X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się do ginekologa na 25 marca :) mam nadzieje ze po tej dacie zaczniemy starania albo nawet jeszcze przed wizytą :) zrobię usg, cyto, zapytam jak się przygotować do starań :)

    Miłego dnia :*

    DomiBW, Mama_Mai, ggonia lubią tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała ból jajników i generalnie podbrzusza w okolicy pierwszej owulki? Ja zawsze czułam ból owulacyjny przed ciążą, ale to było takie silne kłucie wyraźnie w konkretnym jajniku, które trwało parę minut, a teraz od wczoraj pobolewa mnie to w boku, to w podbrzuszu i generalnie podobnie jak na miesiączkę - tyle że wg cyklu powinna u mnie dziś lub jutro wypaść owulacja.

    Ech, zwariuję z tym cyklem :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Witajcie kochane ;)

    ...wczoraj mój mąż miał chwile zwątpienia i powiedział że jak się nie uda teraz i ewentualnie w kolejnym cyklu to on już daje sobie spokój na ROK , ocipiał chyba wybiłam mu to z głowy i mu przeszło uff..

    ggonia, ale się uśmiałam :D ,,ocipiał", ale to prawda, nasi mężczyźni miewają przedziwne pomysły. Dobrze, że mają przy boku takie wspaniałe kobiety jak my, które wyperswadują im je z głowy. :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana_miyu ja zarówno przed 1 ciąża jak i po niej miałam taki sam ból owulacyjny czyli mocne klucie i ciągnięcie w jednym jajnika. Może u Ciebie coś się zmieniło po ciąży i w ten sposób objawia się owu.
    Ja za godzinę jadę na wizytę. Znowu jest stresik ale mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana ja pierwszy miałam bezowulacyjny ale jestem przed owulką pierwszą więc chyba mogę sie wypowiedziec :)
    Ja od kiedy pamiętam nie czułam bólu owulacyjnego , ani kłócia jajnika a tym bardziej jakieś bolące czy wrażliwe piersi przed owulka i @ a teraz bam książkowe dolegliwości. Od wczoraj mnie pobolewa podbrzusze raz bardziej jednej strony raz z drugiej wzdęcia mnie mecza i ciagle mam wrazenie nabrzmiałości śluzu. A dziś kłucie w lewym , potem w prawym jajniku i znowu oba naraz .

    A o mega ochocie na <3 nie wspomne , czyli owulka jest blisko :D

    Rachele wiem że z tą owulacją może byc cieżko przez kilka cykli , ale póki mogę chce ją załapać już w tym , pozytywnie jestem do tego nastawiona jednak z doświadczeń wiem że mimo wszystko lepiej być nastawionym psychicznie na @ żeby nie było smutnego rozczarowania a jak to mój mężul mówi że mojego widoku w dniu @ lub po negatywnym tescie ciażowym chyba niezniesie . Tak czy owak zrobię tak jak Ty , niech chłopina będzie wyluzowany w czasie <3 ważne żebym ja trzymała rękę na pulsie ;) co do testu to póki nie będzie druga kreska tak samo intensywna jak ta pierwsza testowa to uznaje test za negatywny

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Ja za godzinę jadę na wizytę. Znowu jest stresik ale mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze

    Powodzenia, trzymam mocno kciuki! I czekam na dobre wiadomości!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia hehe czasem mój mż ma takie pomysły że mam wrażenie że ocipiał do reszty :P
    Najważniejsze jest w tym że potrafimy siebie wzajemnie "sprowadzić na ziemie" gdy jest coś nie tak..
    a ja z każdego dnia dziękuje losu że jest ze mną , choć czasem mnie doprowadza do białej gorączki a ja jego do szału to wiem że nie umieli byśmy bez siebie żyć i ot tak trwamy ze sobą już od dobrych 5 lat.

    Pszczoła nie stresuj się bo to nie dobrze działa na fasolke , będzie dobrze głowa do góry mamusia i zdaj relacje z wizyty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola trzymam kciuki za wizyte :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 13:08

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola, trzymam mocno kciuki! bedzie wszystko dobrze i napisz prosze, jak wrocisz!

    Ggonia, trzymam kciuki za testowanie!!! :) Ja zaczne testowac od soboty, zeby nie przeoczyc nic :)

    Kehlana, mnie zawsze bolaly jajniki na owulacje. W ostatnim cyklu... bolaly mnie akurat wtedy kiedy nie bylo jeszcze owulacji.... wiec na dwoje babka wrozyla u mnie po utracie Malenstwa.... W tym cyklu nie bede sie sugerowac objawami bo widze, ze i tak wszystko jest inaczej. Kochana, dzialaj i pracujcie ladnie!!! Trzymam kciuki za owocna owulacje!!!
    Buziaki!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 - wszystko na wizycie będzie na pewno dobrze :)

    Ja już mam 5 testów owu za sobą na każdym widać już kreseczkę (na dzisiejszym i wczorajszym już troszkę bardziej), ale nie są one tak mocne jak kontrolna więc zaznaczam jako negatywne i czekam na 2 intensywne lub nawet bardziej kreski :P . Śluzu dużo i wygląda już powoli jak ten płodny... :) więc owu tuż tuż ... :)

    a dziś porada dnia akurat :"(...)Dodatkowo warto wiedzieć, że największa liczba plemników w spermie jest zazwyczaj po 3 – 5 dniach abstynencji seksualnej. " więc trochę abstynencji :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa_Maua, jak fajnie, owulacja juz puka do drzwi!!! :) Powodzenia!

    Kochana, tylko wiesz z ta abstynencja to ciezko.... bo ja np boje sie ze akurat przegapie ten wlasciwy moment, skoro po utracie dzieja sie u mnie takie numery :) Najlepsza bylaby owu od razu po @ :) :) Wtedy to pewnie plemniczkow jest cala masa :) hihihihi

    ps. Widze, ze u Ciebie tez ciezko z abstynencja :) tyle serduszek cudnych Kochana, tak trzymaj!!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 13:41

    ggonia lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trudno z abstynencją :P libido szaleje :D i też nie chcę przegapić owu :P więc w razie co mam nadzieję,że plemniczki trochę we mnie pożyją :P

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi, poczułam się nieco bardziej normalna :D

    Rachele, niestety z tej owulki (jeśli faktycznie się właśnie szykuje) nic nie będzie, bo za nic nie przekonam mojego męża, żeby próbować wcześniej niż w kwietniu - już i ten kwiecień był kompromisem! Na moje bardziej i mniej delikatne sugestie, że może byśmy jednak zaczęli trochę wcześniej skoro ja już się dobrze czuję słyszę "chcę, żebyś była na pewno zdrowa i nie chcę ci zaszkodzić" no i widzę ten stoicki kamienny upór... i ręce mi opadają i czekam do kwietnia. Jeszcze tylko 1,5 miesiąca w końcu, wytrzymam jakoś :)
    Więc teraz obserwuję cykl tylko informacyjnie, żeby się przekonać czy zaczyna wracać do normalnego funkcjonowania.

    Pszczoła, dołączam się do trzymania kciuków za wizytę! Napisz koniecznie po :)

    Jangwa_maua, Ggonia, u mnie też libido szaleje, mój biedny mąż ledwo chwilami nadąża, ale nie narzeka za bardzo :D

    Dostałam od mojej przyjaciółki, która teraz jest w ciąży, namiary na świetną podobno ginekolog, a że są do niej długie zapisy, zapisałam się od razu na 19 maja. Mam nadzieję, że jak dobrze pójdzie, to wybiorę się już do niej od razu na prowadzenie ciąży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 14:15

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    No trudno z abstynencją :P libido szaleje :D i też nie chcę przegapić owu :P więc w razie co mam nadzieję,że plemniczki trochę we mnie pożyją :P

    Jangwa :D Wygląda na to że w przybliżonych dniach obie będziemy intensywnie <3 , u mnie owu już na "dniach" dziś pierwsza kreska na teście , wczoraj nie było wcale.
    I przyjdzie nam obu czekać czy @ się pojawi .. Trzymam kciukasy byście "wstrzelili" się dokładnie w owu ;)

    Coś czuje że w święta zamiast jajek będą same fasolki :D

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana Dasz radę to tylko 1,5 msc szybko zleci i zaczniecie starania, a mężuś niech korzysta z <3 póki jeszcze może ;)

    Jajniory bolą , piersi też idę chyba do mężusia bo jak to mówią ? <3 jest dobre na wszystko , więc jest powód tym bardziej że mieliśmy wczoraj przerwe :D

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia - również trzymam kciuki na "wstrzelenie" się w owu ;) i oby @ do nas już nie zawitała ! :) a święta tak jak mówisz , zamiast jajek fasoleczki :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak :) Zgadzam sie w 100% na Swieta zamiast jajek chcemy FASOLKI!!!!!! :)

    jangwa_maua, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, co tam u Ciebie?????????? Napisz, bo sie martwie ze zniknelas!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki za kciuki !!! Pomogły :*
    Nasza dzidzia ma już 2 cm :-) słyszałam tez jak cudownie bije serduszko :-)

    anka418, jangwa_maua, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Dzięki dziewczynki za kciuki !!! Pomogły :*
    Nasza dzidzia ma już 2 cm :-) słyszałam tez jak cudownie bije serduszko :-)

    Kochana, jak pieknie,,,,,,, Gratuluje i ciesze sie calym serduchem razem z Toba!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ