X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, Kochana zycze Ci jak najlepiej calym serduszkiem,... Mama_Mai, ma racje, serduszko jest widoczne miedzy 6-8 tyg. Pamietaj, ze owulacja byla pozno!!! Jestes umowiona na kolejne usg? Zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze!! Prosze Cie nie czytaj za duzo artykulow i opracowan.... bedziesz sie tylko stresowala niepotrzebnie!


    Mama_Mai, nie da sie uciec od mysli i nie da sie zapomniec.... wierze tylko, ze kiedy zostaniemy mamami, bedzie nam latwiej.....

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    Jejciu ja też chcę mieć owulację! :) ale to jest mój pierwszy cykl po stracie więc muszę się uzbroić w cierpliwość. W sumie to jest dobry czas żeby wdrożyć się w mierzenie tempki i obserwację własnego ciała, jutro mijają 3 tygodnie od zabiegu, bardzo szybko zleciało. Mam nadzieję, że w przeciągu następnych dwóch przyjdzie @ i dołączę do tego szaleństwa :)

    Kochana, czas minie szybko, dostaniesz @ i do pracy! Zgadzam sie z Toba, mierz temp, obserwuj co sie da, bo niestety po utracie cykle sie zmieniaja... bedziesz bardziej przygotowana do staran! :)
    Buziaki!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja np. samą ciążę zobaczyłam dopiero w 7 tygodniu (licząc od ostatniego @) trochę późno ale dr powiedział że musiałam mieć późno w grudniu owulkę. Wcale mnie to nie dziwi - w grudniu miałam silne parcie na zajście w ciążę i z tego całego stresu wszystko mi się przesunęło. Zaskakujące że w ogóle zaszłam. W więc się nie martw kochana, po prostu jest troszkę za wcześnie. Jeszcze będziesz oglądać wiele razy to małe serduszko :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko krótko się melduję że wszystko ok :) bo zaraz startuję do domku :) na ostatnią chwilę ale zdążyłam jak zwykle...

    Lili kochana :) prosze cie postaraj się nie denerwować bo wszystko na pewno będzie dobrze i za kilka dni usłyszysz serduszko :) trzymam kciuki za ciebie i myślę o Tobie :)

    Pszczoła - super wieści kochana :)

    Kejt - główka do góry :) i miłego weekendu z mężem :)

    Napiszę więcej jak dolecę :) miłego dnia dziewczyny :)

    DomiBW, *Kejt*, KkasienkaA, majeczka8 lubią tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy szczęśliwego lotu! Zamelduj się na forum jak już będziesz u rodzinki! :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Kejt, jeden raz może spokojnie wystarczyć, wiem po sobie :) my w szczęśliwym cyklu poprzytulaliśmy się w dni płodne tylko raz, ale dobrze :)

    kehlana miyu, rachele, oczywiście macie razję - przeciez do zapłodnienia potrzebny jest przecież tylko 1 plemnik :) ale czasem zazdrością patrze na wykresy ciążowe innych dziewczyn, na których widnieją po 2 serduszka na dzien, 3 dni pod rząd. u mnie niewykonalne :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Kejt moja coreczka mialaby juz ponad 4 miesiace, codziennie sobie wyobrazam jaka by byla, co by juz umiala, czy bylalby juz po operacji serduszka. To sa takie mysli od ktorych nie da sie uciec :(

    kochana, nie jestem sobie w stanie wyobrazić twojego bólu :( przytulam cię mocno, oby nadszedł taki dzien, gdy na mysl o naszych aniolkach bedziemy sie usmiechać, a nie płakać :(

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, myslami jestem z tobą, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze !

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt ja oglądałam wiele wiele wiele wykresów na ovu w galerii właśnie ciążowych i bardzo dużo ma tylko jedno serduszko i zieloną kropę na końcu :D więc trzymam mocno kciuki! Kiedy będziesz testowała?

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, szczesliwego lotu :)

    Kejt, trzymam mocno za zolnierzyki!!!! :) Nie wazne ile ich jest, tylko jak walcza :) :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* - ooo odwiedziłaś moje miasto :) . Udanego weekendu życzę :) i całkiem możliwe, że to jedno <3 starczyło, aby zakiełkowało fasolką :)

    Lili- nie martw się na zapas... musi być wszystko w porządku. Wszystkie wspieramy Cię całym serduchem i wysyłamy pozytywne wibracje :) już na następnym USG serduszko będzie głośno biło !:)

    lucy1983- spokojnego lotu ! :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:

    Kejt, trzymam mocno za zolnierzyki!!!! :) Nie wazne ile ich jest, tylko jak walcza :) :)


    :D :D :D

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Kejt ja oglądałam wiele wiele wiele wykresów na ovu w galerii właśnie ciążowych i bardzo dużo ma tylko jedno serduszko i zieloną kropę na końcu :D więc trzymam mocno kciuki! Kiedy będziesz testowała?

    Kasienka, kurcze musze chyba doklikać do ostatniej strony wykresów ciążowych :) bo się zawsze po pierwszych kilku z dużą ilością serduszek zniechęcałam :)
    jezeli @ się nie pojawi, to nie bede testować wczesniej niż sroda-czwartek.
    ale paczkę tamponów już zakupilam..... :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa maua, ja uwielbiam morze i trojmiasto :)
    i bylam nawet całkiem blisko, ale niestety widzialam tylko wnetrze biura i salę konferencyjną :)
    dziękuję za cieple slowa :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Lucy, szczesliwego lotu :)

    Kejt, trzymam mocno za zolnierzyki!!!! :) Nie wazne ile ich jest, tylko jak walcza :) :)
    Rachele, no ty to masz te powiedzonka :D

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt dziewczyny dobrze mowia :-) my z M.w sierpniu byliśmy na wakacjach i wtedy to mial począć się nasz Kropek wiec ♡ kilka razy dziennie przez jakies 10 dni. Zero stresu, ovu byla i co? I nic...nie udalo sie...wiec moze raz a porządnie wystarczy :-) trzymam kciuki

    p.s. u mnie nadal bez zmian. Brzuch boli a @ brak. ..ehhh...

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW, no wlasnie - nie ma zlotego środka, reguły, nie ma przepisu który doprowadzi nas do szczesliwego zakonczenia.
    trochę mnie pocieszylyscie :)

    a masz jeszcze jakies inne objawy okresowe? kiedy masz zamiar zrobić test, bo już chyba po terminie?

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, nie ma zlotego srodka, nie ma 100% objawow, ruletka niestety.... :) W moim szczesliwym cyklu, nie mierzylam temp, nie testowalam, bralam tylko kwas foliowy... powiedzialam sobie: ok, polowka cyklu wiec moze owu akurat bedzie i 2 kreseczki. A teraz?? :) :)

    Kochana termin @ masz na 10 wiec wtorek\sroda moglabys juz testowac spokojnie! Trzymam kciuki :)

    Domi, ma nerwy ze stali!!! Termin miala na 1.03 jesli dobrze pamietam!

    Jangwa; ja jestem w 50% z Gdanska :) hihihihi nawet tam pierwsze lata zycia spedzilam :) :)


    Doszlam do wniosku,ze mi bardziej czegos sie chce, tym trudniej! Mowie sobie, ze jednak nic bez pracy nie przychodzi,wiec trzeba sie napracowac nawet nad Malnestwem :) ..... ide pic wiesiolka :) :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby 32 dzień. Objawy to nadal powiekszone piersi, zatrzymanie wody i w sumie tyle...poczekam do soboty i zrobie test. Chociaż gin mowila ze ovu bedzie ok. 20dc wiec ew . może sie to wszystko przesunąć. Cokolwiek to jest:-)

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    Rachele, no ty to masz te powiedzonka :D

    :) :) hihihi
    Wczoraj pisalysmy z Jangwa o abstynencji.... wiecej jest plemniczkow.... czyli gdyby owulacja byla zaraz po @, to byloby najlepiej..... Ufffff :) :) :)

    DomiBW lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ