiacyntka wierze że chciałabyś już mieć Mikiego przy sobie ale niestety nie mamy wpływu na to kiedy maluszki postanowia wyjśc <3
    Niezapominajko super że Jasiu jest zdrowiutki bardzo sie ciesze. Ładnie rośnie :)
    U nas pogoda też sie pogorszyła, słoneczka dzisiaj brak, wiatr wiał takze daremna pogoda :(
    Wczoraj mieliśmy pierwszy krótki spacerek na ważenie, mały chyba będzie lubił podróżowanie w wózku bo po ważeniu płakał a w wózku od razu zasnął, miejmy nadzieje że nastepny dluzszy spacerek bedzie też udany :)
    Pozdrawiamy :)

    Rudzik39, Renia7910, kehlana_miyu, niezapominajka lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Roxa ny za ciebie też trzymamy kciuki :) opowiadaj co u Ciebie! Unormowało się jakoś wszystko? Wrócilas do męża czy jednak przecięłaś ten etap? Nie raz zastanawiałyśmy się co tam u Ciebie :) staracie się nadal? buziaki !
    Dzieki kochana! U mnie niestety nadal zawirowania... Odeszlam od meza po jakims czasie zaczelismy sie.kontaktowac jak normalni ludzie (po tym jak juz zrobil ze mnie wszedzie gdzie mogl ta najgorsza, chcial rozwod przeprowadzac z mojej winy koniecznie w pl, chcial mi sprawe robic ze go naciagnelam na kupno auta choc pieniadze na wspolnym koncie z wspolnych wyplat byly zaoszczedzone, chcial na mnie nagadac cos w pracy zeby mnie zwolnili i tym podobne...) spotkalismy sie tez 3 razy i nasze kontakty jakos zaczely wygladac maz sie staral itp... wiec wrocilam mimo ze z tym z ktorym bylam bylo mi dobrze byl to naprawde zwiazek partnerski gdzie wszystko moglam powoedziec o wszystkim porozmawiac zawsze liczyc na ta druga osobe w pelni... no ale maz to.maz skoro sie stara mowi ze zrozumial wrocilam...
    Nawet kupil mi wymarzonego psa choc te wszystkie.lata slyszalam zawsze ze najpierw dziecko potem pies...
    No i niestety tu sie sielanka konczy...
    Juz poerwszej nocy miałam nie taka pizame nie taka bielizne wszystko bylo nie takie wiec sie rozplakalam i zamknelam na sex zupelnie... maz nie rozumie mimo tlumaczen bez przerwy mnie zmacuje i to zawsze kiedy moze nawet jak ktos siedzi obok co doprowadza mnie do szalu... caly czas dogaduje odnosnie.osoby z ktora bylam... taki najfajniejszy przyklad kiedy powoedzialam ze mnie zoladek.rozbolal to stwierdzil ze moze w ciazy jestem tyle sie nie udawalo.moze z tamtym mi wyszlo... przykre zwladzcza ze wie jak bolesnym tematem jrst dla mnie ciaza... a jest wiele wiecej przykladow... najchetniej maz by chcial zebym rzucila prace i zeby mogl.mnie zamknac w domu...
    Psa tez mi kupil zeby powtarzac ze jak bede chciala idejsc to musze o psie myslec nie tylko o sobie...
    Sam niestety przestal sie starac i cos w sobie zmieniac jak tylko wrocilam...
    No to tak w skrocie co u mnie...

    Ja wchodze i czasem podczytuje mimo ze nie pisze bo nie bardzo mam co...
    Ale dziekuje za pamiec wam wszystkim :*
    Caluje i sciskam!

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa <3

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa kochana przyjdzie czas kiedy sama ocenisz czy jesteś w stanie znieść więcej... A może to minie... Ale nie czekaj zbyt długo, jednak pewne rzeczy się nie zmieniają, przynajmniej ja miałam takie doświadczenia...
    Życzę ci siły moja droga. By znieść jeszcze trochę.
    Póki co - wpadaj do nas na pogaduchy. Niekoniecznie o wielkiej nieobecnej (ciąży) ale ogólnie z nami bądź.
    Buziaki wieczorne, trzymaj się ciepło <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia, Renia dzieki kochane :*

    Ja bardzo testuje teraz to ile jeszcze dam rade tym bardziej ze jestem juz od miesiaca znow u meza a on dokladnie mowi to samo co wczesniej czyli czego to zmienic nie musi ale postepuje dokladnie tak samo jak wtedy kiedy i przez co zaczelo sie nasze malzenstwo rozpadac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej smutne jest to ze nawet jego wlasna rodzona kuzynka ma na tyle dosc jego zachowania ze stwierdzila ze jest zwyczajnym niedojrzalym dupkiem i ze jak odejde na amen to sam sobie bedzie winien i tez to od niej uslyszy :(
    Ostatnio nawet powiedziala ze moglam zostac u tego drugiego i miec spokojne zycie a nie w stresie jaki maz mi teraz rohi... strasznie smutno mi sie zrobilo bo myslalam ze moze przesadzam ale niestety inni tez to widza...

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa strasznie przykro ze masz takie relacje z mężem. Zgadzam sie z Renia ze tak naprawde to wszystko zależy od Ciebie. Ja Cie mocno ściskam i jestem z Toba duchem i wsparciem <3

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa jedno jest pewne - kiedyś będzie lepiej. Tak jest po prostu świat ułożony. Wyczekuj lepszych dni a te po prostu przetrwaj. Przytulam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny...

    Reniu no tak tego jestem pewna.ze.kiedys bedzie lepiej... zastanawiam sie tylko czy to kiedys bedzie z moim mezem czy szybciej doczekam sie tego stawiajac naprawde gruba kreske i zaczynajac zuc na nowo...

  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 13 maja 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa kurde nie wiedziałam ze masz takie problemy!! Mi tez jest ciężko uwierzyć ze egoistyczny facet sie zmieni na lepsze :-\ :-\ musisz być silna i myśleć o sobie !! Zadbać o twoje dobro !!

    Od kiedy przestalam pokazywać słabość w małżeństwie!! Mąż przestał być stale górą nademna!!!

    Sciskam Cie mocno!!

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    hsxq6uc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki hiacyntka :*
    No wlasnie ja tez pokazalam ze moge idejsc ze moze zostac sam i w ogole... ale jak widac nie do kazdego dociera... a zaczelo sie juz to u nas koncem sierpnia poczatkiem wrzesnia jak byl nie do wytrzymania ze nawet licznik w aucie mi sprawdzal czy mam tyle km przejechane ile powinnam czyli tyle co z pracy i spowrotem...

    A jak u ciebie? Cos rusza? Ja tu caly czas kciuki trzymam!

  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 13 maja 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Dzieki hiacyntka :*
    No wlasnie ja tez pokazalam ze moge idejsc ze moze zostac sam i w ogole... ale jak widac nie do kazdego dociera... a zaczelo sie juz to u nas koncem sierpnia poczatkiem wrzesnia jak byl nie do wytrzymania ze nawet licznik w aucie mi sprawdzal czy mam tyle km przejechane ile powinnam czyli tyle co z pracy i spowrotem...

    A jak u ciebie? Cos rusza? Ja tu caly czas kciuki trzymam!


    Rozumiem Cie mój tez chorobliwie zazdrosny !! Zwłaszcza w pracy jak miałam zmianę z mężczyznami :-\ wydzwanial co pól godziny! Jak miałam nockę, musiałam fotkę przeslac z kim mam dyżur, broń Boże z facetem.
    Teraz jest w miare bo jestem na zwolnieniu i później rozwiązują umowr ze mna :-\

    Juz w ogóle happy bo będę siedzieć w domu !!

    Tez 2 razy wyjechałam z rozwodem !! Ehhh narazie jest cisza ale jak to kiedy będzie to nie wiem!! Jak wrócę do pracy czy znowu mu nie odbije!

    Temat małżeństwa to jak trylogia mozna opowiadać bez konca !!!

    Aradia***, Renia7910 lubią tę wiadomość

    hsxq6uc.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 14 maja 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki w związku to nie może być tak, że jedna strona rządzi a jedna słucha. U mnie w domu rodzinnym tak było i obiecałam sobie, że nigdy nie pozwolę na to, żeby facet dyktował mi co mam robić. Mój mąż też nie jest ideałem, kłócimy sie jak każde małżeństwo, ale obydwoje nauczyliśmy się mówić przepraszam. Romek też był o mnie nieziemsko zazdrosny. Do tego stopnia, że był zły na mnie jak wychodziłam z naszym wspólnym kolegą np. na zakupy. Ale ja to szybko ukróciłam. Nie miał powodu do zazdrości i to starałam się mu uświadomić. Mój zrozumiał i teraz tylko czasami jak coś wypije to mu się włącza, ale lekko i na pewno nie w takim stopniu jak wtedy.

    Roxa powiem Ci tylko tyle, że on się nie zmieni. Nie potrafił zrozumieć raz to nie zrozumie i po kilku. Czasami trzeba egoistycznie podejść do wszystkiego i patrzeć na swoje szczęście. Nic na siłę. Przede wszystkim czy Ty go w ogóle jeszcze kochasz? Bo jeśli jesteś z nim tylko dlatego, że to Twój mąż to to jest chyba niezbyt udany związek. Ale ja się nie będę wymądrzać bo po prostu nie mam takich doświadczzeń i nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 14 maja 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa a co tten mężczyzna na to, że wróciłaś do męża? Też wydaje mi się, że Twój mąż się nie zmieni i jeszcze na dodatek wypomina Ci tamtego faceta. Ciężka sprawa ale mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży :*

    Wiaterek, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za wszystkie slowa:*
    Tez nie wiem czy maz sie zmieni... najlepsze ze gadka byla ze jak cos bedzie nie tak mam mowic itp a jak mu mowie co robi nie tak to sie obraza i oburza... ostatnio juz zaczal swoje powiedzenie jak ci sie nie podoba... na co ja no dokoncz bo znow zaczynasz jak kiedys... bo wczesbiej zawsze mi mowil ze jak mi sie nie podoba mam sie rozwiesc i znalezc lepszego...

    Chomiczka no co tamten na to... zaakceptowal bo musial powiedzial ze najwazniejsze zebym jak sie czula szczesliwa i jesli tego chce to on mnie na sile nie zatrzyma... ale jednoczesnie tez strasznie cierpi... powiedzial ze bylam ta kobieta z ktora on sobie mogl wyobrazic stworzyc rodzine miec dzieci i to po tak krotkim czasie... czasem napisze zapyta czy wszystko u mnie w porzadku ze jakby cos bylo nie tak mam odrazu do niego przyjsc...

  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 14 maja 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa nie wiem czy jest sens sie użerać z bykiem :-\ nie docenia wogole tego co ma!!! Myśli ze juz bez niego zginiesz i sobie nie poradzisz i trzyma górę!! Weź sie nim nie przejmuj!!

    Zrób cos dla siebie nowa fryzura fajne ciuchy niech widzi !!!! I sie zastanawia skąd taka zmiana !!

    Ciężko doradzać jak sie nie jest w takiej sytuacji!
    Ja pisze co sama zrobiłam u siebie !!! I pokazac mu ze masz pewność siebie!! Chyc by bylo zle nie pokazuj tego! Bo nie będzie współczuł tylko będzie się cieszył!

    hsxq6uc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta poszlam w styczniu i sie wypueknilam przefarbowalam zeby mu pokazac to sie dowiedzialam ze nowa fryzura nowy facet :/ a jeszcze byliśmy wtedy razem w kryzysie ale razem...

  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 14 maja 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie powinnam sie teraz wypowiadać bo mi hormony buzuja!! Jestem wkurwiona i wogole a jeszcze jak słyszę takie historie to bym z siekiera podeszła i .....

    Mój tez burak różne mi teksty walił!!!

    hsxq6uc.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 14 maja 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa dziewczyny maja racje Twój mąż się nie zmieni bo już nawet po tym co piszesz to nie stara się specjalnie :( Ja w swoim związku przeszłam wiele zakrętów i nie wiele nas dzielilo od rozejścia sie calkowitego ale daliśmy sobie szanse i teraz niby jest.ok ale u Nas mąz zmienił sie i każdego dnia widac jak sie stara :)
    Ja czuje że byłabyś o wiele szcześliwsza w tym zwiazku poprzednim i powinnas zaczac myślec kochana o sobie bo ile można życ i dusić się w zwiazku w którym druga osoba nie potrafi Cię docenic i pokazać jak bardzo Cie kocha >3 Roxa Ty jesteś najważniejsza nie patrz że to mąż bo ludzie sie zmieniaja i milosc ulatnia sie czesto i wtedy warto skorzystac z szansy bycia szczesliwym i czuć sie potrzebnym innej osobie :)

    Rudzik39, chomiczka lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
‹‹ 963 964 965 966 967 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ