X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Na razie jeszcze narzeczonym jest :) na męża mam nadzieję, że niedługo awansuje :D. No najprawdopodobniej w kwietniu wyjazd mu się szykuje i będzie jeździł na 3 miesiące i 2 tygodnie w domu i tak przez 2 lata (chyba, że coś innego złapie) :( więc mam nadzieję, że ten cykl będzie tym szczęśliwym i będę z dzidzią w brzuszku niecierpliwie czekać na jego powroty.

    I spróbuj jeszcze męża przekonać ;) może akurat ulegnie :)

    Aj, powinnam bardziej uważać na tytuły naszych ukochanych połówek :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam dzisiaj na usg stwstwierdziłam że nie wytrzymam do 19 marca. Niestety nie zobaczyłam jeszcze serduszka ciąża jest ciut młodsza niż wskazuje na to data Om, ale owulacje miałam ok 20 dc więc może lekka rozrozbieżność jest. Nie zmienia to faktu że martwię się. Dołożył mi lekarz jeszcze luteine dowcipna jakbym mało miała leków... jestem od jutra na l4 od rodzinnego i wypoczywam teraz to najważniejsze.

    DomiBW, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, jak sama piszesz, przy owulacji w 20 dc może być jeszcze za wcześnie na serduszko. Za tydzień powinnaś spokojnie zobaczyć. Teraz rzeczywiście odpoczywaj i postaraj się zrelaksować - wiem, łatwo mówić, jestem pewna że sama będę chodzić po ścianach z nerwów, ale musimy wierzyć, że tym razem wszystko się dla nas skończy dobre, bo spokój jest najlepszy dla maleństwa.

    Lili30 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła Cieszę się bardzo że maleństwo rośnie i serduszko bije to najważniejsze oby tak dalej co do wirusków ja też wyłapałam kilkanaście teraz przed owu napewno zdziałają cuda :P

    DomiBW Zapewne Fasolinka kiełkuje już w twoim brzuszku a @ już pewnie nie zobaczysz ;) Czekamy na dobre wieści testuj kochana .

    Lili Postaraj się nie stresować , napewno jest wszystko w porządku i przy kolejnym usg zobaczysz wielkie serduszko i jeszcze wiekszą dzidzie . Teraz dbaj o siebie i maleństwo . Przesyłam mnóstwo pozytywnej energi :)

    Lili30, DomiBW lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu - nie szkodzi z tymi tytułami ;) przecież i tak ma być mężem :P

    Lili30- 19 marca już na pewno usłyszysz bijące jak dzwon serduszko :) trzymam kciuki ;)

    Miłego wieczoru Kochane ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 21:16

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili nie martw się. Ja tez owu miałam ppóźniej bo kolo 19 dc i serduszko pierwszy raz zobaczyłam jak było 7 tygodni od ostatniej miesiączki a według usg 6 tygodni i 2 dni. Teraz też mam niby według om 9 tyg a według usg 8 tydz i 3 dni. Także spokojnie, za tydzień zobaczysz juz ten cudowny pikajacy mały punkcik :)

    KkasienkaA, Lili30, DomiBW, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła super wieści!!!! <3
    Zazdroszczę Ci wizyty, ja to bym się podłączyła teraz na stałe do USG... Mam ostatnio straszne myśli, okropnie się boję, jak patrzę jak późno zasnęły Maleństwa innych koleżanek to robi mi się jeszcze bardziej niedobrze ze strachu... Nie wiem kiedy będę gotowa żeby powiedzieć komuś spoza rodziny... Przerażenie chodzi za mną krok w krok :( :( :(

    Lili ja też tak miałam w poprzedniej ciąży tylko pan doktor z politowaniem powiedział: "przecież to jest martwe", a za 4 dni był i zarodek i serduszko. Wtedy owu była w 19 dc i ciąża była o tydzień mniejsza. Teraz miałam owu w 24 lub 26 dc i też ciąża jest o tydzień mniejsza. Nie rozumiem, ale podobno ok :) Więc Kochana spokojnie chwilkę poczekaj. Kiedy masz kolejne USG?

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Co slychac u Was ?

    Lili, Kochana, zgadzam sie w 100% z dziewczynami! Nic sie nie martw, owulacja byla pozno! NAstepnym razem zobaczysz sliczne serduszko! Jestem tego pewna!!! Sciskam Cie mocno!!! :)

    Kejt, co u Ciebie? :) Wszystko dobrze?

    Zycze Wam milego dnia :) Buziaki!

    Lili30 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 5 marca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia ja idę teraz na badania zrobię też betę bo mam straszny niepokój...
    Miłego dnia Wam życzę :-)
    kiedy najbliższe testowania? I jak tam obseobserwacje owulki? Coś się niektóre dziewczyny zaszyłyły :-)
    Mysia wiem że starania narazie odłożone, ale trafiłaś na mądrego lekarza, także uważam że dzieci nie umierają ot tak i warto zrobić badania aby więcej się taki dramat nie powtórzył... Będziesz o wiele spokspokojniejsza :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 07:24

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, trzymam kciuki mocno za bete!!! Napisz jak tylko beda wyniki!!

    Teraz powinna testowac Domi a w poniedzialek Kejt :)
    Dziewczyny pewnie pracuja duzo i nie maja sily zeby pisac.... bo teraz pierwsza tura owulacji u nas :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 5 marca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Kasienka rozumiem Cię bo sama najchętniej robilabym usg codziennie ale staram się jednak myśleć pozytywnie. Fakt, dużo jest takich tragedii ze dzieciątko usypialo i to bez względu na wiek ciąży ale spójrz ile dzieciaczków biega po tym świecie. Myśl pozytywnie. Tym razem musi być wszystko dobrze, zarówno u nas jak i u innych dziewczyn :)
    Lili daj znać po wynikach bety ale jestem pewna że ładnie przerasta :)

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 marca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ! :)

    Lili na pewno beta pięknie przyrasta ;)

    KkasienkaA - nie martw się. Czarne myśli to nic dobrego, lepiej myśleć pozytywnie :) Twoja dzidzia już za 7 miesięcy będzie z Tobą cała i zdrowa i nie będzie Ci dawać spać w nocy ;)

    Buziaki Kochane ! :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, trzymam kciuki za betę.

    Pszczoła - super wieści :) oby tak dalej :)

    Kasienka - w zupełnosci rozumiem twoj strach, chyba zostanie z nami do konca. cale szczescie usg nie szkodzi :) ja umowilabym się chyba na stałą cotygodniową wizytę z usg do konca ciazy :)

    Rachele, pracuję, pracuję.... ale akurat nie nad bobasem ! strasznie duzo roboty mam, wczoraj na spotkaniu od 10 do 19 i to jeszcze w gdansku, powrot do warszawy samolotem, który sie opóznil, więc jak wysiadłam na lotnisku o 23 to mialam juz wszystkiego serdecznie dosc po tym dniu! trochę się też posprzeczałam "na deser" z P., ale jutro jedziemy na mazury więc mam nadzieje, że weekend bedzie udany :)
    a przez tą pracę to w ogole zapomnialam ze teoretycnie termin @ mam na 9.03. to juz za 4 dni. ale w owulację udało nam się poprzytulać z sukcesem tylko raz :( bo moj P. jak jest zestresowany to niestety nie wychodzi wszystko jak byśmy chcieli.... :( tak więc nie liczę na cud, kupilam kolejne opakowanie androwitu i oleju z wiesiolka na kolejny cykl...
    a jak twoje samopoczucie kochana i twojego mena? juz wyzdrowial?

    mnie wczoraj smutek dopadl pt. "niech mi ktoś natychmiast odda to co mi odebrano" :( starałam się przestawić myślenie, ale nie udalo się i zasnęłam z tą właśnie myślą. niedobrze...

    wszystkim udanego dnia zyczę :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt,
    Kochana, smutek pewnie tez z powodu ciezkiego dnia! Ale teraz zrelaksujesz sie w weekend :)
    Pamietaj, ze nie liczy sie ilosc serduszek ale ich jakosc! Zycze z calego serca aby Twoje serduszko bylo strzalem w 10!
    Ja troszke lepiej, mam duzo pracy wiec czas mija szybko i w sobote\niedziele zaczne testowanie na owu wiec pewnie nastroj mi sie polepszy. Moje Slonko lepiej ale jeszcze troche przeziebiony. @ sie skonczyl wiec mysle, ze od jutra zaczniemy pracowac :) :)
    Dzis snilo mi sie, ze bylam w ciazy. Wszedzie byly pozytywne testy z dwoma kreskami a ja mowilam, ze to niemozliwe bo przeciez dopiero co skonczyl mi sie @ i do tego umawialam sie na porod do szpitala. Zakrecony sen totalnie :)
    Pewnie przez to, ze wczoraj tez mnie dopadly takie mysli jak Ciebie.... i liczylam ktory miesiac ciazy bylby teraz.... Kochana musimy sie skupic na staraniach to bedzie napewno latwiej :)
    Sciskam Cie mocno!

    KkasienkaA, lucy1983 lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem złej myśli ponieważ w poniedziałek moja beta wynosiła 6750 czyli wczoraj powinna być dwukrotnie wyższa a akcji serca nie było. Powyżej bety 6500 powinna być ta akcja serca widoczna. Temperatura dziś mi spadła... danbert.2ap.pl/ostry_dyzur/numery_2010/numer-3-2010/111-113.pdf

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    a przez tą pracę to w ogole zapomnialam ze teoretycnie termin @ mam na 9.03. to juz za 4 dni. ale w owulację udało nam się poprzytulać z sukcesem tylko raz :( bo moj P. jak jest zestresowany to niestety nie wychodzi wszystko jak byśmy chcieli.... :( tak więc nie liczę na cud, kupilam kolejne opakowanie androwitu i oleju z wiesiolka na kolejny cykl...

    Kejt, jeden raz może spokojnie wystarczyć, wiem po sobie :) my w szczęśliwym cyklu poprzytulaliśmy się w dni płodne tylko raz, ale dobrze :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili Kochana, ja przy powyżej 6 tys też nie widziałam serca! Zobaczyłam je na wizycie nieplanowanej w szpitalu po tygodniu od tej bety... I to było jeszcze tak, że musiałam wstrzymywać oddech, żeby Pani się nie pomyliła. A po kolejnym tygodniu słyszałam jak wali jak dzwon. A wiesz zapewne, że to wszystko jeszcze zależy od sprzętu itd... Co do temperatury to wejdź sobie na mój wykres i zobacz co za cuda wianki z moją się działo. Raz spadła jak sprzed owulacji...
    Ja gadam gadam, ale mam nadzieję, że u mnie jest ok...

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili tak mocno modlę się za Ciebie i Twoje Malutkie Szczęście pod serduszkiem! Żeby wszystko było dobrze!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja na twoim miejscu tez zrobilabym bete, chociaz na serduszko moglo byc za wczesnie. Z tego co wiem serduszko powinno sie pokazac miedzy 6 a 8tc wiec dzidzius ma jeszcze czas. Badz dobrej mysli :*
    Kejt moja coreczka mialaby juz ponad 4 miesiace, codziennie sobie wyobrazam jaka by byla, co by juz umiala, czy bylalby juz po operacji serduszka. To sa takie mysli od ktorych nie da sie uciec :(

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Lili, trzymam kciuki mocno za bete!!! Napisz jak tylko beda wyniki!!

    Teraz powinna testowac Domi a w poniedzialek Kejt :)
    Dziewczyny pewnie pracuja duzo i nie maja sily zeby pisac.... bo teraz pierwsza tura owulacji u nas :)
    Jejciu ja też chcę mieć owulację! :) ale to jest mój pierwszy cykl po stracie więc muszę się uzbroić w cierpliwość. W sumie to jest dobry czas żeby wdrożyć się w mierzenie tempki i obserwację własnego ciała, jutro mijają 3 tygodnie od zabiegu, bardzo szybko zleciało. Mam nadzieję, że w przeciągu następnych dwóch przyjdzie @ i dołączę do tego szaleństwa :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ