X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 14 maja 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytałam Was Dziewczyny, zwłaszcza Roxę.

    Nie pisze dlatego, by namówić do czegoś, ale wyrażę swoje zdanie, bo mam za sobą rozstanie- rozwód!

    Byłam nie do końca szczęśliwa. Każdego dnia była we mnie wątpliwość czy aby na pewno jestem szczęśliwa. Próbowałam wmawiać sobie, że jestem szczęśliwa.
    Trwało to rok zanim do mnie dotarło - nie kocham, jestem nieszczęśliwa, bo jestem tu na siłę.Czułam się niedoceniania, nie kochana, obojętna.

    Kłótnie i słowa pokazywały, że z kimś takim ani chwili dłużej nie zostanę.

    Odeszłam nagle, wieczorem. To była najlepsza decyzja mojego życia !
    Obecnie kocham nad życie od 5 lat, kocham codziennie, codziennie jestem szczęśliwa.

    Dziewczyny, kochajcie też siebie, życie się nie powtórzy, nie marnujmy czasu na osoby tego czasu nie warte.
    W miłości nie może być wątpliwości! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2016, 21:47

    monilia84, Renia7910, Rudzik39, chomiczka, Stópka lubią tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 14 maja 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jestem po rozwodzie ;]

    Foto_Anna, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, dołączę się do chóru. Nie ma facetów idealnych, ale są związki, które unieszczesliwiaja i nie ma sensu ich ciągnąć. Mój maz ma wady, czasami doprowadza mnie do szału, klocimy się i godzimy, a czasami wręcz mam ochotę go udusić. Albo przynajmniej dac mu patelnia przez łeb. Ale - I to jest bardzo ważne ale - zawsze czuję się z nim szanowana, bezpieczna, kochana i szczęśliwa. Odpowiedz sobie szczerze, czy czujesz się tak ze swoim mężem? Jeżeli nie, to ucieka od niego jak najdalej, bo takie związki niszczą tylko życie. Pomyśl, jeżeli uda wam się mieć razem dziecko, czy to jest czlowiek, którego na pewno chcesz na ojca tego dziecka? Znam Ciebie i Twoją sytuację tylko z internetowych postów, więc nie chcę doradzać wprost odejdź od niego lub zostań z nim, ale na podstawie tego, co napisałaś naprawdę wydaje mi się, że powinnaś to dobrze przemyśleć. On nie brzmi jakby na Ciebie zaslugiwal. Trzymam kciuki, żebyś podjęła najlepszą dla siebie decyzję, jakakolwiek by ona nie była i mocno przytulam.

    Foto_Anna, chomiczka, Ediii lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ledwo wstałam a już stwierdziłam że poszłabym spać dalej. Później pojechaliśmy na targowisko, powrót do domu- J serwisował mi rower bo ostatnio 2x wyrżnęłam się (. ;) ). Ja gotowałam obiad na jutro, później rowery -29 km chociaż przyznam że znów miałam kryzys, J za uszy mnie wyciągał. Teraz już po obiedzie i kolacji, idę się kąpać chociaż najchętniej zwinęłabym się w kłębek i spala. Ciężki dzień.
    Jutro ma być 14stopni, w czwartek 10 a w sobotę 22. Pomylenie z poplątaniem.

    Rudzik39 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis popołudniowy dyzur mialam... i tez tu lalo... jutro tu swieto wiec dlugi weekend a ja caly pracuje...

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 16 maja 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brr, ale paskudnie dzisiaj! Taka pogoda w poniedziałek jeszcze dodatkowo zniechęca do pracy :/ najchetniej zaszylabym się z powrotem pod kołdrę.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 16 maja 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. U ns pogoda też nieszczególna - czasem słońce, czasem deszcz :)

    Wczoraj byłam na prymicjach kuzyna i jak wróciłam to po prostu padłam. Jeszcze tylko podsłuchałam mojego Maluszka i poszłam spać. Powiem Wam, że mam trochę problem ze znalezieniem tego tętna. Moja Małe chyba nie lubi tego urządzenia, albo jest bardzo ruchliwe bo daje się podsłuchać dosłownie kilka sekund i ucieka. A czasem to w ogóle nie jestem w stanie go znaleźć. I wtedy trochę się boję, ale jak chwilę się poruszam, pochodzę to przeważnie znajduję. No i nie wiem czy ja nie umiem szukać czy to moje Dziecię się tak lubi chować :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 16 maja 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99. wrote:
    Chyba nie powinnam sie teraz wypowiadać bo mi hormony buzuja!! Jestem wkurwiona i wogole a jeszcze jak słyszę takie historie to bym z siekiera podeszła i .....

    Mój tez burak różne mi teksty walił!!!
    Jak tam rozpakowywanie? ;P

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noc miałam paskudną jakies dziwne bóle ale przeszły.
    Dzis na ktg tez pobolewało mnie podbrzusze to skurcze do 20 :-\

    W środę juz przyjmują mnie na oddział i mamy ostro działać!:-) lek obiecała ze urodzę w środę!

    A najlepsze ze Filipa urodziłam w wtorek 17, a Mikołaja urodzę w środę 18 :-) fajnie sie daty złożyły :P


    No chyba ze dzis cos mnie zaskoczy, ale wątpię

    Pozdrawiam was wszystkie :-*

    Rudzik39 lubi tę wiadomość

    hsxq6uc.png
  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Cześć dziewczynki. U ns pogoda też nieszczególna - czasem słońce, czasem deszcz :)

    Wczoraj byłam na prymicjach kuzyna i jak wróciłam to po prostu padłam. Jeszcze tylko podsłuchałam mojego Maluszka i poszłam spać. Powiem Wam, że mam trochę problem ze znalezieniem tego tętna. Moja Małe chyba nie lubi tego urządzenia, albo jest bardzo ruchliwe bo daje się podsłuchać dosłownie kilka sekund i ucieka. A czasem to w ogóle nie jestem w stanie go znaleźć. I wtedy trochę się boję, ale jak chwilę się poruszam, pochodzę to przeważnie znajduję. No i nie wiem czy ja nie umiem szukać czy to moje Dziecię się tak lubi chować :)


    Ty się nie stresuj! Bo moja położna ma problem znaleźć czasem tętno u mojego już klocka :P dojdziesz do wprawy! Maluszek fika teraz i ciężko jest złapać go!!!

    hsxq6uc.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 17 maja 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta jak sytuacja?

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj negatyw. W sumie zrobiony dla formalności... Piersi bolą tak że wytrzymać nie mogę, mdłości i wzdęcia jak zwykle. Widać hormony zamieszane nieźle..
    Czekam cierpliwie na @ i rozpoczynam stymulację. Za kilkanaście dni z sentymentem będę wspominać moje dzisiejsze samopoczucie ;)

  • hiacynta99. Autorytet
    Postów: 385 510

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogę za free wyslac inifolic bo mi zostalo 12 saszetek i Clostyb.. 5 tabl.

    Trzymam kciuki za was !! To ze test negat wyszedł to jeszcze nic straconego! Za kilka dni może być juz cień !!

    Ja jutro juz do szpitala idę.
    Moja położna juz dala znać tym położnym co maja jutro mieć dyżur, ze jutro przyjade do porodu! Może trafi sie fajna ! Jakas ludzka! No i najważniejsze ze moja lek ma dyżur 24h może sie wyrobie e tych godz. :P

    Ehh mam mega stresa !!!!

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    hsxq6uc.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta, kciuki zaciśnięte za szybki i łatwy poród jutro!!!! Coby się młody bez dalszych fochów pojawił zdrowy na świecie :)

    Reniu, kciuki również zaciśnięte za efekty stymulacji!!!!

    Rudziku, ja cały czas mam cichą nadzieję na niespodziankę u Ciebie, jak nie teraz to wkrótce.

    Wiaterku, współczuję przebojów z detektorem. Mój maluch zazwyczaj siedział po lewej stronie brzucha, więc zazwyczaj (poza pierwszym razem) szło go dość łatwo złapać. Za to teraz szaleje, wiercipięta jedna, i czasami muszę się detektorem najeździć zanim uchwycę. Ale powiem Ci, że im bardziej zaawansowana ciąża, tym serduszko wyraźniej i głośniej bije i trudniej pomylić z czymkolwiek innym :) Kciuki zaciśnięte za Twoją wizytę jutro!!!!!!

    hiacynta99., Renia7910, Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 17 maja 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz a u mnie to tak różnie. Znaczy przeważnie znajduję, ale różnie bywa. Mój też jak go znajduję to raczej siedzi po lewej stronie. Dzięki za kciuki. Dopiero o 20 mam i z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie się boję. Wiem, że 2x pod rząd wada genetyczna zdarza się bardzo rzadko, ale jednak strach jest.

    Reniu bardzo mocno trzymam kciuki za Was. A może ten negatywny test zmieni się jeszcze w pozytywny? Bardzo bym chciała, żeby Wam się udało.

    Rudzik tule mocno <3

    Kasiu dawaj znać na bieżąco jak sytuacja :)

    Reszta dziewczyn co tam u Was?

    Sysia jak się czujesz?

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 maja 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ok siedzę w poczekalni u hematologa

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez spokojnie bez zmian. Mały rośnie, jestem zła bo moja fotograf wlasnie odwolala mi sesje noworodkowa bo jej córka trafiła do szpitala :( jak pech to pech :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 17 maja 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rodzinnie, mąż przyjechał na kilka dni, wiec się spinamy organizacyjnie. W planach mamy wyjaz weekendowy nad morze, ale pogoda się kiepska zapowiada... Będę częściej jak A. wyjedzie :)
    Buziaki dla wszystkich.
    Hiacynta, życzę szybkiego i nieskomplikowanego porodu.

    Agnieszka0812, Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pracowitym długim weekendzie na dniu wolnym zamiast poleżeć i coś porobić to sobie pojechałam z kuzynką męża (tą z którą mam taki super kontakt) i jej koleżanką w poszukiwaniu kiecki na chrzest i wesele... nic nie znalazłam tylko sie nachodzilam...
    Z mezem nadal bez zmian dzis znow sie pozarlismy :/

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 18 maja 2016, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ja na początku też miałam problemy z detektorem i strasznie się denerwowalam, na początku mała była slyszalna prawie że w pachwinie z prawej strony, później już tylko z lewej, ale największego stracha mi zrobiła jak się obrocila, 40 minut szukałam serduszka... Oczywiście swirowalam na maksa, bo czasem tylko chwilę było słychać i uciekalo, tak jak pisze Kehlana im większe dzieciątko tym łatwiej wyłapać.
    A te cholerne @ to niech sobie odpuszcza to przechodzenie...
    Roxa przytulam mocno <3
    Ja wczoraj byłam na kontroli, rana jeszcze mi się sączy, z 3 dziur po niciach została mi jedna wieksza, antybiotyki na szczęście już wybrane, zapalenie żył trochę odpuszcza, za to mała kolki i mega koncerty od ok 20 do 1-2 w nocy, potem śpi cały dzień prawie :-o
    Hiacyntkowa trzymam kciuki za szybki poród, już dziś będziesz tulila Majkiego <3
    Niezapominajko wykorzystaj męża maksymalnie ;-)
    Sylwuś <3
    Miłego dnia dziewczyny!!!

    Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
‹‹ 964 965 966 967 968 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ